opozicija

Share

Re: opozicija

Post by zvezda je zivot on Sun Dec 02, 2018 2:08 am

ja naivan mislio da je to s legijom neki polufazon, mim takoreci, ko naso se u njegovom drustvu pa zlopamtila s interneta ne zaboravljaju. ono, njemu legija ozbiljno prijatelj a ja se svojih prijatelja ne odricem.

_____
I just might be a black Bill Gates in the making

ploce sam presluso sto puta, al seriju necu gledati.

Ovo je evropski The Wire, samo iz ženskog ugla.

Post by Creepy Uncle on Sun Dec 02, 2018 2:24 am

Ma gde fazon, njemu je druženje sa Ulemekom bio vrhunac života. Ako ne računamo skupljanje poena u javnosti na maltretiranju deteta koje  nije bilo kandidat za transplantaciju srca jer je imalo otkaz većeg broja vitalnih organa, što su lekari bezuspešno pokušavali da objasne toj egzibicionističkoj gluperdi.

_____
His black Porsche said “Gypsy” on it, and he wore a scarf around his head. He used to be a ballerina, and he was homosexual, and very hot for Iggy’s parts—body parts—and “yen” is a term that William Burroughs uses a lot describing the craving for heroin. So in “Lust for Life” there’s a line, “Here comes Johnny Yen again, with liquor and drugs and a sex machine,” and that’s Gypsy Johnny coming up to Wonderland Avenue with his scarves and his drugs and his motorized dildos and whatever else he had, his balloons full of Mexican heroin that was killing all of us.

Post by plachkica on Sun Dec 02, 2018 2:31 am

a taman je stekao status proganjanog umetnika onom 'cenzurom' sa festivala u aleksincu.

Post by disident on Sun Dec 02, 2018 2:35 am

zvezda je zivot wrote:ja naivan mislio da je to s legijom neki polufazon, mim takoreci, ko naso se u njegovom drustvu pa zlopamtila s interneta ne zaboravljaju. ono, njemu legija ozbiljno prijatelj a ja se svojih prijatelja ne odricem.
Isto sam pomislio vcrs kad sam video ono sto je gargonauta okacio,pa jel moguce da u ovoj zemlji najludja i najgora glasina uvek ispadne istina. Ne zbog trifunovica, nego mi je toliko sludo zvucalo to sa njim i legijom kada sam prvi put citao opise po nekim opskirnim tabloidima da sam bio u fazonu lol vazi

_____
Admin

Post by Bluberi on Sun Dec 02, 2018 2:43 am

Pogledaš tridesetak sekundi tribine SZS i sve ti je jasno. Desni udar na Vučića, ono povratak u srednji vek, bez zajebancije,

Post by Zuper on Sun Dec 02, 2018 2:50 am

zvezda je zivot wrote:ja naivan mislio da je to s legijom neki polufazon, mim takoreci, ko naso se u njegovom drustvu pa zlopamtila s interneta ne zaboravljaju. ono, njemu legija ozbiljno prijatelj a ja se svojih prijatelja ne odricem.

To je zato sto si naivac zvezdico-urbanas drugosrbijanac.

I nisam ja zlopamtilo vec ti govorim istinu i nista sem istine.

Post by kud_genijalci on Sun Dec 02, 2018 3:26 am

Još jedna varijacija na temu mangupstva i čekistva: nikog nije tukao, samo je malošamarao i ponižavao "kad se napije", vitez naš.

_____
svojeručan

Post by Creepy Uncle on Sun Dec 02, 2018 1:13 pm

Kaže Sergej da je zaboravio taj drugi deo priče, ubistvo premijera i to.

OK gluplji je od Bikovića, its ofišl. To je jedno. A drugo je da se u tzv. opozicionim krugovima stvara neka vrsta konsenzusa oko nasleđa devedesetih koji se svodi na "oni su pljačkali narod i izgubili su pravedne ratove, ali to vreme imalo je autentične heroje" gde se, kao što vidimo, sada može provući i Legija.

_____
His black Porsche said “Gypsy” on it, and he wore a scarf around his head. He used to be a ballerina, and he was homosexual, and very hot for Iggy’s parts—body parts—and “yen” is a term that William Burroughs uses a lot describing the craving for heroin. So in “Lust for Life” there’s a line, “Here comes Johnny Yen again, with liquor and drugs and a sex machine,” and that’s Gypsy Johnny coming up to Wonderland Avenue with his scarves and his drugs and his motorized dildos and whatever else he had, his balloons full of Mexican heroin that was killing all of us.

Post by xie saike on Sun Dec 02, 2018 1:57 pm

ja mislio ovi ce osloboditi legiju, kad ono oslobodice ga iskopavacko cetnicka bratija ako se vrati

_____
U Srbiji vlada bezvezništvo, u pravom smislu te reči.
Želimir Žilnik

-----------------------------------------------------
Фолу-Уп Гроуп Боард

Post by yoyogi on Sun Dec 02, 2018 2:10 pm

Creepy Uncle wrote:Kaže Sergej da je zaboravio taj drugi deo priče, ubistvo premijera i to.

OK gluplji je od Bikovića, its ofišl. To je jedno. A drugo je da se u tzv. opozicionim krugovima stvara neka vrsta konsenzusa oko nasleđa devedesetih koji se svodi na "oni su pljačkali narod i izgubili su pravedne ratove, ali to vreme imalo je autentične heroje" gde se, kao što vidimo, sada može provući i Legija.

Čekaj, "Gospodin Legija" kako ga tada nazva tadašnji ministar policije, Dušan Mihajlović. To je bilo tada.

