Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

    Igre!

    Ointagru Unartan

    Posts : 6735
    Join date : 2012-02-11

    Igre! Empty Igre!

    Post by Ointagru Unartan Mon Nov 17, 2014 1:04 pm

    Poslednjih meseci:

    Europa Universalis 4, najbolja "grand" strategija ikada.



    Spoiler:

    Bastion:


    Igra je super, ali je potrebno imati dobre reflekse i koordinaciju prstica. Meni "kid" stalno pada u provaliju. Igre! 4135669698

    Zato za Tales of Maj Eyal nisu potrebni refleksi, samo mnogo strpljenja i planjiranja unapred:



    _____
    "Ne morate krenuti odavde da biste dosli tamo. Moguce je krenuti odavde i vratiti se ponovo tu, ali preko onoga tamo."
    Aca Seltik, Sabrana razmisljanja o topologiji, tom cetvrti.

    My Moon Che Gavara.
    avatar

    Posts : 430
    Join date : 2014-10-31

    Igre! Empty Re: Igre!

    Post by hatama Thu Nov 20, 2014 8:02 am

    levelujemo wow
    junior me sije
    Admin Pantokrator
    Admin

    Posts : 1115
    Join date : 2012-02-10

    Igre! Empty Re: Igre!

    Post by Admin Pantokrator Sat Nov 22, 2014 7:55 pm

    Shadow of Mordor je izgleda nesto posebno, tek sam poceo ali ima odlicnu atmosferu i gejmplej za sada. Jedna sjajna inovacija. Orkovi jacaju kad te ubiju, mora se dobro paziti na svaki korak da ne bi sebi napravio sranje.
    Anonymous
    Guest

    Igre! Empty Re: Igre!

    Post by Guest Mon Nov 24, 2014 11:50 am

    nemam vremena za ozbiljne igre nesto u posl vreme, pa przim pinball fx2. sa novim apgrejdom ima ukupno desetak star warsova, dva nova south parka itd. od svih flipera ovaj mi je najrealniji, najbolje se odbija loptica i to.

    Spoiler:
    Mr.Pink

    Posts : 11141
    Join date : 2014-10-28
    Age : 44

    Igre! Empty Re: Igre!

    Post by Mr.Pink Tue Nov 25, 2014 4:56 pm

    pozdrav smrtnicima.

    kupio sam grafičku koja brat bratu košta preko 45 k dinara, a nemam pojma šta ću sa njom. sreća pa sam je dofurao iz usa gde košta 350 $.

    uglavnom, igram se centuriona u Rim 2 totalni rat na plazmi nekoj od 42", sve na max - izgleda dobro. i to mi jedino malo drži pažnju. ložim se da sa Parćanima osvojim Rim.
    Anonymous
    Guest

    Igre! Empty Re: Igre!

    Post by Guest Wed Nov 26, 2014 9:59 pm

    ako je neko zainteresovan...
    Anonymous
    Guest

    Igre! Empty Re: Igre!

    Post by Guest Mon Jan 05, 2015 7:42 pm

    Svasta ima u Skyrimu!

    Igre! 10924661_1533876453560695_8888231077624654923_o
    Anonymous
    Guest

    Igre! Empty Re: Igre!

    Post by Guest Mon Jan 05, 2015 7:42 pm

    Igre! 10919392_1533876150227392_2157492350598039427_o
    Anonymous
    Guest

    Igre! Empty Re: Igre!

    Post by Guest Tue Jan 20, 2015 5:58 pm

    Evo zasto volim Skyrim, igra sa toliko varijabli sama generise zaplete.
    Ulazim u Whiterun, neki majmun mi stane na put, kaze mi da sam picka i da ne smem da se bijem s njim, aj se bijemo u 200 zlatnika.
    Pocnem da ga tepam (i da gubim, jak ko zemlja mamumujebem), kad ono dolazi moj companion, vampirica, i vidi da sam u fajtu i pocne da ga udara magijama  Igre! 3579118792 ja pobegnem, rekoh zasto mene da hapse, neka hapse nju, sakrijem se u zbunje, a ova ubija mucenika i na kraju ga ubije namrtvo.

