Robi K.

Share

Robi K.

Post by William Murderface on Tue Dec 09, 2014 10:54 am

Ona učiteljica Smilja je ugibala u razred. Nama rulji je tu uletilo žešće čudilo. Čudilo nam je bilo zato jer pošto smo po rasporedu sati mi tribali imat sat vjeronauka. A vjeronauk ne tumači učiteljica Smilja nego ona sestra Melita iz Gospe od Cukra. Uča Smilja je itnila dnevnik na klupu i rekla je: „Sestra Melita je dobila visoku fibru i nije mogla doć na nastavu! Nadan se da joj je samo gripa, a ne upala pluća! Tako da za danas ništa od vjeronauka!“ Mi smo piljili u nju i šutili smo. Uča je rekla: „Znači, današćemo umisto sata vjeronauka imat seksualski odgoj! Učićemo šta su to kurac i pička, te kako se ljudi jebu!“
Onda je onaj Rino Sajla doviknijo: „Ajme majko, to nan je masu dosadno!“ Onda je Kane Šteta rekao: „Stvarno, jebate, to je živa tlaka! Pilana na kvadrat!“ Učiteljica Smilja je gledala u nas sa razrogačenim očima. Ona pederica Sandra je rekla: „Masu nan je zanimljivije učit kako su tri kralja obišli divicu Mariju u Betlehemu kad se rodija mali Isus!“ Ona tuljanica Niveska je dobacila: „I šta je sve Isus reka kad je drža propovijed na Maslinskoj gori!“ Nela Svinjogojstvo je rekla: „I kako je sa tri ribe uspija nahranit cili kvart!“ Onda je onaj flomić Boban rekao: „Meni je još od svega najdraže kako je sveti Paval drža poslanicu Korinćanima!“ Uča Smilja je zlamenovala se u teškom šoku i mrmorila je: „Ujmeoca, isina, iduha…“
Onda je mene moj drug Dino krehnijo sa laktom u rebra. Dino je meni šapnijo: „Glupsone, zaspa si na nastavi!“ Ja sam prenijo se iza sna i šapnijo sam: „Ali jesan?“ Dino je šapnijo: „Naravski da jesi! I to usrid sata vjeronauka!“ Ja sam šapnijo: „Nisan valjda propustija nešto važno?“ Dino je rekao: „Sestra Melita je baš tumačila da je ambortus ubojstvo!“ Ja sam pitao: „Šta je to ambortus, jebate?“ Dino je šapnijo: „Pa sad san ti reka, klipsone! Ubojstvo! Pazi malo na nastavi, napeto je ka krimić!“ Ja sam klimnijo sa glavom i opalijo sam teški komcentritis. Sestra Melita je isprid ploče mavala sa rukama i objašnjavala je gradivo. Samo onda sam ja opet zaspa.

http://pescanik.net/biljeznica-robija-k-uspavana-nastava/

_____
"Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije

Re: Robi K.

Post by bela maca on Tue Dec 09, 2014 11:25 am

mp vonabi

Current date/time is Tue Jun 27, 2017 10:51 am