Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

    Se-Pe-Se

    Anonymous
    Guest

    Se-Pe-Se - Page 5 Empty Re: Se-Pe-Se

    Post by Guest Sat Sep 10, 2016 10:58 pm

    i ispašće da su mlađi u pravu, mada iz pogrešnih razloga...ugušiće ih Vučić zagrljajem.
    avatar

    Posts : 18179
    Join date : 2014-12-12

    Se-Pe-Se - Page 5 Empty Re: Se-Pe-Se

    Post by beatakeshi Tue Oct 04, 2016 10:52 am

    Sve ću da vas banujem, ništa ne pratite!!!
    b92 wrote:
    Dijana Vukomanović napustila SPS
    Beograd -- Potpredsednica Socijalističke partije Srbije Dijana Vukomanović napustila je SPS SPS i poslaničku grupu te stranke u parlamentu, javlja Tanjug.

    Kako je obrazložila u saopštenju poslatom medijima poslanički mandat nastaviće da obavlja kao samostalni narodni poslanik.
    Mediji su ovih dana preneli da je Statutarna komisija SPS kaznila ukorom pred isključenje funkcionere Nenada Borovčanina i Novicu Tončeva zbog kritika na račun stranke, kao i Vukomanovićevu i Ivanu Petrović zbog tuče.


    boomer crook

    Posts : 36651
    Join date : 2014-10-27

    Se-Pe-Se - Page 5 Empty Re: Se-Pe-Se

    Post by boomer crook Tue Oct 04, 2016 12:46 pm

    djibus Se-Pe-Se - Page 5 1399639816


    _____
    And Will's father stood up, stuffed his pipe with tobacco, rummaged his pockets for matches, brought out a battered harmonica, a penknife, a cigarette lighter that wouldn't work, and a memo pad he had always meant to write some great thoughts down on but never got around to, and lined up these weapons for a pygmy war that could be lost before it even started
    Filipenko

    Posts : 22555
    Join date : 2014-12-01

    Se-Pe-Se - Page 5 Empty Re: Se-Pe-Se

    Post by Filipenko Tue Oct 04, 2016 12:49 pm

    To je ta vilica Džoslin Džejms.


    Se-Pe-Se - Page 5 Skupstina%20Srbije%20SPS%20JS Se-Pe-Se - Page 5 Joslyn-James-Net-Worth_4181942

    Se-Pe-Se - Page 5 Joslyn-james-38356PCN_StarsParty09
    Erős Pista

    Posts : 81200
    Join date : 2012-06-10

    Se-Pe-Se - Page 5 Empty Re: Se-Pe-Se

    Post by Erős Pista Tue Oct 04, 2016 1:09 pm

    Au, jbt, pa oni imaju ozbiljan rascep.


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    Bluberi

    Posts : 7930
    Join date : 2014-10-27

    Se-Pe-Se - Page 5 Empty sepese

    Post by Bluberi Sun Oct 23, 2016 1:18 am

    Raspada nam se poltički sistem. 
    Sam Borovčanin, kao ni drugi akteri, nije želeo da komentariše sve ove događaje, ali izgleda da je u SPS u došlo ne do ideološkog, nego do finansijskog razmimoilaženja. Pored toga, staro članstvo se osulo, nema novih lidera na lokalu, a Vučić je presekao standardne neformalne izvore finansiranja stranke pa se sada hvataju pozicije za dan posle. Dačić je u poslednjoj deceniji uspeo da ljudima koji su blizu vrha stranke i prijateljima obezbedi lagodan život, često primajući na sebe odijum javnosti i onih koji su moćniji od njega u političkom životu Srbije. No, čini se da sat odbrojava i da je rasulo u partiji potvrda da se dalje "tako ne može", jer biti na vlasti bez, a ne kontrolisati novac ni u jednoj sferi dovodi do laganog umiranja partije.
    Georgijev
    Anonymous
    Guest

    Se-Pe-Se - Page 5 Empty Re: Se-Pe-Se

    Post by Guest Sun Oct 23, 2016 2:04 am

    ja se nadam da za sps više nikada, nikada, nikada neće postojati "dan posle"
    Erős Pista

    Posts : 81200
    Join date : 2012-06-10

    Se-Pe-Se - Page 5 Empty Re: Se-Pe-Se

    Post by Erős Pista Sun Oct 23, 2016 2:05 am

    +1

    ALi simpa bi bilo da Ružić npr napravi svoju stranku i otkine deo poslanika.


