Informer

Share

Re: Informer

Post by Filipenko on Tue Jan 20, 2015 12:39 pm

Ali koji vrh, ladno je u jednom trenutku, pričajući da Blic laže izveštavajući o aferi sa Kolindom, rekao: "Oni lažu, oni otvoreno lažu...to Gebels nije radio...ma ni mi to nismo nikad radili". 

Post by William Murderface on Tue Jan 20, 2015 12:51 pm

_____
"Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
Guest

Post by Guest on Tue Jan 20, 2015 1:06 pm

da, to je on, glup je ko tri kurca. 

ja se sećam kada je u jednoj emisiji branio Đinđića od druge Srbije, pa se zalaufao u koprolaliju: "Pokojni premijer je bio veliki čovek, a sada se neki lepe na njega kao muve na govno".

Post by William Murderface on Tue Jan 20, 2015 1:24 pm

_____
"Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

Guest

Post by Guest on Tue Jan 20, 2015 1:45 pm

inače govorimo o čoveku koji tokom svađa udara glavom o zid i ispušta neartikulisane zvuke.

Post by ostap bender on Tue Jan 20, 2015 1:49 pm

samo tokom svadje?

_____
navijao bih protiv zvezde i da igra protiv tima od 12 radulovica

Post by Bluberi on Tue Jan 20, 2015 3:16 pm

Post by William Murderface on Tue Jan 20, 2015 4:45 pm

_____

Post by Agdw Hmlkh on Tue Jan 20, 2015 4:54 pm

hysterical

_____
to sing of a thing is its transpiring
to cease to sing of a thing is that thing's expiring
to renew one's singing of a thing is that thing ressurecting

Post by diktotar on Thu Jan 22, 2015 12:56 pm

Jovana Gligorijević ‏@Jovanana  11m11 minutes ago
Dragoljub Milanović sa naslovne strane Informera poručuje da je on Charlie. Evo, ja, ateista, nadam se da postoji pakao, majku da ti jebem.

+1

Jovana Gligorijević ‏@Jovanana 10m10 minutes ago
@Jovanana Izvinjavam se Informeru, u pitanju su Naše novine.

_____
U Srbiji vlada bezvezništvo, u pravom smislu te reči.
Želimir Žilnik

Post by William Murderface on Thu Jan 22, 2015 2:22 pm

Драган Ј. Вучићевић @djvucicevic  ·  15h 15 hours ago
Даница Вучинић мрзи. Само што не пукне од мржње.

_____

Post by William Murderface on Thu Jan 22, 2015 4:46 pm

21/01/2015 22:05
Kolinda na kolegijumu
- Ljudi, kako je samo premijer Vučić majstorski reformisao BIA, to je čudo jedno! Upravo sam dobio ekskluzivni tajni snimak Kolinde Grabarić koju je zaveo srpski obaveštajac u Briselu. Evo vidite – pritisnuo je glavni urednik dugme “play” na daljinskom i ceo kolegijum je sledećih 15 minuta analizirao ekskluzivu.

- Hm, nešto mi je tu sumnjivo. Kako Kolinda nije primetila ova dva kamermana? - pitao je posle pet minuta jedan član kolegijuma.
- Pa glupača! Takvi su vam ti Hrvati. Idioti! Drolja hoće da bude lider regiona, a nije joj sumnjivo što joj se dva kamermana motaju po spavaćoj sobi! Zato je premijer Vučić pravi lider regiona jer bi on odmah primetio dva kamermana u spavaćoj sobi – rekao je glavni urednik, samouvereno.
- A zašto oni pričaju na perfektnom engleskom? Zar im nije lakše na srpskohrvatskom? Oboje su, što se kaže, naše gore list - pitao je drugi član kolegijuma.
- Al' si ti glup! U svim institucijama u Briselu engleski je službeni jezik! Zar to nisi znao!? – viknuo je glavni urednik.
- A zašto na kraju tajnog snimka piše: glavne uloge Dajmond Foks i Džon Lesli zvani Bušilica? - pitao je treći član kolegijuma,
- To je šifra! Zar ste toliko glupi da ne znate da sve tajne službe rade šifrovano! - rekao je besno glavni urednik.
- A zašto na kraju tajnog snimka piše: scenario i režija John Lee Stewart? - pitao je četvrti član kolegijuma.
- Sa kojim ja glupacima radim! Pa magarci, svaki obaveštajac ima tajno ime! Ovom našem je tajno ime John Lee Stewart! - rekao je glavni urednik.
- A zašto na kraju tajnog snimka piše: XXX production, 1607 43rd Street, NW Washington, D.C. 20008 – pitao je peti član kolegijuma.
- Auuu, kakvi ste vi tupsoni! Upamtite, sve tajne službe imaju tajne adrese! Tajna adresa naše tajne službe u Briselu je: 1607 43rd Street, NW Washington! - vikao je glavni urednik.
- A zašto na odjavnoj špici piše: svako neovlašćeno kopiranje, montiranje, prikazivanje i javno izvođenje bez saglasnosti autora najstrože je zabranjeno i kažnjivo po zakonima Sjedinjenih Američkih Država – pitao je šesti član kolegijuma.
- To su ubacili Hrvati da bi sprečili da mi sutra na naslovnu stranu stavimo taj tajni snimak! Al' nek me tuže, baš me zabole! - rekao je glavni urednik.
- Znate šta, meni ova žena uopšte ne liči na Kolindu – primetio je naposletku sedmi član kolegijuma.
- Kako ti ne liči, alo, bre?! Je l' ima plavu kosu? Ima! Je l' ima sise? Ima! Je l' ima ovo čipkasto crno aljinče? Ima! - vikao je glavni urednik.
- Jeste, jeste, uredniče! Ali likom ne liči! A i mlađa je bar 10 godina od Kolinde! - nastavio je sedmi član kolegijuma.
- To je normalno! Premijer Vučić mi je otkrio da su sve žene u četrdesetim starije bar deset godina od sebe u tridesetim. Još nešto: sve žene u četdesetim ne liče na sebe u tridesetim! Na to utiče više faktora: klimakterijum, klima uređaji, klimatske promene... - vikao je glavni urednik.
- Uredniče, ali ni ovaj dečko uopšte ne liči na srpskog obaveštajca! - rekao je osmi član kolegijuma.
- E, glupsone! Svi uspešni ljudi ne liče na to što jesu! Evo, je l' ti ja ličim na glavnog urednika? - pitao je glavni urednik.
- Ne ličite!
- A je l' ja jesam glavni urednik? I to najbolji glavni urednik!
- Pa jeste!
- Pa kako je to moguće? - pitao je glavni urednik.
- Ni nama nije jasno! – rekli su članovi kolegijuma.
- Dobro – rekao je glavni urednik: Onda, još samo da smislimo naslov. Imam strašnu ideju! Da stavimo naslov: “Kolinda nema muda!” Em je tačno, em je efektno. A ja nikada u životu nisam objavio nešto što nije tačno!
- See more at: http://www.danas.rs/danasrs/kolumnisti/kolinda_na_kolegijumu.890.html?news_id=296093#sthash.iLN78e0Q.dpuf

