Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

    Kozmetika

    Margit Savović

    Posts : 2433
    Join date : 2012-02-11

    Kozmetika Empty Kozmetika

    Post by Margit Savović Wed Nov 26, 2014 5:45 pm

    Kad je dosla Gagorder, onda mozemo da raspalimo.

    Uglavnom, ja sam na kraju nabavila i celu veliku bocu Ultimune. Racunam na to kao na dugorocnu negu. Vec smo privatno komunicirale oko toga, stvar je u tome da ja ne mogu da procenim koliko je na meni delotvoran jer ja nemam neke bore i obicno imam super ten, osim sto mi leti poiskacu one pegetine od Sunca preko nosa i jagodica. Odlicna stvar koju mogu mami da zahvalim je da imam taman dovoljno vlaznu kozu da mi ne pucaju bore oko ociju i oko usta, a opet ni previse vlaznu da mi se klembesi od tezine kad za to dodje vreme. Medjutim, moj problem je sto mi se fatig odmah pokaze na licu. To nekako prebledim u faci i pobraoni mi oko ociju. Za sada mislim da mi Ultimune carski pomaze oko toga. Nekako imam vise svezine i sjaja. Fora je sto sam ja sada i mater podgovorila da pocne da koristi. E tu cemo znati koliki je Ultimune baja jer ona ima bore. Sad joj je treci dan, a dramaticno vidljive rezultate ocekujem za desetak dana otprilike. Javljam.

    Evo kako sam sada ukomponovala stvari. Ibuki pena za pranje lica, pa Ultimune, pa Clarins dnevnu energisant kremu (uvece Clarins obicnu plavu hidrantnu) i oko ociju Shiseido White Lucent kremicu za oci (tu nisam redovna). Ne koristim nikakav serum, a trebalo bi. Cak ni ne toniram facu, a trebalo bi. Pffff.
    Anonymous
    Guest

    Kozmetika Empty Re: Kozmetika

    Post by Guest Wed Nov 26, 2014 10:10 pm

    ja samo da kažem da je bed head urban antidotes recovery šampon (znači, plavi bed head u najvećoj mogućoj boci) - najbolji šampon ever i da miriše svecki!

    ovaj

    ultimune još nisam probala, bojim se da remetim rutinu :(

    i još: dr. hauschka umirujuća (piše lepo apaisant) maska je super. sredi stvar preko noći. ja je debelo natrackam i pustim jedno sat vremena da se cvrči, a ako imam neki prblm, onda isto to preko svega po noći. sredi svako crvenilo, umor, etc.
    namerna prolaznica

    Posts : 336
    Join date : 2014-11-05

    Kozmetika Empty Re: Kozmetika

    Post by namerna prolaznica Tue Dec 23, 2014 12:15 pm

    dok se ne otvori tema, da zabeležim: little pink dress, avon. parfemska voda, 50 ml.

    kao oduvečni nepodnosilac bilo čega roze, nikad ne bih uzela da nije bilo mirisne stranice i moje radoznalosti.

    jasno, čisto i sveže.
    traje desetak sati.
    vrlo prilagođeno činovničkoj plati.

    savršeno za radni dan.


    _____
    poz
    www.facebook.com/kucicanamoru
    Anonymous
    Guest

    Kozmetika Empty Re: Kozmetika

    Post by Guest Sun Jun 14, 2015 11:15 am

    Sto nam je mrtva ova tema?!
    Evo ja da prijavim,
    Chanel CC krema Complete Correction Sunscreen 50
    Par dana konferencijashenja po moru i vratila sam se kuci totalno bela, ali i bez fleka i sasushotina.
    Pokriva dovoljno za leto, nije gnjecava, ja je stavljam kao puder preko normalne kreme, ta-da! Zanemariti kosu <_<
    Kozmetika 11-110
    Anonymous
    Guest

    Kozmetika Empty Re: Kozmetika

    Post by Guest Sun Jun 14, 2015 11:23 am

    Gagorder! Kozmetika 3826186726

    Kakav ten! Prelepota!

    Ja imam fleketine od sunca po jagodicama i slepoočnicama, izgleda ko štroka. Dakle krajem aprila sam za jedno jutarnje trčanje (pre 8h) zaboravila da se namažem i gotovo - they are here to stay for the rest of the year..

