Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

    Novak - četnik sa reketom

    паће

    Posts : 39822
    Join date : 2012-02-12
    Location : имам пуну полицу књига, која ми је главна?

    Novak - četnik sa reketom - Page 3 Empty Re: Novak - četnik sa reketom

    Post by паће Mon Jul 15, 2019 9:58 pm

    Па јес, слобистичка параноја је килава верзија оне праве. Нема тих заверетичара који нису свршавали кад би се испоставило да су били у праву, а у случају пегавих инцесташа су били почесто. Ако не по питању "колико", а оно по "шта" (су ови и где радили).


    _____
       I've seen hot chocolate, when mom would melt it for the icing on the cake. It's too hot to drink, and when it cools down enough it's not liquid. You can not drink hot chocolate.
       срце пуца где је лепљено
    kondo

    Posts : 28265
    Join date : 2015-03-21

    Novak - četnik sa reketom - Page 3 Empty Re: Novak - četnik sa reketom

    Post by kondo Mon Jul 15, 2019 10:50 pm

    bruno sulak wrote:ja ne gledam tenis ali imao sam neki osecaj da je u pitanju istorijski mec

    do 5. seta nije uopste bio istorijski mec, djok na krivoj nozi i fed koji se bori protiv objektivnih limita godina i odlicno koristi bolju formu. 

    prica o RF kao korporativnom produktu je prosto besmislena, deda je igrao najlepsi a najefikasniji tenis ikada. igraci koji igraju ovako lep tenis obicno gube a on je sa takvim tenisom i statisticki GOAT.


    _____
    #FreeFacu

    Дакле, волео бих да се ЈСД Партизан угаси, али не и да сви (или било који) гробар умре.
    Anonymous
    Guest

    Novak - četnik sa reketom - Page 3 Empty Re: Novak - četnik sa reketom

    Post by Guest Tue Jul 16, 2019 12:32 am

    Kondo wrote:brate RF igra prirodno, kao da je najlaksi sport na planeti a djok izgleda kao da je 90% zivota proveo u teretani na masinama. normalno da ljudi vole RF.
    Apsolutno.

    edit: aha, RF znači Dederer, mislio sam da si sarakakastičan u odnosu na Rafaela Nadala.
    Dederer jakako izgleda kao lik iz nekog filma iz šezdesetih, možda kao lik iz "Nepoznati iz Nord ekspresa", imaš utisak da nikada i ne trenira već da je maneken za teniske pulovere u "Burdi", ali ni za Đokovića ne bi nikad rekao da je manijak teretane, naprotiv, pre bi se reklo da je tek izašao iz nekog konc lagera ili da gladuje kao Hare Krišna u Indiji.
    Anonymous
    Guest

    Novak - četnik sa reketom - Page 3 Empty Re: Novak - četnik sa reketom

    Post by Guest Tue Jul 16, 2019 12:51 am

    Kakav Alo i Informer, pa engleske (pardon, britanskei amerikanske Ny Tiems, CNN, i ostvrske novien) same kažu da Novak nije voljen koliko bi trebalo za igrača talvih uspeha. Ovo je možda čak i citat. 

    Tu urlikanje na Novakove greške i svršavanje na svaki poen (čak i onaj posle neiznuđene greške) federera, kao publiak na živom snimanju "Prijatelja" ili piublika na koncertiam Bitlsa ili Lejdi Gage, a polutihi aplauščići na Novakove najpoene, to je pokazatelj pristrasnosti, i čemu sad autošovinsitičko pravdanje činjenice da nas ne vole, kad ni m isabi sebe ne volimo?

    Pogledajte amo face tih narajcanih ženetina i ostarelih devojaka kako dižu kažiprst "jo jedan poen još jedan još samo jedan", neka ga metnu u dupeta sada, e baš si im ga smestio Novače, svaka ti čast. 

    Još pamtim onaj kez, onaj pakosni "osmeh" one babe Marej na poraz Novaka i to poraz u kome njen sinak čak nije ni sudelovao. Ako ima ga sada sve - ima Boga, zna Nole.

