Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

    Naprednjakluk

    plachkica

    Posts : 16129
    Join date : 2014-11-06

    Naprednjakluk - Page 9 Empty Re: Naprednjakluk

    Post by plachkica 2019-07-10, 01:34

    ček, ivan ninić se vratio sarom jatu?
    ficfiric

    Posts : 33879
    Join date : 2012-02-10

    Naprednjakluk - Page 9 Empty Re: Naprednjakluk

    Post by ficfiric 2019-07-10, 07:47

    Ne znam, ovde je nastupao kao ekspert https://www.kurir.rs/vesti/politika/3282101/telefoniranje-na-racun-gradjana-bastac-za-telefon-dao-2100000


    _____


    Uprava napolje!

    Anonymous
    Guest

    Naprednjakluk - Page 9 Empty Re: Naprednjakluk

    Post by Guest 2019-07-10, 11:53

    ficfiric

    Posts : 33879
    Join date : 2012-02-10

    Naprednjakluk - Page 9 Empty Re: Naprednjakluk

    Post by ficfiric 2019-07-10, 13:32

    Sto se tice onog ubistva, stiglo se i do poligrafa Naprednjakluk - Page 9 3204619380


    VELEOBRT U BRUTALNOM UBISTVU I SAKAĆENJU BAKE MAJDE: Postoji i treći?! Brat prošao poligraf, nema pojma ni o čemu, a osumnjičena Jelena nije mogla sama!

    ...

    - Moj branjenik je rekao da nema pojma ni o čemu i prošao je poligraf! Više javno tužilaštvo u Sremskoj Mitrovici napravilo je ogromnu grešku kada je policiji dalo nalog da ga uhapsi i osumnjiči za pomoć počiniocu nakon izvršenog krivičnog dela iz Člana 333 KZ-a, stav 5. U tom članu stoji da pomagač brat ili sestra ne odgovara čak i kada ima dela - zbog krvnog srodstva. Kada su uvideli grešku, sada ga terete za pomaganje u ubistvu. Tužilaštvo je drastično prekršilo ljudska prava! - tvrdi Maraš, koji je uložio žalbu na pritvor.


    _____


    Uprava napolje!

    Anonymous
    Guest

    Naprednjakluk - Page 9 Empty Re: Naprednjakluk

    Post by Guest 2019-07-10, 16:47

    Đuka Bizon poakan



    ima još 4-5 komada da se vidi...
    Anonymous
    Guest

    Naprednjakluk - Page 9 Empty Re: Naprednjakluk

    Post by Guest 2019-07-10, 16:48

    stigla (auto)direktiva da se piša po svojim diplomama--ali i to je šansa da se pokaže koliko ih se ima i kako se za njih vredno radilo i kako su ocene najviše! Naprednjakluk - Page 9 3579118792
    Nektivni Ugnelj

    Posts : 49673
    Join date : 2017-11-16

    Naprednjakluk - Page 9 Empty Re: Naprednjakluk

    Post by Nektivni Ugnelj 2019-07-10, 17:39

    Poakao ga tekst, jbg.
    Anonymous
    Guest

    Naprednjakluk - Page 9 Empty Re: Naprednjakluk

    Post by Guest 2019-07-11, 09:41

    kadar nevera


    Šef poslaničke grupe SNS Aleksandar Martinović reagovao je zbog istraživanja koje je u Danasu objavio Biro za društvena istraživanja (BIRODI), a koje pokazuje da je među glasačima SNS najviše starijih i siromašnih građana nižeg obrazovanja, a svega 7,7 odsto visokoobrazovanih.
     
    Martinović je u Skupštini zatražio da Tužilaštvo reaguje zbog podataka koje je objavio Biro za društvena istraživanja da su glasači SNS stariji građani i slabo obrazovani i ocenio da je to „opasna pojava“ i da „ima elemenata krivičnog dela“.
     
    – Ne znam kako je BIRODI došao do podataka da su glasači SNS uglavnom najstariji građani Srbije i da su slabo obrazovani. Ako je u Srbiji pravo glasa tajno, kako neko može da zna ko glasa za SNS? Time se ponovo nastavlja diskreditacija građana Srbije, a sve sa ciljem da se predstavi da je u stvari Aleksandar Vučić vođa neke nepismene, slabo obrazovane, stare Srbije, a da su Boško Obradović, Dragan Đilas, Vuk Jeremić, Đorđe Vukadinović, Boris Tadić i njima slični predstavnici neke nove, perspektivne, elitne Srbije. U ovom što je objavio BIRODI ima dosta elemenata krivičnih dela, rekao je Martinović.
     