    Sad baš u ovom trenutku držim masku od kvasca na licu, čula sam da je super, kao i čisti i hrani, 2 u 1 itd.
    bela maca

    Posts : 10944
    Join date : 2014-10-28

    Kozmetika Empty Re: Kozmetika

    Post by bela maca Sun Jun 14, 2015 11:30 am

    baš imaš aristokratski ten Kozmetika 1143415371


    _____
    most of us probably not getting better
    but not getting better together
    Anonymous
    Guest

    Kozmetika Empty Re: Kozmetika

    Post by Guest Sun Jun 14, 2015 11:59 am

    Hvala Kozmetika 1143415371 Mau, imas neke kreme koje sadrze hidrokinon, ako taj kvasac ne upali. To sam cula da se koristi za flekice. Mada ja mislim da one same prodju.
    Moj problem je to sto moja krema nema faktor a ne bih da je menjam. Ovaj CC 50 je super resenje.
    Indy

    Posts : 6159
    Join date : 2014-11-04

    Kozmetika Empty Re: Kozmetika

    Post by Indy Sun Jun 14, 2015 12:03 pm

    Wow
    Anonymous
    Guest

    Kozmetika Empty Re: Kozmetika

    Post by Guest Sun Jun 14, 2015 12:19 pm

    gagorder wrote:Hvala Kozmetika 1143415371 Mau, imas neke kreme koje sadrze hidrokinon, ako taj kvasac ne upali. To sam cula da se koristi za flekice. Mada ja mislim da one same prodju.
    Moj problem je to sto moja krema nema faktor a ne bih da je menjam. Ovaj CC 50 je super resenje.

    Gagorder, to sam ja, sejlor Kozmetika 1143415371 

    Meni prođu flekice tamo negde u decembru, kad mi koža skroz pobeli. Prvi put su se pojavile pre dve godine, isto posle jednog trčanja po aprilskom suncu. Inače tokom leta koristim kremu za lice sa faktorom 50, ali ako samo jednom propustim da se namažem izbiju mi fleke.
    Anonymous
    Guest

    Kozmetika Empty Re: Kozmetika

    Post by Guest Sun Jun 14, 2015 12:21 pm

    Joj izvini. Ne znam sta mi je.
    Jos se pitam - otkad Mau trci.
    Mada mozda i trci.
    Anonymous
    Guest

    Kozmetika Empty Re: Kozmetika

    Post by Guest Sun Jun 14, 2015 12:22 pm

    Imam ja te fleke po ledjima iz detinjstva. To je ono kad babe puste dete napolje da se sprzi, pa ga uvece mazu kiselim mlekom. Ne znam sta je traumaticnije, to kiselo mleko ili opekotine.
    Margit Savović

    Posts : 2433
    Join date : 2012-02-11

    Kozmetika Empty Re: Kozmetika

    Post by Margit Savović Sun Jun 14, 2015 12:28 pm

    Kozmetika 1399639816 Kozmetika 1399639816  

    Ne trčim. I kad bih htela, ne bih mogla s ovim džoints na kolenima. Doduše, imam flekice već jedno mesec dana, ali neka ih, jebiga. 

    Super ti je lice, svaka čast!! Baš si nežna u najboljem smislu reči. Kozmetika 1143415371

    Što se tiče mojih tajni, imam novi quick fix, za posle neprospavane i/ili pijane noći, odličan je Shiseido Ibuki Multi Solution Gel. Sklanja fatig ko car.
    avatar

    Posts : 20
    Join date : 2015-03-09

    Kozmetika Empty Re: Kozmetika

    Post by Smila Sun Jun 14, 2015 12:43 pm

    Lepa kao Cate Blanchette Kozmetika 4101625831
    Indy

    Posts : 6159
    Join date : 2014-11-04

    Kozmetika Empty Re: Kozmetika

    Post by Indy Mon Jun 15, 2015 12:55 am

    +1
    lalinea

    Posts : 3414
    Join date : 2014-10-29

    Kozmetika Empty Re: Kozmetika

    Post by lalinea Mon Jun 15, 2015 10:13 am

    Bas Kejt! Kozmetika 1143415371 wow ten!

