Komentari na vesti

Share

Re: Komentari na vesti

Post by Filipenko on Sat Apr 08, 2017 3:23 pm

Kakav trol, to je prosečan čitalac tog smeća.

Post by Blind Lime Pie on Sat Apr 08, 2017 3:29 pm

Argument u prilog tezi da je trol: kontrolisana nepismenost, to jest ortografski nepravilan govor bez grešaka u kucanju.

_____
A human being should be able to change a diaper, plan an invasion, butcher a hog, conn a ship, design a building, write a sonnet, balance accounts, build a wall, set a bone, comfort the dying, take orders, give orders, cooperate, act alone, solve equations, analyze a new problem, pitch manure, program a computer, cook a tasty meal, fight efficiently, die gallantly. Specialization is for insects.
Robert E. Heinlein

Post by beatakeshi on Sat Apr 08, 2017 3:55 pm

Možda  je polu Dalmatinac.

Post by fikret selimbašić on Fri Apr 21, 2017 8:00 pm

neverovatno! opet neki amater igra mec zivota. ko da je placen da igra 100% snagom!?
 (mile, 21. april 2017 16:54)
# Link komentara

Post by Blind Lime Pie on Fri Apr 21, 2017 8:10 pm

_____
A human being should be able to change a diaper, plan an invasion, butcher a hog, conn a ship, design a building, write a sonnet, balance accounts, build a wall, set a bone, comfort the dying, take orders, give orders, cooperate, act alone, solve equations, analyze a new problem, pitch manure, program a computer, cook a tasty meal, fight efficiently, die gallantly. Specialization is for insects.
Robert E. Heinlein

Post by Ointagru Unartan on Sat May 06, 2017 1:04 am

Hubert postavio klip na temi o francuskim izborima.

A medju komentarima ovo:

Spoiler:

FractureDuRectum
can i please get an english traduction ?

Jkalas1988
+FractureDuRectum When Goca Juric put up his sleaves and injects that dijabetes shot into his hand and says LETSSSSS GO

matejio jaredić
+Jkalas1988 Diabetes* but he didn't said "dijabetes", he said sugar.

Jkalas1988
+matejio jaredić
. do you think that people in england  call this illnes a SUGAR? haha. i think the international word is DIABETES.

matejio jaredić
+Jkalas1988 ma nabijem te na kurac debilu jedan, diabetes je bolest.
Ti misliš da neki lik iz UK kaže "can you pass me the diabetes"

matejio jaredić
+Jkalas1988 Šuti jbt vidiš da si glup ko kurac!

Jkalas1988
+matejio jaredić
tuljane priglupi napisa san DIABETES SHOT. znaci inekcija za dijabetes ili secer,SHOT je inekcija. odjebi sa komentara priglup si

matejio jaredić
+Jkalas1988 Ne postoji stvar kao dijabetes shot majmune jedan! za ljude kojima treba secer kaze se da im treba secera ( moze biti kao inekcija ili slatkiš ). Očeš vise shvatit da je dijabetes jebana bolest koju pretežno dobivaju ljudi koji su pretili!

barkaszg
+matejio jaredić Kaže se insulin shot, ali da je rekao nekom strancu diabetes shot, razumio bi ga.

Jkalas1988
+barkaszg haha pa to. sigurno je za stranca razumljivije diabetes shot,nego sugar shot sta ovaj glupan govori hahahah. ali eto insulin shot je strucan i pravilan naziv.

matejio jaredić
+Jkalas1988 Mamu tu jebem ja cu prepisat moju kucu na tebe ako nađeš negdje da sam ja napisao "sugar shot" klošaru jedan.

matejio jaredić
+Jkalas1988 Ja sam samo rekao da nije sigurno "diabetes shot", nemoj bit glup škodi ti.

barkaszg
+matejio jaredić Čemu svo to silno vrijeđanje, samo mi to nije jasno. Dam se kladit da uživo pričate da bi razgovarali kao normalni ljudi..

matejio jaredić
+barkaszg Jer majmun jede govna, prvo govori da se kaže "diabetes shot" a diabetes je jebena bolest što on još nemože shvatit i onda laže pa govori da sam ja napiso "sugar shot" što nisam.

Jkalas1988
+matejio jaredić
pa ako je diabetes bolest,onda je "diabetes shot" inekcija za bolest diabetes,to je kontekst koji tvoj mali mozak ne moze povezat. ti bice nemos nista povezat osim ako ne nabubas napamet,i onda to sta si nabuba ti ispari iz glave nakon 5 dana. imas IQ manji od sobne temperature pa nemos skuzit o cemu prican. ali dobro je vec mi je i previse natezanja sa idiotom.ovo mi je zadnji komentar

matejio jaredić
+Jkalas1988 Da, tako je

matejio jaredić
+Jkalas1988 btw jesi našao gdje sam ja napisao "sugar shot" ???

