Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

    Саша Јанковић - У раљама кампање

    Erős Pista

    Posts : 81200
    Join date : 2012-06-10

    Саша Јанковић - У раљама кампање - Page 6 Empty Re: Саша Јанковић - У раљама кампање

    Post by Erős Pista Mon Dec 17, 2018 6:33 pm

    +1


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    avatar

    Posts : 10317
    Join date : 2012-02-10

    Саша Јанковић - У раљама кампање - Page 6 Empty Re: Саша Јанковић - У раљама кампање

    Post by Nino Quincampoix Mon Dec 17, 2018 6:35 pm

    zapravo, sad kad razmislim, kakav je bio kao zaštitnik građana?

    (ne podjebavam, stvarno pitam)
    avatar

    Posts : 10317
    Join date : 2012-02-10

    Саша Јанковић - У раљама кампање - Page 6 Empty Re: Саша Јанковић - У раљама кампање

    Post by Nino Quincampoix Mon Dec 17, 2018 6:36 pm

    inače, PSG ne postoji kao organizacija
    Erős Pista

    Posts : 81200
    Join date : 2012-06-10

    Саша Јанковић - У раљама кампање - Page 6 Empty Re: Саша Јанковић - У раљама кампање

    Post by Erős Pista Mon Dec 17, 2018 6:37 pm

    Naravno da ne postoji.


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    avatar

    Posts : 10317
    Join date : 2012-02-10

    Саша Јанковић - У раљама кампање - Page 6 Empty Re: Саша Јанковић - У раљама кампање

    Post by Nino Quincampoix Mon Dec 17, 2018 6:39 pm

    e sad, kome idu ti glasovi. recimo da je to oko 10% onih koji bi izašli na izbore
    ficfiric

    Posts : 33879
    Join date : 2012-02-10

    Саша Јанковић - У раљама кампање - Page 6 Empty Re: Саша Јанковић - У раљама кампање

    Post by ficfiric Mon Dec 17, 2018 6:39 pm

    Quincy Endicott wrote:zapravo, sad kad razmislim, kakav je bio kao zaštitnik građana?

    (ne podjebavam, stvarno pitam)

    Ako nista drugo, vidljiv - i u vreme DS/DSS i kasnije.


    _____


    Uprava napolje!

    ficfiric

    Posts : 33879
    Join date : 2012-02-10

    Саша Јанковић - У раљама кампање - Page 6 Empty Re: Саша Јанковић - У раљама кампање

    Post by ficfiric Mon Dec 17, 2018 6:41 pm

    Quincy Endicott wrote:e sad, kome idu ti glasovi. recimo da je to oko 10% onih koji bi izašli na izbore

    Ne verujem da je toliko.

    Kada bi se lokalni pokreti udruzili, i akd bi tu uleteli Nova i Tadi (znam, znam, ali jbg) i svi oni kojima je SzS los, mozda bi mogli da budu iznad 5%


    _____


    Uprava napolje!

    Nektivni Ugnelj

    Posts : 49675
    Join date : 2017-11-16

    Саша Јанковић - У раљама кампање - Page 6 Empty Re: Саша Јанковић - У раљама кампање

    Post by Nektivni Ugnelj Mon Dec 17, 2018 7:01 pm

    Quincy Endicott wrote:e sad, kome idu ti glasovi. recimo da je to oko 10% onih koji bi izašli na izbore

    Kaži mi da ti kažem... I ovo je bilo povuci potegni a sad bukvalno nemam za koga da glasam. Valjda neko nagovori NDB, nek uzmu kolko god
    Anonymous
    Guest

    Саша Јанковић - У раљама кампање - Page 6 Empty Re: Саша Јанковић - У раљама кампање

    Post by Guest Mon Dec 17, 2018 7:14 pm

    PSG je na 2-3%, to može biti samo disperzija na par opcija, možda SZS najveća pojedinačno, uključujući i apstinenciju.
    avatar

    Posts : 10317
    Join date : 2012-02-10

    Саша Јанковић - У раљама кампање - Page 6 Empty Re: Саша Јанковић - У раљама кампање

