Air B'rn'B

Share
Filipenko

Re: Air B'rn'B

Post by Filipenko on Sat Jan 05, 2019 1:54 pm

"Da li vi to mnozenjem ukazujete na njenu seksualnu orijentaciju, gospodine? Ona ima puno pravo da odlucuje sta ce sa svojim reproduktivnim organima", dodala je ministarka Zorana Mihailovic.
uskok i ajduk

Post by uskok i ajduk on Thu Jan 10, 2019 12:03 pm

Ana Brnabic [ltr]@anabrnabic[/ltr] Jan 3
More
Kakva neverovatna kritika politike Vlade od prof Ljubomira Madžara u @OnlineDanas: "Preduzetnici su najkreativniji sloj društva, mnogo važniji nego naučinici ili umetnici, stvaraju nove vrednosti". Kritika zato što konačno ulažemo u nauku i umetnost, u drugačiju viziju razvoja?

Ana Brnabic [ltr]@anabrnabic[/ltr] Jan 3
More
Kritika upućena Vladi koja je uvela preduzetničko obrazovanje u škole, oslobodila mlade preduzetnike poreza i doprinosa u 1. god poslovanja. A nauka: najrazvijenije zemlje izgrađene na istraživanju i razvoju. Hvala na savetu da batalimo nauku i umetnost koji nećemo prihvatiti.

Ana Brnabic [ltr]@anabrnabic[/ltr] Jan 8
More
Магнохром се полако подиже на ноге. Посебно добра вест да за даљи развој користе домаћу памет са Машинског факултета. Сарадња привреде са факултетима и институтима је последњих деценија фалила за бржи раст. Верујем да ће бити све више овакве сарадње. https://vesti.mas.bg.ac.rs/ 

_____
"Mogu li ja da kažem ili ćete Vi da vodite intervju sami sa sobom? Samo kad bih mogla da kažem nešto… Prvo, uvek smo govorili našim građanima da ne možemo i nećemo da gledamo na EU kao na ćup sa novcem. Da bolji kvalitet života, radna mesta i bolje plate moraju doći od nas samih i snage naše ekonomije. Želimo da budemo deo EU jer je to mirovni projekat i jer delimo vrednosti sa EU." - Ana Brnabić
Kondo

Post by Kondo on Thu Jan 10, 2019 12:25 pm

ova volina mitrović mi je bio asistent na mašinskim konstrukcijama, good luck sa takvima

_____
Дакле, волео бих да се ЈСД Партизан угаси, али не и да сви (или било који) гробар умре.
Sotir

Post by Sotir on Thu Jan 10, 2019 12:42 pm

Што критикујете софистицирану Ану, кад под њеним вођством се постижу никад бољи резултати:

Магнохром је био озбиљна компанија. Ако успемо да у наредних две године подигнемо производњу на ниво 20% онога што је била некада бићемо срећни. За пет година нек буде 30% бићемо срећни.
Kondo

Post by Kondo on Thu Jan 10, 2019 12:47 pm

to su valjda kupili neki rusi, šta koji q vladu boli q za to

_____
Дакле, волео бих да се ЈСД Партизан угаси, али не и да сви (или било који) гробар умре.
uskok i ajduk

Post by uskok i ajduk on Thu Jan 10, 2019 1:05 pm

Sotir wrote:Што критикујете софистицирану Ану, кад под њеним вођством се постижу никад бољи резултати:

Da, stvarno, sofisticiranoj Ani umesto da kažu hvala što je oživela fabriku iz stečaja, oni kukaju, zakukavaju, traže mane. 
Narod nikad zadovoljan, ona jeste super-žena, ali ne može za 1 godinu da popravi sve što su DOSovci uništili. 

to su valjda kupili neki rusi,

Finci.
Ali to je sve Rusija. :filipenko:

_____
"Mogu li ja da kažem ili ćete Vi da vodite intervju sami sa sobom? Samo kad bih mogla da kažem nešto… Prvo, uvek smo govorili našim građanima da ne možemo i nećemo da gledamo na EU kao na ćup sa novcem. Da bolji kvalitet života, radna mesta i bolje plate moraju doći od nas samih i snage naše ekonomije. Želimo da budemo deo EU jer je to mirovni projekat i jer delimo vrednosti sa EU." - Ana Brnabić
beatakeshi

Post by beatakeshi on Thu Jan 10, 2019 1:58 pm

Igor Miskin, Finac sa dna kace.

Post by kapetanm on Thu Jan 10, 2019 5:07 pm

Prethodno su bili Indusi
William Murderface

Post by William Murderface on Sun Jan 13, 2019 10:08 pm

_____
"Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
bruno sulak

Post by bruno sulak on Sun Jan 13, 2019 10:14 pm

kakvi sad afroamerikanci?

_____
The law provides us structure to guide us through paralyzing and trying times. But it requires us a vision to its procedures and higher purposes. Before we assume our respective roles in this enduring drama just let me say that when these frail shadows we inhabit now have quit the stage we'll meet and raise a glass again together in Valhalla.
plachkica

Post by plachkica on Sun Jan 13, 2019 10:19 pm

ma ova budaletina iz sloge je pre par meseci tvitnuo kako bi brnabić u kavez sa obdarenim
afroamerikancima stavio, ne sećam se kojim povodom, danas je tvitnuo da je
milena ivanović đavo a ne žena, i da ivanoviću pored nje veći neprijatelj ne treba.
a jeremić, budala, umesto da iz saveza išutira ono govedo (i sebe i boška i stamatovića),
on piše ovo.
William Murderface

Post by William Murderface on Sun Jan 13, 2019 10:20 pm

Ma misli na onaj Veselinovicev tvit. Jebo to, nego mi zanimljiva ova najava dziberkinog povlacenja. Dzeremaja s tim diplomatskin tracevima obicno ne gresi.

