Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

    Severna Makedonija

    Zuper

    Posts : 10694
    Join date : 2016-06-25

    Severna Makedonija - Page 23 Empty Re: Severna Makedonija

    Post by Zuper Mon Apr 22, 2019 1:37 am

    Pa svi znaju da si pljuvao proteste u cemu je problem?
    Ja sam pricao o postenjacini Zeavu koji je pokrao glasove u Sobranju i prekrsio zakon o referenduma u Makedoniji.
    Onda ste se par nazovi leficara ubacilo.
    Znas ja bih voleo samo zbog vas da se vrati SFRJ i da se uvede neki red u bezbednost zemlje po npr. pitanju stranih donacija politickim organizacijama u zemlji.
    Nije sve lose bilo u komunizmu, ne sme se biti iskljuciv.

    Kondo wrote:
    Mr. Moonlight wrote:to mogu i preko kondove bugarske, stvarno ne vidim oko čega bi mogli da sarađujemo

    NIKADA!

    Severna Makedonija - Page 23 3579118792

    šta se ložiš supere bude ti se radikalski snovi kad toma u prvog krugu vodi protiv tadića

    Morava-Vardar-Egej.
    Ali prvo mi sredi neke autograme pa da pricamo.
    Erős Pista

    Posts : 81371
    Join date : 2012-06-10

    Severna Makedonija - Page 23 Empty Re: Severna Makedonija

    Post by Erős Pista Mon Apr 22, 2019 1:44 am

    Nema potrebe da sanjaris, Zupo, mi na Burundiju vec vodimo brigu o bezbednosti! Insinuiraj jos jednom nesto o rl-u drugih forumasa (grantovi itsl) i ima da te nema.

    SFRJ FTW!


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    Zuper

    Posts : 10694
    Join date : 2016-06-25

    Severna Makedonija - Page 23 Empty Re: Severna Makedonija

    Post by Zuper Mon Apr 22, 2019 1:50 am

    Cemu takve pretnje? Cemu nervoza?
    Ja sam ocekivao da si ti iznad takvih prizemnosti.

    Inace,tokom vremena Tita i partije ne bi to moglo.
    Samo da znas.
    Erős Pista

    Posts : 81371
    Join date : 2012-06-10

    Severna Makedonija - Page 23 Empty Re: Severna Makedonija

    Post by Erős Pista Mon Apr 22, 2019 1:51 am

    Sta ne bi moglo?


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    Erős Pista

    Posts : 81371
    Join date : 2012-06-10

    Severna Makedonija - Page 23 Empty Re: Severna Makedonija

    Post by Erős Pista Mon Apr 22, 2019 1:54 am

    Pobeze Zupica Severna Makedonija - Page 23 1949538119


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    Zuper

    Posts : 10694
    Join date : 2016-06-25

    Severna Makedonija - Page 23 Empty Re: Severna Makedonija

    Post by Zuper Mon Apr 22, 2019 1:59 am

    Pa kada si me razbucao.
    Evo svako moze da vidi kako pretim iznad.
    Samo se nadam da posto si me pocepao i ja utekao neces sada brisati napisano.
    To bi me dotuklo, srecom imam snimljeno.
    Erős Pista

    Posts : 81371
    Join date : 2012-06-10

    Severna Makedonija - Page 23 Empty Re: Severna Makedonija

    Post by Erős Pista Mon Apr 22, 2019 2:00 am

    Sta imas snimljeno?


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    Erős Pista

    Posts : 81371
    Join date : 2012-06-10

    Severna Makedonija - Page 23 Empty Re: Severna Makedonija

    Post by Erős Pista Mon Apr 22, 2019 2:04 am

    Opet pobeze Severna Makedonija - Page 23 1949538119


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    Anonymous
    Guest

    Severna Makedonija - Page 23 Empty Re: Severna Makedonija

    Post by Guest Mon Apr 22, 2019 1:55 pm

    Grantovčani.
    Erős Pista

    Posts : 81371
    Join date : 2012-06-10

    Severna Makedonija - Page 23 Empty Re: Severna Makedonija

    Post by Erős Pista Mon Apr 22, 2019 5:01 pm

    Severna Makedonija - Page 23 3579118792


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    Nektivni Ugnelj

    Posts : 49955
    Join date : 2017-11-16

    Severna Makedonija - Page 23 Empty Re: Severna Makedonija

    Post by Nektivni Ugnelj Mon Apr 22, 2019 6:08 pm

    fikret selimbašić wrote:Grantovčani™️.