    a koja ti je to "normalna krema"? Kozmetika 1143415371


    _____
    you cannot simply trust a language model when it tells you how it feels
    Anonymous
    Guest

    Kozmetika Empty Re: Kozmetika

    Post by Guest Mon Jun 15, 2015 12:14 pm

    Nidje veze Kejt, ugao je takav, nije verno prikazano Kozmetika 2849097393
    Ali hvala vam u svakom slucaju, ne bih se bunila da licim.
    Elem, normalna krema je Kanebo Cellular Performance, losion dvojka i emulzija dvojka. Vec skoro pa osam godina. Prvo sam koristila njihovu osnovnu liniju, pa kad sam presla 35 - presla sam na CP.
    Anonymous
    Guest

    Kozmetika Empty Re: Kozmetika

    Post by Guest Fri Aug 14, 2015 11:32 am

    Shvatila sam da je na moru najvaznija slatka voda. Da se momentalno isperes od soli. Incidentno ovde imam ljucki tush na dohvat ruke, obicno idemo u vecu divljinu. Elem, mnogo je lakse odrzavanje koze i kose u redovnom stanju ovako, u luksuzu.
    To i faktor 50+
    шумидер-модер

    Posts : 2244
    Join date : 2012-02-12
    Location : www.zidnenovine.wordpress.com

    Kozmetika Empty Re: Kozmetika

    Post by шумидер-модер Fri Aug 14, 2015 12:21 pm

    Cekaj, pa zasto onda ides na more?  Kozmetika 4101625831

    Meni je ideal, ostvario sam ga nekoliko puta, da tokom celog boravka na moru, mislim letovalisnog, posto mi i posao bio vezan za isto - budem slan.
    Slatka voda samo za pice, nikakvi faktori, klinci takodje, samo ih prvih dana rostiljas kontrolisano, posle pustis i sve se sredi samo od sebe, kosa pobeli, izbledi, pocrni to....


    _____
    Dok si to smislio, na mom si visio.
    ***************************************
    Je l imamo temu na kojoj pišemo o tome koliko je Biki lepa ili može ovde?
    Anonymous
    Guest

    Kozmetika Empty Re: Kozmetika

    Post by Guest Fri Aug 14, 2015 12:23 pm

    A ne mogu ja Sumi tako, mada bih rado. Mislim mogu i jesam, ali se onda par nedelja lecim od osipa,opekotina, alergija etc. Sad me nesto sve to zaobislo, pa rekoh - mora da je ta slatka voda.
    шумидер-модер

    Posts : 2244
    Join date : 2012-02-12
    Location : www.zidnenovine.wordpress.com

    Kozmetika Empty Re: Kozmetika

    Post by шумидер-модер Fri Aug 14, 2015 12:30 pm

    Svakom svoja muka, ali bi meni bre bilo zao da trosim slatku vodu kod onolike slane vodurine, kraj joj se ne vidi  Kozmetika 4101625831

    Sreca je da sam mogao da ubodem/biram izistinski ciste morske vode, pa si sto se higijene tice miran.
    I koza posle dobije neku valjda impregnaciju, sta li, usjaji se, ne znam, ali osecaj vredi.


    _____
    Dok si to smislio, na mom si visio.
    ***************************************
    Je l imamo temu na kojoj pišemo o tome koliko je Biki lepa ili može ovde?
    Anonymous
    Guest

    Kozmetika Empty Re: Kozmetika

    Post by Guest Fri Aug 14, 2015 12:32 pm

    Cista je ovde voda, plava zastavica Kozmetika 1241126653
    Nego sam ja kao propaljena fotka. Ali evo dete mi se osolilo, posvetlela kosa, potamnela koza kako moja nikad nije - ma divota!
    lalinea

    Posts : 3414
    Join date : 2014-10-29

    Kozmetika Empty Re: Kozmetika

    Post by lalinea Thu Dec 24, 2015 12:43 am

    upravo se spremam na veliku clinique kupovinu (jedini brend koji mi, za sada, ne izaziva nikakve breakoute). zakljucila sam da se doslo u godine kad mora da sa nadje nesto tipa podloga, concelaer, puder ili vec tako nesto u sta se ja uopste ne razumem jer sam puder (tecni) koristila otprilike 5 puta u zivotu pre mnogo godina (da mi je sada znati zasto?...). moracu da se potpuno oslonim na one prodavacice, jer nemam ni predstavu sta da kupim. u pricipu trazim nesto sto ce malo da izjednaci ten i malcice ublazi ovaj hollow undereyes prelaz.


    _____
    you cannot simply trust a language model when it tells you how it feels

    Kozmetika Empty Re: Kozmetika

    Post by Sponsored content


      Current date/time is Tue Mar 19, 2024 8:51 am