Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

    Obučene žene i obučeni muškarci

    Amelija

    Posts : 140
    Join date : 2014-12-19

    Obučene žene i obučeni muškarci - Page 5 Empty Re: Obučene žene i obučeni muškarci

    Post by Amelija Tue Mar 10, 2015 2:22 pm

    još jedan glas za tamnu Obučene žene i obučeni muškarci - Page 5 1143415371

    ono, za plavo 9 poena, za tamno 10
    doduše to šatirano nisam baš dobro videla, može biti da bi to pobedilo no morala bi da priloži sliku



    btw i meni je pozamašna većina rekla da mi je bolje tamno nego riđe
    (doduše nisam otvarala poll na forumu Obučene žene i obučeni muškarci - Page 5 2849097393)
    паће

    Posts : 40020
    Join date : 2012-02-12
    Location : имам пуну полицу књига, која ми је главна?

    Obučene žene i obučeni muškarci - Page 5 Empty Re: Obučene žene i obučeni muškarci

    Post by паће Tue Mar 10, 2015 2:58 pm

    Риђе треба да се роди, није то само коса, то је и тај тен и почесто и пегице. А и тешко је трефити нијансу. Код стандардних (стандардно промашених) нијанси већ рефлексно гледам да ли ближе корену провирује бела... Код плаве мора да се загледа, има их доста код којих је тешко из прве погодити је ли органић или фарбана.

    Десило ми се да је наишла госпојина цимерка, тадашња, фришко риђа (или ту негде). Одмах сам се сетио да "е, данас била 'пецијална салата у мензи - цвекла". И брзо им нестао са видика, ко ме терао да се сетим наглас.


    _____
       I drove a škodilak before it was cool.
       Морони на власти чешће мењају правила него гаће.
    Amelija

    Posts : 140
    Join date : 2014-12-19

    Obučene žene i obučeni muškarci - Page 5 Empty Re: Obučene žene i obučeni muškarci

    Post by Amelija Tue Mar 10, 2015 3:15 pm

    hm hm, ti to kanda insinuiraš da je moja riđa bila glupava?
    e pa nije Obučene žene i obučeni muškarci - Page 5 2849097393
    mnogi su mislili da je prirodna (većina onih koja me nisu poznavali sa prirodnom bojom)


    btw to što ti spominješ ja ni ne zovem riđa nego crvena, mahagoni ili slično, zavisi tačno kakva je


    Last edited by Amelija on Tue Mar 10, 2015 3:20 pm; edited 1 time in total
    Amelija

    Posts : 140
    Join date : 2014-12-19

    Obučene žene i obučeni muškarci - Page 5 Empty Re: Obučene žene i obučeni muškarci

    Post by Amelija Tue Mar 10, 2015 3:15 pm

    p.s. ali, i ja mislim da mom tenu bolje odgovara tamna (to je verovatno ono što ti kažeš "ipak mora da se rodi")
    паће

    Posts : 40020
    Join date : 2012-02-12
    Location : имам пуну полицу књига, која ми је главна?

    Obučene žene i obučeni muškarci - Page 5 Empty Re: Obučene žene i obučeni muškarci

    Post by паће Tue Mar 10, 2015 5:32 pm

    Amelija wrote:p.s. ali, i ja mislim da mom tenu bolje odgovara tamna (to je verovatno ono što ti kažeš "ipak mora da se rodi")

    Пошто те нисам видео, верујем ти на реч. Многима не успева да постигну да им то делује природно. Види се из авиона. Тим пре ваља ценити кад ради.


    _____
       I drove a škodilak before it was cool.
       Морони на власти чешће мењају правила него гаће.
    Indy

    Posts : 6159
    Join date : 2014-11-04

    Obučene žene i obučeni muškarci - Page 5 Empty Re: Obučene žene i obučeni muškarci

    Post by Indy Tue Mar 10, 2015 9:27 pm

    Amelija wrote:još jedan glas za tamnu Obučene žene i obučeni muškarci - Page 5 1143415371
     

    Izdaico.
    Anonymous
    Guest

    Obučene žene i obučeni muškarci - Page 5 Empty Re: Obučene žene i obučeni muškarci

    Post by Guest Wed Mar 18, 2015 7:27 pm

    Prevarila sam Marčela. Za sad se nisam pokajala. S tim što je insistirao da me fenira na skroz ravno da mi mogao da mi štricne krajeve na kraju, kad se već osuše. A ja ne volim skroz ravnu kosu, pa ću imati pravu sliku tek kad je sledeći put operem.
    Anonymous
    Guest

