Informer

Share

Re: Informer

Post by Filipenko on Tue Jan 20, 2015 12:39 pm

Ali koji vrh, ladno je u jednom trenutku, pričajući da Blic laže izveštavajući o aferi sa Kolindom, rekao: "Oni lažu, oni otvoreno lažu...to Gebels nije radio...ma ni mi to nismo nikad radili". 

Post by William Murderface on Tue Jan 20, 2015 12:51 pm

_____
"Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
Guest

Post by Guest on Tue Jan 20, 2015 1:06 pm

da, to je on, glup je ko tri kurca. 

ja se sećam kada je u jednoj emisiji branio Đinđića od druge Srbije, pa se zalaufao u koprolaliju: "Pokojni premijer je bio veliki čovek, a sada se neki lepe na njega kao muve na govno".

Post by William Murderface on Tue Jan 20, 2015 1:24 pm

_____
"Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

Guest

Post by Guest on Tue Jan 20, 2015 1:45 pm

inače govorimo o čoveku koji tokom svađa udara glavom o zid i ispušta neartikulisane zvuke.

Post by bruno sulak on Tue Jan 20, 2015 1:49 pm

samo tokom svadje?

_____
The law provides us structure to guide us through paralyzing and trying times. But it requires us a vision to its procedures and higher purposes. Before we assume our respective roles in this enduring drama just let me say that when these frail shadows we inhabit now have quit the stage we'll meet and raise a glass again together in Valhalla.

Post by Bluberi on Tue Jan 20, 2015 3:16 pm

Post by William Murderface on Tue Jan 20, 2015 4:45 pm

_____

Post by Agdw Hmlkh on Tue Jan 20, 2015 4:54 pm

hysterical

_____
The thing that so pleases me about DMT is that, you know, a lot of people will not take a psychedelic like LSD and Psilocybin or something because it lasts hours and hours and inevitably when dealing with things that last that long you're gonna end up dealing with 'your stuff'. Your anxieties, your fears, your this & that..  A lot of people dont care for that sort of thing, whether that's good or bad is another issue. With DMT -it lasts four minutes- and how *lost* can you get in an examination of childhood trauma in four minutes, especially when you've got hundreds of elves tugging at your coatsleaves?

Post by xie saike on Thu Jan 22, 2015 12:56 pm

Jovana Gligorijević ‏@Jovanana  11m11 minutes ago
Dragoljub Milanović sa naslovne strane Informera poručuje da je on Charlie. Evo, ja, ateista, nadam se da postoji pakao, majku da ti jebem.

+1

Jovana Gligorijević ‏@Jovanana 10m10 minutes ago
@Jovanana Izvinjavam se Informeru, u pitanju su Naše novine.

_____
U Srbiji vlada bezvezništvo, u pravom smislu te reči.
Želimir Žilnik

-----------------------------------------------------
Фолу-Уп Гроуп Боард

Post by William Murderface on Thu Jan 22, 2015 2:22 pm

Драган Ј. Вучићевић @djvucicevic  ·  15h 15 hours ago
Даница Вучинић мрзи. Само што не пукне од мржње.

_____

Post by William Murderface on Thu Jan 22, 2015 4:46 pm

21/01/2015 22:05
Kolinda na kolegijumu
- Ljudi, kako je samo premijer Vučić majstorski reformisao BIA, to je čudo jedno! Upravo sam dobio ekskluzivni tajni snimak Kolinde Grabarić koju je zaveo srpski obaveštajac u Briselu. Evo vidite – pritisnuo je glavni urednik dugme “play” na daljinskom i ceo kolegijum je sledećih 15 minuta analizirao ekskluzivu.

