Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

    Martyrs - the final showdown

    Erős Pista

    Posts : 81200
    Join date : 2012-06-10

    Martyrs - the final showdown Empty Martyrs - the final showdown

    Post by Erős Pista Wed Nov 05, 2014 4:28 pm

    Pošto vidim da Vasa priča svašta o ovom filmu na nekim tamo forumima, da napravimo konačno temu o ovom filmu i rešimo to pitanje jednom za svagda! U to ime ću ga i ponovo pogledati! (Film, ne Vasu).

    Martyrs - the final showdown Martyrs_tp01


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    Ointagru Unartan

    Posts : 6735
    Join date : 2012-02-11

    Martyrs - the final showdown Empty Re: Martyrs - the final showdown

    Post by Ointagru Unartan Wed Nov 05, 2014 5:05 pm

    Meni je prva polovina bila zanimljiva, a ostatak bezveze. Najslabiji deo mi je motivacija "sekte", prilicno neubedljivo zamisljeno i ispricano. Uz to, film pretenduje da bude horor, a nije nesto strasan.


    _____
    "Ne morate krenuti odavde da biste dosli tamo. Moguce je krenuti odavde i vratiti se ponovo tu, ali preko onoga tamo."
    Aca Seltik, Sabrana razmisljanja o topologiji, tom cetvrti.

    My Moon Che Gavara.
    Erős Pista

    Posts : 81200
    Join date : 2012-06-10

    Martyrs - the final showdown Empty Re: Martyrs - the final showdown

    Post by Erős Pista Wed Nov 05, 2014 5:15 pm

    Slažem se da je prvi deo bolji, kulminacija je negde na polovini - kada otkrije da ovi u podrumu stvarno kriju onu devojku. Ja sam inače bio ubeđen pri prvom gledanju da ova porodica nisu pravi zločinci nego da je ona mala utripovala i pobila neku random prodicu za koju je umislila da su njeni mučitelji, tako da me je ovo otkriće prilično šokiralo.

    Slažem se i da motivacija sekte jeste mali let down. Ali mi to nije pokvarilo ukupan utisak o filmu koji je jako dobar. I da, bio mi je izuzetno strašan, morao sam u par navrata da prekidam gledanje da se malo smirim.


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije

    Martyrs - the final showdown Empty Re: Martyrs - the final showdown

    Post by Sponsored content

      Similar topics

      -

      Current date/time is Fri Mar 29, 2024 7:37 am