    Post by Nino Quincampoix Mon Dec 17, 2018 7:14 pm

    hm, mislio sam da je više
    ficfiric

    Posts : 33879
    Join date : 2012-02-10

    Саша Јанковић - У раљама кампање - Page 6 Empty Re: Саша Јанковић - У раљама кампање

    Post by ficfiric Mon Dec 17, 2018 7:16 pm

    Mislim da je on bio problem da se ukrupni scena na toj strani. Trebao je biti nekakav lider a nije za taj posao. Ovo povlacenje ce ubrzati stvar - ili ce svi otici u SzS ili ce napraviti svoj savez. I jedno i drugo je bolje od ovog sto imamo sad


    _____


    Uprava napolje!

    vortex

    Posts : 154
    Join date : 2018-03-06

    Саша Јанковић - У раљама кампање - Page 6 Empty Re: Саша Јанковић - У раљама кампање

    Post by vortex Mon Dec 17, 2018 10:09 pm

    ficfiric wrote:Mislim da je on bio problem da se ukrupni scena na toj strani. Trebao je biti nekakav lider a nije za taj posao. Ovo povlacenje ce ubrzati stvar - ili ce svi otici u SzS ili ce napraviti svoj savez. I jedno i drugo je bolje od ovog sto imamo sad

    Smesno je sve ovo sa Jankovicem. Jos juce je pravio listu uslova vlasti, pozivao Vucica da se povuce i organizuje predsednicke izbore, danas se povlaci zbog komentara sa twittera.

    Njegov PSG je od pocetka bio jos jedan od tuznih politickih organizacija u Srbiji u kojoj se lider pitao za sve i samo je okolnost sto je taj pokret okupljao mislece ljude doveo do toliko odlazaka. Tunjavi Jankovic toliko nije mogao da istrpi kritike, nego je odmah nakon procitanih odgovora na svoje twittove odlucio da kaze jebite se kad ne znate da cenite pravu politiku, ja odoh. Bukvalno to je napisao, samo u pristojnijoj varijanti.

    Problem u nasoj politici je ogromna sujeta lidera stranaka. Nije ni cudo ko je sada predsednik najmocnije stranke i drzave. DS se pocepao na milion frakcija jer svako hoce da bude lider, Bosko nije umeo da trpi nikoga u Dverima, Radulovic je posle odredjenog vremena postao uveren da je mesija poslat da spasi Srbiju, Jankovic je potpuno poludeo nakon njegovih 16%.

    Ne znam koliko ce biti dobro potpuno odsustvo jednog gradjanskog bloka iza kog stoji odredjeno biracko telo. Secate se kako je SNS spao sa 158 na 131 poslanika? Tako sto su se profilisali blok oko DS (6%), DJB (6%), DSS-Dveri (5%), cak i LDP-LSV-SDS i SRS su dobili glasove mahom opozicionih biraca. Postojanje samo SzS kao opozicione liste znaci i sigurnu apstinenciju jednog dela opozicionih biraca, a to je uvod u novo blamiranje na izborima.


    _____
    Yes it's gonna be a cold, lonely summer...
    No Country

    Posts : 10947
    Join date : 2015-05-16

    Саша Јанковић - У раљама кампање - Page 6 Empty Re: Саша Јанковић - У раљама кампање

    Post by No Country Mon Dec 17, 2018 10:12 pm

    Ево си сад против једне колоне? Шта се десило у међувремену?


    _____
    Међутим у Србији-мук, када вам кажем-мук!
    Nektivni Ugnelj

    Posts : 49675
    Join date : 2017-11-16

    Саша Јанковић - У раљама кампање - Page 6 Empty Re: Саша Јанковић - У раљама кампање

    Post by Nektivni Ugnelj Mon Dec 17, 2018 10:15 pm

    Pa to je zato sto se više vodilo računa o onima koji vuku 2% od onih koji vuku 6%. Sad jbg. Nema politike bez ideologije i koliko god da je DOS bio šaren, nije to bilo baš toliko različito do suprotnosti i nije bilo baš samo da se smakne Milošević. Znalo se šta se hoće u najopštijim crtama po smeni Slobe


