Deep Purple: In Rock ili Machine Head?

Poll

Deep Purple: In Rock ili Machine Head?

[ 1 ]
Deep Purple: In Rock ili Machine Head? Bar_left100%Deep Purple: In Rock ili Machine Head? Bar_right [100%] 
[ 0 ]
Deep Purple: In Rock ili Machine Head? Bar_left0%Deep Purple: In Rock ili Machine Head? Bar_right [0%] 

Total Votes: 1

Deep Purple: In Rock ili Machine Head? Empty Deep Purple: In Rock ili Machine Head?

Post by WildRanger on Wed Oct 10, 2018 5:08 pm

Koji vam je jači album ova dva, vrlo značajna u diskografiji klasičnog Dip Parpla (Mk II)?
паће

Deep Purple: In Rock ili Machine Head? Empty Re: Deep Purple: In Rock ili Machine Head?

Post by паће on Wed Oct 10, 2018 6:51 pm

Први, јер... шгјз, био сам га научио напамет јер сам га добио зајам од неког док сам прележавао грип. Овај други сам исто био добио на зајам, а да ли га нисам слушао довољно гласно или шта већ, није ме се дојмио уопште. Само крљање, а не више она компликована прог музика.

_____
  ослаби ко је био јак, поправи се ко је био покварен.
  ботаника је наука о ботовима

gosh vs heck ends in a dang
Indy

Deep Purple: In Rock ili Machine Head? Empty Re: Deep Purple: In Rock ili Machine Head?

Post by Indy on Thu Oct 11, 2018 12:05 am

Machine Head, za dlaku. Mislim, Smoke on the Water, pesma mog detinjstva Deep Purple: In Rock ili Machine Head? 1233199462

_____
Eto šta škola učini od čoveka! A mogao je da bude majstor, kad toliko voli.

Post by Sponsored content

Current date/time is Thu Aug 22, 2019 2:27 pm