    Niko niej primetio ovo: saćete se kad je Nole čučnuo da čupne travku i kao fol pojede (barem ovog puta nije, bilo je to šatro, prljava trava, bre) ali onaj osmeh posle toga, dok je kao žvakao e taj osmeh, taj gorak osmeh je bio isti kao na US Openu 2011, pre onog vraćanaja iz mrtvih pre onog "šamaranja" dve meč lopte. 
    Ima snimak celog meča, možete da uporedite.

    Čitav stadion na US Openu je urlao i navijao i radovao se, ali Novak im je jebo kevu.

    isti osmeh sada. 8 godina kasnije. I bez pozdrava publici bez "davanja srca". jer nisu zaslužili.
    a to što su "svi" na kraju pljeskali, jesu, po navici, ali ne onak kako smo mi gorbari pljeskali Hajduku kada naa je pobedio sa 6:2 u Beogradu. Mi smo to od srca. 

    E da, još jedan dokaz mržnje ove jučerašnje publike: kada je Novak posle traženja okaida prišao da nešto pita sudiju (inače je okaiod potvrdio da je bio aut i Nole nije bio u pravu, ali to nije bitno, ostao je u teškoj situaciji, brejk poen je bio sledeći za protivnika), znači kada je prišao da nešto pita, takav huk zvižduka takva mržnja takva huka takav linč u bazduhu, pa to je neverovatno, kao da nekog hulju treba da vešaju! A Novak se smeši, kulira. Koji majstor emocija, sada ga više ništa ne mpže izbaciti iz koloseka, više nikada on neće da puca kada je ovo preživeo.

    A publika inače za kurac. Nekad je VIP loža bila VIP sada je puna anonimusa koji su se juče obogatili. gde je Brus Vili, gde je Jusain Bolt, gde je Vanesa Redgrejv, sada neki šabani kao iz "Kajmakčalana" da su izašli, ej, "najbogatiji čovek na svetu", s glavom kurca, platio 40 miliajrdi starom modelu žene, a novi model, kao da je sa jugo skale prešao na vartburga lubeničara, "devojka", a sredovečna sekretarica za Jutku, usne popunjene a i sise verovatno, e ala se usrećio, pa gde su ti silebritiji?! Ričard Barton, Liz Tejlor, Džef Hant?

    Mrze nas jer smo Srbi. Kako su Ivaniševića voleli?! Pa Iliju Nastasea?
    Anonymous
    Guest

    Novak - četnik sa reketom - Page 3 Empty Re: Novak - četnik sa reketom

    Post by Guest Tue Jul 16, 2019 1:02 am

    odlomci

    Već drugi put mi odbija quote pa idem ovako, sve džabe radim, pa idem ovako:

    Djokovic won’t be loved while Federer is around but he could be greatest Wimbledon will ever see


    It’s hard to imagine that a man who came through the longest Wimbledon final in history, becoming the first man to save championship points and win the title, wouldn’t immediately capture the Centre Court crowd’s hearts. But such is the overwhelming popularity of the opponent he defeated, Novak Djokovic may still have some work to do on that front. It’s a narrative that, in many ways, has been done to death. But it was striking to see one of the greats of the game equalling the legendary Bjorn Borg’s five-title haul in such hostile – by British tennis standards anyway – circumstances. For a player who typically wears his heart on his sleeve, who’s willing to taunt a crowd that heavily favours his opponent, who often adopts a world is against me attitude in order to dig into his deepest reserves to claw victory from the jaws of defeat, there was little on the surface to show the frustration Djokovic was inevitably feeling inside as the British faithful continued to volunteer its unequivocal support to Roger Federer.


    There was the odd moment where the world No. 1 let his emotions reach boiling point; a flail of the arms in the direction of his box, a jumping fist pump in the centre of the court as he moved 5-1 up in the third set tiebreak, a code violation late in the fifth set for a brief assault on a court-side microphone – but in comparison to other matches in similar cauldron-like environments, this was a reserved Djokovic. ‘I mean, that was one thing that I promised myself coming on to the court today, that I need to stay calm and composed, because I knew that the atmosphere will be as it was,’ he said after the 7-6 (7-5) 1-6 7-6 (7-4) 4-6 13-12 (7-3) win. ‘I kind of predicted the scenarios in my head already, visualised what’s going to happen.’ The Serb claimed to have subconsciously swapped his name into the repetitive cries of ‘Come on, Roger’ that rained down onto the Centre Court lawn in his own style of Jedi mind trick but it was abundantly clear after the match it rankles with him under the surface.


    t the end of this seesawing and tempestous epic, which was not only the longest final in Wimbledon history but perhaps its most dramatic, Novak Djokovic pointed one finger to the sky in triumph. He might as well have been waving it in defiance at the Centre Court crowd, who had spent four hours and 57 minutes willing and baying Roger Federer to victory.