    Last edited by KinderLad on Mon Dec 17, 2018 10:16 pm; edited 1 time in total
    vortex

    Posts : 154
    Join date : 2018-03-06

    Саша Јанковић - У раљама кампање - Page 6 Empty Re: Саша Јанковић - У раљама кампање

    Post by vortex Mon Dec 17, 2018 10:15 pm

    Ne znam o cemu pises, u ranijim postovima jasno pise da je najbolje resenje dve kolone, jedna gradjanska i druga nacionalna.

    Ovo je odgovor no contry, posle se umesao Kinder.


    _____
    Yes it's gonna be a cold, lonely summer...
    No Country

    Posts : 10947
    Join date : 2015-05-16

    Саша Јанковић - У раљама кампање - Page 6 Empty Re: Саша Јанковић - У раљама кампање

    Post by No Country Mon Dec 17, 2018 10:25 pm

    Сад као треба да ти вадим оно што си колико јуче писао... Саша Јанковић - У раљама кампање - Page 6 4101625831 

    Које су то две колоне?


    _____
    Међутим у Србији-мук, када вам кажем-мук!
    vortex

    Posts : 154
    Join date : 2018-03-06

    Саша Јанковић - У раљама кампање - Page 6 Empty Re: Саша Јанковић - У раљама кампање

    Post by vortex Mon Dec 17, 2018 10:31 pm

    No Country wrote:Сад као треба да ти вадим оно што си колико јуче писао... Саша Јанковић - У раљама кампање - Page 6 4101625831 

    Које су то две колоне?

    Slobodno, vrlo je moguce da sam bio kontradiktoran sam sebi i da menjam misljenje brze od bivseg lidera PSG.

    Evo nekih postova o tome:

    Na beogradskim izborima, jedna kolona je dobila 18%, udruzeni socijalni demagozi i ekstremni konzervativci dobili su 4%, gradjanska kolona samo 2%. Jasan je put opozicije kojim treba ici samo bi trebalo to razbiti na 2:

    Levica Srbije, DS, NS, PSG u jednoj koloni

    Stamatovic, Narodna stranka, Djilas, DSS i Dveri u drugoj.

    patka u prvoj i DJB u drugoj, eventualno.




    Najbolji recept bi bio dve kolone. Jedna za svakog ko je najpre Srbin, pa covek i druga za svakog koga vredja ako ga drugi tako vide.


    _____
    Yes it's gonna be a cold, lonely summer...
    No Country

    Posts : 10947
    Join date : 2015-05-16

    Саша Јанковић - У раљама кампање - Page 6 Empty Re: Саша Јанковић - У раљама кампање

    Post by No Country Mon Dec 17, 2018 10:38 pm

    Да, али онда завршиш са констатацијом да те две колоне дабоме не постоје, па онда дај шта даш. Which is a road well traveled.


    _____
    Међутим у Србији-мук, када вам кажем-мук!
    disident

    Posts : 14963
    Join date : 2016-03-28

    Саша Јанковић - У раљама кампање - Page 6 Empty Re: Саша Јанковић - У раљама кампање

    Post by disident Mon Dec 17, 2018 10:42 pm

    Саша Јанковић - У раљама кампање - Page 6 Screen11


    _____
    Što se ostaloga tiče, smatram da Zapad treba razoriti
    Jedini proleter Burundija
    Pristalica krvne osvete
    Zuper

    Posts : 10694
    Join date : 2016-06-25

    Саша Јанковић - У раљама кампање - Page 6 Empty Re: Саша Јанковић - У раљама кампање

    Post by Zuper Mon Dec 17, 2018 10:49 pm

    Kriminalni rezim se ne obara ideologijom sto je pokusavano vec u proteklih 6 godina.
    Ovaj rezim nema ideologiju, mogu biti homoseksualci, nacisti, rusofili i natofili...nista nije bitno dok su na izvoru novca i to ih jedino veze.
    Pobede na loklanim izborima nisu posledica bilo kakve ideologije vec stranackog zaposljavanja i skoro robovske zavisnosti ljudi uclanjenih u sns i sps.
    vortex

    Posts : 154
    Join date : 2018-03-06

    Саша Јанковић - У раљама кампање - Page 6 Empty Re: Саша Јанковић - У раљама кампање

    Post by vortex Mon Dec 17, 2018 10:52 pm

    No Country wrote:Да, али онда завршиш са констатацијом да те две колоне дабоме не постоје, па онда дај шта даш. Which is a road well traveled.