- Hm, nešto mi je tu sumnjivo. Kako Kolinda nije primetila ova dva kamermana? - pitao je posle pet minuta jedan član kolegijuma.
- Pa glupača! Takvi su vam ti Hrvati. Idioti! Drolja hoće da bude lider regiona, a nije joj sumnjivo što joj se dva kamermana motaju po spavaćoj sobi! Zato je premijer Vučić pravi lider regiona jer bi on odmah primetio dva kamermana u spavaćoj sobi – rekao je glavni urednik, samouvereno.
- A zašto oni pričaju na perfektnom engleskom? Zar im nije lakše na srpskohrvatskom? Oboje su, što se kaže, naše gore list - pitao je drugi član kolegijuma.
- Al' si ti glup! U svim institucijama u Briselu engleski je službeni jezik! Zar to nisi znao!? – viknuo je glavni urednik.
- A zašto na kraju tajnog snimka piše: glavne uloge Dajmond Foks i Džon Lesli zvani Bušilica? - pitao je treći član kolegijuma,
- To je šifra! Zar ste toliko glupi da ne znate da sve tajne službe rade šifrovano! - rekao je besno glavni urednik.
- A zašto na kraju tajnog snimka piše: scenario i režija John Lee Stewart? - pitao je četvrti član kolegijuma.
- Sa kojim ja glupacima radim! Pa magarci, svaki obaveštajac ima tajno ime! Ovom našem je tajno ime John Lee Stewart! - rekao je glavni urednik.
- A zašto na kraju tajnog snimka piše: XXX production, 1607 43rd Street, NW Washington, D.C. 20008 – pitao je peti član kolegijuma.
- Auuu, kakvi ste vi tupsoni! Upamtite, sve tajne službe imaju tajne adrese! Tajna adresa naše tajne službe u Briselu je: 1607 43rd Street, NW Washington! - vikao je glavni urednik.
- A zašto na odjavnoj špici piše: svako neovlašćeno kopiranje, montiranje, prikazivanje i javno izvođenje bez saglasnosti autora najstrože je zabranjeno i kažnjivo po zakonima Sjedinjenih Američkih Država – pitao je šesti član kolegijuma.
- To su ubacili Hrvati da bi sprečili da mi sutra na naslovnu stranu stavimo taj tajni snimak! Al' nek me tuže, baš me zabole! - rekao je glavni urednik.
- Znate šta, meni ova žena uopšte ne liči na Kolindu – primetio je naposletku sedmi član kolegijuma.
- Kako ti ne liči, alo, bre?! Je l' ima plavu kosu? Ima! Je l' ima sise? Ima! Je l' ima ovo čipkasto crno aljinče? Ima! - vikao je glavni urednik.
- Jeste, jeste, uredniče! Ali likom ne liči! A i mlađa je bar 10 godina od Kolinde! - nastavio je sedmi član kolegijuma.
- To je normalno! Premijer Vučić mi je otkrio da su sve žene u četrdesetim starije bar deset godina od sebe u tridesetim. Još nešto: sve žene u četdesetim ne liče na sebe u tridesetim! Na to utiče više faktora: klimakterijum, klima uređaji, klimatske promene... - vikao je glavni urednik.
- Uredniče, ali ni ovaj dečko uopšte ne liči na srpskog obaveštajca! - rekao je osmi član kolegijuma.
- E, glupsone! Svi uspešni ljudi ne liče na to što jesu! Evo, je l' ti ja ličim na glavnog urednika? - pitao je glavni urednik.
- Ne ličite!
- A je l' ja jesam glavni urednik? I to najbolji glavni urednik!
- Pa jeste!
- Pa kako je to moguće? - pitao je glavni urednik.
- Ni nama nije jasno! – rekli su članovi kolegijuma.
- Dobro – rekao je glavni urednik: Onda, još samo da smislimo naslov. Imam strašnu ideju! Da stavimo naslov: “Kolinda nema muda!” Em je tačno, em je efektno. A ja nikada u životu nisam objavio nešto što nije tačno!
- See more at: http://www.danas.rs/danasrs/kolumnisti/kolinda_na_kolegijumu.890.html?news_id=296093#sthash.iLN78e0Q.dpuf