    Of course the Centre Court crowd wanted Federer to win. Could one blame them? This could be the last chance they get to see him, a dominant presence at Wimbledon for 16 years, on the court he loves best. They were similarly supportive of Serena Williams on Saturday, knowing that genius – no matter how brightly it burns – eventually has to fade.
    It looked as if they were going to have their wishes granted when Federer had his 21st grand slam title on his racket at 8-7 and 40-15 up in the final set. Yet Djokovic, just like when he saved two match points against Federer in the US Open in 2011, had other ideas. The first was saved with a thumping service return to the body. The second by a sublime passing shot as the Swiss player rushed into the net. It is possible to wound Djokovic. But putting him away is another thing altogether.
    On the match went until it got to 12-12 and became the first singles match at Wimbledon to end on a tie-break. Once again Djokovic handled the pressure better.
    Federer tried to shrug off the defeat, saying: “Every loss hurts at Wimbledon but I am very strong at being able to move on. I don’t want to be depressed about an amazing tennis match.” But rarely has he looked more deflated.
    With this victory Djokovic extends his lead over Federer to 26-22. For good measure he has also now beaten him in three of their four matches on grass. And once again he did so almost alone, except for those inside his player’s box and a pocket of Serbian fans cheering him on. Not for the first time he proved impervious – and imperious.


    Last edited by kud_genijalci on Tue Jul 16, 2019 1:07 am; edited 1 time in total
    паће

    Posts : 39822
    Join date : 2012-02-12
    Location : имам пуну полицу књига, која ми је главна?

    Novak - četnik sa reketom - Page 3 Empty Re: Novak - četnik sa reketom

    Post by паће Tue Jul 16, 2019 1:05 am

    kud_genijalci wrote:
    Mrze nas jer smo Srbi. Kako su Ivaniševića voleli?! Pa Iliju Nastasea?

    Ма као да досад није било јасно. Они воле само себе.


    _____
       I've seen hot chocolate, when mom would melt it for the icing on the cake. It's too hot to drink, and when it cools down enough it's not liquid. You can not drink hot chocolate.
       срце пуца где је лепљено
    No Country

    Posts : 10947
    Join date : 2015-05-16

    Novak - četnik sa reketom - Page 3 Empty Re: Novak - četnik sa reketom

    Post by No Country Tue Jul 16, 2019 1:13 am

    А не тако давно је поднаслов овог топика био саркастичан. О, темпора.


    _____
    Међутим у Србији-мук, када вам кажем-мук!
    avatar

    Posts : 10317
    Join date : 2012-02-10

    Novak - četnik sa reketom - Page 3 Empty Re: Novak - četnik sa reketom

    Post by Nino Quincampoix Tue Jul 16, 2019 2:58 am

    Štagod da jeste, Đoković nije niti je ikada bio četnik.
    ficfiric

    Posts : 33879
    Join date : 2012-02-11

    Novak - četnik sa reketom - Page 3 Empty Re: Novak - četnik sa reketom

    Post by ficfiric Tue Jul 16, 2019 3:09 am

    Ali ga ljudi tako nekako dozivljavaju

    Novak - četnik sa reketom - Page 3 D_iD4EQW4AICYlC


    _____


    Uprava napolje!

