Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

    Razno razno razno

    Летећи Полип

    Posts : 11041
    Join date : 2018-03-03
    Age : 35
    Location : Hotline Rakovica

    Razno razno razno - Page 30 Empty Re: Razno razno razno

    Post by Летећи Полип Sat Aug 17, 2019 5:09 pm

    William Murderface wrote:Joj, nisi procito Gula ..



    Naime, ovo je DEVETI put kako KT radi jedno te isto, i onaj ko se po DEVETI put zabezekne, zapanji, izbezumi, ražljuti, indignira, trigeruje i padne u fras zbog njegovog odnosa prema tzv. stvarnosti (i njenog spektakularnog zamenjivanja filmskom stvarnošću) – po DEVETI PUT, ponavljam, nakon svih onih prethodnih – taj stvarno zaslužuje da prođe kao Srbija, koja se takođe stalno iznova zapanjuje time ko su joj davnašnji neprijatelji, i stalno se, po sedmi, osmi, deveti, deseti... put iznenađuje njihovim neprijateljstvom!

    +1 Razno razno razno - Page 30 2304934895


    _____
    Sve čega ima na filmu, rekao sam, ima i na Zlatiboru.


    ~~~~~

    Ne dajte da vas prevare! Sačuvajte svoje pojene!
    Летећи Полип

    Posts : 11041
    Join date : 2018-03-03
    Age : 35
    Location : Hotline Rakovica

    Razno razno razno - Page 30 Empty Re: Razno razno razno

    Post by Летећи Полип Sat Aug 17, 2019 5:10 pm

    A zapravo možda i pogledam film, jer je i Gulu sve posle KBa njesra.


    _____
    Sve čega ima na filmu, rekao sam, ima i na Zlatiboru.


    ~~~~~

    Ne dajte da vas prevare! Sačuvajte svoje pojene!
    zvezda je zivot

    Posts : 6957
    Join date : 2014-11-07

    Razno razno razno - Page 30 Empty Re: Razno razno razno

    Post by zvezda je zivot Sat Aug 17, 2019 7:52 pm

    William Murderface wrote:Joj, nisi procito Gula ..

    bounce  gulara koliko voli MAGIJU toliko ne voli jebulje. kad smo kod jebulja, i armond white je imo zanimljivu opservaciju: Manson’s maenads — dirty, barefoot examples of Dionysian abandon — provide the most fascinating sequences of QT’s career. A plot digression features Bruce Dern as a blind, wizened, weakened victim of his own lusts as well as of female opportunists, a Harvey Weinstein figure. Razno razno razno - Page 30 286371741








    _____
    ova zemlja to je to
    Erős Pista

    Posts : 81200
    Join date : 2012-06-10

    Razno razno razno - Page 30 Empty Re: Razno razno razno

    Post by Erős Pista Sat Aug 17, 2019 7:57 pm

    Razno razno razno - Page 30 3579118792 Razno razno razno - Page 30 3579118792 Razno razno razno - Page 30 3579118792


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    zvezda je zivot

    Posts : 6957
    Join date : 2014-11-07

    Razno razno razno - Page 30 Empty Re: Razno razno razno

    Post by zvezda je zivot Sat Aug 17, 2019 9:48 pm

    i miti vojnovu ovo prvi dobar tarantino nakon kill bill. ima i zanimljive opservacije



    _____
    ova zemlja to je to
    Anonymous
    Guest

    Razno razno razno - Page 30 Empty Re: Razno razno razno

    Post by Guest Sun Aug 18, 2019 12:47 am

    zvezda je zivot wrote:meni je mnogo smesno da je 1 ikonoklast Filipenkovog kalibra moro da opsuje 1 tarantina da bi mu burundi reko: e, sad preterano seres.

    (primera radi Filipenko je nedavno napisio da je francuski film govno i da su zace san tropea najbolje sto su francuzi napravili.)
    ja to sasvim razumem, Penko je dirnuo 1 muški forum gde se ne sme



    sad sam gledao film i odličan je. ja se ne slažem za taj konzervativizam u ovom filmu. Rik je kupio kartu za novi Holivud i Polanskog onom scenom sa Dilanom i devojčicom, tu se videlo da je dobar glumac i da ume i kad mu okače hipi kosu u sranje seriji. on pokazuje da stari Holovud živi u novom. a Klif nije nikakav hipik kako kaže neka od ovih kritika nego je on, a ne Rik, stari bronko baster koji završi sa nožem baš u jebiga kuku.

    najjače mi je što najgore nasilje dožive dve osobe koje okrivljuju tv i film za svoje ubilačko ponašanje Razno razno razno - Page 30 3579118792
    tačno kapiram da Tarantino takve želi da spali bacačem plamena ili da im ulupa glavu o kamin.
    Erős Pista

    Posts : 81200
    Join date : 2012-06-10

    Razno razno razno - Page 30 Empty Re: Razno razno razno

    Post by Erős Pista Sun Aug 18, 2019 1:15 am

    Takoe!!!


