opozicija

Share

Re: opozicija

Post by William Murderface on Sat Dec 08, 2018 7:55 pm

Pa Sergej se previse ispaljuje.

Last edited by William Murderface on Sat Dec 08, 2018 7:58 pm; edited 1 time in total

_____
"Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije

Post by zvezda je zivot on Sat Dec 08, 2018 7:58 pm

ne znam tacan odgovor ali bio je 1 od potpisnika zapazenog apela100. gostuje kod kesica i vidojkovica. zanima se za politiku, sto licno pozdravljam.

_____
I just might be a black Bill Gates in the making

ploce sam presluso sto puta, al seriju necu gledati.

Ovo je evropski The Wire, samo iz ženskog ugla.

Post by zvezda je zivot on Sat Dec 08, 2018 8:09 pm

btw, sasa jankovic je po svemu beznacajna pojava, protiv koje sam bio od prvog mitinga, ali ta predsednicka kampanja je ucinila veliku stvar vrativsi javne licnosti u centar politicke arene, naravno, i popularizacija tvitera i trampizam kumovali su da politika ponovo postane javna stvar u kojoj su javne licnosti obavezne da ucestvuju.

_____

Post by disident on Sat Dec 08, 2018 8:13 pm

Al se srbija usrecila sa tim u picku materinu

_____
Admin

Post by zvezda je zivot on Sat Dec 08, 2018 8:32 pm

pa dobro, i oni lutaju, prave gafove, treba im edukacije, kao i celom narodu; ipak smatram velikom greskom ako se negira harizma poznatih ljudi u ime nekakvog pustog populizma bez lica. prednost nasih poznatih u odnosu na americke kolege jeste sto su uglavnom sirotinja koja deli sudbinu svog naroda.

_____

Post by Filipenko on Sat Dec 08, 2018 8:39 pm

Javne licnosti su govna i potpuno vanpoliticka pojava koju je apsolutno pogresno gurati u sferu politike, osim ako cilj nije estradizacija politike. Uostalom, vidi se lepo koliku podrsku uzivaju i te opcije i te javne licnosti. Da ih treba edukovati, to je tacno. Nase tzv. javne tzv. licnosti uglavnom pokondirene tikve iz kruga dvojke koje treba reedukovati ako ne na otocima, posto ih sada nemamo, onda po nekim kamenolomima.

Post by Bluberi on Sat Dec 08, 2018 8:51 pm

"Pokondirene tikve iz kruga dvojke" lepo zvuči, a ne znači ništa.

Post by Filipenko on Sat Dec 08, 2018 8:53 pm

Znaci da su zabe (javne licnosti) koje su videle da se konji (politicari) potkivaju (pitaju za nesto), pa i oni digli nogu (krenuli da seru okolo).

Post by zvezda je zivot on Sat Dec 08, 2018 8:56 pm

Filipenko wrote:Javne licnosti su govna i potpuno vanpoliticka pojava koju je apsolutno pogresno gurati u sferu politike, osim ako cilj nije estradizacija politike. Uostalom, vidi se lepo koliku podrsku uzivaju i te opcije i te javne licnosti. Da ih treba edukovati, to je tacno. Nase tzv. javne tzv. licnosti uglavnom pokondirene tikve iz kruga dvojke koje treba reedukovati ako ne na otocima, posto ih sada nemamo, onda po nekim kamenolomima.

ne slazem se sa ovom analizom. kulturna produkcija nikad nije autonomna od politicke sfere. ne znam, ja volim nase glumce. katkad se zaigraju, preigraju, kao sergej onomad, ali ja to razumem. i ako su iz kruga dvojke, misim da to nije nikakva prepreka, srbija je toliko centralizovana da su svi sad u beogradu, srbija van beograda postoji samo u desnicarskom imaginarijumu.

a to sto su podrzavali jankovica: jbga, mnogi su se zajebali tad, ti i ja nismo, razume se, ali mnogi medju nama na burundiju, forumu elite druge srbije, a nece neki glumac.

_____

Post by Bluberi on Sat Dec 08, 2018 8:59 pm

Filipenko wrote:Znaci da su zabe (javne licnosti) koje su videle da se konji (politicari) potkivaju (pitaju za nesto), pa i oni digli nogu (krenuli da seru okolo).
Dobro jutro Kolumbo.

Post by zvezda je zivot on Sat Dec 08, 2018 9:01 pm

btw, ja trolujem, al sam malo promasio registar, sto mi se skoro nikad ne desava, pa se osecam neugodno. prestacu odmah.

_____

Post by Bluberi on Sat Dec 08, 2018 9:09 pm

Post by William Murderface on Sat Dec 08, 2018 9:10 pm

zvezda je zivot wrote:btw, ja trolujem, al sam malo promasio registar, sto mi se skoro nikad ne desava, pa se osecam neugodno. prestacu odmah.

_____
"Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije

Post by Filipenko on Sat Dec 08, 2018 9:12 pm

Bluberi wrote:

Post by Creepy Uncle on Sat Dec 08, 2018 9:14 pm

zvezda je zivot wrote:btw, ja trolujem, al sam malo promasio registar, sto mi se skoro nikad ne desava, pa se osecam neugodno. prestacu odmah.
Odličan je registar bio  bounce

_____
His black Porsche said “Gypsy” on it, and he wore a scarf around his head. He used to be a ballerina, and he was homosexual, and very hot for Iggy’s parts—body parts—and “yen” is a term that William Burroughs uses a lot describing the craving for heroin. So in “Lust for Life” there’s a line, “Here comes Johnny Yen again, with liquor and drugs and a sex machine,” and that’s Gypsy Johnny coming up to Wonderland Avenue with his scarves and his drugs and his motorized dildos and whatever else he had, his balloons full of Mexican heroin that was killing all of us.