    Obučene žene i obučeni muškarci - Page 5 Empty Re: Obučene žene i obučeni muškarci

    Post by Guest Thu Mar 19, 2015 10:33 am

    Ja idem u ponedeljak!
    Anonymous
    Guest

    Obučene žene i obučeni muškarci - Page 5 Empty Re: Obučene žene i obučeni muškarci

    Post by Guest Thu Mar 19, 2015 10:34 am

    E da. S kim si ga prevarila?
    (Sumidere, nije TO.)
    Anonymous
    Guest

    Obučene žene i obučeni muškarci - Page 5 Empty Re: Obučene žene i obučeni muškarci

    Post by Guest Thu Mar 19, 2015 10:45 am

    Salon je u Kapetan Mišinoj, ne znam kako se zove, pri vrhu, s leve strane kad se penješ. Izgleda kao iz kasnih 70-ih/ranih 80-ih, a uopšte ne uspevam da provalim da li je to fora, kao vintiž, ili je stvarno socko salon. Uglavnom, sve je čisto i uredno, nije ono da se paučina uhvatila '84 pa je do sad nisu skinuli. 

    Frizer mlad momak, ali deluje vrlo sigurno sa makazama. 900 din šišanje i feniranje, utorkom i petkom 500!
    шумидер-модер

    Posts : 2244
    Join date : 2012-02-12
    Location : www.zidnenovine.wordpress.com

    Obučene žene i obučeni muškarci - Page 5 Empty Re: Obučene žene i obučeni muškarci

    Post by шумидер-модер Thu Mar 19, 2015 10:49 am

    gagorder wrote:E da. S kim si ga prevarila?
    (Sumidere, nije TO.)
    Gagordere, smatraj da smatram da imam s tobom zakljucen pakt o nenapadanju i molim te da postupas u skladu sa odredbama istog. Obučene žene i obučeni muškarci - Page 5 1233199462


    _____
    Dok si to smislio, na mom si visio.
    ***************************************
    Je l imamo temu na kojoj pišemo o tome koliko je Biki lepa ili može ovde?
    Anonymous
    Guest

    Obučene žene i obučeni muškarci - Page 5 Empty Re: Obučene žene i obučeni muškarci

    Post by Guest Thu Mar 19, 2015 11:06 am

    Pa ne napadam te Sumidere. Salim se. Pokusavam da relaksiram.

    Sejlore, daj operi kosu pa javi Obučene žene i obučeni muškarci - Page 5 1399639816
    Anonymous
    Guest

    Obučene žene i obučeni muškarci - Page 5 Empty Re: Obučene žene i obučeni muškarci

    Post by Guest Thu Mar 19, 2015 11:08 am

    Joj, šumider se usro od pametne žene. Tugica.

    Gagorder, meni je ovog preporučila koleginica čija mi se kosa sviđa. Mislim, ona ima dosta jednostavnu frizuru, ali sve to lepo pada, baš onako kako treba. A i cena mi je bila vrlo primamljiva pa sam odlučila da probam.
    Anonymous
    Guest

    Obučene žene i obučeni muškarci - Page 5 Empty Re: Obučene žene i obučeni muškarci

    Post by Guest Thu Mar 19, 2015 11:11 am

    Meni je Marcelo promenio zivot nateravsi me na kose dugacke siske na stranu. Pre toga sam imala stroge ravne. Potpuno mi je drugacija geometrija lica od toga, nekako je manje strogo. Tu me kupio, tom strateskom odlukom do koje ne bi doslo da mi neko nije oduzeo suverenitet (citaj, odbio da seche).
    Anonymous
    Guest

    Obučene žene i obučeni muškarci - Page 5 Empty Re: Obučene žene i obučeni muškarci

    Post by Guest Thu Mar 19, 2015 11:16 am

    Obučene žene i obučeni muškarci - Page 5 1233199462

    Baš mi je drago. Marčelov stav je da stroge ravne šiške idu samo na kosu koja je ravna kao strela. Je l da, ili sam nešto pobrkala?
    Anonymous
    Guest

    Obučene žene i obučeni muškarci - Page 5 Empty Re: Obučene žene i obučeni muškarci

    Post by Guest Thu Mar 19, 2015 11:24 am

    I na mekse lice. I jos me pitao gde sam sta sam i onda zakljucio: strogo lice pa jos uciteljica, ne ide, mora da se smeksa Obučene žene i obučeni muškarci - Page 5 1399639816
    Anonymous
    Guest

    Obučene žene i obučeni muškarci - Page 5 Empty Re: Obučene žene i obučeni muškarci

    Post by Guest Thu Mar 19, 2015 11:32 am

    Obučene žene i obučeni muškarci - Page 5 3579118792
    паће

    Posts : 40020
    Join date : 2012-02-12
    Location : имам пуну полицу књига, која ми је главна?

