Kosovo*

Share

Re: Kosovo*

Post by Gargantua on Wed Dec 05, 2018 5:28 pm

KinderLad wrote:Vlast nastavlja da turira narod punom parom. 

Prava tragedija je što opozicija nije nikakva alternativa. Jednostavno - bezizlaz. Kompletna srpska politićka elita je gurnula zemlju u crnu rupu iz koje teško da će izaći.

Morem plovi jedna mala barka

Post by Djamolidine Abdoujaparov on Wed Dec 05, 2018 9:27 pm

Kosovsko tužilaštvo saopštilo je juče da od srpskih organa nije dobilo podatke koji su od ključnog značaja u istrazi ubistva Olivera Ivanovića. Prema njihovim navodima, srpska policija tvrdila je da ne zna ko je osumnjičeni Milan Radoičić pošto je on državljanin Kosova.

Reagujući na izjavu ministarke pravde Srbije Nele Kuburović da je Priština odbila da sprovede radnje u vezi sa istragom ubistva Olivera Ivanovića, kosovsko tužilaštvo istaklo je da je do sada podnelo više zahteva za saradnju, ali da nije dobilo odgovor.
„Do sada smo dobili samo neke informacije koje nisu od suštinskog značaja za rasvetljavanje slučaja, jer još uvek nismo dobili IMEI (međunarodni identifikacioni broj mobilnog telefona), SMS, kartografiju i dolazne i odlazne pozive“.
Navode da su jedan od zahteva ponovili i to onaj o SMS porukama koje je Ivanović slao i primao i brojevima koje je imao u telefonu.
Osumnjičenog Milana Radoičića ispitali su državni organi Srbije bez zahteva tužioca Kosova, uprkos činjenici da je srpska policija na zvaničnim sastancima saopštila da ne zna ko je Radoičić tvrdeći da je on državljanin Kosova.
Takođe, srpska strana zatražila je i dobila od kosovske policije čaure sa lica mesta, ali tužilaštvo još uvek nije dobilo od Srbije izveštaj o ovom veštačenju.
Podsetimo, predsednik Srbije Aleksandar Vučić rekao je gostujući na RTS-u da je Srbija tražila čaure, ali da ih nikada nije dobila sugerišući da bi moglo da se ispostavi da je za ubistvo upotrebljeno drugo oružje.
„Sve što je prištinska strana radila od prvog trenutka, to je bilo apsolutno traljavo. Tražili smo čaure – izvršite balistiku i dajte nam čaure u 24 sata. Da li je baš iz „Hekler&Koha“ ili je iz jedne druge puške iz okolne zemlje iz 1992. godine pucano? Nikad nismo dobili čaure do dana današnjeg“.

krik

Post by otto katz on Wed Dec 05, 2018 9:50 pm

Jel to to priznanje Kosova što stalno pominjete?

_____
Разгромили атаманов
Разогнали воевод

Post by Mr. Moonlight on Wed Dec 05, 2018 10:21 pm

tu je samo lepo rečeno kada ga priznaju zašto će ga priznati

_____
    .i.

When I Get Low, I Get High.

Writing in the book of life, a chapter of insanity

Post by KinderLad on Wed Dec 05, 2018 10:22 pm

valjda laznog drzava Kosova?

Post by beatakeshi on Wed Dec 05, 2018 10:39 pm

"Ne znamo ko je, ali je državljanin Kosova"  Teško da su čak i Kuburovićka, dr Slina i Džiberka zajedno mogli da smisle nešto tako.

Post by Djamolidine Abdoujaparov on Wed Dec 05, 2018 11:56 pm

-jel vi znate ko je radoičić?
-ne znamo, nikad čuli
-a ne znate?
-pa ne, kažem znamo, branik srpstva, položio poligraf i to
-a znači znate ko je radoičić
-pa ne znamo, neki državljanin kosova valjda, samo tetki lek da odnesemo...

Post by Bluberi on Thu Dec 06, 2018 12:00 am

Post by kud_genijalci on Thu Dec 06, 2018 2:29 am

Strani mediji citiraju Brnabićevu da je "intrevention an option" i tu nema ni traga tongue-in-cheek stilu već se to satvlja na znanje i možda su nju prosto navukli u onaj intervju s pitanjem o Srebrenici i sada s pitanjem o Kosovu, možda se preigrala i dobila želju da se meša u svoj posao. Ali to upravo nije njen posao, ona je kao Milan Panić - lek za spoljašnju upotrebu /Koštuničine reči od nekad), međutim ona zvuči kao Vulin i Babić i Martinović.

_____
svojeručan

Post by Kondo on Thu Dec 06, 2018 2:38 am

mali kurac al veliko kurčenje

_____
Дакле, волео бих да се ЈСД Партизан угаси, али не и да сви (или било који) гробар умре.

Post by Gargantua on Thu Dec 06, 2018 7:34 am

Možda mi je sećanje izbledelo, zadnji iz "regiona" koji je tako verbalno pretio vojnom opcijom je Mesić, pre 10ak godina, "ako RS pokuša otcepljenje...".