    avatar

    Posts : 10317
    Join date : 2012-02-10

    Novak - četnik sa reketom - Page 3 Empty Re: Novak - četnik sa reketom

    Post by Nino Quincampoix Tue Jul 16, 2019 3:15 am

    poenta


    avatar

    Posts : 10317
    Join date : 2012-02-10

    Novak - četnik sa reketom - Page 3 Empty Re: Novak - četnik sa reketom

    Post by Nino Quincampoix Tue Jul 16, 2019 3:16 am

    to jest

    Anonymous
    Guest

    Novak - četnik sa reketom - Page 3 Empty Re: Novak - četnik sa reketom

    Post by Guest Tue Jul 16, 2019 3:21 am

    No Country

    Posts : 10947
    Join date : 2015-05-16

    Novak - četnik sa reketom - Page 3 Empty Re: Novak - četnik sa reketom

    Post by No Country Tue Jul 16, 2019 4:01 am

    Quincy Endicott wrote:Štagod da jeste, Đoković nije niti je ikada bio četnik.
    Ђокаш ти је у том погледу к`о Вук Драшковић: био је свашта, између осталог и четник, а баш ништа убедљиво.

    Него, лепо рекох да се ради о поднаслову теме.

    ед: управо се вратих са ручка са другаром Босанцем, где смо дабоме претресали Ђоку и дошли до забавног закључка да су он и Федерер баш као Слоба и Тито: један се из све снаге труди ал` му се баш не да, други је недостижни цар по дефиницији.
    Anonymous
    Guest

    Novak - četnik sa reketom - Page 3 Empty Re: Novak - četnik sa reketom

    Post by Guest Tue Jul 16, 2019 4:18 am

    njih dvojica su bogataši, obojici se dalo
    zvezda je zivot

    Posts : 6957
    Join date : 2014-11-07

    Novak - četnik sa reketom - Page 3 Empty Re: Novak - četnik sa reketom

    Post by zvezda je zivot Tue Jul 16, 2019 4:21 am

    od goata federera ostao umetnicki dojam i gospodski pedigre. jer svima je jasno da je djoko ibga bolji teniser. duzi prajm, visi haj pik, a uskoro i vise gren slemova. dzaba vam novci moji sinovci.


    _____
    ova zemlja to je to
    avatar

    Posts : 7437
    Join date : 2017-03-15

    Novak - četnik sa reketom - Page 3 Empty Re: Novak - četnik sa reketom

    Post by MNE Tue Jul 16, 2019 5:33 am

    Vasilije Rafailo
    Yesterday at 8:10 PM · 

    SAMO DA ZNATE ISTINU JA SAM DANAS DJOKOVICU POMAGAO NA DALJINU DA POBEDI,SLAO ENERGIJU..STO CE VIDOVITI MONASI POTVRDITI....DA OSVETLA SRBIJI OBRAZ POMOGAO SAM MU U SVAJCARKOG GDE ZIVIM I IMAM DRZAVLJANSTVO SVAJCARSKO PRE 8 GODINA U AUSTRALIJI DA POBEDI PREKO IKONE ......SVI ZLOBNICI, I NECISTI KOJI KOMENTARISU NEGATIVNO, BICE ODMAH BLOKIRANI,KOJI SU OBELEZENI KOD BOGA...... CEKAM DA ME U INOSTRANSTVU POZOVU NA TESTOVE, GDE UTICEM NA METEOROLSKE POJAVE....KISU, OBLAKE I MUNJE...DA TO BUDE NAUCNO DOKAZANO....KAO STO JE DOKAZANO NA INSTITUTU BION SL. DA UTICEM NA LJUSKI ORGANIZAM I ZIVU VODU..GDE SU NAUCNICI REKLI DA JE RETKO SA TAKVIM DAROM KOJI IMAM NEKO ZA 20.GOD DOSAO..MOJI RADOVI SU IZLOZENI NA SAJTU INSTITUTA BION SL..GDE SAM DOBIO NJIHOVE PECATE ...JA OVE ODMAH BLOKIRAM... NISU DOSTOJNI DA IM ODGOVORIM...KOJIMA SMETA TUDJI DAR I USPEH .... ISKVAR ENIH LJUDSKOG OTPADA, A IMA IH PUNO.....SVE JE TO ZAPISANO U SVETOM PISMU......
    Anonymous
    Guest

    Novak - četnik sa reketom - Page 3 Empty Re: Novak - četnik sa reketom

    Post by Guest Tue Jul 16, 2019 5:54 am

    kud_genijalci wrote:Kakav Alo i Informer, pa engleske (pardon, britanske, amerikanske, pre svega NY Times, pa portalska objava CNN-a, i ostrvske novien) same kažu da Novak nije voljen koliko bi trebalo za igrača takvih uspeha. Ovo je možda čak i citat. 