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    Bluberi

    Posts : 7930
    Join date : 2014-10-27

    Se-Pe-Se - Page 5 Empty Re: Se-Pe-Se

    Post by Bluberi Sun Oct 23, 2016 2:10 am

    Ali Georgijev i nove nade levice u vidu Srdjana D. Neše Galije i Predraga M.  Se-Pe-Se - Page 5 3274312807
    Anonymous
    Guest

    Se-Pe-Se - Page 5 Empty Re: Se-Pe-Se

    Post by Guest Sun Oct 23, 2016 2:11 am

    @wm

    da

    s tim da, in my book, i njemu kuca sat glede kunktatorstva, pa se može desiti i da bude dete koje je pojela revolucija
    Erős Pista

    Posts : 81200
    Join date : 2012-06-10

    Se-Pe-Se - Page 5 Empty Re: Se-Pe-Se

    Post by Erős Pista Sun Oct 23, 2016 2:13 am

    et Bluberi

    Komendija, posebno za Peđu Čupka. Mada mislim da je tekst namerno tako pisan, odnosno imam osećaj da je njime hteo da malo pogura Dijanu V i Ružića u opozicionom smeru.


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    Erős Pista

    Posts : 81200
    Join date : 2012-06-10

    Se-Pe-Se - Page 5 Empty Re: Se-Pe-Se

    Post by Erős Pista Sun Oct 23, 2016 2:16 am

    Gargantua wrote:@wm

    da

    s tim da, in my book, i njemu kuca sat glede kunktatorstva, pa se može desiti i da bude dete koje je pojela revolucija

    Jbg, možda, ali kad je bio pravi trenutak? Možda mu je najbolja šansa da uleti u neku opozicionu kombinaciju oko podrške predsedničkom kandidatu. Zašto to kažem? Da je ovo uradio ranije, np pre parlamentarnih izbora, realno je da ne bi useo da uđe ponovo u skupštinu. Ovako, zadržava poslaničko mesto (a i njegovi pretpostavljeni sledbenici), a istovremeno prelati u opoziciju i slabi SPS.

    Mislim da se on nadao da može da preuzme stranku (velika se para tu vrti, još uvek, mislim da Georgiev greši), ali to je izgleda nemoguće.


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    Veletin

    Posts : 4723
    Join date : 2015-08-14

    Se-Pe-Se - Page 5 Empty Re: Se-Pe-Se

    Post by Veletin Sun Oct 23, 2016 2:24 am

    Екипа око Ружића је изгубила лукративна намештења која им је Тадић несебично делио.
    Остали су једино на позицијама у пропалим предузећима која једно по једно одлазе у стечај или ликвидацију.
    МБ Миљковић, као тајкунски стожер окупљања те екипе је такође истиснут из послова од стране млађег земљака.
    Anonymous
    Guest

    Se-Pe-Se - Page 5 Empty Re: Se-Pe-Se

    Post by Guest Sun Oct 23, 2016 2:25 am

    fakin borko je skočio u nepoznato, kad ogulimo sve slojeve politikantstva sa njega i njegovog delovanja ipak ćemo doći do toga.
    Erős Pista

    Posts : 81200
    Join date : 2012-06-10

    Se-Pe-Se - Page 5 Empty Re: Se-Pe-Se

    Post by Erős Pista Sun Oct 23, 2016 2:31 am

    Skočio i poslednji put viđen u nekom Frnjauovom postu, Svaka čat za hrabrost, ali ipak ktastrofalan tajming. Pritom je on izašao iz opozicione stranke na ivici cenzusa, a ovaj mora da "skoči" (i, nadajmo se, povuče za sobom još par poslanika, odbora i deo članstva) iz vlasti u opoziciju.

