Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

    Sergej Trifunović - Legijatan

    No Country

    Posts : 11046
    Join date : 2015-05-16

    Sergej Trifunović - Legijatan - Page 33 Empty Re: Sergej Trifunović - Legijatan

    Post by No Country Mon Apr 15, 2019 7:07 pm

    fikret selimbašić wrote:
    Santino wrote:pa ipak, bilo je cenzurisanja za takve sadrzaje ranije. otkud ja da znam da ste pre nedelju dana promenili politiku? znaci moze da dodje neki mladicevac i da pise sta hoce o bosnjacima i siptarima, jel tako?


    Već su tu Sergej Trifunović - Legijatan - Page 33 2304934895
    Sergej Trifunović - Legijatan - Page 33 2304934895
    No Country

    Posts : 11046
    Join date : 2015-05-16

    Sergej Trifunović - Legijatan - Page 33 Empty Re: Sergej Trifunović - Legijatan

    Post by No Country Mon Apr 15, 2019 7:09 pm

    Летећи Полип wrote:
    Santino wrote:ja koliko se secam dosao je clan moderacije, mozda cak i admin, i napisao je nesto u ovom smislu: "ostavicemo ovu temu uprkos donekle opravdanom sovinizmu". vrlo dobro se secam izraza "donekle opravdani sovinizam" i secam se da je razmatrano brisanje.


    Ama zajebavao sam se bre.  Sergej Trifunović - Legijatan - Page 33 1233199462
    Бајдвеј, зајебавао си се, ал` само донекле.  Sergej Trifunović - Legijatan - Page 33 1233199462
    kapetanm

    Posts : 5797
    Join date : 2012-02-10

    Sergej Trifunović - Legijatan - Page 33 Empty Re: Sergej Trifunović - Legijatan

    Post by kapetanm Mon Apr 15, 2019 7:20 pm

    Davite se u tzv korektnosti. U moru uljudjenih slinavaca ovaj odudara i nekako paše za borbu sa govnima. Jok Lutovac ce da napali masu.. Sto bi se reklo na ljutu ranu ljuta trava. Ja se i Velji nadam
    Anonymous
    Guest

    Sergej Trifunović - Legijatan - Page 33 Empty Re: Sergej Trifunović - Legijatan

    Post by Guest Mon Apr 15, 2019 7:24 pm

    Ovaj ne razlikuje vlast od opozicije i hvali se prijateljstvom sa Vučićevim kumom. Usrećiće se napaljena masa s njim onoliko.
    Anonymous
    Guest

    Sergej Trifunović - Legijatan - Page 33 Empty Re: Sergej Trifunović - Legijatan

    Post by Guest Mon Apr 15, 2019 7:30 pm

    A vi večiti borci protiv PC ste najjači. Prijatelju meni je žena mađarske krvi.
    avatar

    Posts : 18309
    Join date : 2014-12-12

    Sergej Trifunović - Legijatan - Page 33 Empty Re: Sergej Trifunović - Legijatan

    Post by beatakeshi Mon Apr 15, 2019 7:32 pm

    Još jedan debil je baš nedostajao srpskoj političkoj sceni.
    kondo

    Posts : 28265
    Join date : 2015-03-20

    Sergej Trifunović - Legijatan - Page 33 Empty Re: Sergej Trifunović - Legijatan

    Post by kondo Mon Apr 15, 2019 7:33 pm

    brte santino nece ti se osusiti kicma ako se povremeno relaksiras umesto sto drkas po forumu, pritom si realno zaista bolno ogranicen


    _____
    #FreeFacu

    Дакле, волео бих да се ЈСД Партизан угаси, али не и да сви (или било који) гробар умре.
    No Country

    Posts : 11046
    Join date : 2015-05-16

    Sergej Trifunović - Legijatan - Page 33 Empty Re: Sergej Trifunović - Legijatan

    Post by No Country Mon Apr 15, 2019 7:57 pm

    kapetanm wrote:Davite se u tzv korektnosti. U moru uljudjenih slinavaca ovaj odudara i nekako paše za borbu sa govnima. Jok Lutovac ce da napali masu.. Sto bi se reklo na ljutu ranu ljuta trava. Ja se i Velji nadam
    Па да, Вељи се надај, а онда се још одозго и понадај да ће вечно исти рецепт овог пута донети сасвим другачији резултат. Што да не, да је нада рационална - другачије би се звала.

