Peščanik

Share

Re: Peščanik

Post by William Murderface on Wed Nov 15, 2017 11:05 am

_____
"Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije

Post by паће on Wed Nov 15, 2017 11:11 am

Баздуљ држи Кустину слику на зиду и обратно.

_____
а оно бабетина нека, наше годиште
I have found that users can miss spell names or miss type them. .

Post by Djamolidine Abdoujaparov on Fri Nov 17, 2017 10:53 am

auu šta mu je Mijat reko... biće peščanik na pinku in 3,2,1...

Post by Летећи Полип on Fri Jun 08, 2018 10:19 am

https://pescanik.net/pad-i-socijalna-pravda/

_____
za ovo sto se desilo treba da odgovara i americka knjizevnost, pogotvo crnkinje opsednute svojim crnastvom i jevreji opsednuti svojim jevrejstvom. a najvise pisci poput sejbona koji su em opsednuti jevrejstvom em pisu alternativne istorije. i bob dilan isto. nadam se da je srecan sa svojom nobelovom nagradom.
~zvezda je zivot

inace da se razumemo ja mislim da film nije umetnost.
~bruno sulak

Post by William Murderface on Fri Jun 08, 2018 12:09 pm

_____
"Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije

Post by KinderLad on Fri Jun 08, 2018 12:44 pm

pobuna nije dobro sredstvo ako je cilj socijalna pravda

pa jebote...

Post by Filipenko on Fri Jun 08, 2018 1:30 pm

2 Pitersona za gospodina!

Post by Летећи Полип on Mon Jun 25, 2018 7:44 pm

https://pescanik.net/muk-2/

_____
za ovo sto se desilo treba da odgovara i americka knjizevnost, pogotvo crnkinje opsednute svojim crnastvom i jevreji opsednuti svojim jevrejstvom. a najvise pisci poput sejbona koji su em opsednuti jevrejstvom em pisu alternativne istorije. i bob dilan isto. nadam se da je srecan sa svojom nobelovom nagradom.
~zvezda je zivot

inace da se razumemo ja mislim da film nije umetnost.
~bruno sulak

Post by bruno sulak on Mon Jun 25, 2018 7:49 pm

vec bilo na fuzbalu. dono xexo.

_____
The law provides us structure to guide us through paralyzing and trying times. But it requires us a vision to its procedures and higher purposes. Before we assume our respective roles in this enduring drama just let me say that when these frail shadows we inhabit now have quit the stage we'll meet and raise a glass again together in Valhalla.

Post by Hubert de Montmirail on Mon Jun 25, 2018 8:08 pm

Omašio je ceo fudbal. Ono što su Xhaka i Shaqiri uradili nisu uradili kao reprezentativci Švajcarske već kao Albanci koji iz ugodne pozicije gastarbajtera imaju luksuz da ga uteruju Srbima. Da su to uradili kao reprezentativci Kosova, još bih mogao i da razumem, mada ni to nije lepo jer kosovske vlasti tvrde da je Kosovo država svih građana, pa tako i mučenih Srba.

Dakle, kada se bude desilo da 1 Arnautović na nekom sledećem svetskom prvenstvu bude dizao tri prsta proslavljajući gol protiv Kosova, ja ću ga oterati u kurac četnički.

_____
"If it's the last thing I do, I'm going to destroy every fucking grammar school in England. And Wales and Northern Ireland".
- Rt Hon. Anthony Crosland, MP for Great Grimsby, Secretary of State for Education and Science

Post by ficfiric on Mon Jun 25, 2018 8:58 pm

Hubert de Montmirail wrote:Omašio je ceo fudbal. Ono što su Xhaka i Shaqiri uradili nisu uradili kao reprezentativci Švajcarske već kao Albanci koji iz ugodne pozicije gastarbajtera imaju luksuz da ga uteruju Srbima. Da su to uradili kao reprezentativci Kosova, još bih mogao i da razumem, mada ni to nije lepo jer kosovske vlasti tvrde da je Kosovo država svih građana, pa tako i mučenih Srba.

Dakle, kada se bude desilo da 1 Arnautović na nekom sledećem svetskom prvenstvu bude dizao tri prsta proslavljajući gol protiv Kosova, ja ću ga oterati u kurac četnički.

Ok, imas isti princip i prema "nasim" i "njihovim" sabanima ali kuriri, informeri i njihova publika svrsavaju kada "nasi" to rade https://www.kurir.rs/sport/kosarka/309873/slavio-s-tri-prsta-protiv-hrvatske

_____

Uprava napolje!

Post by ficfiric on Mon Jun 25, 2018 9:02 pm

Da dodam, pre utakmice sam pozeleo da nam svaki od tih Albanaca da po tri gola, ne zbog njih vec zbog antialbanske histerije koja je pumpana danima pre pocetka meca, jos od prijema kod Vucica.

_____

Uprava napolje!

Post by zvezda je zivot on Mon Jun 25, 2018 9:15 pm

ne pratim fudbal pa nisam video da je Xexo kacio.

jebeni dejan ilic. samo zbog njega ne bih glasao za pescanik. kakav arogatan smarac moras da budes da ne postoji tema na planeti o kojoj ti nemas da budes strucnjak. misim nek otvori tviter, ne mora pescanik sve da trpi...

_____
I just might be a black Bill Gates in the making

Pričam o onoj muzici koja ostaje čak i onda kada dragi ljudi odlaze.

Post by Mr. Moonlight on Mon Jun 25, 2018 9:34 pm

dok ova kugla ne odmakne dovoljno civilizacijski, naši će mi biti ok, ali njihovi ne

ne moram ja baš u svemu da budem ispred vremena

_____
    .i.

When I Get Low, I Get High.

Post by Zuper on Tue Jun 26, 2018 1:32 am

Podrzavam dvojicu iznad.

Post by otto katz on Tue Jun 26, 2018 11:56 am

Mr. Moonlight wrote:dok ova kugla ne odmakne dovoljno civilizacijski, naši će mi biti ok, ali njihovi ne

ne moram ja baš u svemu da budem ispred vremena
Haha care, sačekat ćeš napredak, pa ćeš mu se onda pridružiti. Ali nemoj baš među prvima, sačekaj da vidiš da nije kakva navlakuša.

_____
Разгромили атаманов
Разогнали воевод

Post by Sponsored content

Current date/time is Mon Aug 20, 2018 4:28 pm