Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

    Sergej Trifunović - Legijatan

    Esterházy Márton

    Posts : 1037
    Join date : 2017-10-28

    Sergej Trifunović - Legijatan - Page 5 Empty Re: Sergej Trifunović - Legijatan

    Post by Esterházy Márton Wed Oct 16, 2019 1:51 pm

    AZ-5 wrote:pa obraca se vecini srbije to je tacno, narocito kada pocne pecinsko prostacenje

    To je nas medijski mejnstrim, kontrolisan od vozda i precutno podrzan od svih spolja. Serz trazi svoje parce kolaca o toj podeli.

    Sergej Trifunović - Legijatan - Page 5 Dz2hhOdWwAEVZAF
    Anonymous
    Guest

    Sergej Trifunović - Legijatan - Page 5 Empty Re: Sergej Trifunović - Legijatan

    Post by Guest Wed Oct 16, 2019 1:52 pm

    koja je tacno svrha davanja vise medijskog prostora onima koji trenutno svojim stavovima i nastupima vucica predstavljaju kao manje govno? jos jedna simulacija i folirancija u sveopstem foliranju politickog drustva?
    Esterházy Márton

    Posts : 1037
    Join date : 2017-10-28

    Sergej Trifunović - Legijatan - Page 5 Empty Re: Sergej Trifunović - Legijatan

    Post by Esterházy Márton Wed Oct 16, 2019 1:56 pm

    beatakeshi wrote:
    Bungee jump wrote:Mislim da je Serza neko brifovao oko  obracanja decurliji koja jase tviter, formatiranoj u vucicevskoj Srbiji.  S druge strane, Olja J i slicne TV spodobe nisu medijski eksperiment ispao iz ove vlasti, nego prethodne. Samo su sposobne da se stalno upgrade-uju, u skladu sa dinamikom i potrebama AV-a.
    O.J. nije eksperiment, ona je kao i mnogo toga proračunati proizvod Aleksandra Tijanića, a on nije prethodna vlast. Ne znam kako se to tačno naziva.

    Tijanic i jeste prethodna vlast, i vlast pre prethodne vlasti. S druge strane, ne vidim po cemu je ona proracunati proizvod?  jedna od gomile tijanicevskih blagoglagoljivih, ispaznih prezenterki kod kojih je samo razlika da li su i u kojoj meri posecivale plasticnu hirurgiju....

    Ima takvih sada i na ovim SBB-ovskim derivatima.
    avatar

    Posts : 18179
    Join date : 2014-12-12

    Sergej Trifunović - Legijatan - Page 5 Empty Re: Sergej Trifunović - Legijatan

    Post by beatakeshi Wed Oct 16, 2019 2:12 pm

    Mislim da uprošćavaš Tijanićevu biografiju.
    O.J. nije eksperiment, već serijski proizvod.
    Esterházy Márton

    Posts : 1037
    Join date : 2017-10-28

    Sergej Trifunović - Legijatan - Page 5 Empty Re: Sergej Trifunović - Legijatan

    Post by Esterházy Márton Wed Oct 16, 2019 2:19 pm

    beatakeshi wrote:Mislim da uprošćavaš Tijanićevu biografiju.
    O.J. nije eksperiment, već serijski proizvod.

    Mislim da nisam uopste, niti sam se njome detaljnije i bavio ovde. Takodje, mislim da je mnogo vaznije od toga da li je Olja J eksperiment ili serijski proizvod prica o medijskoj estetici koja se ovde puzajuci uspostavila preko BK TV, cak joj se i Zeks Mitrovic prilagodjavao u poslednjih desetak godina.
    Erős Pista

    Posts : 81200
    Join date : 2012-06-10

    Sergej Trifunović - Legijatan - Page 5 Empty Re: Sergej Trifunović - Legijatan

    Post by Erős Pista Wed Oct 16, 2019 2:20 pm

    beatakeshi wrote:Mislim da uprošćavaš Tijanićevu biografiju.
    O.J. nije eksperiment, već serijski proizvod.

    Sergej Trifunović - Legijatan - Page 5 3579118792


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    No Country

    Posts : 10947
    Join date : 2015-05-16

    Sergej Trifunović - Legijatan - Page 5 Empty Re: Sergej Trifunović - Legijatan

    Post by No Country Wed Oct 16, 2019 4:31 pm

    Тијанић је медијима урадио оно што је Шешељ урадио политици. Могуће и мало горе. Но ето наде, ето примера како један човек може да промени Србију!