    Ne branim kunktatorstvo, samo pokušavam da razumem moguće motivacije za isto.


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    Filipenko

    Posts : 22555
    Join date : 2014-12-01

    Se-Pe-Se - Page 5 Empty Re: Se-Pe-Se

    Post by Filipenko Sun Oct 23, 2016 2:41 am

    Slobodan Georgijev da napiše da živimo na planeti Zemlji ne bih verovao i proverio bih više puta.
    Veletin

    Posts : 4723
    Join date : 2015-08-14

    Se-Pe-Se - Page 5 Empty Re: Se-Pe-Se

    Post by Veletin Sun Oct 23, 2016 2:45 am

    Јел овде неко бејаше написао како је Вучић наследник Милошевића, а не Шешеља или Ђинђиђа ?
    Чему онда СПС?
    Anonymous
    Guest

    Se-Pe-Se - Page 5 Empty Re: Se-Pe-Se

    Post by Guest Sun Oct 23, 2016 2:46 am

    ^^

    ma razumem motivaciju

    samo mislim da, kao što ni dačić nije ucenjen da bude u vlasti nego je deo kombinacije i bitno mu je da bude na vlasti, tako ni ružić verovatno nije neko ko samo čeka priliku da povuče potez, osim ako to nije tako belodana prilika da je svima jasna i da se ne sme propustiti.
    Bluberi

    Posts : 7930
    Join date : 2014-10-27

    Se-Pe-Se - Page 5 Empty Re: Se-Pe-Se

    Post by Bluberi Sun Oct 23, 2016 2:48 am

    A i medijski pritisak raste.
    Anonymous
    Guest

    Se-Pe-Se - Page 5 Empty Re: Se-Pe-Se

    Post by Guest Sun Oct 23, 2016 4:52 pm

    A sta je to bilo sa Ruzicem? Jel on jos uvek u partiji?
    Erős Pista

    Posts : 81200
    Join date : 2012-06-10

    Se-Pe-Se - Page 5 Empty Re: Se-Pe-Se

    Post by Erős Pista Sun Oct 23, 2016 5:01 pm

    Jeste.


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    ficfiric

    Posts : 33879
    Join date : 2012-02-10

    Se-Pe-Se - Page 5 Empty Re: Se-Pe-Se

    Post by ficfiric Sun Oct 23, 2016 5:52 pm

    Napravio je nevidjen skandal, isao je na Mickovu predstavu i napisao na tw-u da je dobra. Udar na premijera, izdaja drzave


    _____


    Uprava napolje!

    plachkica

    Posts : 16129
    Join date : 2014-11-06

    Se-Pe-Se - Page 5 Empty Re: Se-Pe-Se

    Post by plachkica Sun Oct 23, 2016 6:06 pm

    [img]Se-Pe-Se - Page 5 33wmvt3[/img]
    plachkica

    Posts : 16129
    Join date : 2014-11-06

    Se-Pe-Se - Page 5 Empty Re: Se-Pe-Se

    Post by plachkica Sun Oct 23, 2016 6:07 pm

    Marija Jovičić ‏[ltr]@mara_jovicic[/ltr]  Oct 18
    Preporucujete @brankoruzicsps predstavu u kojoj se brutalno proziva premijer, a Vas predsednik stranke je njegov prvi potpredsednik?!

    Erős Pista

    Posts : 81200
    Join date : 2012-06-10

    Se-Pe-Se - Page 5 Empty Re: Se-Pe-Se

    Post by Erős Pista Sun Oct 23, 2016 6:17 pm

    Se-Pe-Se - Page 5 1727922752


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije

    Se-Pe-Se - Page 5 Empty Re: Se-Pe-Se

    Post by Sponsored content


      Current date/time is Fri Mar 29, 2024 12:18 am