    А ти Кондо једи говна обилато. Због таквих поводљивих медиокритета и истинских бескичмењака, без мозга, памћења и одговорности, али јако осетљивих на најмањи чаршијски поветарац - тачно због читаве армије теби сличних је Србија у рупи у којој јесте.
    kapetanm

    Posts : 5797
    Join date : 2012-02-10

    Sergej Trifunović - Legijatan - Page 33 Empty Re: Sergej Trifunović - Legijatan

    Post by kapetanm Mon Apr 15, 2019 7:59 pm

    Creepy Uncle wrote:A vi večiti borci protiv PC ste najjači. Prijatelju meni je žena mađarske krvi.
    Tja. I meni je 1/8 + isto toliko švapske, resto mix Dorčol i Šumadija odraslo u Bih i CG ziveo u Vojvodini.
    Šta god ko rekao uvek ima šanse da me dohvati
    паће

    Posts : 40023
    Join date : 2012-02-12
    Location : имам пуну полицу књига, која ми је главна?

    Sergej Trifunović - Legijatan - Page 33 Empty Re: Sergej Trifunović - Legijatan

    Post by паће Mon Apr 15, 2019 8:42 pm

    kapetanm wrote:
    Creepy Uncle wrote:A vi večiti borci protiv PC ste najjači. Prijatelju meni je žena mađarske krvi.
    Tja. I meni je 1/8 + isto toliko švapske, resto mix Dorčol i Šumadija odraslo u Bih i CG ziveo u Vojvodini.
    Šta god ko rekao uvek ima šanse da me dohvati

    Ту смо негде... а и са моје стране се баш не зна, јер што кажу кукурузи високи а њиве близу, никад се не зна ко је чији.


    _____
       I drove a škodilak before it was cool.
       Морони на власти чешће мењају правила него гаће.
    zvezda je zivot

    Posts : 6995
    Join date : 2014-11-07

    Sergej Trifunović - Legijatan - Page 33 Empty Re: Sergej Trifunović - Legijatan

    Post by zvezda je zivot Mon Apr 15, 2019 8:48 pm

    al najaca fantazija da sergej nekog napalio lol
    od celog trampovoskog kretenasenja on nije ni zagazio u preletacevicevo glasacko telo. pazi skocio mu rejting stranke na 3%, presipa se tih 16% glasova opozicije iz supljeg u prazno. al forumasi kad vide dzibera pocinju da tripuju da se to ima neki link ka narodu...


    _____
    ova zemlja to je to
    Anonymous
    Guest

    Sergej Trifunović - Legijatan - Page 33 Empty Re: Sergej Trifunović - Legijatan

    Post by Guest Mon Apr 15, 2019 8:49 pm

    ja ne znam koje sam krvi, nisam radio genetsku analizu

    koje god sam nacije, znam da ne valja, tako da me ni ne zanima preterano
    Anonymous
    Guest

    Sergej Trifunović - Legijatan - Page 33 Empty Re: Sergej Trifunović - Legijatan

    Post by Guest Mon Apr 15, 2019 8:50 pm

    kako nije napalio, napalio je one koji su pisnuli u gace kad su culi da se vraca beckovicka. potcenjujes bezmozgastvo srbije.
    Anonymous
    Guest

    Sergej Trifunović - Legijatan - Page 33 Empty Re: Sergej Trifunović - Legijatan

    Post by Guest Mon Apr 15, 2019 8:51 pm

    ja imam teoriju koja je moja, a moja teorija glasi da je većina glumaca strašno neobrazovana

    kada slušam neki intervju, prvo što mi pada na pamet je ništa
    avatar

    Posts : 18309
    Join date : 2014-12-12

    Sergej Trifunović - Legijatan - Page 33 Empty Re: Sergej Trifunović - Legijatan

    Post by beatakeshi Mon Apr 15, 2019 9:00 pm

    Nije teorija, nego činjenica.
    Anonymous
    Guest

    Sergej Trifunović - Legijatan - Page 33 Empty Re: Sergej Trifunović - Legijatan

    Post by Guest Mon Apr 15, 2019 9:01 pm

    And well you may. Yes my word you may well ask what it is, this theory of mine. Well, this theory that I have--that is to say, which is mine-- ...is mine.
    Sergen Yalçın

    Posts : 2412
    Join date : 2014-10-31

    Sergej Trifunović - Legijatan - Page 33 Empty Re: Sergej Trifunović - Legijatan

    Post by Sergen Yalçın Mon Apr 15, 2019 9:20 pm

    Creepy Uncle wrote:A vi večiti borci protiv PC ste najjači. Prijatelju meni je žena mađarske krvi.

    pa ti sve shvatas ozbiljno.