    _____
    Међутим у Србији-мук, када вам кажем-мук!
    avatar

    Posts : 18179
    Join date : 2014-12-12

    Sergej Trifunović - Legijatan - Page 5 Empty Re: Sergej Trifunović - Legijatan

    Post by beatakeshi Wed Oct 16, 2019 4:51 pm

    Željko Mitrović za drugu ciljnu grupu. I on (AT) je prvi počeo: TV Politika. Hit tvit kao lep primer nasleđa 90ih. I Tijanić (VBradić) i ŽMitrović i Šešelj kao frekventan gost.
    Ali bar ne gine 100 ljudi dnevno na sat i po vožnje od Beograda.
    Filipenko

    Posts : 22555
    Join date : 2014-12-01

    Sergej Trifunović - Legijatan - Page 5 Empty Re: Sergej Trifunović - Legijatan

    Post by Filipenko Wed Oct 16, 2019 6:32 pm

    beatakeshi wrote:Željko Mitrović za drugu ciljnu grupu. I on (AT) je prvi počeo: TV Politika. Hit tvit kao lep primer nasleđa 90ih. I Tijanić (VBradić) i ŽMitrović i Šešelj kao frekventan gost.
    Ali bar ne gine 100 ljudi dnevno na sat i po vožnje od Beograda.


    Sergej Trifunović - Legijatan - Page 5 Hqdefault
    No Country

    Posts : 10947
    Join date : 2015-05-16

    Sergej Trifunović - Legijatan - Page 5 Empty Re: Sergej Trifunović - Legijatan

    Post by No Country Wed Oct 16, 2019 6:38 pm

    офф-топик, присетих се неких надимака ТВ станица, из времена прве медијске експлозије (почетак 90-тих):
    Трећа канализација, Студио Бре, ТВ Боликита, Шкарт канал.


    _____
    Међутим у Србији-мук, када вам кажем-мук!
    Mr.Pink

    Posts : 11141
    Join date : 2014-10-28
    Age : 44

    Sergej Trifunović - Legijatan - Page 5 Empty Re: Sergej Trifunović - Legijatan

    Post by Mr.Pink Wed Oct 16, 2019 7:33 pm

    mmm politika devedesetih

    kakav je to rasadnik pelcovanih novinarki bio


    _____
    radikalni patrijarhalni feminista

    smrk kod dijane hrk
    Zuper

    Posts : 10694
    Join date : 2016-06-25

    Sergej Trifunović - Legijatan - Page 5 Empty Re: Sergej Trifunović - Legijatan

    Post by Zuper Wed Oct 16, 2019 8:05 pm

    Sve te plavuse je gos'n Tijanic testirao a onda na preporuku...
    Mr.Pink

    Posts : 11141
    Join date : 2014-10-28
    Age : 44

    Sergej Trifunović - Legijatan - Page 5 Empty Re: Sergej Trifunović - Legijatan

    Post by Mr.Pink Wed Oct 16, 2019 8:12 pm

    meni taj tijanic uvek bio neka njuska kafanaska fazon iz one kafane prekoputa politike

    i onda sam nestao, i vratio se u srbiju da bih saznao da je on neki novinar? tacno bi ga oziveo i smestio u grmec, onda uleteo unutra i prebio, a onda bih nekako pronasao neku crvotocinu vremensku, i taj dogadjaj smestio u one emisije govnarske rtsovske koje ga velicaju

    da, eto, kazu, kako je zbog svog ostrog pera i jezika, popusio moj kurac nekada


    _____
    radikalni patrijarhalni feminista

    smrk kod dijane hrk
    kondo

    Posts : 28265
    Join date : 2015-03-20

    Sergej Trifunović - Legijatan - Page 5 Empty Re: Sergej Trifunović - Legijatan

    Post by kondo Wed Oct 16, 2019 8:46 pm

    Filipenko wrote:
    beatakeshi wrote:Željko Mitrović za drugu ciljnu grupu. I on (AT) je prvi počeo: TV Politika. Hit tvit kao lep primer nasleđa 90ih. I Tijanić (VBradić) i ŽMitrović i Šešelj kao frekventan gost.
    Ali bar ne gine 100 ljudi dnevno na sat i po vožnje od Beograda.


    Sergej Trifunović - Legijatan - Page 5 Hqdefault


    ovo minja? zar je toliko matora da je jos bila i na politici?


    _____
    #FreeFacu

    Дакле, волео бих да се ЈСД Партизан угаси, али не и да сви (или било који) гробар умре.
    Anonymous
    Guest

    Sergej Trifunović - Legijatan - Page 5 Empty Re: Sergej Trifunović - Legijatan

    Post by Guest Wed Oct 16, 2019 8:54 pm

    to ona sto joj sestra drzi sns govno od medija a ona kao radi u super n1?
    паће

    Posts : 39822
    Join date : 2012-02-12
    Location : имам пуну полицу књига, која ми је главна?

    Sergej Trifunović - Legijatan - Page 5 Empty Re: Sergej Trifunović - Legijatan

    Post by паће Wed Oct 16, 2019 10:19 pm

    Kondo wrote:
    Filipenko wrote:


    Sergej Trifunović - Legijatan - Page 5 Hqdefault


    ovo minja? zar je toliko matora da je jos bila i na politici?

