USA - США - SAD

Share

Re: USA - США - SAD

Post by MNE on Sun Oct 07, 2018 10:38 pm

Creepy Uncle wrote:Problem je u tome što se uopšte došlo do situacije

da ali tu situaciju nisu kreirali republikanci već kako ih ti nazva upravo libtardi jer manje više svakome osim totalnim zilotima poput Pensa su mogli da nađu nešto ovakvo da ih optuže(i da im pola države povjeruje), što reče leteći polip linija je morala biti povučena

Post by William Murderface on Sun Oct 07, 2018 10:39 pm

et Creepy

Ma to za sterivanje libtardima je priča za alt-rajh pešadince, ovima sa vrha je stalo samo da zauvek osiguraju svoje pare i da oko njih podignu zidova do neba i rovove sa krokodilima. It's that simple.

_____
"Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije

Post by Creepy Uncle on Sun Oct 07, 2018 10:40 pm

Naravno nego posmatram kako shit rolls downhill i uopšte mi se ne dopada rezultanta svega toga.

_____
His black Porsche said “Gypsy” on it, and he wore a scarf around his head. He used to be a ballerina, and he was homosexual, and very hot for Iggy’s parts—body parts—and “yen” is a term that William Burroughs uses a lot describing the craving for heroin. So in “Lust for Life” there’s a line, “Here comes Johnny Yen again, with liquor and drugs and a sex machine,” and that’s Gypsy Johnny coming up to Wonderland Avenue with his scarves and his drugs and his motorized dildos and whatever else he had, his balloons full of Mexican heroin that was killing all of us.

Post by Летећи Полип on Sun Oct 07, 2018 10:42 pm

William Murderface wrote:et Creepy

Ma to za sterivanje libtardima je priča za alt-rajh pešadince, ovima sa vrha je stalo samo da zauvek osiguraju svoje pare i da oko njih podignu zidova do neba i rovove sa krokodilima. It's that simple.

Pa to bi dobili i sa demokratskim sudijom.

_____
Kasno je mrtvom magarcu karu drkati...

Post by William Murderface on Sun Oct 07, 2018 10:46 pm

MNE wrote:

da ali tu situaciju nisu kreirali republikanci već kako ih ti nazva upravo libtardi jer manje više svakome osim totalnim zilotima poput Pensa su mogli da nađu nešto ovakvo da ih optuže(i da im pola države povjeruje), što reče leteći polip linija je morala biti povučena

Šta su našli Gorsiču, podseti me.

A pre Gorsiča, beše još jedan kandidat, kojeg je predložio Obama. Sećaš se? Verovatno ne, pošto je to bilo pre nego što je Tramp postao predsednik, a za tebe to vreme kanda nije postojalo.

Republikanci su se tad ponašali ovako:

On February 13, 2016, Supreme Court Justice Antonin Scalia died.[71] Later that day, Senate Republicans led by Majority Leader Mitch McConnell issued a statement that they would not consider any nominee put forth by Obama, and that a Supreme Court nomination should be left to the next President of the United States.[72][73][74] President Obama responded that he intended to "fulfill my constitutional duty to appoint a judge to our highest court,"[75][76] and that there was no "well established tradition" that a president could not fill a Supreme Court vacancy during the U.S. President's last year in office.[77]
In early March 2016, The New York Times reported that Garland was being vetted by the Obama Administration as a potential nominee. A week later, Garland was named as one of three judges on the President's "short list" (along with Judge Sri Srinivasan, also of the D.C. Circuit, and Judge Paul J. Watford of the Ninth Circuit). Obama interviewed all three leading contenders, as well as two others who were being considered: Judge Jane L. Kelly of the U.S. Court of Appeals for the Eighth Circuit and Judge Ketanji Brown Jackson of the U.S. District Court for the District of Columbia.[78] Soon afterward, Senator Orrin Hatch, President pro tempore of the United States Senate and the most senior Republican Senator, predicted that President Obama would "name someone the liberal Democratic base wants" even though he "could easily name Merrick Garland, who is a fine man."[79][80] Five days later, on March 16, Obama formally nominated Garland to the then vacant post of Associate Justice of the Supreme Court of the United States.[81][82]
In an unprecedented move, Senate Republicans (under Senate Majority Leader Mitch McConnell) refused to consider Garland's nomination, holding "no hearings, no votes, no action whatsoever" on the nomination.[83][84] The refusal was highly controversial, with some commentators saying the seat on the Court to which Garland was nominated was "stolen".[85][86][87] Over 170,000 people signed a White House petition asking President Obama to independently appoint Garland to the Supreme Court, arguing that the Senate had waived its advise and consent role.[88] On November 17, U.S. District Judge Rudolph Contreras threw out a lawsuit against Senator McConnell seeking to compel a vote on the nomination, finding that the plaintiff, who had simply alleged he was a voter, had no standing to sue.[88]
Garland had more federal judicial experience than any Supreme Court nominee in history,[33] and was the oldest Supreme Court nominee since Lewis F. Powell, Jr. in 1971.[89] The American Bar Association (ABA) Standing Committee on the Federal Judiciary unanimously rated Garland "well-qualified" (the Committee's highest rating) to sit on the Supreme Court.[90]

Ali jbg, Obama, bipartisanship, to neko državništvo, finoća, sve na note, pa da li biste bili ljubazni gospodo molim vas. Eto mu ga sad bipartisanship jebo ga isti. Trampara bi proglasio svog kandidata i pustio nacionalnu gardu na senatore.