Post by Kondo on Thu Dec 06, 2018 12:17 pm

noćas sam čitao ova razna nova otkrića o radoičiću, suđenje za otmicu makedonskog albanskog biznismena i slično. ja sad više nemam prostora za sumnju da svako ko može da utiče na vlast u srbije u smislu navođenja da pravi što veća sranja tamo gde postoji krizni kapacitet, radi isto što su radili u vreme miloševića. ne kažem da je MI6 kriv što radoičić vodi srpsku listu ili ima verovatno skladište oružja tamo gde mu treba, ali je sumanuto da niko do sada nije ultimativno reagovao. mi otvaramo pristupna poglavlja dole instalirana infrastruktura da li za gerilski rat na severu da li za ne znam ni sam koji biznis.

zapravo kontraverzni biznismeni - u čemu, sa čime, ŠKK ima na kosovu da im trebaju ovakvi? heroin, meskalin, tripovi?

_____
Дакле, волео бих да се ЈСД Партизан угаси, али не и да сви (или било који) гробар умре.

Post by MNE on Thu Dec 06, 2018 12:27 pm

Milan Kalinić propo

Post by Creepy Uncle on Thu Dec 06, 2018 12:35 pm

_____
His black Porsche said “Gypsy” on it, and he wore a scarf around his head. He used to be a ballerina, and he was homosexual, and very hot for Iggy’s parts—body parts—and “yen” is a term that William Burroughs uses a lot describing the craving for heroin. So in “Lust for Life” there’s a line, “Here comes Johnny Yen again, with liquor and drugs and a sex machine,” and that’s Gypsy Johnny coming up to Wonderland Avenue with his scarves and his drugs and his motorized dildos and whatever else he had, his balloons full of Mexican heroin that was killing all of us.

Post by kud_genijalci on Thu Dec 06, 2018 2:45 pm

Kondo wrote:mali klit al veliko kurčenje

_____
svojeručan

Post by disident on Sat Dec 08, 2018 12:01 am

Ništa im nije sveto
https://www.kurir.rs/vesti/politika/3168937/sramota-pristina-se-ne-smiruje-najavili-zabranu-ulaska-za-cecu-pevacica-najavila-koncert-podrske-srbima-na-kosovu-albanci-hoce-da-ga-zabrane?ref=fbkurir

_____
Admin

Post by KinderLad on Sat Dec 08, 2018 12:13 am

Kulturfašisti

Post by disident on Sat Dec 08, 2018 12:20 am

Ja samo u glavi čujem glas djv
Dokle ide ovaj teror ljudi moji pitam ja vas!?

_____
Admin

Post by MNE on Sat Dec 08, 2018 12:22 am

sjutra Ceca kod Sarape sa Lazanskim i DJV

Post by Bluberi on Sat Dec 08, 2018 10:43 pm

Post by bruno sulak on Sat Dec 08, 2018 10:48 pm

Kondo wrote:noćas sam čitao ova razna nova otkrića o radoičiću, suđenje za otmicu makedonskog albanskog biznismena i slično. ja sad više nemam prostora za sumnju da svako ko može da utiče na vlast u srbije u smislu navođenja da pravi što veća sranja tamo gde postoji krizni kapacitet, radi isto što su radili u vreme miloševića. ne kažem da je MI6 kriv što radoičić vodi srpsku listu ili ima verovatno skladište oružja tamo gde mu treba, ali je sumanuto da niko do sada nije ultimativno reagovao. mi otvaramo pristupna poglavlja  dole instalirana infrastruktura da li za gerilski rat na severu da li za ne znam ni sam koji biznis.

zapravo kontraverzni biznismeni - u čemu, sa čime, ŠKK ima na kosovu da im trebaju ovakvi? heroin, meskalin, tripovi?

pa vucic je na vlasti zato sto je prodao pricu da moze da kontrolise likove poput radoicica a da ce oni za njega kontrolisati "poludeli narod".

_____
The law provides us structure to guide us through paralyzing and trying times. But it requires us a vision to its procedures and higher purposes. Before we assume our respective roles in this enduring drama just let me say that when these frail shadows we inhabit now have quit the stage we'll meet and raise a glass again together in Valhalla.

Post by KinderLad on Sun Dec 09, 2018 12:45 am

Koji on sam poludjuje svakog dana Informerom, S.Telegrafom i ostalim slicnim alatkama

Post by Gargantua on Sun Dec 09, 2018 11:48 am

to je "strategija tenzije" na vučićev način uz učešće onih kojima je obećao "rešavanje kosova".

Post by bruno sulak on Sun Dec 09, 2018 11:46 pm

tacno. eno sve lepo pise kod jelene milic koja je upravo presla granicu od korisnog idiotluka do nitkovluka. ovako kako sada brani radoicica isto bi branila autodefensas u kolumbiji.

_____
The law provides us structure to guide us through paralyzing and trying times. But it requires us a vision to its procedures and higher purposes. Before we assume our respective roles in this enduring drama just let me say that when these frail shadows we inhabit now have quit the stage we'll meet and raise a glass again together in Valhalla.

Post by KinderLad on Sun Dec 09, 2018 11:51 pm

Nisam siguran za ovo oko korisnosti

Post by Sponsored content

Current date/time is Fri Dec 14, 2018 12:04 am