    Tu urlikanje na Novakove greške i svršavanje na svaki poen (čak i onaj posle neiznuđene greške) Federera, kao publika na živom snimanju "Prijatelja" ili publika na koncertima Bitlsa ili Lejdi Gage, a polutihi aplauščići na Novakove najpoene, to je pokazatelj krajnje pristrasnosti, i čemu sad autošovinsitičko pravdanje činjenice da nas ne vole, kad ni mi sami sebe ne volimo?

    Pogledajte samo face tih narajcanih ženetina i ostarelih devojaka kako dižu kažiprst "još jedan poen. još jedan. još samo jedan", neka ga sad metnu u dupeta, e baš si im ga smestio, Novače, svaka ti čast. 

    Još pamtim onaj kez, onaj pakosni "osmeh" one babe Marej na poraz Novaka, i to na poraz u kome njen sinak čak nije ni sudelovao. Ako, sada se sve vratilo - ima Boga, zna Nole.

    Niko nije primetio ovo: sećete se kad je Nole čučnuo da čupne travku i kao fol je pojede (barem ovog puta nije, bilo je to šatro, prljava trava, bre) ali onaj osmeh posle toga, dok je kaobajagi žvakao travku, e, taj osmeh, taj gorki osmeh bio je isti onaj kao na US Openu 2011, pre onog vraćanaja iz mrtvih, pre onog "šamaranja" dve meč lopte dok je čekao Dedererov servis. 

    Ima snimak celog meča, možete da uporedite.

    Čitav stadion na US Openu je urlao i navijao i radovao se, ali Novak im je jebo kevu.

    isti osmeh sada. 8 godina kasnije. I bez pozdrava publici, bez "davanja srca". jer nisu zaslužili.
    A to što su "svi" na kraju pljeskali, jesu, dobro, po navici, ali ne onako kako smo mi gorbari pljeskali Hajduku kada naa je pobedio sa 6:1 u Beogradu sedamdesetih. Mi smo to od srca. 

    E da, još jedan dokaz mržnje ove jučerašnje publike: kada je Novak posle traženja "okaida ćelendža" prišao da nešto pita sudiju (inače je okaiodo potvrdio da je bio aut i Nole nije bio u pravu, ali to nije bitno, ostao je u teškoj situaciji, brejk poen je bio sledeći za protivnika, ali nema to veze), znači kada je prišao da nešto pita, takav huk zvižduka se začuo, takva mržnja, takva huka, takav linč u vazduhu, pa to je neverovatno, kao da nekog hulju treba da vešaju! A Novak se smeši, kulira. Koji majstor emocija, sada ga više ništa ne mpže izbaciti iz koloseka, više nikada on neće da puca kada je ovo juče preživeo.

    A publika inače za kurac. Nekad je VIP loža bila VIP sada je puna anonimusa koji su se juče obogatili. Gde je Brus Vilis, gde je Jusain Bolt, gde je Vanesa Redgrejv, sada neki šabani kao iz "Kajmakčalana" da su izašli, ej, "najbogatiji čovek na svetu", s glavom kurca, platio 40 milijardi starom modelu žene, a novi model, kao da je sa jugo skale prešao na vartburga lubeničara, ha, "devojka", a sredovečna sekretarica za Jutku, usne popunjene a i sise verovatno, e ala se usrećio, pa gde su ti silebritiji?! Ričard Barton, Liz Tejlor, Džef Hant?

    Mrze nas jer smo Srbi. Kako su Ivaniševića voleli?! Pa Iliju Nastasea?

    Prvo sam . na zahtev Patrijarha - ispravio oko hiljadu osamsto pedest tipfelera, a sada da dodam i ovo:
    u poslednjem setu je bilo direktnog kršenja pravila na štetu Đokovića. Negde pre ili psole onih meč lopti publika je vikala dok je Đoković udarao lopticu a sudija nije ni pokušao da ih umiri (to je radio amo nekoliko puta pred servis) a onaj pretposlednji poen koji je ponovljen: to je kriminalno mešanje i uticanje na meč; ko se ono proderao AUT?! Naime, taj - valjda ne Stajner/Štrajner - taj je znači video da je lopta dobra i procenio da Dederer ne može da stigne pa je viknuo aut da ukrade poen Đokoviću! 

