Štreberski selebriti drul

Share

Re: Štreberski selebriti drul

Post by шумидер-модер on Wed Feb 11, 2015 10:04 am

паће wrote:Мене се мурал са хармоником доима више као лоша копија цртежа Моме Капора (који је бар био сликар али је боље зарађивао писањем), с тим што је Мома увек своје фигуре постављао у некакве позе из живота, а ова је у пози "укочена пред фотоапаратом и не зна шта треба да ради".
To!!!

_____
Dok si to smislio, na mom si visio.
Je l imamo temu na kojoj pišemo o tome koliko je Biki lepa ili može ovde?

Post by Mau on Wed Feb 11, 2015 10:44 am

Ma ovo je običan selebriti drul valjda. Ja sam shvatila da je ovo štreberski upalo kao fora. Ono, na PPP dominira Prosperov sirovi ukus (koji ja delim sa njim), a ovde "ima lepu dušu" ukus.

Disclaimer: Prosper mučenik je ušao u folklor kao reprezent te škole drulovanja, a zapravo je mala maca u odnosu na armiju ljudi sa Desanke.

Post by William Murderface on Wed Feb 11, 2015 10:45 am

Pogodi ga Paće. Vidim, nešto mi poznato...

To je taj Momin male gaze kojim se naslađivao mladim devojačkim telima. Samo što ovde tako sebe vidi sama autorka.

_____
"Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije

Post by Indy on Wed Feb 11, 2015 11:00 am

Mau wrote: Prosper

Ko je Prosper?

I otkad ti imaš "sirovi" ukus?

Nešto nisam otpratio to.

Ne znam šta ljude buni oko ove teme, meni je baš jasno šta je pesnik hteo da kaže sa štreberskim drulom.

_____
Take a day and walk around... Watch the Nazis run your town... Then go home and check yourself... You think we're singing 'bout someone else

Post by sejlor on Wed Feb 11, 2015 11:03 am

Između kamiondžijskog/desanka ukusa i 'lepi u duši' ukusa ima jedno 800 nijansi, e pa ja bih ovaj topik smestila tu negde u tom širokom prostoru.

A jeste ovo što kažete za Kapora i Anin mural, sad mi je mural baš gadan, ali Anu mi ne možete smučiti.

Post by Saobraćajna Kamera on Wed Feb 11, 2015 11:06 am

Može?

Post by шумидер-модер on Wed Feb 11, 2015 11:09 am

Шта?
Од ова два предмета, мислим.

_____

Post by Saobraćajna Kamera on Wed Feb 11, 2015 11:09 am

Pa je l' se uklapa u štreberski ili ne? (desno, ofkors).

Post by bemty on Wed Feb 11, 2015 11:15 am

sejlor wrote:A jeste ovo što kažete za Kapora i Anin mural, sad mi je mural baš gadan, ali Anu mi ne možete smučiti.

meni se mural svidja, ali to je zato sto nisam sofisticirana.

_____
Warning: may contain irony.

Post by шумидер-модер on Wed Feb 11, 2015 11:15 am

Saobraćajna Kamera wrote:Pa je l' se uklapa u štreberski ili ne? (desno, ofkors).
Pa sad, od ovo poprilicno kvalifikacija koje mi padaju na pamet, streberski bas i nije na prvom mestu.
Za ovo desno, naravno 

_____

Post by Indy on Wed Feb 11, 2015 11:18 am

Ovaj topik jeste zajebancija, ali ipak ne mogu da razumem toliki problem sa tim da se shvati šta je to "štreber".

_____
Take a day and walk around... Watch the Nazis run your town... Then go home and check yourself... You think we're singing 'bout someone else

Post by William Murderface on Wed Feb 11, 2015 11:33 am

Mislim da svi razumeju šta je štreber, samo se razilaze po pitanju značenja odrednice štreberski u nazivu topiku. Najbliže nameri pokretača topika je ono što su napisali Kim i Mej na prethodnoj stranici.

ostap bender wrote:vidis to je dobro pitanje. ja bih to definisao kao sofisticirani drul na osobe koje poseduju ne samo lepotu vec i nesto je ne sais quoi sto ih smesta ovde.

Mau wrote:Ma ovo je običan selebriti drul valjda. Ja sam shvatila da je ovo štreberski upalo kao fora. Ono, na PPP dominira Prosperov sirovi ukus (koji ja delim sa njim), a ovde "ima lepu dušu" ukus.