Post by zvezda je zivot on Sat Dec 08, 2018 9:15 pm

@Bluberijeva fotka:

el to nisu oni sektasi sto imaju redovnu setnju subotom oko 5, nisu se pridruzili setnji? kome su oni bliski?

_____

Post by Filipenko on Sat Dec 08, 2018 9:20 pm

To su valjda likovi onog monaha Antonija?

Post by Gargantua on Sat Dec 08, 2018 9:29 pm

брат је мио које вере био

Post by Filipenko on Sat Dec 08, 2018 9:33 pm

Greska koja se obila u glavu. Pustinjske bogove nazad u pustinju iz koje su izmileli.

Post by Djamolidine Abdoujaparov on Sat Dec 08, 2018 9:42 pm

da bre to su oni sa potopljenom crkvom, valjda je bilo neko mimoilaženje

Post by darling on Sat Dec 08, 2018 9:45 pm

u takovskoj smo se mimoisli. trebalo je makar njih da izgazimo. jbg. 

Post by disident on Sat Dec 08, 2018 9:55 pm

Meni je petorka bradonja valjevca jedno vreme bila redovna subotom vece da uzmu koji sok i limenke piva. Ono sto su oni meni rekli ( i pohvalili bradu  ) je da se spremam, nece ovo zadugo, treba imati oruzije i spremati se za odlazak u brda. I da se odem do artemijevog manastira koji mi je blizu. Prilicno klasicna apokalipsa dolazi prica samo u srpskoj bezazlenoj verziji

_____
Admin

Post by ficfiric on Sat Dec 08, 2018 10:17 pm

S obzirom da su stranke (fuj, fuj) organizovale protest, iznenadjujuce velika brojka

_____

Uprava napolje!

Post by Creepy Uncle on Sat Dec 08, 2018 10:18 pm

Vujošević:
"Čim smo seli tamo počela je priča da od policije imaju informacije da će biti ubačene dve grupe. Jedna su neki navijači, druga, ne znam sad, nešto vezana za Kosovo i da je posebna agresija okrenuta prema meni i Mirjani. Ja sam insistirao da pričam, jer sam i došao da pričam upravo što se dešavaju takve situacije. Znači, pod jedan, da li su to lažne vesti ili tačne, verovatno su i tačne, ali policija ako ima takve informacije treba da sprečava i da obezbeđuje red na tim skupovima, a ne da signalizira i na taj način onemogućava da se nastupi. Ja sam pet, šest puta insistirao da pričam, baš zbog takve situacije, i zbog takvih situacija koje se ovde često dešavaju, međutim, organizator skupa, Stefan Pavlović, je doneo odluku da ne želi da taj prvi skup protekne u nekoj tuči, svađi, krvavih košulja i glava, nego da prođe mirno. Mi nismo ljudi koji izazivaju nered, ni po čemu, imamo svoje kritičko mišljenje o stvarima koje se dešavaju u našem društvu. Nismo bili u prilici da ga iznesemo, nije nam dozvoljeno, to je još jedan od pokazatelja u kakvom je stanju danas društvo", ispričao je Vujošević za N1.
"Iako smo Duška Vujoševića i Mirjanu karanović zvali kao studenti i kao mladi ljudi da govore na ovom građanskom skupu i protestnoj šetnji, ipak smo odlučili u konsultaciji sa njima se dogovorili da je najbolje da se obrati samo glumac Branislav Trifunović, zbog bezbednosnih razloga. Prosto imali smo informacije da će se određene navijačke grupe skupiti na protestu i da će pokušati da izazovu nemire ili da će prosto pokušati da masu pokrenu. Nismo želeli da to ode u nekom pogrešnom smeru", rekla je aktivistkinja i organizatorka protesta Jelena Anasonović.

_____
His black Porsche said “Gypsy” on it, and he wore a scarf around his head. He used to be a ballerina, and he was homosexual, and very hot for Iggy’s parts—body parts—and “yen” is a term that William Burroughs uses a lot describing the craving for heroin. So in “Lust for Life” there’s a line, “Here comes Johnny Yen again, with liquor and drugs and a sex machine,” and that’s Gypsy Johnny coming up to Wonderland Avenue with his scarves and his drugs and his motorized dildos and whatever else he had, his balloons full of Mexican heroin that was killing all of us.

Post by Creepy Uncle on Sat Dec 08, 2018 10:21 pm

Šta kaže Jankara? Šta kažu udbaški štakori Beli i Radulo? OK zamajavali ste ljude 4 godine, malo li je.

Ponavljam - a to je danas belodano - ova vlast se histerično plaši uličnih protesta jer znaju da je to najsnažnije političko oružje, ono koje nikakav tviter i fejsbuk ne mogu nadmašiti. 

Šteta samo što ovo vode ljudi od kojih ni aspirin ne bih uzeo a kamoli koračao iza njih.

Last edited by Creepy Uncle on Sat Dec 08, 2018 10:25 pm; edited 1 time in total

_____

Post by Sponsored content

Current date/time is Thu Dec 13, 2018 11:52 pm