    Ali ni to nije pomoglo! A Đoković se i tada smešio, a imao je razloga da sruši sudijski toranj.
    I onaj njegov demonski smešak kada je smečom umalo pogodio dedu u dupe - smešak čoveka koji je shvatio dušu ljudskog roda, alavih posetilaca gladijatorskih boraba. I shvatio da se jedino može osloniti na sebe. Kada je kao fol pojeo one travke, pokazao je kažiprstom u nebo i pripretio Svetom Petru i Bogu, a posle je pokazao prstom i na lžu, to jest na jedinog prijatelja među Zemljanima, na Vajdu, našeg slovenskog brata, majka je to videla i ćušnula Vajdu da prestane da se raduje i da se okrene, ali ovaj je to, šteta, propustio.
    Anonymous
    Guest

    Novak - četnik sa reketom - Page 3 Empty Re: Novak - četnik sa reketom

    Post by Guest Tue Jul 16, 2019 5:55 am

    MNE wrote:Vasilije Rafailo
    Yesterday at 8:10 PM · 

    SAMO DA ZNATE ISTINU JA SAM DANAS DJOKOVICU POMAGAO NA DALJINU DA POBEDI,SLAO ENERGIJU..STO CE VIDOVITI MONASI POTVRDITI....DA OSVETLA SRBIJI OBRAZ POMOGAO SAM MU U SVAJCARKOG GDE ZIVIM I IMAM DRZAVLJANSTVO SVAJCARSKO PRE 8 GODINA U AUSTRALIJI DA POBEDI PREKO IKONE ......SVI ZLOBNICI, I NECISTI KOJI KOMENTARISU NEGATIVNO, BICE ODMAH BLOKIRANI,KOJI SU OBELEZENI KOD BOGA...... CEKAM DA ME U INOSTRANSTVU POZOVU NA TESTOVE, GDE UTICEM NA METEOROLSKE POJAVE....KISU, OBLAKE I MUNJE...DA TO BUDE NAUCNO DOKAZANO....KAO STO JE DOKAZANO NA INSTITUTU BION SL. DA UTICEM NA LJUSKI ORGANIZAM I ZIVU VODU..GDE SU NAUCNICI REKLI DA JE RETKO SA TAKVIM DAROM KOJI IMAM NEKO ZA 20.GOD DOSAO..MOJI RADOVI SU IZLOZENI NA SAJTU INSTITUTA BION SL..GDE SAM DOBIO NJIHOVE PECATE ...JA OVE ODMAH BLOKIRAM... NISU DOSTOJNI DA IM ODGOVORIM...KOJIMA SMETA TUDJI DAR I USPEH .... ISKVAR ENIH LJUDSKOG OTPADA, A IMA IH PUNO.....SVE JE TO ZAPISANO U SVETOM PISMU......
    Novak - četnik sa reketom - Page 3 119849_alancumak_ff
    Filipenko

    Posts : 22555
    Join date : 2014-12-02

    Novak - četnik sa reketom - Page 3 Empty Re: Novak - četnik sa reketom

    Post by Filipenko Tue Jul 16, 2019 6:16 am

    kud_genijalci wrote:...


    Previdjas jednu stvar, a to su sledece dve stvari:


    1) agresivna kuknjava po nasim novinama je usmerena ka nama, a apsolutno nikoga na zapadu nece naterati da voli Djokovica.

    2) oni imaju pravo da vole koga god hoce. To sto su olos, govna i smradovi koje treba najpre trecinu proterati, trecinu pobiti a trecinu popravoslaviti (pa pravoslavlje vratiti u pustinju odakle je i doslo) smo znali oduvek; nista se tu nije promenilo niti je iko razocaran time. Barem niko normalan. Nisu duzni da vole nase velike nade, narocito ne one koji su se iz petnih zila upinjali da im se dodvoravaju.