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    zvezda je zivot

    Posts : 6957
    Join date : 2014-11-07

    Razno razno razno - Page 30 Empty Re: Razno razno razno

    Post by zvezda je zivot Sun Aug 18, 2019 10:16 am

    Djamolidine Abdoujaparov wrote:
    zvezda je zivot wrote:meni je mnogo smesno da je 1 ikonoklast Filipenkovog kalibra moro da opsuje 1 tarantina da bi mu burundi reko: e, sad preterano seres.

    (primera radi Filipenko je nedavno napisio da je francuski film govno i da su zace san tropea najbolje sto su francuzi napravili.)
    ja to sasvim razumem, Penko je dirnuo 1 muški forum gde se ne sme



    sad sam gledao film i odličan je. ja se ne slažem za taj konzervativizam u ovom filmu. Rik je kupio kartu za novi Holivud i Polanskog onom scenom sa Dilanom i devojčicom, tu se videlo da je dobar glumac i da ume i kad mu okače hipi kosu u sranje seriji. on pokazuje da stari Holovud živi u novom. a Klif nije nikakav hipik kako kaže neka od ovih kritika nego je on, a ne Rik, stari bronko baster koji završi sa nožem baš u jebiga kuku.

    meni je to sa kartom za novi holivud jako slaba odbrana tarantina od konzervativizma. bolja odbrana bi bila da tarantino nije imo para za 70 mm pa je moro da snima u 35 mm, eto to je novoholivudski. malo mi je bzvze da kad su svi ama bas svi shvatili ko je tarantino, a sto je bilo oduvek ocigledno, da se na burundiju pravimo blesavi i pisemo: magija je magija! stari holivud zivi u novom holivudu! tarantino pravi filmove (na 70 mm) o FILMOVIMA, u slavu FILMOVA! misim, pisite sta hocete ali prilicno je neozbiljno.

    a slazem se za klifa, ta kritika koju je okacio kud_genijalci po kojoj je klif pravi hipik je jedna od ludjih. mada je tacno da on i mala od endi mekdauel imaju lepu hemiju.


    inace kako vreme prolazi, i meni je ovo omiljeni tarantino od kb, mada nisam siguran da je najbolji njegov film u tom periodu.


    _____
    ova zemlja to je to
    Anonymous
    Guest

    Razno razno razno - Page 30 Empty Re: Razno razno razno

    Post by Guest Sun Aug 18, 2019 10:55 am

    obiw, vasić i filipenko protiv tarantina

    hehe
    zvezda je zivot

    Posts : 6957
    Join date : 2014-11-07

    Razno razno razno - Page 30 Empty Re: Razno razno razno

    Post by zvezda je zivot Sun Aug 18, 2019 12:03 pm

    dobro, valjda je vaznije da je tarantino konvertiro armonda whita i Ghoula

    salu na stranu, obiw je pogodio sustinu tarantinovog nazadnjastva, u kojem ucestvuju njegovi gledaoci, napisavsi: 'Kao da ste umesto u bioskop otišli na rejv i zgutali ekstazi, a onda se taksijem vratili kući.'

    da bi mogo da volis tarantina moras da delis njegovu romanticnu ideju o komunalnom, magijskom karakteru staarog bioskopa. onda sofisticiraniji taranitnovi gledaoci analiziraju sta nam tarantino govori o konzumaciji filmskog nasilja (sta znace nasa zajednicko osecanje kad gledamo kako masakriraju naciste dok nacisti gledaju masakr u bioskopu) a manje sofisitcirani se gube na 3 sata. bez te starinske vere u primitivnu moc bioskopske magije ne mozes da pripadas tarantinovom kultu.



    _____
    ova zemlja to je to
    Erős Pista

    Posts : 81200
    Join date : 2012-06-10

    Razno razno razno - Page 30 Empty Re: Razno razno razno

    Post by Erős Pista Sun Aug 18, 2019 12:16 pm

    Ne znam gde procitah da je ovo prvi Tarantinov film u kojem tv potiskuje bioskop. Svi sve vreme gledaju serije.