Feniksxx
Ljudi, ljudi, kaže se inzulin.

_____
"Ne morate krenuti odavde da biste dosli tamo. Moguce je krenuti odavde i vratiti se ponovo tu, ali preko onoga tamo."
Aca Seltik, Sabrana razmisljanja o topologiji, tom cetvrti.

My Moon Che Gavara.

Post by Hubert de Montmirail on Sat May 06, 2017 1:09 am

_____
HLADNO PIVO - SOKOVI 2 EURA

Post by beatakeshi on Sat May 06, 2017 10:30 am

Post by Daï Djakman Faré on Tue May 09, 2017 4:48 pm

NanenMauricio 3 years ago
Was actually looking for a Black Metal band called "Industrial Estate"...
MrPhilcoolio 2 years ago
must feel like you have won the lottery

_____
is the body not billow in veil of light ?
is it not a vast beast comprised of atomic christs ?

Post by Kinder Lad on Tue May 09, 2017 4:55 pm

_____
alt-lib
Guest

Post by Guest on Tue May 09, 2017 5:02 pm

skoro sam gledao neki intervju sa njim, totalno je prsao

ljut je na izbegle izbeglice sto ne ostanu kuci da mejk a diferens

Post by Kinder Lad on Tue May 09, 2017 5:14 pm

jbg

_____
alt-lib

Post by паће on Tue May 09, 2017 5:21 pm

Lev Abalkin wrote:skoro sam gledao neki intervju sa njim, totalno je prsao

ljut je na izbegle izbeglice sto ne ostanu kuci da mejk a diferens

А не каже између чега то...

_____
чим кажу да бројке не лажу, тачно знам да баш онда лажу
pirates are guys with one eye, one leg, or both.

Post by Djamolidine Abdoujaparov on Sun May 14, 2017 11:15 am

vest o osiromašenom uranijumu

Prošao je period inkubacije posle bombardovanja uranijumom '99 i sada je katastrofa, koliko samo ja ljudi znam koji su umrli od raka, a znam i dosta njih koji se još leče, nadam se uspešno, daće Bog
(BrB, 13. maj 2017 14:46)

Post by No Country on Sun May 14, 2017 5:16 pm

Тоето, "прошао период инкубације". Сада нам опет нико ништа не може.

Post by Ointagru Unartan on Tue May 16, 2017 8:54 pm

Čovečanstvo u malom: Zagadili smo i nenaseljeno ostrvo VIDEO

Ostrvo Henderson, deo arhipelaga Pitkern, prekriveno je sa gotovo 18 tona plastičnog otpada, što je najgušće nataložen nanos ljudskog đubreta igde nasukan na svetu.

sto bi rekao EU-Citizen, za sve je kriv kapitalizam i potrosacki mentalitet
(nebo, 16. maj 2017 14:00)

# Link komentara
Preporučujem (+308)
Ne preporučujem (-11)

_____
"Ne morate krenuti odavde da biste dosli tamo. Moguce je krenuti odavde i vratiti se ponovo tu, ali preko onoga tamo."

My Moon Che Gavara.

Post by bemty on Fri May 19, 2017 4:25 pm

smorila me i vest i komentari (znala sam da ce biti odvratni), ali ovaj jedan komentar-na-komentar me je razveselio: 

chocoholic wrote:
Kada bih ja isekao neispravni, raspadnuti automobil i izašao sa njim na ulicu, te započeo neprijavljeni privatni posao prikupljanja sekundarnih sirovina, u roku od par sati bi mi vozilo bilo oduzeto i odveženo na deponiju, gde pripada, a ja kažnjen prekršajno, ako ne i krivično gonjen. Prvi su na mestima gde mogu da ostvare svoja prava i na njima insistiraju do najsitnijih detalja, a o obavezama ni ne razmišljaju. Osećam se kao građanin drugog reda u sopstvenoj zemlji u poređenju sa njima. 
(chokoholic, 19. maj 2017 14:16) 

sramota wrote:Eh, jadan ti. Sanjaš o tome da ispišeš decu iz škole i sakupljaš sekundarne sirovine ali ti država ne dozvoljava. Samo privilegovani Romi to smeju.
(Sramota19. maj 2017 15:43

# Link komentara

_____
Warning: may contain irony.
Guest

Post by Guest on Wed May 31, 2017 7:55 pm

Post by otto katz on Fri Jun 16, 2017 9:12 am

Pitali Izeta Hajrovića, reprerezentativca BiH, Švicarska ili Bosna. Kaže, Švicarska. 

Komentar: 

zbrojovkaprije 21 sat, 30 min

+969

ja sam Švicu vidio samo na razglednici ali i meni je draža, šta je tu čudno?

Kaže Japanac: meni je na prvom mjestu Japan, na drugom posao, na trećem porodica. 
Kaže Bosanac: kod mene sve obratno, na prvom mjestu porodica, na drugom posao, a Japan mi je tek na trećem. 