Disclaimer: Prosper mučenik je ušao u folklor kao reprezent te škole drulovanja, a zapravo je mala maca u odnosu na armiju ljudi sa Desanke.

_____
"Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

Post by Indy on Wed Feb 11, 2015 12:04 pm

Onda ja nisam razumeo topik.

_____

Post by Saobraćajna Kamera on Wed Feb 11, 2015 1:04 pm

шумидер-модер wrote:
Saobraćajna Kamera wrote:Pa je l' se uklapa u štreberski ili ne? (desno, ofkors).
Pa sad, od ovo poprilicno kvalifikacija koje mi padaju na pamet, streberski bas i nije na prvom mestu.
Za ovo desno, naravno 

Što? Devojka/žena je dizajner ovog levo.

Post by ostap bender on Wed Feb 11, 2015 1:13 pm

bemty wrote:
sejlor wrote:A jeste ovo što kažete za Kapora i Anin mural, sad mi je mural baš gadan, ali Anu mi ne možete smučiti.

meni se mural svidja, ali to je zato sto nisam sofisticirana.

ih, sada glumis grubijana.

Post by ostap bender on Wed Feb 11, 2015 1:14 pm

Indy wrote:Onda ja nisam razumeo topik.

u biti svake velike ljubavi je nesporazum.

Post by Indy on Wed Feb 11, 2015 1:25 pm

Nesporazum je moje srednje ime.

_____

Post by ostap bender on Wed Feb 11, 2015 1:37 pm

i moje 

_____
navijao bih protiv zvezde i da igra protiv tima od 12 radulovica

Post by шумидер-модер on Wed Feb 11, 2015 1:40 pm

Saobraćajna Kamera wrote:
шумидер-модер wrote:
Za ovo desno, naravno 

Što? Devojka/žena je dizajner ovog levo.
Da se primetiti 

_____

Post by Daï Djakman Faré on Wed Feb 11, 2015 2:15 pm

Mau wrote:Disclaimer: Prosper mučenik je ušao u folklor kao reprezent te škole drulovanja, a zapravo je mala maca u odnosu na armiju ljudi sa Desanke.
pa i nije tolko nezasluzeno sto je on poster-boy te skole drulovanja jer je upravo on mozda najaktivnije tamo podesancivao drul topik. secam se da je imao megapopulisticki nastup sa dosta samozadovoljnog imedijatizma i potpunim odsustvom kritickog odnosa prema lepom. maltene programatska promulgacija samo jednog-njegovog kanona i nic drugo. slikom sazeto, bafalov nastup drul topicima je bio ovo:

that being said, kinda nedostaje ovde.

Post by William Murderface on Wed Feb 11, 2015 2:20 pm

Opet razvlačite Prospera!

_____

Post by William Murderface on Wed Feb 11, 2015 2:22 pm

Ongnonlou Dolo wrote:pa i nije tolko nezasluzeno sto je on poster-boy te skole drulovanja jer je upravo on mozda najaktivnije tamo podesancivao drul topik.

Desničarski topik

_____

Post by Mau on Wed Feb 11, 2015 5:31 pm

Ongnonlou Dolo wrote:
Mau wrote:Disclaimer: Prosper mučenik je ušao u folklor kao reprezent te škole drulovanja, a zapravo je mala maca u odnosu na armiju ljudi sa Desanke.
pa i nije tolko nezasluzeno sto je on poster-boy te skole drulovanja jer je upravo on mozda najaktivnije tamo podesancivao drul topik. secam se da je imao megapopulisticki nastup sa dosta samozadovoljnog imedijatizma i potpunim odsustvom kritickog odnosa prema lepom. maltene programatska promulgacija samo jednog-njegovog kanona i nic drugo. slikom sazeto, bafalov nastup drul topicima je bio ovo:

that being said, kinda nedostaje ovde.
Pa sta znam, za nas koji smo hipertalentovani za uocavanje sablona, u svacijem doprinosu vidimo kontinuiranu programatsku promulgaciju jednog kanona. I to ne obavezno estetskog, nego onog koji uplivise siri korpus misljenja, stavova i ponasanja.

@Indy
Mislim da je moj ukus dosta sirov, ako se kao referentna tacka uzima PPP populacija. Ja najvise kacim znojave sportiste.

Post by Indy on Wed Feb 11, 2015 8:30 pm

Ja i dalje ne znam ko je Prosper.

_____

Post by Mau on Wed Feb 11, 2015 9:24 pm

Bafalo Bil!!

Post by Sponsored content

Current date/time is Wed Oct 18, 2017 5:58 am