    BIRODI je krajem aprila i posle majskih praznika sproveo telefonsku anketu i uradio istraživanje javnog mnjenja „po međunarodnim standardima“, kako navode iz BIRODI-ja, po kojima su u obavezi da prikažu strukturu odgovora prikupljenih u istraživanju. Bez tih podataka, kako za naš list navodi sociolog Zoran Gavrilović iz BIRODI-ja, istraživanje bi bilo irelevantno.
     
    – U prikazu smo ukrstili podatke o glasanju ispitanika za stranke i podatke o njihovoj starosti, obrazovanju i mestu stanovanja. Statističkom analizom smo utvrdili da postoji statistički značajna veza između glasanja za SNS i starosti ispitanika na način da stariji od 65 godina statistički značajnije glasaju za SNS. Isto smo utvrdili i kada su u pitanju ispitanici koji imaju osnovnu školu i niže obrazovanje, kaže Gavrilović.
    Zato čin poslanika Martinovića istraživači Biroa vide kao „pretnju na stručan i profesionalni rad“.
     
    – Obratićemo se relevantnim međunarodnim organizacijama i konsultovaćemo se sa advokatima da li je poslanik Martinović prekršio zakon, jer narodni poslanik nema potrebe da poziva Tužilaštvo da reaguje, ono samo treba da reaguje ako smo prekršili zakon. Takođe, poslanik bi mogao sam da podnese krivičnu prijavu, a ne da skupštinsku govornicu koristi za partijske obračune, kaže Gavrilović, dodajući da su posle novinara i karikaturista, „izgleda na red za pretnje došli i istraživači javnog mnjenja“.
    avatar

    Posts : 5
    Join date : 2019-07-10

    Naprednjakluk - Page 9 Empty Re: Naprednjakluk

    Post by Shadow 2019-07-11, 09:54

    plachkica wrote:ček, ivan ninić se vratio sarom jatu?

    Не знам за њега, али ја бих заиста препоручио свим бескомпромисним људима, са чврстим уверењима, свим искреним грађанским патриотама, да се учлане у СНС и да дају свој допринос у разградњи партократије. Да "идеалисти" потисну "интересџије".
    Naprednjakluk - Page 9 2304934895
    Ја бих то сам учинио да нисам лењ и незаинтересован за тај облик борбе.
    Naprednjakluk - Page 9 1143415371
    СНС је партија центра која се стално трансформише, имали су Тому, па где је сада...када се учлани Ана било би лепо да то са собом повуче учлањење још људи посвећених Србији.
    Filipenko

    Posts : 22555
    Join date : 2014-12-01

    Naprednjakluk - Page 9 Empty Re: Naprednjakluk

    Post by Filipenko 2019-07-11, 10:13

    "...da se SVI uclane da razgradimo partokratiju..."

    Sta se dobije kad pomesas dziberluke Raduleta i Vucica.

    SNS partija centra Naprednjakluk - Page 9 286371741 Verovatno zato organizuje Nacionalne i Srpske desnice i slicne. Naprednjakluk - Page 9 2952840586
    avatar

    Posts : 5
    Join date : 2019-07-10

    Naprednjakluk - Page 9 Empty Re: Naprednjakluk

    Post by Shadow 2019-07-11, 10:22

    Ја бих волео да све странке имају идеологију па да бирамо, као на шведском столу. Naprednjakluk - Page 9 1143415371 Међутим, због социолошких разлога, само СНС има озбиљног идеолога и озбиљну идеологију, а што је још важније, има шансу да спроведе ту идеологију. Има ту свачега, спиновања, троловања, контролисања екстремне деснице и левице, али у својој идеји СНС је патриотска, грађанска странка центра.
    avatar

    Posts : 7437
    Join date : 2017-03-14

    Naprednjakluk - Page 9 Empty Re: Naprednjakluk

    Post by MNE 2019-07-11, 19:34

    najviše ima uskokoajdukisanja
    ficfiric

    Posts : 33879
    Join date : 2012-02-10

    Naprednjakluk - Page 9 Empty Re: Naprednjakluk

    Post by ficfiric 2019-07-16, 10:25




    _____


    Uprava napolje!