_____

Post by William Murderface on Fri Jan 23, 2015 1:30 pm

Dario Hajrić @romulian  ·  3h 3 hours ago
Vučićeviću, kad mi već lurkuješ profil, ne budi toliko smotan da greškom klikćeš na "Follow"

_____

Post by William Murderface on Sat Jan 24, 2015 10:50 am

Драган Ј. Вучићевић @djvucicevic  ·  12h 12 hours ago
А најбоље је што су ме @KurirVesti и @Blic_online прогласили за најмоћнијег човека у Србији. Ја дакле, ја а не Вучић, укидам емисије на ТВ!?

_____

Guest

Post by Guest on Sat Jan 24, 2015 11:48 am

hehe, da, mnogo glup
Guest

Post by Guest on Sat Jan 24, 2015 1:08 pm

naravno, ivan i djv će u roku od 30 dana biti najbolji prijatelji.

Post by ostap bender on Sat Jan 24, 2015 1:10 pm

ko forum.

_____
Guest

Post by Guest on Sun Jan 25, 2015 4:34 pm

Драган Ј. Вучићевић@djvucicevic 11m11 minutes ago
Сутра у "Тешкој речи" гости Петар Луковић и Вукашин Обрадовић. Тема: "Забрањивање" Ивана Ивановића, "секс афера" Томислава Николића...

Post by ostap bender on Sun Jan 25, 2015 4:40 pm

seks afera tomislava nikolica. slike naviru.

_____

Post by ficfiric on Sun Jan 25, 2015 4:42 pm

A zato je ovako iskrivljen

_____

Uprava napolje!

Post by William Murderface on Sun Jan 25, 2015 11:27 pm

_____

Post by plachkica on Sun Jan 25, 2015 11:34 pm

On je ladno počeo javno da poziva ljude u emisiju, i da ih najavljuje, pa ako se oni
ne odazovu da ih proziva zbog nedostatka argumenata.
Jadnije i opasnije pojave na ovom medijskom nebu nije bilo.
Ono što mene zbunjuje je to što je on transparentno jadan.

Post by William Murderface on Sun Jan 25, 2015 11:44 pm

Pa da, sad prelaze na fazu dva. Faza jedan je bilo gašenje svih iole respektabilnih emisija na nacionalnim televizijama u koje bi mogli da dođu kritičari režima. Sad se ide korak dalje - ti isti kritičari se pozivaju u emisije režimskih poslušnika u kojima će biti najstrašnije maltretirani (kao Bruno Vekarić na primer) od strane ovog šljama kao što su ovaj Vučićević i Luković, a ako odbiju, onda će se mahati njihovim odbijanjem kao znakom da cenzura ne postoji, nego su oni kukavice bez argumenata.

_____

Post by William Murderface on Mon Jan 26, 2015 1:33 pm

Драган Ј. Вучићевић  @djvucicevic    ·    5h 5 hours ago  
Вечерас у "Тешкој речи" опет о медијима, о "укидању" @veceivan, o лажној "секс афери" @predsednikrs... Гости: Петар Луковић и @V_Obradovic

Драган Ј. Вучићевић  @djvucicevic    ·    5h 5 hours ago  
Ако @V_Obradovic вечерас не дође у "Тешку реч" признаће да се плаши аргументоване дискусије о медијима и кампањама

Ovo je okačeno kao što se da videti, pre pet sati, dakle nakon cele rasprave u kojoj mu Obradović kaže da niti je pozvan, niti može, niti namerava da dođe.

_____

Post by Ferenz on Mon Jan 26, 2015 2:58 pm

..totalno infantilno.

Post by Sponsored content

Current date/time is Sat Jun 24, 2017 10:40 pm