    Pritrcim, opljackam ga na brzaka (treba mi jedan savrseni dijamant, nigde ne mogu da ga nadjem i pljackam sve zivo), kad ono kljuc od njegove gajbe!

    Opet se sklonim, dodje murija, sta je bilo, nemamo pojma, pitaju i mene da li nesto znam, ne znam, vampiricu ni ne primete, odu....

    I tako sam zaradio jos jednu kucu u Whiterunu!
    Ointagru Unartan

    Posts : 6735
    Join date : 2012-02-11

    Igre! Empty Re: Igre!

    Post by Ointagru Unartan Tue Jan 20, 2015 6:18 pm

    Jel bolji Skajrim od Morovinda? Po velicini sveta, questovima, atmosferi?


    _____
    "Ne morate krenuti odavde da biste dosli tamo. Moguce je krenuti odavde i vratiti se ponovo tu, ali preko onoga tamo."
    Aca Seltik, Sabrana razmisljanja o topologiji, tom cetvrti.

    My Moon Che Gavara.
    Anonymous
    Guest

    Igre! Empty Re: Igre!

    Post by Guest Tue Jan 20, 2015 6:41 pm

    Detaljniji je svet, i veci. Kvestovi su odlicni, i ima ih puno, sto default sto onih koje su napravili modderi.
    Atmosfera je vise high fantasy nego Morrowind, jedan neobican, tudjinski svet. Skyrim je nordijska bajka.

    Out of the box, Morrowind je bolja igra, i teza. Ono sto Skyrim cini, bar za mene, boljim, je mogucnost da igru prilagodis svojim idejama o tome kako RPG treba da izgleda, pomocu ogromnog broja modova. Imam jedan mod koji vise nikada ne bih sklonio, jer ti na random lokacijama stavlja skirmishe u koje mozes uleteti ko prase u kaljugu i cak i dobiti nivo. Mozes da pravis svoju kucu i da je opremas po svojoj volji. Mozes da pojacas zmajeve, povecas im inteligenciju, tako da fajt sa njima postane pakao i ogroman izazov. Prvi prelazak Skyrima me je malo razocarao jer sam igrao vanilla verziju. Sada, sa 20+ modova, to je sasvim druga prica.

    Sledeci prelazak ce mi biti jos gadniji. Ukljucicu sve survival opcije, za smrzavanje, za glad, iskljucicu fast travel...To ce potrajati.
    Ointagru Unartan

    Posts : 6735
    Join date : 2012-02-11

    Igre! Empty Re: Igre!

    Post by Ointagru Unartan Tue Jan 20, 2015 6:52 pm

    Hvala! Pocinjem dakle da stekam pare na novi komp.


    _____
    "Ne morate krenuti odavde da biste dosli tamo. Moguce je krenuti odavde i vratiti se ponovo tu, ali preko onoga tamo."
    Aca Seltik, Sabrana razmisljanja o topologiji, tom cetvrti.

    My Moon Che Gavara.
    Anonymous
    Guest

    Igre! Empty Re: Igre!

    Post by Guest Tue Jan 20, 2015 8:38 pm

    Sto Vasilije kaze, tematski su to sasvim drugi svetovi. Morao bi licno da proveris sta ti vise lezi. Meni Morrowind ima zanimljiviji svet i mitologiju. Dobrim delom i zbog toga sto je gotovo sva ekspozicija tekstualna, pa tvoja masta radi posao. A u Skyrimu je sve skriptovani spektakl i in-your-face.

    Morrowind je daleko grinderskiji od Skyrima, tako da ce i tvoji afiniteti prema Skinner boxu odluciti sta se ti vise leci.
    Anonymous
    Guest

    Igre! Empty Re: Igre!

    Post by Guest Thu Jan 22, 2015 2:26 am

    Btw, TESO vise nema pretplatu. Samo "kutija" mora da se kupi.
    Filipenko

    Posts : 22555
    Join date : 2014-12-01

    Igre! Empty Re: Igre!

    Post by Filipenko Thu Jan 22, 2015 2:58 am

    To tek od 17. marta.
    Anonymous
    Guest

    Igre! Empty Re: Igre!