    Anonymous
    Guest

    Naprednjakluk - Page 9 Empty Re: Naprednjakluk

    Post by Guest 2019-07-16, 13:09

    Znao sam da je Hasan pjevač, znao sam i da je bio bokser, to se vidi i dan danas. Zajebana je on japija još uvijek. Ono što nisam znao je:



    U komentarima uglavnom slušaoci "Uzbudilnika" Naprednjakluk - Page 9 4101625831
    plachkica

    Posts : 16129
    Join date : 2014-11-06

    Naprednjakluk - Page 9 Empty Re: Naprednjakluk

    Post by plachkica 2019-07-17, 23:02

    Erős Pista

    Posts : 81200
    Join date : 2012-06-10

    Naprednjakluk - Page 9 Empty Re: Naprednjakluk

    Post by Erős Pista 2019-07-17, 23:15

    Meni je ovo bilo zanimljivo, ne zbog DJB (zato i ne kačim tamo), nego zbog činjenice da se izgleda po ovom pitanju dešava neki sukob u SNS. Sama činjenica da Politika piše na ovaj način o toj odluci govori da postoji neko neslaganje.



    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    Mr.Pink

    Posts : 11141
    Join date : 2014-10-28
    Age : 44

    Naprednjakluk - Page 9 Empty Re: Naprednjakluk

    Post by Mr.Pink 2019-07-17, 23:18

    iznenadjen sam, zaista

    nisam ocekivao nakon posete makaronea da se sad tu neki sukob bas u sns desi


    _____
    radikalni patrijarhalni feminista

    smrk kod dijane hrk
    Erős Pista

    Posts : 81200
    Join date : 2012-06-10

    Naprednjakluk - Page 9 Empty Re: Naprednjakluk

    Post by Erős Pista 2019-07-17, 23:18

    Da se razumemo, tekst je đubre. Samo je zanimljivo što je uopšte objavljen.

    Свака част правнику који је успео да састави ово образложење, које је очито било довољно да убеди владајућу коалицију у СМС-ово право наслеђа, али правника из СРС Вјерицу Радету није успео да убеди у исправност захтева.
    Напротив, Радета је рекла да „Ово није нормално, где је СМС био на изборима, где је легитимитет за овакав предлог?“ Казала је „да је ово изигравање Устава, парламентарне демократије и ругање Народној скупштини“ и питала: „Понашање Саше Радуловића у парламенту не може бити основ за то да неко каже да му неко право не припада. И Татјана Мацура је била са њим у том колу кад се певало и играло по скупштинском холу, па шта сад – она је боље играла, немојте људи ово да радите“.
    И Маријан Ристичевић, који је изабран са листе СНС, је казао: „Све и да признамо наследно право, не разумем како шест посланика може да задржи нешто на шта је право имало 16 посланика и још чланство у РИК-у, па за место у РИК-у потребно је да имате посланичку групу са 12 до 14 посланика“.
    И двојица колега из његове посланичке групе, из ПС-а Александра Вулина Ђорђе Комленски и Бојан Торбица, били су против тога да СМС-ов предлог буде изгласан.


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    boomer crook

    Posts : 36651
    Join date : 2014-10-27

    Naprednjakluk - Page 9 Empty Re: Naprednjakluk

    Post by boomer crook 2019-07-18, 08:56

    bizoni umiru sami


    _____
    And Will's father stood up, stuffed his pipe with tobacco, rummaged his pockets for matches, brought out a battered harmonica, a penknife, a cigarette lighter that wouldn't work, and a memo pad he had always meant to write some great thoughts down on but never got around to, and lined up these weapons for a pygmy war that could be lost before it even started
    Erős Pista

    Posts : 81200
    Join date : 2012-06-10

    Naprednjakluk - Page 9 Empty Re: Naprednjakluk

    Post by Erős Pista 2019-07-18, 09:18

    William Murderface wrote:Da se razumemo, tekst je đubre. Samo je zanimljivo što je uopšte objavljen.

    Свака част правнику који је успео да састави ово образложење, које је очито било довољно да убеди владајућу коалицију у СМС-ово право наслеђа, али правника из СРС Вјерицу Радету није успео да убеди у исправност захтева.
    Напротив, Радета је рекла да „Ово није нормално, где је СМС био на изборима, где је легитимитет за овакав предлог?“ Казала је „да је ово изигравање Устава, парламентарне демократије и ругање Народној скупштини“ и питала: „Понашање Саше Радуловића у парламенту не може бити основ за то да неко каже да му неко право не припада. И Татјана Мацура је била са њим у том колу кад се певало и играло по скупштинском холу, па шта сад – она је боље играла, немојте људи ово да радите“.
    И Маријан Ристичевић, који је изабран са листе СНС, је казао: „Све и да признамо наследно право, не разумем како шест посланика може да задржи нешто на шта је право имало 16 посланика и још чланство у РИК-у, па за место у РИК-у потребно је да имате посланичку групу са 12 до 14 посланика“.
    И двојица колега из његове посланичке групе, из ПС-а Александра Вулина Ђорђе Комленски и Бојан Торбица, били су против тога да СМС-ов предлог буде изгласан.