    Pusti ti to, od Grantovčana do Grantovčaka kratak je put  Severna Makedonija - Page 23 2304934895
    Filipenko

    Posts : 22555
    Join date : 2014-12-01

    Severna Makedonija - Page 23 Empty Re: Severna Makedonija

    Post by Filipenko Mon Apr 22, 2019 10:50 pm

    William Murderface wrote:
    Zuper wrote:Pa ja sam odavno rekao da srpska poltiika treba da se veze za VMRO, ne zato sto je te stare bugarase nesto volim, vec zato sto ce oni brzo na vlast a svi su ih izradili u okruzenju pa je to lepa prilika za nas da stvorimo saradnju.

    Inace nemoj da se brines Vilijame, kupice i sredice to Ameri za Zaeva jos u ovom krugu iako je jasno da vecina naroda ne podrzava njega ni promenu imena na ovaj nacin, cisto silovanje demokratije...bio bih bas iznenadjen da se to ne desi, mada, cuda su moguca.

    Ko smo to "mi"? Ja ne vidim nikakve "nas",  vidim samo Vucica koji salje saradnike sluzbe da upadaju u makedonski parlament, pljuje Zaeva i proglasava ga promoterom Velike Albanije, velica VMRO kao velike prijatelje Srbije, i na kraju pomaze bratu Gruji da zbrise kod brata Orbana.


    A kao nije promoter Velike Albanije. Severna Makedonija - Page 23 1233199462

    Inace, potpuno sam saglasan da nam tzv. Severna Makedonija ic ne treba. Samim tim se smanjuje i znacaj presevske doline. Ko jebe Grcku i strateski interes u vidu odlaska na more, kao neko ce da zatvori autoput kojim se ide do mora...
    Filipenko

    Posts : 22555
    Join date : 2014-12-01

    Severna Makedonija - Page 23 Empty Re: Severna Makedonija

    Post by Filipenko Mon Apr 22, 2019 11:12 pm

    Evo ga embodiment of zuperism!


    Mr.Pink

    Posts : 11141
    Join date : 2014-10-28
    Age : 44

    Severna Makedonija - Page 23 Empty Re: Severna Makedonija

    Post by Mr.Pink Mon Apr 22, 2019 11:13 pm

    zar i ti sine brute

    pa koji ce ti kurac more, do berlina ces najbrze autoputem


    _____
    radikalni patrijarhalni feminista

    smrk kod dijane hrk
    ficfiric

    Posts : 34058
    Join date : 2012-02-10

    Severna Makedonija - Page 23 Empty Re: Severna Makedonija

    Post by ficfiric Sun May 05, 2019 9:08 pm

    Pendarovski ubedljivo vodi na izborima za predsednika Severne Makedonije

    Stevo Pendarovski (56), prozapadni kandidat SDSM-a na vlasti, u vođstvu je u drugom krugu predsedničkih izbora u Severnoj Makedoniji s 57 odsto, pokazuju rezultati na osnovu 30 odsto prebrojanih glasova.

    U drugom krugu sučelili su se Pendarovski i Gordana Siljanovska-Davkova (63), kandidatkinja nacionalističke desnice.

    Prema nezvaničnim podacima sa sajta Državne izborne komisije, Pendarovski je, nakon 58,77 odsto obradjenih mesta, dobio 218.748 glasova, odnosno 54,68 odsto glasova.

    Kandidatkinnja makedonske opozicione koalicije VMRO DPMNE Godrana Siljavska-Davkova je osvojila 167.390 glasova ili 41,85 odsto, dok je nevažećih 13.879 listića, odnosno 3,47 odsto.

    Pendarovski i Siljanovska-Davkova bili su izjednačeni nakon prvog kruga sa 42,85 naspram 42,24 odsto glasova.

    "Stevo Pendarovski vodi i očekujemo da on pobedi", rekao je visoki zvaničnik stranke SDSM Aleksandar Kiracovski nakon zatvaranja birališta, referirajući se na inicijalne rezultate koje je prikupila stranka.

