Reprezentacija

Share

Re: Reprezentacija

Post by No Country on Mon Sep 18, 2017 7:00 pm

beatakeshi wrote:Nisi gluv, nego glup. (bolje ja nego Filip) - "... čestitkama."
Е јеби га. А баш је понекад лепо бити глув.

Post by bela maca on Mon Sep 18, 2017 7:37 pm

ostap bender wrote:izgleda da celavi zaista prezire vucica & co.

Post by beatakeshi on Mon Sep 18, 2017 8:10 pm

Za SP 2019  smo (faktički) u grupi sa Nemačkom, Gruzijom, Grčkom, Izraelom, Britanijom. 3 tima idu dalje

Post by beatakeshi on Sat Sep 30, 2017 11:41 am

mozzartsport wrote:
Pomenuo si medalje sa reprezentacijom. Možeš li da nam otkriješ kako su izgledale pripreme za Svetsko prvenstvo 2014. godine kada je sa selektorom Aleksandrom Đorđevićem na čelu postavljen temelj za nove uspehe nacionalnog tima koji još traju?
Nemerljivo važno leto…
Nisam trenirao, nikad u lošijoj formi nisam bio, po svim medicinskim nalazima nije trebalo ni da igram, imao sam pritisak kluba da ne igram i tako dalje... Ali, bio sam kapiten, odlučio sam, u glavi sam konstruisao da je to poslednja godina i nisam želeo da zavrišm na takav način. Zbog mog stanja, Raško Katić se priključuje kasnije. On dolazi i kaže: ´Ljudi, ja dolazim sa građevine, radim kuću, nisam trenirao dva meseca´. Teo ne trenira tri nedelje, a svako ko je igrao zna da nije to to kada se propuste bazične pripreme. Znamo i šta je bilo sa Micovim. On je do pred samo takmičenje bio u prvom planu, Kalinić je bio malo po strani i sad odjendnom treba da igra. Gubimo od Novog Zelanda u Pioniru, ispraća nas bukvalno jedan novinar na turnir. Da ne pominjem mučnu situaciju sa pokojnim kondicionim trenerom Sarićem, gledali smo svi, nažalost, kako odlazi. Ja sam ga poznavao mnogo duže, bilo nam je baš mnogo teško“.

Ima veliki intervju sa Krletom.

Post by ficfiric on Mon Nov 06, 2017 4:59 pm

Владимир Штимац се опростио од репрезентације

Кошаркаш Ефеса Владимир Штимац није на списку селектора Александра Ђорђевића за утакмице против Аустрије и Грузиоје у квалификацијама за СП јер се опростио од националног тима, отлрио је помоћни тренер Јовица Антонић

– Штимац је рекао после Европског првенства да је време да се опрости, да долазе млађи центри, он ће добити званично од Савеза признање за 100 утакмица. Потврдио је да ће бити у Београду – рекао је Антонић за „Спортклуб”.

Ђорђевић саопштио списак од 24 играча, деветорица из Евролиге

На списку селектора Ђорђевића су:
1. Стефан Јовић (Бајерн)
2. Стефан Пено (Алба)
3. Илија Ђоковић (Борац Чачак)
4. Миленко Тепић (Бриндизи)
5. Алекса Раданов (ФМП)
6. Алекса Аврамовић (Варезе)
7. Иван Паунић (Тофаш)
8. Вања Маринковић (Партизан НИС)
9. Дејан Тодоровић (Билбао)
10. Марко Симоновић (Зенит)
11. Милан Мачван (Бајерн)
12. Сава Лешић (Отингер)
13. Стефан Бирчевић (Истанбул ББ)
14. Мирослав Радуљица (Ђангсу Драгонс Кина)
15. Ђорђе Гагић (Јешилгирешун)
16. Василије Мицић (Жалгирис)
17. Немања Недовић (Уникаха)
18. Бранко Лазић (Црвена звезда МТС)
19. Драган Милосављевић (Уникаха)
20. Марко Гудурић (Фенербахче)
21. Немања Дангубић (Црвена звезда МТС)
22. Никола Милутинов (Олимпијакос)
23. Дејан Мусли (Уникаха)
24. Никола Јовановић (Црвена звезда МТС)

_____

Uprava napolje!

Post by ficfiric on Tue Nov 21, 2017 8:14 pm

Помоћник селектора Јовица Антонић дочекао је у београдском хотелу "Краун плаза" 13 кошаркаша, а у току дана прикључиће се и Марко Тодоровић из Билбаа.

У Београду су се окупили Стефан Пено (Алба), Илија Ђоковић (Борац Чачак), Миленко Тепић (Бриндизи), Алекса Раданов (ФМП), Алекса Аврамовић (Варезе), Иван Паунић (Тофаш), Вања Маринковић (Партизан), Марко Симоновић (Зенит), Милан Мачван (Бајерн), Сава Лешић (Отингер), Стефан Бирчевић (Истанбул), Мирослав Радуљица (Ђангсу Драгонс) и Ђорђе Гагић (Јешилгирешун).

Jbt, ladno ce Simonovic biti starter

_____

Uprava napolje!

Post by Sponsored content

Current date/time is Sun Dec 17, 2017 5:27 am