    Okej, glup sam, ovo je zapravo koaliciona sitnurija (naročito desničarska) koja nazire da će ih SNS uskoro zameniti SMS-om (a zbog Kosova, jel), pa sad pišti i vrišti. Ipak, jeste zanimljivo da kada kažem novine zauzimaju njihovu stranu posredno kritikujući SNS.


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    Erős Pista

    Posts : 81200
    Join date : 2012-06-10

    Naprednjakluk - Page 9 Empty Re: Naprednjakluk

    Post by Erős Pista 2019-07-18, 21:54



    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    plachkica

    Posts : 16129
    Join date : 2014-11-06

    Naprednjakluk - Page 9 Empty Re: Naprednjakluk

    Post by plachkica 2019-07-18, 22:07

    uznapredovala kolaboracija, ne dozvoljavaju više da se kao držiš po strani, 
    moraš da budeš viđen, mora da se zna da si njihov, pa imamo brnabić i srbljanović
    u srdačnom pozdravljanju, pa milić sa simom spasićem, ne u ćirilici, gde se mogu
    i konfrontirati, već na pomenu žrtvama, gde su saborci.

    biće sve zanimljivije.
    Летећи Полип

    Posts : 11041
    Join date : 2018-03-03
    Age : 35
    Location : Hotline Rakovica

    Naprednjakluk - Page 9 Empty Re: Naprednjakluk

    Post by Летећи Полип 2019-07-18, 22:24

    Umberto Eko je to fino opisao "Četiri faze kolaboracije sa Vučićem":


    I faza: Vučić i njegova vlast upadljivo počinju da se ignorišu. Sve više se udara opoziciona javnost, svetina sa društvenih mreža, donekadašnji prijatelji i saveznici.

    II faza: Pravi se neki sitan kompromis, na koji svi podozrivo reaguju. (Perin baner, spomenik, koalicija na lokalu). Kreće pravdanje. To se čini radi višeg cilja, i konačno u "našem" interesu. I dalje su oni naravno protiv Vučića, ali upadljivo se uvijaju da ga ozbiljno ne iskritikuju.

    III faza: Vučić je manje zlo. Jeste on loš i to, ali i ne baš toliko. U svakom slučaju stvari idu u dobrom pravcu. Bolje nego da idu u suprotnom. Opoziciona javnost preterano sere. Prekida se sav kontakt sa njima.

    IV faza: Full kolaboracija i otvoreno, besramno, samoponižavajuće botovanje. Vučić je snaga reda i razuma koju mračnjaci i šarlatani žele da unište. Gostovanje po komandi, u paketu sa sa ostalim Judama drugih političkih ubeđenja. Vučić nemislosrdno naplaćuje svaki uloženi dinar, i troši im lični integritet do poslednje kapi. Neke sigurno uvlači i u neki kriminal da bi ih lakše kontrolisao. Neki su već i bili u kriminalu, a ima im dosije u fijoci. Vidno postaju neurotični i fizički propadaju.

    Naprednjakluk - Page 9 2304934895


    _____
    Sve čega ima na filmu, rekao sam, ima i na Zlatiboru.


    ~~~~~

    Ne dajte da vas prevare! Sačuvajte svoje pojene!
    Filipenko

    Posts : 22555
    Join date : 2014-12-01

    Naprednjakluk - Page 9 Empty Re: Naprednjakluk

    Post by Filipenko 2019-07-18, 23:39

    Naprednjakluk - Page 9 67053001_658031598033571_7248810558240063488_o.jpg?_nc_cat=105&_nc_oc=AQnNDTaozjbRKKafisIgvfKZ2Dt8r_B0tA3d8V2Ik50CDk3kas2jQlZklkIiYcFtFOk&_nc_ht=scontent.fbeg2-1
    rumbeando

    Posts : 13383
    Join date : 2016-02-01

    Naprednjakluk - Page 9 Empty Re: Naprednjakluk

    Post by rumbeando 2019-07-19, 15:52

    Ceo niz.



    A tu je i ovo.


    Naprednjakluk - Page 9 Empty Re: Naprednjakluk

    Post by Sponsored content

      Similar topics

      -

      Current date/time is 2024-03-28, 20:24