    Generalni sekretar VMRO DPMNE Igor Janušev izjavio je večeras da očekuje odličan rezultat kadidatkinje makdonske opzicije za predsednika države Gordane Siljanovske i optužio vlast za izborne neregularnosti.

    Državna izborna komisija objavila je da je do 18.30 sati na birališta izašlo oko 44,5 odsto birača čime je pola sata pre zatvaranja glasačkih mesta pređen prag od 40 odsto, potreban da bi izbori bili valjani.

    U prvom krugu izlaznost je bila tek nešto viša od 40 odsto.


    _____


    Uprava napolje!

    Zuper

    Posts : 10694
    Join date : 2016-06-25

    Severna Makedonija - Page 23 Empty Re: Severna Makedonija

    Post by Zuper Sun May 05, 2019 9:31 pm

    Pandur vodi, arbansi maksimalno glasali za njega...
    Kako prenosi jedan mk sajt:

    Албанците го избираат новиот претседател на Македонија
    Severna Makedonija - Page 23 Glasovite-na-reka-960x480

    Гласовите дадени за Блерим Река во албанските општини во вториот круг главно отидоа на контото на Стево Пендаровски. Па така Липково на Пендаровски во вториот круг му даде 4067 гласови од досега обработените (некаде околу 60 отсто), а во првиот круг имал 1669 гласа. Тие 2900 гласа на Река во вториот круг се гласови за Пендаровски. Иста е и состојбата во Желини, каде од досега обработените гласови Пендаровски има 2734 гласа, а во првиот имал само 878 гласа. Гордана Силјановска Давкова имала 15, а сега 47 гласа.

    И Арачиново кое во првиот круг им кажа НЕ на ДУИ и СДСМ, во вториот круг гласовите ги даде за Пендаровски – од 835 во првиот круг, сега има 2896 од досега обработените гласови. Боговиње го избра Пендаровски. Најголем дел од гласовите дадени за Река сега отидоа на контото на Пендаровски – од 1547 гласа сега, од оние гласови кои се пребројани, Пендаровски има 3759 гласа.

    Samo ja gledam uzivo makedonsku izbornu komisiju i oni su na 46% obradjenog materijala i odnos 52.41-44% pri cemu vmro-vka stalno spusta kako dolaze podaci vec jedno sat vremena...nije se jos ustalio procenat.
    Ali mislim da Pandur dobija.

    Zaev dobro platio reki...
    Anonymous
    Guest

    Severna Makedonija - Page 23 Empty Re: Severna Makedonija

    Post by Guest Sun May 05, 2019 9:35 pm

    Zuper wrote:
    Samo ja gledam uzivo makedonsku izbornu komisiju

    Da li možeš ovo da objasniš?

    Argumentovano.
    Zuper

    Posts : 10694
    Join date : 2016-06-25

    Severna Makedonija - Page 23 Empty Re: Severna Makedonija

    Post by Zuper Sun May 05, 2019 9:40 pm

    Mogu,

    https://rezultati.sec.mk/mk-MK/1/r
    Zuper

    Posts : 10694
    Join date : 2016-06-25

    Severna Makedonija - Page 23 Empty Re: Severna Makedonija

    Post by Zuper Sun May 05, 2019 9:42 pm

    Severna Makedonija - Page 23 D5064XpXkAAZQm2
    Anonymous
    Guest

    Severna Makedonija - Page 23 Empty Re: Severna Makedonija

    Post by Guest Sun May 05, 2019 9:46 pm

    Zuper wrote:Pandur vodi, arbansi maksimalno glasali za njega...
    Kako prenosi jedan mk sajt:

    Албанците го избираат новиот претседател на Македонија
    Severna Makedonija - Page 23 Glasovite-na-reka-960x480

    Гласовите дадени за Блерим Река во албанските општини во вториот круг главно отидоа на контото на Стево Пендаровски. Па така Липково на Пендаровски во вториот круг му даде 4067 гласови од досега обработените (некаде околу 60 отсто), а во првиот круг имал 1669 гласа. Тие 2900 гласа на Река во вториот круг се гласови за Пендаровски. Иста е и состојбата во Желини, каде од досега обработените гласови Пендаровски има 2734 гласа, а во првиот имал само 878 гласа. Гордана Силјановска Давкова имала 15, а сега 47 гласа.