_____
Разгромили атаманов
Разогнали воевод

Post by Daï Djakman Faré on Fri Jun 16, 2017 11:49 am

otto katz wrote:Kaže Japanac: meni je na prvom mjestu Japan, na drugom posao, na trećem porodica. 
Kaže Bosanac: kod mene sve obratno, na prvom mjestu porodica, na drugom posao, a Japan mi je tek na trećem. 
da, da, to je taj vic

_____
is the body not billow in veil of light ?
is it not a vast beast comprised of atomic christs ?

Post by plachkica on Tue Jun 20, 2017 6:11 pm

Nije komentar na vest, fb post je ali je 

Post by Djamolidine Abdoujaparov on Sun Jun 25, 2017 11:39 pm

William Murderface wrote:Критика српских критичара

nikola andric пре 21 сат

nikola andric

nidža opet jaše!

(neko sranjce o identitetskoj politici)

nikola andric

O relaciji identiteta se ni logicari ne slazu. Da li je primer ''2+2= 4'' osnova za tvrdnju da na obe strane znaka ''='' imamo isti broj? Kakvog smisla ima postaviti bilo koje lice na dve strane znaka jednakosti? Logika kaze da se iskazi sa razlicitim imenima koja naznacavaju isti objekt mogu medjusobno substituirati salva veritate. Sto god vazi za Bec, vazi za Wien, Vienna, Wenen, itd. Mi to shvatamo razumom ako znamo da navedena imena naznacavaju isti grad. Mi kazemo da se jedno jaje ne razlikuje od drugoga ali znamo da nisu ''ista jaja'' . To ce reci da ''jednakost'' nije isto sto i identitet. Witgenstein je rekao: ''za dva objekta tvrditi da su identicni je bezsmislen iskaz a tvrditi da je svaki objekat identican sa samim sobom ne kaze nista''. Teorija istine bazirana na korespondenciji izmedju iskaza i stvarnosti je bezsmislena ako se ''korespodencija '' shvata kao relacija identiteta. Jezik i stvarnost ne mogu biti identicni. Jezika ima nepoznato mnogo dok je stvarnost jedna .

Post by William Murderface on Mon Jun 26, 2017 12:47 am

Aaaaaaaaaaaaaaaaaa!

My brain hurts

_____
"Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije

Post by паће on Mon Jun 26, 2017 1:36 am

Јел' има видео где могу да га чујем како изговара "безсмислена"? Ставио бих то у петљу.

_____
чим кажу да бројке не лажу, тачно знам да баш онда лажу
pirates are guys with one eye, one leg, or both.

Post by Ointagru Unartan on Fri Jun 30, 2017 3:29 pm

Bucko protiv Novog svedskog poretka:

Iznenađujući seks-trend koji je popularniji nego ikada pre

Sve više Amerikanca bira poliamoriju, tačnije veze u kojima imate više od jednog seksualnog partnera, rezultati su nove studije. Za razliku od poligamije, poliamorija predstavlja postojanje intimnih odnosa, romantične ili seksualne prirode sa više od jedne osobe, ali uz znanje ili pristanak svih partnera

http://www.b92.net/zivot/vesti.php?yyyy=2017&mm=06&dd=30&nav_id=1277798

Ovo sto cu napisati mnogi ce prokomentarisati evo ga jos jedan moralista i poklonik teorija zavere, ali ko ne veruje nek lotrazi na netu pa ce se uveriti u moju tvrdnju. Jedan sledbenik poznatog masona Alberta Pajka koji je jedan od zagovornika i osnivaca novog svedskog poretka izdaje uputstvo u kojem pise kako treba izazivati siriti najnize ljudsmke pobude i nemoral, laz, prostituciju, sex u svakom obliku sa svakim i na svakom mestu, sve moralne vrednosti prikazivati kao nametanje za smanjenja sloboda, ponasanja, govora, slobode stampe preko koje ce se siriti nemoral i navodne totalne slobode itd.itd. i sve to polako dovesti do totalnog nemorala i pripreme za konacnni dolazak satane. Ne cini li vam se da je to sve vise prisutno? Nasilje u porodicama, silovanja sopstvene dece, alkoholizam, narkomanija u svakom obliku. Zamislite da vam deca rastu i vaspitavaju se po modelu koji pise u ovom tekstu? Zato nije cudo da devojcice na rodjendanima ucestvuju u grupnom seksu gde opste sa svim momcima. Nekada bi to bilo grupno silovanje danas je to in??? Da li je?
Komentar poslat iz B92 Android™ aplikacije (Android Robot by Google, CC BY 3.0) (bucko lazmisljam, 30. jun 2017 12:03)

_____

My Moon Che Gavara.

Post by Sponsored content

Current date/time is Wed Aug 23, 2017 12:08 pm