    Ne ucestvujem u sastavljanju ponude pred izbore. Vecina samo moze da glasa ili ne glasa kada vidi ponudjeno. Pise i ovde:

    "Nazalost, izbor je ili skoro ukidanje svih izbora i institucija ili svi koji nisu Vucic i njegovi podrepasi u jednu (ja vise preferiram dve) kolonu. "

    To je sada, nazalost, put bez povratka. Na jednoj strani su se nasli skoro pa svi, izuzev te kolone su PSG, LDP, LSV, SDS, DSS i SRS, a sve ove partije su iz razlicitih razloga neprihvatljive za glasanje ako je cilj da se srusi Vucic.


    _____
    Yes it's gonna be a cold, lonely summer...
    Nektivni Ugnelj

    Posts : 49675
    Join date : 2017-11-16

    Саша Јанковић - У раљама кампање - Page 6 Empty Re: Саша Јанковић - У раљама кампање

    Post by Nektivni Ugnelj Mon Dec 17, 2018 10:56 pm

    Zuper wrote:Kriminalni rezim se ne obara ideologijom sto je pokusavano vec u proteklih 6 godina.
    Ovaj rezim nema ideologiju, mogu biti homoseksualci, nacisti, rusofili i natofili...nista nije bitno dok su na izvoru novca i to ih jedino veze.
    Pobede na loklanim izborima nisu posledica bilo kakve ideologije vec stranackog zaposljavanja i skoro robovske zavisnosti ljudi uclanjenih u sns i sps.

    Prvi zakon geodinamike: režim u Srbiji se ne ruši bez pomoći sa strane. Oće Rusi da ruše Vučića? Neće. Sam izvedi ostale zaključke.
    Zuper

    Posts : 10694
    Join date : 2016-06-25

    Саша Јанковић - У раљама кампање - Page 6 Empty Re: Саша Јанковић - У раљама кампање

    Post by Zuper Mon Dec 17, 2018 11:01 pm

    On se rusio i srusice se iznutra.
    Nektivni Ugnelj

    Posts : 49675
    Join date : 2017-11-16

    Саша Јанковић - У раљама кампање - Page 6 Empty Re: Саша Јанковић - У раљама кампање

    Post by Nektivni Ugnelj Mon Dec 17, 2018 11:02 pm

    Ako misliš unutar režima, to je druga stvar.
    bjesomučje

    Posts : 182
    Join date : 2017-12-28

    Саша Јанковић - У раљама кампање - Page 6 Empty Re: Саша Јанковић - У раљама кампање

    Post by bjesomučje Mon Dec 17, 2018 11:40 pm

    ficfiric wrote:
    Quincy Endicott wrote:zapravo, sad kad razmislim, kakav je bio kao zaštitnik građana?

    (ne podjebavam, stvarno pitam)

    Ako nista drugo, vidljiv - i u vreme DS/DSS i kasnije.

    Bio je okej, u globalu. Izgleda mi da je napravio je ono što je potrebno da taj novi organ profunkcioniše. Iz druge ruke, zaključio sam da su ga poštovali u kancelariji.

    To kada je ispoljavao težnje za samopromocijom je meni izgledalo kao da on više promoviše instituciju i da podiže njenu vidljivost, jer je to nešto novo. Ali ipak je u pitanju bio njegov karakter.

    Саша Јанковић - У раљама кампање - Page 6 Empty Re: Саша Јанковић - У раљама кампање

    Post by Sponsored content


      Current date/time is Fri Mar 29, 2024 1:36 am