_____
"Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

Post by William Murderface on Sun Oct 07, 2018 10:48 pm

Летећи Полип wrote:
William Murderface wrote:et Creepy

Pa to bi dobili i sa demokratskim sudijom.

Dobili bi malo manji zid i malo manje krokodila, što je za njih prevelik rizik. Igra se, što bi rekli Vasa i Miša Vasić, va bank.

_____

Post by Летећи Полип on Sun Oct 07, 2018 10:48 pm

MNE wrote:

Pa pazi, da je Kavana pao, najveći dugoročni pobednik bi bio trampizam. Jer bi jedini logičan odgovor jakog republikanskog kandidata posle toga morao da bude: " jesam, i pa šta".

_____

Post by Gargantua on Sun Oct 07, 2018 10:49 pm

Летећи Полип wrote:Demokrate se ponadale skalpu koji im niko kršten ne bi prepustio, pa se sad ljute što su dobili pesnicu u zube.

Svako ko se iole razume u politiku(tm) zna da je Kavana linija sa koje GOP nisu smeli da odstupe. Kavana nije neki marginalac iz Trampovog šinjela, već čistokrvni establišmentski republikanac. Ako bi on pao, sutra bi svakom od njih neki liberalni magazinčić mogao da nađe da je u osmom razredu vatao devojčice za sisu, ili da je na slavi pevao četničke pesme. Ovako je povučena linija, i to bi bilo to.

Pa da.

Danas je Santorum na CNNu baš insistirao na tome, da Kavano nije Trampovac (niti, implicitno, Benonovac, alt-rajtovac), nego Bušovac, blue blooded GOPer, as we knew them.

Post by MNE on Sun Oct 07, 2018 10:51 pm

@W

pa razlika je u tome što Gorsič nije obezbjeđivao većinu niti su tada nailazili midtermsi nakon kojih bi moglo da bude mnogo drugačije kod izbora sudije

a za ovo sa Garlandom ne kapiram šta hoćeš da kažeš, to međusobno blokiranje i opstrukcija za izbor sudija je kod njih manje više tradicija ali nikad se nije išlo toliko daleko kao u ovom slučaju da se vade njegovi opskurni poznanici od prije 3 decenije i kusur i da se namještaju retardirane priče

Post by William Murderface on Sun Oct 07, 2018 10:53 pm

Pa niko u toj partiji i nije trampovac (praktično svi trampovci su ljudi iz Trampovog inner circle-a koje je on doveo sa sobom - čitali smo ono o tužnoj sudbini Krisa Kristija i transition team-a). Ovo je bre esencija GOP-a u poslednjih 15 godina.

Last edited by William Murderface on Sun Oct 07, 2018 11:10 pm; edited 1 time in total

_____

Post by William Murderface on Sun Oct 07, 2018 10:58 pm

MNE wrote:@W

pa razlika je u tome što Gorsič nije obezbjeđivao većinu niti su tada nailazili midtermsi nakon kojih bi moglo da bude mnogo drugačije kod izbora sudije

a za ovo sa Garlandom ne kapiram šta hoćeš da kažeš, to međusobno blokiranje i opstrukcija za izbor sudija je kod njih manje više tradicija ali nikad se nije išlo toliko daleko kao u ovom slučaju da se vade njegovi opskurni poznanici od prije 3 decenije i kusur i da se namještaju retardirane priče

Brate, Kavana je imao senate hearing na kojem je mogao da izlož svoju tužnu priču (Prolazim kroz pakao, Miče!). Garlandu prosto nisu zakazali senate hearing, jer eto tako. To se nije desilo apsolutno nikad pre toga.

Ali pošto si već odlučio da sirotom Gang Bang Brettu sve nameštaju mangupi, onda je jasno da prosto želiš da ne shvatiš ništa.

_____

Post by Летећи Полип on Sun Oct 07, 2018 11:02 pm

I btw, Medison iz vrking az intended.

_____

Post by MNE on Sun Oct 07, 2018 11:04 pm

ništa kad budu oni imali većinu u senatu neka opstruiraju idućeg republikanskog kandidata, ja bih radije da me odbiju u startu nego da mi po medijima pretresaju šta sam radio u srednjoj i da pokušavaju da mi rasture familiju, ko god da je izlazio sa više djevojaka (a većina muškaraca jeste) i otkačio poneku je pod rizikom da mu ista ta sjutra izmisli ko zna šta i onda #believewomenbecausevagina

Post by William Murderface on Sun Oct 07, 2018 11:05 pm

Летећи Полип wrote:I btw, Medison iz vrking az intended.

