opozicija

Share

Re: opozicija

Post by plachkica on Sat Dec 08, 2018 10:24 pm

radulović je bio u šetnji, videla sam neke slike na tviteru

Post by Djamolidine Abdoujaparov on Sat Dec 08, 2018 10:25 pm

ficfiric wrote:S obzirom da su stranke (fuj, fuj) organizovale protest, iznenadjujuce velika brojka

evo i ficfiric da lupi +1 nekom od svojih ljubimaca  

Post by bela maca on Sat Dec 08, 2018 10:27 pm

da li sam ja luda ili je zabrana karanovićki i vujoševiću izuzetno pičkasti akt? umeto da žele da razbijaju glave fašistima oni puste da im dveraši upravljaju protestom. :shudders:

_____
iambic pentameter is my bitch!

Post by Creepy Uncle on Sat Dec 08, 2018 10:29 pm

bela maca wrote:da li sam ja luda ili je zabrana karanovićki i vujoševiću izuzetno pičkasti akt? umeto da žele da razbijaju glave fašistima oni puste da im dveraši upravljaju protestom. :shudders:
Pa nije pičkasto nego u skladu sa današnjom klimom u opoziciji. Najava je bila pogrešno koncipirana i ispravili su grešku u hodu. Opozicija se pomera jako udesno.

_____
His black Porsche said “Gypsy” on it, and he wore a scarf around his head. He used to be a ballerina, and he was homosexual, and very hot for Iggy’s parts—body parts—and “yen” is a term that William Burroughs uses a lot describing the craving for heroin. So in “Lust for Life” there’s a line, “Here comes Johnny Yen again, with liquor and drugs and a sex machine,” and that’s Gypsy Johnny coming up to Wonderland Avenue with his scarves and his drugs and his motorized dildos and whatever else he had, his balloons full of Mexican heroin that was killing all of us.

Post by ficfiric on Sat Dec 08, 2018 10:29 pm

Creepy Uncle wrote:Šta kaže Jankara? Šta kažu udbaški štakori Beli i Radulo?

DJB se bavi kupovinom Kopernikusa, Krugolina retvituje, Radulo optuzuje Haradinaja da je nemacki igrac.

Jankara poziva na protest

Beli kaci saljenje na racun banaka

_____

Uprava napolje!

Post by MNE on Sat Dec 08, 2018 10:47 pm

Creepy Uncle wrote:Šteta samo što ovo vode ljudi od kojih ni aspirin ne bih uzeo a kamoli koračao iza njih.
e pa ljudima se očito toliko sve popelo na kurac da su izašli da šetaju i sa đilasom i boškom, sns bi sa svom mašinerijom i sendvičima imao problema da izvede ovoliko ljudi u BG(a da ih ne dovlači sa strane)

Post by Creepy Uncle on Sat Dec 08, 2018 10:49 pm

MNE wrote:
Creepy Uncle wrote:Šteta samo što ovo vode ljudi od kojih ni aspirin ne bih uzeo a kamoli koračao iza njih.
e pa ljudima se očito toliko sve popelo na kurac da su izašli da šetaju i sa đilasom i boškom, sns bi sa svom mašinerijom i sendvičima imao problema da izvede ovoliko ljudi u BG(a da ih ne dovlači sa strane)

apsolutno. moja gadljivost je samo moj problem.

_____
His black Porsche said “Gypsy” on it, and he wore a scarf around his head. He used to be a ballerina, and he was homosexual, and very hot for Iggy’s parts—body parts—and “yen” is a term that William Burroughs uses a lot describing the craving for heroin. So in “Lust for Life” there’s a line, “Here comes Johnny Yen again, with liquor and drugs and a sex machine,” and that’s Gypsy Johnny coming up to Wonderland Avenue with his scarves and his drugs and his motorized dildos and whatever else he had, his balloons full of Mexican heroin that was killing all of us.

Post by Mr. Moonlight on Sat Dec 08, 2018 10:55 pm

moja gadljivost je više tipa ok, a sa đilasom će biti bolje, kako?

_____
    .i.

When I Get Low, I Get High.

Writing in the book of life, a chapter of insanity

Post by Creepy Uncle on Sat Dec 08, 2018 10:57 pm

+1
Samo volim da vidim kako se ekipa na vlasti grči od nervoze. Ne smetaju njima ni kritike BNV ni šaljivi tvitovi ni vređanje porodica. Samo ulica.

_____

Post by William Murderface on Sat Dec 08, 2018 10:59 pm

Meni najveci merak znojenje na RTS-U.

_____
"Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije

Post by Mr. Moonlight on Sat Dec 08, 2018 11:00 pm

meni je drago da se malo znoje i samo demonstracije imaju taj efekat

_____
    .i.

Post by Djamolidine Abdoujaparov on Sat Dec 08, 2018 11:06 pm

William Murderface wrote:Meni najveci merak znojenje na RTS-U.
šta je bilo na RTS-u?

Post by MNE on Sat Dec 08, 2018 11:09 pm

Mr. Moonlight wrote:moja gadljivost je više tipa ok, a sa đilasom će biti bolje, kako?
tako što je ugrađivanje od par miliona na most mnogo manja šteta za BG od suludog BNV projekta

Post by plachkica on Sat Dec 08, 2018 11:10 pm

nije bilo ništa, u 24 minutu su pustili prilog, rekli zbog čega je protest, rekli da je prebijanje stefanovića
vučić osudio i dali izjavu stefanovića u kojoj demantuje navode opozicije da vlast sprema nasilje na protestima.
btw, prva vest dnevnika su bile demonstracije iz francuske, sa sve strajnićem kao specijalnim
izveštačem iz nanta.