    3) Djokovic je ociti folirant i pacenik koji ima potrebu da se dopadne svakome. Takve likove ljudi koji su generalno neoptereceni nekim kompleksima jednostavno ne vole, a na zapadu je neuporedivo manje ljudi opterecenih kompleksima, narocito medju elitom. Zasto bi ga voleli, kad imaju svoje miljenike i favorite. Uostalom, neka im zakuka, mozda promene misljenje o njemu. Po mogucstvu u nekim zapadnim medijima, umesto sto kukaju ovde.
    Thomas Sankara

    Posts : 213
    Join date : 2016-07-06
    Location : Belgrade

    Novak - četnik sa reketom - Page 3 Empty Re: Novak - četnik sa reketom

    Post by Thomas Sankara Tue Jul 16, 2019 8:45 am

    Četnik koji naviia za hrvatsku u fudbalu i uzima ivanisevics za trenera..
    Samo nek je vama dobro
    Zuper

    Posts : 10694
    Join date : 2016-06-25

    Novak - četnik sa reketom - Page 3 Empty Re: Novak - četnik sa reketom

    Post by Zuper Tue Jul 16, 2019 4:48 pm

    Ponekad je cetnik, ponekad ustasa.
    Kako PR kaze...
    Nektivni Ugnelj

    Posts : 49675
    Join date : 2017-11-16

    Novak - četnik sa reketom - Page 3 Empty Re: Novak - četnik sa reketom

    Post by Nektivni Ugnelj Tue Jul 16, 2019 5:03 pm

    Ne shvatam frku oko Djokovica. Ja ne pratim tenis, ali, bottom line, ne vidim sta ima lose u tome da neko odavde, ko igra pod ovdasnjim drzavljanstvom, ima sansu da bude najbolji teniser ikad. On kao on, dal je dobar/los/zao bas me briga. Mislim, prilicno sam hladan prema svemu tome, ali, ono, drago mi je kad pobedi. Mislim, bolje on nego neki Svajcarac ili ko zna ko.
    Ointagru Unartan

    Posts : 6735
    Join date : 2012-02-11

    Novak - četnik sa reketom - Page 3 Empty Re: Novak - četnik sa reketom

    Post by Ointagru Unartan Tue Jul 16, 2019 5:05 pm

    Djokovic je imao epizodu srbovanja kad je Kosovo proglasilo nezavisnot, sto mu prastamo na konto mladosti, a posle je dosta konzistentno promovisao bratstvo i jedinstvo.


    _____
    "Ne morate krenuti odavde da biste dosli tamo. Moguce je krenuti odavde i vratiti se ponovo tu, ali preko onoga tamo."
    Aca Seltik, Sabrana razmisljanja o topologiji, tom cetvrti.

    My Moon Che Gavara.
    Thomas Sankara

    Posts : 213
    Join date : 2016-07-06
    Location : Belgrade

    Novak - četnik sa reketom - Page 3 Empty Re: Novak - četnik sa reketom

    Post by Thomas Sankara Tue Jul 16, 2019 5:07 pm

    Pa facinantno mi je kako se pamti klincu od 20 godina jedno video link ukljucenje i ispadi njegovog kretenskkg oca, a saletu djordjevicu i kosarkasima se prastaju prijemi kod Milosevica i onaj "zlato za patike" docek 1995.
    Nektivni Ugnelj

    Posts : 49675
    Join date : 2017-11-16

    Novak - četnik sa reketom - Page 3 Empty Re: Novak - četnik sa reketom

    Post by Nektivni Ugnelj Tue Jul 16, 2019 5:13 pm

    Ointagru Unartan wrote:Djokovic je imao epizodu srbovanja kad je Kosovo proglasilo nezavisnot, sto mu prastamo na konto mladosti, a posle je dosta konzistentno promovisao bratstvo i jedinstvo.

    Doduse, ta dva nisu u direktnoj suprotnosti...

    Ali to mi je sve davanje previse na vaznosti sekundarnim stvarima. Mogu lakse da razumem one koji nesto prebacuju njegovoj fondaciji, ali i to mi je bez veze. Ima jedan nivo, koji je on presao, posle koga korist daleko premasuje neke (eventualne) sitne burazerizme.

    Novak - četnik sa reketom - Page 3 Empty Re: Novak - četnik sa reketom

    Post by Sponsored content


      Current date/time is Fri Mar 29, 2024 7:08 am