Naravno, u tome i jeste ključ.

_____

Post by Gargantua on Sun Oct 07, 2018 11:06 pm

Pa svakako nije ovo prva era borbe između demokratskog i oligarhijskog principa upravljanja u SAD, skoro ceo 19. vek je tako protekao (klimoglav ka Fukujami i Decay of American institutions, to je sad opšte mesto).

Post by William Murderface on Sun Oct 07, 2018 11:06 pm

MNE wrote:ništa kad budu oni imali većinu u senatu neka opstruiraju idućeg republikanskog kandidata, ja bih radije da me odbiju u startu nego da mi po medijima pretresaju šta sam radio u srednjoj i da pokušavaju da mi rasture familiju, ko god da je izlazio sa više djevojaka (a većina muškaraca jeste) i otkačio poneku je pod rizikom da mu ista ta sjutra izmisli ko zna šta i onda #believewomenbecausevagina

Jako.

_____

Post by MNE on Sun Oct 07, 2018 11:11 pm

naravno da je jako, jedno je kad ti pretresaju šta si nekad negdje rekao u vezi službe ili u javnosti a drugo kad ti čeprkaju po privatnom životu, ne znam kako ne vidiš razliku i koliki je ovo presedan i potencijal za prljave igre

Post by xie saike on Sun Oct 07, 2018 11:12 pm

siroma trampovsko retardirano govno 

_____
U Srbiji vlada bezvezništvo, u pravom smislu te reči.
Želimir Žilnik

-----------------------------------------------------
Фолу-Уп Гроуп Боард

Post by William Murderface on Sun Oct 07, 2018 11:13 pm

Čeprkaju ti po privatnom životu kad se kandiduješ za sudiju vrhovnog suda? Pa ima li kraja bezobrazluku

_____

Post by MNE on Sun Oct 07, 2018 11:17 pm

pa recimo da je to posao kao i svaki drugi i valjda je bitnije kako zna da ga radi nego dal se lešio od alkohola u mladosti, imaš likove koji su bili prilično problematični u pubertetu pa su kasnije postali profesori doktori itd.

Post by William Murderface on Sun Oct 07, 2018 11:25 pm

Bukvalno sve što pišeš je potpuno pogrešno. Počev od onog, pa brate, svi bi lagali da su na njegovom mestu, a i ko nije uvatio devojku za dupe kad je bio mlad, hehe, pa do ovog poso kao svaki drugi, bitno je valda dal čovek ume u zakoni.

_____

Post by MNE on Sun Oct 07, 2018 11:41 pm

problematično je što je lagao ali je isto tako problematično i što je pitan takve stvari u ovom kontekstu, da nije bilo priče o mogućem silovanju tj. pokušaja silovanja vjerovatno bi rekao jbg pio sam pa šta ali ovako bi se odma okrenulo na silovao si al si bio pijan pa si zaboravio

Post by William Murderface on Sun Oct 07, 2018 11:43 pm

Pa eto, kažem, siroma čovek.

_____

Post by disident on Sun Oct 07, 2018 11:45 pm

MNE wrote:naravno da je jako, jedno je kad ti pretresaju šta si nekad negdje rekao u vezi službe ili u javnosti a drugo kad ti čeprkaju po privatnom životu, ne znam kako ne vidiš razliku i koliki je ovo presedan i potencijal za prljave igre
ne znam za ameriku, ali to je potpuno normalna stvar u srbiji kada se radi bezbednosna provera i za najnizi stepen, ide se bukvalno po komsiluku i vode se razgovori o apsolutno svemu vezanom za tebe

_____
Admin

Post by Creepy Uncle on Sun Oct 07, 2018 11:53 pm

radi se i kad se dobija dozvola za oružje i kad se aplicira za bilo koji posao u vezi sa bezbednošću i odbranom. dva vojnika su po mojoj zgradi ispitali sve o jednom mladom bračnom paru, kakve su komšije, da li imaju možda nekih problema za koje mi znamo. a MNE se pravi lud za sve pare.

_____
His black Porsche said “Gypsy” on it, and he wore a scarf around his head. He used to be a ballerina, and he was homosexual, and very hot for Iggy’s parts—body parts—and “yen” is a term that William Burroughs uses a lot describing the craving for heroin. So in “Lust for Life” there’s a line, “Here comes Johnny Yen again, with liquor and drugs and a sex machine,” and that’s Gypsy Johnny coming up to Wonderland Avenue with his scarves and his drugs and his motorized dildos and whatever else he had, his balloons full of Mexican heroin that was killing all of us.

Post by Sponsored content

Current date/time is Tue Dec 11, 2018 1:43 am