    Post by Guest Thu Jan 22, 2015 10:28 am

    aha, tako dakle.
    a jel neko od vas to igrao?
    Filipenko

    Posts : 22555
    Join date : 2014-12-01

    Igre! Empty Re: Igre!

    Post by Filipenko Thu Jan 22, 2015 10:41 am

    Ja sam razmišljao, pa sam odustao zbog pretplate, ali moj drugar je igrao to nekoliko meseci. Sada ću ipak najverovatnije igrati, makar zbog avanture tj. priče, bez obzira što je broken kao MMORPG, kažu da je ovaj aspekat igre sasvim dobar.

    E sad, šta sam ja sve planirao da ću da igram da bih na kraju od toga odustao...
    Anonymous
    Guest

    Igre! Empty Re: Igre!

    Post by Guest Thu Jan 29, 2015 10:25 pm

    Nemam pojma sta da mislim o Alpha Protocolu. S jedne strane, radi se o punokrvnom, old school RPGu, smestenom u (meni) zanimljiv zanr. Sistem konverzacije je uradjen genijalno, a tvoji postupci i ponasanje zaista  uticu na desavanja koja slede. Dakle, nije foliranje ko Mass Effect.
    A sa druge strane... Retardirano napucavanje i jos retardiraniji botovi. Igra je bolno audiovizuelno neinspirativna. Nigde neke lepe ili zanimljive viste, niti neke pamtljive muzicke deonice. I kao da autori da samog kraja nisu mogli da se odluce da li zele da teraju Borna ili Bonda.
    Ointagru Unartan

    Posts : 6735
    Join date : 2012-02-11

    Igre! Empty Re: Igre!

    Post by Ointagru Unartan Sun Feb 08, 2015 8:26 am

    Radagast wrote:
    Europa Universalis 4, najbolja "grand" strategija ikada.

    Ispravka: Victoria 2, takodje cedo ludih Svedjana iz Paradox-a, je jos bolja. Internacionalne krize, separatisti, komunisti, sfere uticaja, izgradnja zeleznice i fabrika, ratovi, kolonizacija, nema sta nema.


    _____
    "Ne morate krenuti odavde da biste dosli tamo. Moguce je krenuti odavde i vratiti se ponovo tu, ali preko onoga tamo."
    Aca Seltik, Sabrana razmisljanja o topologiji, tom cetvrti.

    My Moon Che Gavara.
    namerna prolaznica

    Posts : 336
    Join date : 2014-11-05

    Igre! Empty Re: Igre!

    Post by namerna prolaznica Mon Feb 09, 2015 2:37 pm

    evo, da se podsetite.


    _____
    poz
    www.facebook.com/kucicanamoru
    Anonymous
    Guest

    Igre! Empty Re: Igre!

    Post by Guest Mon Feb 23, 2015 2:32 pm

    E, odigrajte Spec Ops: The Line. Genijalna igra. Pocinje ko neki prosecan shooter, cisto da te uljlujka. A onda nakon prvog sata igre krece jebanje u mozak.
    Filipenko

    Posts : 22555
    Join date : 2014-12-01

    Igre! Empty Re: Igre!

    Post by Filipenko Mon Feb 23, 2015 4:03 pm

    Da, a pride te upućuje u psihodelični um prosečnog američkog ratnog zločinca - vojnika. Ima dva kraja, ako se dobro sećam.
    Anonymous
    Guest

    Igre! Empty Re: Igre!

    Post by Guest Mon Feb 23, 2015 5:27 pm

    Cetiri. 


    Prva prava anti-war igra.
    Anonymous
    Guest

    Igre! Empty Re: Igre!

    Post by Guest Mon Feb 23, 2015 5:32 pm

    Vertere nešto gledam prodavnice(tm) i nisam zadovoljan ponudom, nejasna mi je. Šta da skidam?
    Anonymous
    Guest

    Igre! Empty Re: Igre!

    Post by Guest Mon Feb 23, 2015 5:39 pm

    Skini Spec Ops: The Line.

    Igre! Empty Re: Igre!

    Post by Sponsored content


      Current date/time is Tue Mar 19, 2024 8:56 am