    _____
    I don't have pet peeves, I have major psychotic fucking hatreds
    Sergen Yalçın

    Posts : 2412
    Join date : 2014-10-31

    Sergej Trifunović - Legijatan - Page 33 Empty Re: Sergej Trifunović - Legijatan

    Post by Sergen Yalçın Mon Apr 15, 2019 9:21 pm

    Kondo wrote:brte santino nece ti se osusiti kicma ako se povremeno relaksiras umesto sto drkas po forumu, pritom si realno zaista bolno ogranicen

    jesam, ogranicen sam. znam za neke granice, nisam antisocijalni debil.


    _____
    I don't have pet peeves, I have major psychotic fucking hatreds
    Anonymous
    Guest

    Sergej Trifunović - Legijatan - Page 33 Empty Re: Sergej Trifunović - Legijatan

    Post by Guest Mon Apr 15, 2019 9:27 pm

    to poslednje je moj atar, kolega
    Sergen Yalçın

    Posts : 2412
    Join date : 2014-10-31

    Sergej Trifunović - Legijatan - Page 33 Empty Re: Sergej Trifunović - Legijatan

    Post by Sergen Yalçın Mon Apr 15, 2019 9:28 pm

    zapravo jesam antisocijalan, ali nisam debil.


    _____
    I don't have pet peeves, I have major psychotic fucking hatreds
    Anonymous
    Guest

    Sergej Trifunović - Legijatan - Page 33 Empty Re: Sergej Trifunović - Legijatan

    Post by Guest Mon Apr 15, 2019 9:29 pm

    a da jesi, znao bi?
    avatar

    Posts : 18309
    Join date : 2014-12-12

    Sergej Trifunović - Legijatan - Page 33 Empty Re: Sergej Trifunović - Legijatan

    Post by beatakeshi Mon Apr 15, 2019 9:29 pm

    Mr. Moonlight wrote:And well you may. Yes my word you may well ask what it is, this theory of mine. Well, this theory that I have--that is to say, which is mine-- ...is mine.
    Sergej Trifunović - Legijatan - Page 33 3579118792
    Sergen Yalçın

    Posts : 2412
    Join date : 2014-10-31

    Sergej Trifunović - Legijatan - Page 33 Empty Re: Sergej Trifunović - Legijatan

    Post by Sergen Yalçın Mon Apr 15, 2019 9:30 pm

    Mr. Moonlight wrote:a da jesi, znao bi?

    znam da nisam takva vrsta debila.


    _____
    I don't have pet peeves, I have major psychotic fucking hatreds
    Zuper

    Posts : 10694
    Join date : 2016-06-25

    Sergej Trifunović - Legijatan - Page 33 Empty Re: Sergej Trifunović - Legijatan

    Post by Zuper Mon Apr 15, 2019 9:43 pm

    zvezda je zivot wrote:al najaca fantazija da sergej nekog napalio lol
    od celog trampovoskog kretenasenja on nije ni zagazio u preletacevicevo glasacko telo. pazi skocio mu rejting stranke na 3%, presipa se tih 16% glasova opozicije iz supljeg u prazno. al forumasi kad vide dzibera pocinju da tripuju da se to ima neki link ka narodu...

    Mozda jos nije nasao prave savetnike kao sto je to bio slucaj sa gos'n Belim tipa Saper i Kesici...mozda.

    Nego zvezdice, nesto odavno zelim da te priupitam, mozes li mi nabaviti autogram Isidore Simijonovic?
    Ima tako rusko prezime...
    uskok i ajduk

    Posts : 6599
    Join date : 2014-12-09

    Sergej Trifunović - Legijatan - Page 33 Empty Re: Sergej Trifunović - Legijatan

    Post by uskok i ajduk Tue Apr 16, 2019 11:09 am

    beatakeshi wrote:Kao autošovinističkislučajnosrbin želim Srbiji da joj ST postane predsednik.

    Значи, пошто те нервирају Софистицирана Ана Б. и Луцидни Вучић А. и пошто те обузима бес на њихов помен, онда да закључимо да су њих двоје добри за Србију? Sergej Trifunović - Legijatan - Page 33 2304934895


    _____
    "Mogu li ja da kažem ili ćete Vi da vodite intervju sami sa sobom? Samo kad bih mogla da kažem nešto… Prvo, uvek smo govorili našim građanima da ne možemo i nećemo da gledamo na EU kao na ćup sa novcem. Da bolji kvalitet života, radna mesta i bolje plate moraju doći od nas samih i snage naše ekonomije. Želimo da budemo deo EU jer je to mirovni projekat i jer delimo vrednosti sa EU." - Ana Brnabić

    Sergej Trifunović - Legijatan - Page 33 Empty Re: Sergej Trifunović - Legijatan

    Post by Sponsored content


      Current date/time is Fri Apr 19, 2024 2:07 pm