_____

Post by William Murderface on Fri Jan 23, 2015 1:30 pm

Dario Hajrić @romulian  ·  3h 3 hours ago
Vučićeviću, kad mi već lurkuješ profil, ne budi toliko smotan da greškom klikćeš na "Follow"

_____

Post by William Murderface on Sat Jan 24, 2015 10:50 am

Драган Ј. Вучићевић @djvucicevic  ·  12h 12 hours ago
А најбоље је што су ме @KurirVesti и @Blic_online прогласили за најмоћнијег човека у Србији. Ја дакле, ја а не Вучић, укидам емисије на ТВ!?

_____

Guest

Post by Guest on Sat Jan 24, 2015 11:48 am

hehe, da, mnogo glup
Guest

Post by Guest on Sat Jan 24, 2015 1:08 pm

naravno, ivan i djv će u roku od 30 dana biti najbolji prijatelji.

Post by bruno sulak on Sat Jan 24, 2015 1:10 pm

ko forum.

_____
The law provides us structure to guide us through paralyzing and trying times. But it requires us a vision to its procedures and higher purposes. Before we assume our respective roles in this enduring drama just let me say that when these frail shadows we inhabit now have quit the stage we'll meet and raise a glass again together in Valhalla.
Guest

Post by Guest on Sun Jan 25, 2015 4:34 pm

Драган Ј. Вучићевић@djvucicevic 11m11 minutes ago
Сутра у "Тешкој речи" гости Петар Луковић и Вукашин Обрадовић. Тема: "Забрањивање" Ивана Ивановића, "секс афера" Томислава Николића...

Post by bruno sulak on Sun Jan 25, 2015 4:40 pm

seks afera tomislava nikolica. slike naviru.

_____

Post by ficfiric on Sun Jan 25, 2015 4:42 pm

A zato je ovako iskrivljen

_____

Uprava napolje!

Post by William Murderface on Sun Jan 25, 2015 11:27 pm

_____

Post by plachkica on Sun Jan 25, 2015 11:34 pm

On je ladno počeo javno da poziva ljude u emisiju, i da ih najavljuje, pa ako se oni
ne odazovu da ih proziva zbog nedostatka argumenata.
Jadnije i opasnije pojave na ovom medijskom nebu nije bilo.
Ono što mene zbunjuje je to što je on transparentno jadan.

Post by William Murderface on Sun Jan 25, 2015 11:44 pm

Pa da, sad prelaze na fazu dva. Faza jedan je bilo gašenje svih iole respektabilnih emisija na nacionalnim televizijama u koje bi mogli da dođu kritičari režima. Sad se ide korak dalje - ti isti kritičari se pozivaju u emisije režimskih poslušnika u kojima će biti najstrašnije maltretirani (kao Bruno Vekarić na primer) od strane ovog šljama kao što su ovaj Vučićević i Luković, a ako odbiju, onda će se mahati njihovim odbijanjem kao znakom da cenzura ne postoji, nego su oni kukavice bez argumenata.

_____

Post by William Murderface on Mon Jan 26, 2015 1:33 pm

Драган Ј. Вучићевић  @djvucicevic    ·    5h 5 hours ago  
Вечерас у "Тешкој речи" опет о медијима, о "укидању" @veceivan, o лажној "секс афери" @predsednikrs... Гости: Петар Луковић и @V_Obradovic

Драган Ј. Вучићевић  @djvucicevic    ·    5h 5 hours ago  
Ако @V_Obradovic вечерас не дође у "Тешку реч" признаће да се плаши аргументоване дискусије о медијима и кампањама

Ovo je okačeno kao što se da videti, pre pet sati, dakle nakon cele rasprave u kojoj mu Obradović kaže da niti je pozvan, niti može, niti namerava da dođe.

_____

Post by Ferenz on Mon Jan 26, 2015 2:58 pm

..totalno infantilno.

Post by Sponsored content

Current date/time is Tue Dec 18, 2018 11:53 am