Post by Mr. Moonlight on Sat Dec 08, 2018 11:11 pm

MNE wrote:
Mr. Moonlight wrote:moja gadljivost je više tipa ok, a sa đilasom će biti bolje, kako?
tako što je ugrađivanje od par miliona na most mnogo manja šteta za BG od suludog BNV projekta

car je hteo da uvede prohibiciju

ne znam da li shvataš veličinu tog projekta

_____
    .i.

Post by Filipenko on Sat Dec 08, 2018 11:14 pm

Ne znam za razlog ovog eliminisanja Vujoševića i Karanovićke. Može biti da su se usrali, onda ih valja kritikovati što su kukavice. Sa druge strane, ako su ih sami na elegantan način preveslali i time sprečili njihovo obraćanje, moram reći da pokazuju političku razboritost, jer nijedno od to dvoje nema šta da priča na ozbiljnom političkom skupu.

Može biti da je Vulf Jeremić sa bratijom pristao na neku nagodbu sa NVOjskom kako bi im uspeo masovni skup jer njega nema bez miga stranaca i davanja njihovih ovdašnjih NVOjski, da bi ih potom na samom mitingu izradio i koristeći se izmišljenom pretnjom sprečio ih da govore. Iznerviraće se par tviteraša, biće i poneki besan post na Burundiju, ali to je to. Ukoliko su tako učinili, to je mudar politički potez.

Post by disident on Sat Dec 08, 2018 11:15 pm

MNE wrote:
Ne znam kakve su procene, jer su slike dosta nejasne u tom smislu, ali pored tih ljudi kojima je pun kurac svega, meni se cini da su ovde vecinom i  glasaci szs. NDVBG je sa svojim protestima zapravo okupio ljude kojima je pun kurac svega jer nije bilo sta drugo iza toga. Hocu reci da ne treba zanemariti ni broj glasaca koje je djilas vec privukao
A ni sns u beogradu ne bi imao problema da uradi nesto slicno. Organizovanost je tu jer ne prepustaju nista slucaju 

1+ na ujkina pisanija, delimo i gadjenje prema szs i misljenje o strahovima vlasti

_____
Admin

Post by MNE on Sat Dec 08, 2018 11:17 pm

@Moonlight

pa ona noćna je i bila privremeno uvedena ako se dobro sjećam, ništa posebno strašno u tome, ako ti se smisao života svodi na noćno opijanje onda jebiga

Post by Mr. Moonlight on Sat Dec 08, 2018 11:20 pm

MNE wrote:@Moonlight

pa ona noćna je i bila privremeno uvedena ako se dobro sjećam, ništa posebno strašno u tome, ako ti se smisao života svodi na noćno opijanje onda jebiga

pa ne, ja radim poprilično i nema kada tokom dana da nabavljam i jedino sam jednom popizdeo zbog toga, išao sam noću u tempo, zato što nisam imao kad tokom dana i oni me vrate sa kase zbog 4 piva

jebo te pomenuti u sve telesne otvore

_____
    .i.

Post by MNE on Sat Dec 08, 2018 11:23 pm

pa da to što si ti popizdio jer nisi mogao da kupiš pivo noću je mnogo gora stvar od permanentnog uništavanja centra BG i pravljenja štete od više milijardi

ti stvarno nisi normalan

Post by Mr. Moonlight on Sat Dec 08, 2018 11:25 pm

nisam ja popizdeo zbog piva, niti mi je bilo potrebno, niti je bilo za mene

ne sme on meni da određuje kada ja smem nešto da radim

_____
    .i.

Post by Creepy Uncle on Sat Dec 08, 2018 11:28 pm

Mene, ne znam, malo svrbi i zauzimanje i kontrola medijskog prostora pomoću prodaje reklamnog prostora i trajno pretvaranje medija u pesnicu vlasti i slavine za istakanje državnog novca. Što je Đilas sve patentirao i uspostavio mehanizme da to tako bude još 20 godina. Sitnica ali eto malko mi smeta.

_____

Post by bela maca on Sat Dec 08, 2018 11:28 pm

jbt mne jel se šališ?

_____
iambic pentameter is my bitch!

Post by MNE on Sat Dec 08, 2018 11:30 pm

aman ljudi to je bila najobičnija glupost koja je brzo ukinuta i koja nije imala nikakvu mjerljivu štetu, apsolutno neuporedivo sa ovim danas što se dešava

a te ostale stvari jesu loše ali sveukupno kad se sabere nije napravljeno ni 5% štete koju su napravili ovi, a žuti su bili mnogo duže na vlasti

ako čekate nekog savršenog da se kandiduje vladaće vam vučić još 3 decenije

Post by Mr. Moonlight on Sat Dec 08, 2018 11:31 pm

daj jbte čoveka koji je postavio model po kome ovi sada posluju, on mi predstavlja kao opoziciju

i još mi nešto popuje i presuđuje

_____
    .i.

Post by Sponsored content

Current date/time is Fri Dec 14, 2018 12:20 am