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    Mr.Pink

    Posts : 11141
    Join date : 2014-10-28
    Age : 44

    Razno razno razno - Page 30 Empty Re: Razno razno razno

    Post by Mr.Pink Sun Aug 18, 2019 2:25 pm

    nisam gledo 

    aj bez spojlera


    _____
    radikalni patrijarhalni feminista

    smrk kod dijane hrk
    Anonymous
    Guest

    Razno razno razno - Page 30 Empty Re: Razno razno razno

    Post by Guest Mon Aug 19, 2019 10:18 am

    Danas na RTS puštaju "Događaj" Vatroslava Mimice. Pavle Vujisić se na život i smrt bije protiv lugara Dvornika i lopova Šovagovića. Tučnjava traje i traje i onda puš pauza, mota se duhan i recituju stihovi - O Matijeviću, jesi li pri piću-. Ispuše duhan i nastavljaju tuču dok konačno ne smaknu djeda Paju. Tarantino prije Tarantina.
    Anonymous
    Guest

    Razno razno razno - Page 30 Empty Re: Razno razno razno

    Post by Guest Mon Aug 19, 2019 11:05 pm

    PINČE IDU SPOJLERI NEMOJ DA KLIKĆEŠ NA FAKIN TVIT



    menchies od pre dve nedelje vs. menchies od danas, kad su Tarantino-bros otkrili tvit Razno razno razno - Page 30 3579118792
    zvezda je zivot

    Posts : 6957
    Join date : 2014-11-07

    Razno razno razno - Page 30 Empty Re: Razno razno razno

    Post by zvezda je zivot Tue Aug 20, 2019 12:19 am

    zelena slova su SPOJLERI

    ako su tarantino bros ovi inseli tipa gula koji 'APLAUDIRA kad Pit krene da facom one jebulje pegla ravne površine kuhinje i dnevne sobe' misim da to uopste nije za zajebanciju. to je uzasno toksican fandom.


    _____
    ova zemlja to je to
    Erős Pista

    Posts : 81200
    Join date : 2012-06-10

    Razno razno razno - Page 30 Empty Re: Razno razno razno

    Post by Erős Pista Tue Aug 20, 2019 12:22 am

    Hoberman primetio nešto što je i meni zapalo za oko, ali nisam primetio da je iko drugi pomenuo.

    Absorbed in all aspects of cinema, Once Upon a Time moves from set to scene, to screening room to theater, and back again. Rick Dalton struggles with a featured role in a new TV pilot: playing a Western villain whom the show-runner wants to have a contemporary look, he bears more than a casual resemblance to Charlie Manson.
    https://www.nybooks.com/daily/2019/08/19/once-upon-a-time-in-tarantinos-hollywood/

    SPOJLERI!!!



    Spoiler:


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    Erős Pista

    Posts : 81200
    Join date : 2012-06-10

    Razno razno razno - Page 30 Empty Re: Razno razno razno

    Post by Erős Pista Tue Aug 20, 2019 12:24 am

    zvezda je zivot wrote:
    zelena slova su SPOJLERI



    ako su tarantino bros ovi inseli tipa gula koji 'APLAUDIRA kad Pit krene da facom one jebulje pegla ravne površine kuhinje i dnevne sobe' misim da to uopste nije za zajebanciju. to je uzasno toksican fandom.


    Zamisli kako je meni, moram da branim Tarantina ne samo od kritičara, nego pre svega od ovakvih obožavalaca.

    zelena slova su SPOJLERI

    Razno razno razno - Page 30 3984128386 

    I see what you did there...


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    zvezda je zivot

    Posts : 6957
    Join date : 2014-11-07

    Razno razno razno - Page 30 Empty Re: Razno razno razno

    Post by zvezda je zivot Tue Aug 20, 2019 2:50 am

    William Murderface wrote:
    Zamisli kako je meni, moram da branim Tarantina ne samo od kritičara, nego pre svega od ovakvih obožavalaca.

    jeste zajebano. ostali burundjani i najgluplji americki kriticar eileen jones da brane tarantinoa, argumentima o method actingu Razno razno razno - Page 30 286371741 i zagrljaju dva holivuda. ne bih vam bio u kozi.