A za izgubljene pravedne izbore, to se slažem. Iza Đinđića je bila "hava", neznalice, lopovi.

Sramota naša da nismo imali još ljudi koji znaju kako se vodi država (kao da je siroma Đinđić  nešto znao). Imali smo samo jednoga, Đinđića, koji je najavljivao. Da je poživeo bilo bi nam verovatno bolje a Čedomir Jovanović bi verovatno bio što je Dačić danas.

Nestručna buranija srpska.

_____
www.srbijadotokija.com

Post by Quincy Endicott on Sun Dec 02, 2018 2:14 pm

Mi danas živimo u onoj budućnosti u kojoj je Đinđić rekao da ćemo se sresti.

_____
Veteran of two wars.
Father of nine children.
Drowned in the Caspian Sea.

Post by yoyogi on Sun Dec 02, 2018 2:30 pm

Sećam se, 2001. neko mi pustio video kasetu Đinđic na BBC "Hard talk". Bio je kao dete, novinar ga razbucao. Da sam imao vezu a on slušalice, rekao bih mu šta da kaže.

"To je tvoj Đinđić", reče sagovornik (nije UDBA, običan prijatelj u Sidneju). Bio sam razočaran kako je Zoran u toj emisiji ispao nevešt i naivan.

Na kraju, kao i ja, naivčina koja je verovala u Demokratsku stranku.

_____
www.srbijadotokija.com

Post by Mr. Moonlight on Sun Dec 02, 2018 3:02 pm

Velika je razlika izmedju naivan i glup.

_____
    .i.

When I Get Low, I Get High.

Writing in the book of life, a chapter of insanity

Post by yoyogi on Sun Dec 02, 2018 3:22 pm

Mr. Moonlight wrote:Velika je razlika izmedju naivan i glup.

Je li tako? Pa vidite gde ste. Ko je bio naivan, ko glup. Vi ste u tom maslu, ja sam otišao kada sam video šta vi mislite.
Jeste, da sam bio naivan i glup da sa vama imam posla.

DS je dobila 7 mandata u Skupštini Srbije posle tih prvih izbora, video sam da vam ovakav kakav sam ne trebam. Pošteno, nije moja ideja prošla. Narod je odbacio. Otišao, da vam ne smetam.

Onda je vaš izbor odveo u ratove. Nikakva sramota da sam se iz toga bio pomakao.

Ostalo je na vama, šta ste nasledili i šta sada imate, vi znate.

_____
www.srbijadotokija.com

Post by Quincy Endicott on Sun Dec 02, 2018 3:26 pm

A šta si nam tačno ponudio na tim izborima 1990? Da li si bio kandidat za narodnog poslanika?

_____
Veteran of two wars.
Father of nine children.

Post by yoyogi on Sun Dec 02, 2018 3:32 pm

Quincy Endicott wrote:A šta si nam tačno ponudio na tim izborima 1990? Da li si bio kandidat za narodnog poslanika?

Bolje, ti kaži šta nije valjalo tada iz platforme DS i zbog čega ste odlučili da izaberete onoga koji vas je odveo u rat.
Mi smo bili minorni, vi ste bili u većini. Vi kažite.

_____
www.srbijadotokija.com

Post by Quincy Endicott on Sun Dec 02, 2018 3:52 pm

Meni je sve bilo potaman u programu DS, ali kad sam čuo da si ti član, rešio sam da glasam za Mirka Jovića.

_____
Veteran of two wars.
Father of nine children.

Post by Mr. Moonlight on Sun Dec 02, 2018 3:57 pm

Mirko ftw.

_____
    .i.

Post by yoyogi on Sun Dec 02, 2018 3:59 pm

Quincy Endicott wrote:Meni je sve bilo potaman u programu DS, ali kad sam čuo da si ti član, rešio sam da glasam za Mirka Jovića.

Pa to si i dobio, u tome živiš. Uživaj.

_____
www.srbijadotokija.com

Post by Mr. Moonlight on Sun Dec 02, 2018 4:02 pm

Zgadija je sve unistila i pokrala, ti se jos hvalis da si bio medju skakavcima.

_____
    .i.

Post by yoyogi on Sun Dec 02, 2018 4:08 pm

Mr. Moonlight wrote:Zgadija je sve unistila i pokrala, ti se jos hvalis da si bio medju skakavcima.

Nisam li ja bi prvi koji to rekao?

Buranija, nestručna, srpska, skenjala sve, DS i njihove ništarije prednjačile.

Ne serite da ja branim DS.

_____
www.srbijadotokija.com

Post by plachkica on Sun Dec 02, 2018 5:56 pm

sergej je sinoć baš briljirao

Post by William Murderface on Sun Dec 02, 2018 9:49 pm

Вук Јеремић: „Наредна година ће бити пресудна, јер ће Вучић уз референдум о промени Устава расписати и изборе како би добио покриће за оно што ће потписати у вези с Косовом“

_____
"Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije

Post by ♏ on Sun Dec 02, 2018 9:58 pm

nspm.rs wrote:На данашњој оснивачкој скупштини, за председника Општинског одбора Народне странке на Врачару изабран је досадашњи страначки повереник за ту београдску општину, хирург Андреј Бајец.

Can't tell if postironični hipster ili obožavalac bendova sa pošalicom u imenu.

Post by William Murderface on Sun Dec 02, 2018 10:09 pm

Brate, dal ovo stvarno postoji.

_____
"Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije

Post by Sponsored content

Current date/time is Thu Dec 13, 2018 11:34 pm