_____
"Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

William Murderface

Post by William Murderface on Sun Jan 13, 2019 10:21 pm

plachkica wrote:ma ova budaletina iz sloge je pre par meseci tvitnuo kako bi brnabić u kavez sa obdarenim
milena ivanović đavo a ne žena, i da ivanoviću pored nje veći neprijatelj ne treba.
a jeremić, budala, umesto da iz saveza išutira ono govedo (i sebe i boška i stamatovića),
on piše ovo.

_____

KinderLad

Post by KinderLad on Sun Jan 13, 2019 10:24 pm

Ne bi me cudilo. Dobila je sta je htela (kvalitetnu stavku u CV-iju), a i nije narocito popularna te ni Vucicu to ne bi smetalo preterano. A ionako idu izbori a posle njih svakako neki novi fikus.
plachkica

Post by plachkica on Sun Jan 13, 2019 10:24 pm

i naravno, ona poentira

beatakeshi

Post by beatakeshi on Sun Jan 13, 2019 10:25 pm

Lazar (29) na pomolu? Odnosno onaj ministar finansija, Vujović?
Memajte
KinderLad

Post by KinderLad on Sun Jan 13, 2019 10:26 pm

plachkica wrote:ma ova budaletina iz sloge je pre par meseci tvitnuo kako bi brnabić u kavez sa obdarenim
on piše ovo.

Mislim da je jednostavnija opcija da Djilas izadje iz tog saveza
ficfiric

Post by ficfiric on Sun Jan 13, 2019 10:30 pm

Jeremiji ne verujem ni kad govori istinu ali nemam problem sa pustanjem ovakvih laznih traceva. Dobro je videti posle mnoooogo vremena Brnabu i Vucica u defanzivi - da moraju da objasnjavaju i demantuju traceve.

_____

Uprava napolje!
uskok i ajduk

Post by uskok i ajduk on Sun Jan 13, 2019 10:38 pm

E, a kako mu je sofisticirana Ana replicirala. #Divna #Zmaj3.0

_____
Kondo

Post by Kondo on Sun Jan 13, 2019 10:56 pm

KinderLad wrote:Ne bi me cudilo. Dobila je sta je htela (kvalitetnu stavku u CV-iju), a i nije narocito popularna te ni Vucicu to ne bi smetalo preterano. A ionako idu izbori a posle njih svakako neki novi fikus.

kvalitetna stavka u CV je dosta dubiozna, ali nije moje da pisem o tome. ono sto je zaista dobila je "odglavljivanje" continental winds slucaja iz kljesta nikole petrovica koji je pre toga tražio surov reket da se turbine u banatu puste u pogon. cim se to desilo, CW je sve to uredno tapnuo dalje uz ogromnu zaradu u cemu ni brnaba nije ostala suva qrca zaobidjena. vrhunski sukob interesa, korupcija par ekselans.

stavljam 10 dinara na to da joj tvitove jeremicu pise BS.

_____
KinderLad

Post by KinderLad on Sun Jan 13, 2019 11:01 pm

Kondo wrote:
KinderLad wrote:Ne bi me cudilo. Dobila je sta je htela (kvalitetnu stavku u CV-iju), a i nije narocito popularna te ni Vucicu to ne bi smetalo preterano. A ionako idu izbori a posle njih svakako neki novi fikus.

kvalitetna stavka u CV je dosta dubiozna, ali nije moje da pisem o tome. ono sto je zaista dobila je "odglavljivanje" continental winds slucaja iz kljesta nikole petrovica koji je pre toga tražio surov reket da se turbine u banatu puste u pogon. cim se to desilo, CW je sve to uredno tapnuo dalje uz ogromnu zaradu u cemu ni brnaba nije ostala suva qrca zaobidjena. vrhunski sukob interesa, korupcija par ekselans.

stavljam 10 dinara na to da joj tvitove jeremicu pise BS.

Ok ok, u svakom slucaju nije tu iz uverenja
plachkica

Post by plachkica on Sun Jan 13, 2019 11:14 pm

hm, đilas nagoveštava nešto

KinderLad

Post by KinderLad on Sun Jan 13, 2019 11:16 pm

Pa jbg, ne moze se stati iza onih reci...
Sotir

Post by Sotir on Sun Jan 13, 2019 11:38 pm

Pinče,
Bio pre neki dan do SIVa, snimio one fotelje.
Jesu stare, ali su ih lepo renovirali.
Imam snimak, ali me zeza da postavim.
Lepo izgledaju zaista.

Ja se nameračio da moje fotelje na leto renoviram.
Gledao sam materijal, treba još da nađem ko će moći povoljno da to prošije. Sam bih sredio drvo i postavio šper.
kuku

Post by kuku on Mon Jan 14, 2019 12:14 am

da za sledeci 5. 10. zauzmemo busiju ispred SIV-a?

_____
imam vremena za kurve za kurve bajo

Post by Sponsored content

Current date/time is Mon Mar 25, 2019 8:45 pm