    И Арачиново кое во првиот круг им кажа НЕ на ДУИ и СДСМ, во вториот круг гласовите ги даде за Пендаровски – од 835 во првиот круг, сега има 2896 од досега обработените гласови. Боговиње го избра Пендаровски. Најголем дел од гласовите дадени за Река сега отидоа на контото на Пендаровски – од 1547 гласа сега, од оние гласови кои се пребројани, Пендаровски има 3759 гласа.

    Samo ja gledam uzivo makedonsku izbornu komisiju i oni su na 46% obradjenog materijala i odnos 52.41-44% pri cemu vmro-vka stalno spusta kako dolaze podaci vec jedno sat vremena...nije se jos ustalio procenat.
    Ali mislim da Pandur dobija.

    Zaev dobro platio reki...




    Severna Makedonija - Page 23 P01ghrgt

    Severna Makedonija - Page 23 Storegrapes
    Zuper

    Posts : 10694
    Join date : 2016-06-25

    Severna Makedonija - Page 23 Empty Re: Severna Makedonija

    Post by Zuper Sun May 05, 2019 9:48 pm

    U stvari je obradjeno mnogo vise biraca i birackih mesta, bice razlika oko 8%.
    Filipenko

    Posts : 22555
    Join date : 2014-12-01

    Severna Makedonija - Page 23 Empty Re: Severna Makedonija

    Post by Filipenko Thu Jun 13, 2019 12:07 am

    Donald Jozefa Tusk tesi Stevicu Panderovskog da nije pitanje da li ce se omoguciti da Severna Makedonija pokrene proces, nego kada. Severna Makedonija - Page 23 1403342043 Samo ne moze sada, jer se ne slazu sve clanice Severna Makedonija - Page 23 3363120308 Jos da Zaev podnese ostavku, umesto da predstavi ovo kao pobedu u Vucicevskom stilu...
    Zuper

    Posts : 10694
    Join date : 2016-06-25

    Severna Makedonija - Page 23 Empty Re: Severna Makedonija

    Post by Zuper Tue Jun 18, 2019 9:38 pm

    Bugarska: Severna Makedonija ne može da uđe u EU i NATO

    Karakačanov je više puta izjavljivao da će Bugarska blokirati pristupanje Severne Makedonije Evropskoj uniji i NATO-u, ukoliko premijer Zoran Zaev „nastavi da tvrdi da makedonski jezik postoji“.

    Bivši predsednik Bugarske Georgi Prvanov takođe aktivno izražava svoje mišljenje o istoriji Bugarske i Severne Makedonije. Prema njegovim rečima, stanovnici susedne zemlje su se i u Srednjem veku i tokom bugarske renesanse identifikovali kao Bugari.

    „Ako želite da budete deo EU, niko vam ne brani da budete Makedonci. Ako želite da verujete u utopiju da je Aleksandar Makedonski vaš predak, to je vaša stvar, ali ne možete da falsifikujete istoriju”, istakao je ministar.

    On je istovremeno izrazio sumnju u efikasnost rada zajedničke komisije — napori da se stvori nešto što bi odgovaralo obema stranama neće dovesti ni do čega.

    „Ne može se stvoriti surogat od istorijske istine i falsifikata, nešto između laži i istine“, rekao je on.

    Ranije je političar izrazio ogorčenje zbog činjenice da Skoplje insistira na makedonskom poreklu revolucionara Gocea Delčeva, kao i zbog nedavnog predloga Severne Makedonije za zajedničku proslavu posvećenu tom nacionalnom heroju 7. oktobra — na dan kada je Sofija predala njegove posmrtne ostatke Skoplju.
    Zuper

    Posts : 10694
    Join date : 2016-06-25

    Severna Makedonija - Page 23 Empty Re: Severna Makedonija

    Post by Zuper Tue Jun 18, 2019 9:39 pm

    Putevi ce se zazeleti Srba ali Srba nece biti..
    Filipenko

    Posts : 22555
    Join date : 2014-12-01

    Severna Makedonija - Page 23 Empty Re: Severna Makedonija

    Post by Filipenko Tue Jun 18, 2019 9:44 pm

    Nece se zazeleti Srba, kao sto se nisu zazeleli ni Turaka. Ne brini.

    Severna Makedonija - Page 23 Empty Re: Severna Makedonija

    Post by Sponsored content


      Current date/time is Fri Apr 19, 2024 6:27 pm