    Obučene žene i obučeni muškarci - Page 5 Empty Re: Obučene žene i obučeni muškarci

    Post by паће Thu Mar 19, 2015 1:58 pm

    gagorder wrote:I na mekse lice. I jos me pitao gde sam sta sam i onda zakljucio: strogo lice pa jos uciteljica, ne ide, mora da se smeksa Obučene žene i obučeni muškarci - Page 5 1399639816

    Ево га још један дисклесичар. Мора да се смешка.


    _____
       I drove a škodilak before it was cool.
       Морони на власти чешће мењају правила него гаће.
    Anonymous
    Guest

    Obučene žene i obučeni muškarci - Page 5 Empty Re: Obučene žene i obučeni muškarci

    Post by Guest Sat Mar 28, 2015 10:43 am

    Tek sad ovo vidim Obučene žene i obučeni muškarci - Page 5 1399639816
    Anonymous
    Guest

    Obučene žene i obučeni muškarci - Page 5 Empty Re: Obučene žene i obučeni muškarci

    Post by Guest Wed Apr 15, 2015 2:43 am

    http://kadetcasual.com/en/

    od sutra u strahinjica bana 36 mozete se oblacite kao pripadnici ruske aristokratije (to je onaj protic iz beogradskog sindikata i trece srbije)

    Ideologija na stranu i moje potpuno nemanje pojma o modi na stranu : meni bre ruzno ovo. primetio sam da je cela poenta tog hipsterskog oblacenja, da izgleda kao da si se jako jeftino obukao:D al ovo mi previse nekako..
    boomer crook

    Posts : 36796
    Join date : 2014-10-27

    Obučene žene i obučeni muškarci - Page 5 Empty Re: Obučene žene i obučeni muškarci

    Post by boomer crook Wed Apr 15, 2015 3:01 am

    oblacenje po meri 80tih u masti krleta i sapers


    _____
    And Will's father stood up, stuffed his pipe with tobacco, rummaged his pockets for matches, brought out a battered harmonica, a penknife, a cigarette lighter that wouldn't work, and a memo pad he had always meant to write some great thoughts down on but never got around to, and lined up these weapons for a pygmy war that could be lost before it even started
    Anonymous
    Guest

    Obučene žene i obučeni muškarci - Page 5 Empty Re: Obučene žene i obučeni muškarci

    Post by Guest Wed Apr 15, 2015 11:57 am

    rece mi zena da je to kao neka elegantna verzija neceg sto se zove techwear i da su svi komadi zapravo jako lepi i da bi mogo da uzmem da nisam seljak.

    tako da eto... Obučene žene i obučeni muškarci - Page 5 1848198029
    Erős Pista

    Posts : 81358
    Join date : 2012-06-10

    Obučene žene i obučeni muškarci - Page 5 Empty Re: Obučene žene i obučeni muškarci

    Post by Erős Pista Wed Apr 15, 2015 12:02 pm

    Ti da sačekaš onu kolekciju radničkih kombinezona - mužik.


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    Anonymous
    Guest

    Obučene žene i obučeni muškarci - Page 5 Empty Re: Obučene žene i obučeni muškarci

    Post by Guest Wed Apr 15, 2015 1:39 pm

    Preodvratno je. Techwear je valjda ono što voli cmrlj sa PPP, a ovo mi nema veze s tim.

    Cene su hit! Obučene žene i obučeni muškarci - Page 5 286371741
    Ferenc Puskás

    Posts : 11558
    Join date : 2014-10-27
    Location : kraljevski vinogradi

    Obučene žene i obučeni muškarci - Page 5 Empty Re: Obučene žene i obučeni muškarci

    Post by Ferenc Puskás Wed Apr 15, 2015 2:04 pm

    Muške kreacije bolje od ženskih. Meni se sviđa muška militaristička&maritimna elegancija. U mladosti jednom zamalo da pazarim na amsterdamskom buvljaku onaj mornarski kaput s 2 reda dugmića s amsterdamskim križem, ale rek'o neću drogiran ulaziti u strateške investicije, pa odustadoh.


    _____
    Ha rendelkezésre áll a szükséges pénz, a vége általában jó.

    Obučene žene i obučeni muškarci - Page 5 Empty Re: Obučene žene i obučeni muškarci

    Post by Sponsored content

      Similar topics

      -

      Current date/time is Fri Apr 19, 2024 10:07 am