Aerodromi i sve u vezi putovanja nebom

Aerodromi i sve u vezi putovanja nebom  - Page 3 Empty Re: Aerodromi i sve u vezi putovanja nebom

Post by yoyogi on Sun Nov 25, 2018 5:46 am

Kondo wrote:ANA je daleko od najbolje avio kompanije na svetu. Zapravo od svega sa čime postoje konekcije na putu za Tokyo, samo je Aeroflot gori ali njega barem vadi to što je jeftiniji.

Putujem samo sa JAL, ANA, Singapore, Cathay Pacific i Thai. Svih pet su stalno u vrhu najboljih, ja tvrdima da je ANA "icing on the cake".

Jednom sam išao United, NRT-BKK, nisam mogao da verujem kako je loše. Avion je bio 40 godina stara krščina (a stjuardese su mogle i njemu takvom da budu majke), bez ekrana, obrok je bio podrgejani hamburger iz 7-11. Na povratnom letu (oni, eeej, oni, prebukirani) su me prebacili u skoro prazan let Thai koji je išao u isto vreme. Nije bilo 50 putnika u B747.

I Dreamliner nije toliko seksi kao što piše gore, šije ga A-380 onoliko, naročito ako vam zapadne sedište na gornjoj platformi. I bez toga, LED osvetlenje u bolesnim bojama u 787 je toliko iritirajuće da je nasilni spavaž po svaku cenu jedino izvesno spasenje od haludža.

Kada ljudi počnu da menjaju planove zbog tipa aviona, onda ću da ti poverujem. Ja sam išao nekoliko puta BKK-HKG i BKK-SIN i Finnair i Swiss su imali nastavak leta iz Bangkoka do tamo. Ti dvočasovni letovi su bili zbog njihovih kalkulacija sa smenom osoblja i bili su puni paket aranžmana 3 dana/2 noći. Obe firme su išle sa MD-11 (novija verzija DC-10) i jednostavno nisam hteo sa njima da idem iako su bili upola jeftiniji od Singapore ili Cathay. Platio sam normalne cene sa Singapore i Cathay samo da sednem u DC-10.

15. decembra idem u Thai sa glanc novim Airbus A-350. On je parnjak Dreamlineru.

_____
www.srbijadotokija.com
clone of yoyogi

Aerodromi i sve u vezi putovanja nebom  - Page 3 Empty Re: Aerodromi i sve u vezi putovanja nebom

Post by clone of yoyogi on Sun Nov 25, 2018 8:23 am

yoyogi wrote:
Zašto to: da se osigura da se deca ne degenrišu kao ovaj kreten koji iz svilajnačkog šupka i gogla stvari koje ne razlikuje i ne razume. Sa ovakvima kao ovaj, nemojte posle da se čudite kadavam "investitor" dođe da mu motate kablove, kao duševni bolesnici i to za 200 EUR.

Sensei, Vama na žalost nema pomoći. Skoro sve što napišete se bez problema može okarakterisati kao fašizam, rasizam, übermensch sa Vašom trenutnom lokacijom kao idealom koji niko osim Vas dostići ne može i neće. Imao sam dobru volju da Vam, za Vaše dobro, kroz ovaj eksperiment sa karikiranim profilom skrenem pažnju na gomilu besmislica koje istovarujete ovde skoro svakodnevno. Zanimljivo je da uvek kad Vam neko skrene pažnju na pogrešne podatke, izvrnute činjenice, potpuno pogrešnu perspektivu - Vi uvek, ali uvek odgovarate dečjim pokušajima vređanja sagovornika i istovremenom diskreditacijom društva u kojem sagovornik živi. Veoma zanimljivo za posmatranje. Iskreno Vam želim da jednog dana shvatite, da otvorite oči i um, za Vaše dobro.
I ne brinite, biću ja ovde da Vam skrenem pažnju na svaku besmislicu koju samouvereno kao jedinu Istinu istovarite ovde.

_____
完璧な

Post by yoyogi on Sun Nov 25, 2018 9:44 am

Admini uživaju posmatrajući mog pušitelja. S obzirom na bezvrednost tzv. postova koje piše, čudi me da ga  nisu ne banovali nego obrisali zajedno sa tzv. postovima. Pušiteljski nickl otvoren isključivo radi stalkovanja i ništa.
Kao što Vučić ima "Ilustrovanu Politiku". Ma sve bre isti, neka ih yebe Vučić dokle hoće.

_____
www.srbijadotokija.com
darling

Post by darling on Sun Nov 25, 2018 9:46 am

genijalan post.

Post by yoyogi on Sun Nov 25, 2018 11:29 am

Drug Vasa za ovo ne zna! Može li neko da obavesti Druga Vasu?

_____
www.srbijadotokija.com
kud_genijalci

Post by kud_genijalci on Sat Dec 08, 2018 8:00 pm

Na frankurtskom aerodromu su stalno namršteni i strogi, a na Šipholu su vedri i razgovorljivi.  
Mislim na onu sigurnosnu proveru.
A kada je reč o gejtovima (nema srpske reči, osim da se otme od Dveri ili kapija Raja), posebno je simpa i duhovit podeblji čika na letovima za severne gradove, taj uvek doda "Dame i gospodo, uskoro vam polazi avion a vi ako nećete ne morate!" 
Ja sam jednom pokušao da se izvadim da sam to čekao da najpre uđu oni s prioritetom, "rič bastards".

_____
Sergej je gori od Vučića. Obećavaju brzi voz za 2 godine a ukinuli i spori voz Bgd-N. Sad. Đilas je kataklizma. Žuta ljiga nas je upropastila.

Post by yoyogi on Sat Dec 29, 2018 4:20 pm

Ko se plasi putovanja avionom , jedna scena kada je doslo do turbulencije, kabinski servis je morao da prestane i  poruka "vezite pojaseve".

Let  Thai Airways, TG645 Nagoya - Bangkok, 15. decembar 2018.

Moj klip.

Ovo nije nista. Najgore sto sam doziveo  (Sidnej - Hong Kong) je bilo da su krila isla gore-dole  3 metra.

A aparat je dizjniran da krila mogu "masu" 17 metara (8.5m gore, 8.5m dole) i da prezivi u vazduhu.

_____
www.srbijadotokija.com

Post by Sponsored content

Current date/time is Wed Jul 24, 2019 10:32 am