    _____
    ova zemlja to je to
    zvezda je zivot

    Posts : 6957
    Join date : 2014-11-07

    Razno razno razno - Page 30 Empty Re: Razno razno razno

    Post by zvezda je zivot Tue Aug 20, 2019 3:24 am

    Spoiler:


    _____
    ova zemlja to je to
    Erős Pista

    Posts : 81200
    Join date : 2012-06-10

    Razno razno razno - Page 30 Empty Re: Razno razno razno

    Post by Erős Pista Tue Aug 20, 2019 10:28 am

    Ali ti nisi u pravu, a ona jeste, da je ubistvo Tejt zapravo znacilo kraj summer of love i pocetak reakcionarnog beklesa.

    Pritom, u filmu je i Tejt prikazana kao nesumnjivo hipi figura - muzika, grljenje, pajtanje sa stoperkama. Ona je, a ne Menson, prava kontrakultura, ili pravi diskontinuitet sa istorijom nasilja - on je zapravo kontinuitet: outlaw, ranc, pistolj i onaj jedan shootout koji resava sve. 



    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    Daï Djakman Faré

    Posts : 7994
    Join date : 2014-10-28
    Location : imamate of futa djallon

    Razno razno razno - Page 30 Empty Re: Razno razno razno

    Post by Daï Djakman Faré Tue Aug 20, 2019 10:46 am

    nisam gledao ali ovo sto si napisao malo deluje kao eho one nase diskusije o burroughs-p-orridge-grandpa jourgensen liniji americke kontrakulture kao konzervativcima.


    _____
    i would like to talk here about The Last of Us on HBO... and yeah, yeah i know.. the world is burning but lets just all sit and talk about television. again - what else are we doing with ourselves ? we are not creating any militias. but my god we still have the content. appraising content is the american modus vivendi.. that's why we are here for. to absorb the content and then render some sort of a judgment on content. because there is a buried hope that if enough people have the right opinion about the content - the content will get better which will then flow to our structures and make the world a better place
    zvezda je zivot

    Posts : 6957
    Join date : 2014-11-07

    Razno razno razno - Page 30 Empty Re: Razno razno razno

    Post by zvezda je zivot Tue Aug 20, 2019 10:52 am

    William Murderface wrote:Ali ti nisi u pravu, a ona jeste, da je ubistvo Tejt zapravo znacilo kraj summer of love i pocetak reakcionarnog beklesa.

    ovo nema veze ni s onim sto sam ja napisao ni s onim sto je ona napisala. misim citaj pazljivije.


    _____
    ova zemlja to je to
    Erős Pista

    Posts : 81200
    Join date : 2012-06-10

    Razno razno razno - Page 30 Empty Re: Razno razno razno

    Post by Erős Pista Tue Aug 20, 2019 10:55 am

    Lol, jeste! 




    Et Fare


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    Erős Pista

    Posts : 81200
    Join date : 2012-06-10

    Razno razno razno - Page 30 Empty Re: Razno razno razno

    Post by Erős Pista Tue Aug 20, 2019 11:00 am

    zvezda je zivot wrote:
    William Murderface wrote:Ali ti nisi u pravu, a ona jeste, da je ubistvo Tejt zapravo znacilo kraj summer of love i pocetak reakcionarnog beklesa.

    ovo nema veze ni s onim sto sam ja napisao ni s onim sto je ona napisala. misim citaj pazljivije.


    Mislim, citaj ti pazljivije Razno razno razno - Page 30 1143415371

    Spoiler:


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    Daï Djakman Faré

    Posts : 7994
    Join date : 2014-10-28
    Location : imamate of futa djallon

    Razno razno razno - Page 30 Empty Re: Razno razno razno

    Post by Daï Djakman Faré Tue Aug 20, 2019 11:10 am

    William Murderface wrote:Lol, jeste! 




    Et Fare
    sto sam stariji, to mi tibet polako postaje najjaci lik u tom spilu. i on se lozi do jaja na ceo taj vrednosni sistem, ali sve vreme ima distancu i nikad sebe ne uzima sebe preozbiljno. ko neki alternativni russell brand.


    _____
    i would like to talk here about The Last of Us on HBO... and yeah, yeah i know.. the world is burning but lets just all sit and talk about television. again - what else are we doing with ourselves ? we are not creating any militias. but my god we still have the content. appraising content is the american modus vivendi.. that's why we are here for. to absorb the content and then render some sort of a judgment on content. because there is a buried hope that if enough people have the right opinion about the content - the content will get better which will then flow to our structures and make the world a better place

    Razno razno razno - Page 30 Empty Re: Razno razno razno

    Post by Sponsored content

      Similar topics

      -

      Current date/time is Fri Mar 29, 2024 1:19 am