    Кад сам једној колегиници на некој годишњици, дакле нисмо се видели тријес година, рекао да се ништа није изменила, добио сам "хоћеш рећи да сам још онда овако изгледала?".


    _____
       I've seen hot chocolate, when mom would melt it for the icing on the cake. It's too hot to drink, and when it cools down enough it's not liquid. You can not drink hot chocolate.
       срце пуца где је лепљено
    rumbeando

    Posts : 13383
    Join date : 2016-02-01

    Sergej Trifunović - Legijatan - Page 5 Empty Re: Sergej Trifunović - Legijatan

    Post by rumbeando Wed Oct 16, 2019 11:32 pm

    Kondo wrote:ovo minja? zar je toliko matora da je jos bila i na politici?

    I pre toga na 3K i Yu infu.

    '80 godište.
    https://www.sveopoznatima.com/minja-miletic-voditeljka-biografija-visina-tezina-instagram/

    AZ-5 wrote:to ona sto joj sestra drzi sns govno od medija a ona kao radi u super n1?

    SNS govno od portala Srbija danas i SNS govno od novina Dnevnik iz tvog grada. Da, baš ta.
    Anonymous
    Guest

    Sergej Trifunović - Legijatan - Page 5 Empty Re: Sergej Trifunović - Legijatan

    Post by Guest Thu Oct 17, 2019 1:19 am

    haha kao izvesna braca egic u ns, lokalne dzibercine i investitori, jedan ds jedan sns, msm to su naravno ista govna politicka, ali za svaki slucaj da uvek jedan bude uz vlast. smece. msm svakako ostajem uzdrzan ako je situacija takva da je ona odjebala sestru i rekla joj fuj smece necu s tobom nista da imam dok si sns djubre, no prosto mislim da nije tako Sergej Trifunović - Legijatan - Page 5 1399639816
    Anonymous
    Guest

    Sergej Trifunović - Legijatan - Page 5 Empty Re: Sergej Trifunović - Legijatan

    Post by Guest Fri Oct 18, 2019 9:04 pm

    Anonymous
    Guest

    Sergej Trifunović - Legijatan - Page 5 Empty Re: Sergej Trifunović - Legijatan

    Post by Guest Fri Oct 18, 2019 9:20 pm

    sad cemo da citamo ulicare sa tvitera i PPP kako on nije ovim rekao da je kurva, hehe, mig mig, ha ha.
    No Country

    Posts : 10947
    Join date : 2015-05-16

    Sergej Trifunović - Legijatan - Page 5 Empty Re: Sergej Trifunović - Legijatan

    Post by No Country Fri Oct 18, 2019 9:23 pm

    Он се баш наложио. При томе изгледа да га рајца и када дотичну јавно понижава.


    _____
    Међутим у Србији-мук, када вам кажем-мук!
    Anonymous
    Guest

    Sergej Trifunović - Legijatan - Page 5 Empty Re: Sergej Trifunović - Legijatan

    Post by Guest Fri Oct 18, 2019 9:25 pm

    ja pišem mesecima da on voli da ponižava žene, ne pišem to napamet, gledao sam svojim očima u najmanje dva navrata.
    disident

    Posts : 14963
    Join date : 2016-03-28

    Sergej Trifunović - Legijatan - Page 5 Empty Re: Sergej Trifunović - Legijatan

    Post by disident Fri Oct 18, 2019 9:28 pm

    Jezivo 
    I apropo onih apela da mu se oduzme tviter il da ga prepusti stranačkim savetnicima, baš naprotiv, treba glasacko telo da upozna dotičnog, a ovo je po svemu sudeći odličan način


    _____
    Što se ostaloga tiče, smatram da Zapad treba razoriti
    Jedini proleter Burundija
    Pristalica krvne osvete
    kondo

    Posts : 28265
    Join date : 2015-03-20

    Sergej Trifunović - Legijatan - Page 5 Empty Re: Sergej Trifunović - Legijatan

    Post by kondo Fri Oct 18, 2019 10:56 pm

    12% mmw


    _____
    #FreeFacu

    Дакле, волео бих да се ЈСД Партизан угаси, али не и да сви (или било који) гробар умре.
    Anonymous
    Guest

    Sergej Trifunović - Legijatan - Page 5 Empty Re: Sergej Trifunović - Legijatan

    Post by Guest Fri Oct 18, 2019 11:00 pm

    ispod deset ali cenzus.

    oces u Tri Morave rezervu 2016?

    Sergej Trifunović - Legijatan - Page 5 Empty Re: Sergej Trifunović - Legijatan

    Post by Sponsored content


      Current date/time is Thu Mar 28, 2024 9:17 pm