Air B'rn'B

Share

Re: Air B'rn'B

Post by William Murderface on Thu Sep 06, 2018 4:54 pm

Sori, glup sam

_____
"Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije

Post by darling on Thu Sep 06, 2018 5:03 pm

ma... 

Post by паће on Thu Sep 06, 2018 5:57 pm

darling wrote:zjbvm se! i s tim previse, i s obrazovanjem, i s obrazovanjem u inostranstvu, i sa strucnim. 

izvinite, necu vise. prosla sam ko 381 s ironicnim saopstenjem

Терај даље, то ти ми помажемо спрдати се, праштај ако не добацујемо.

_____
а шта, пробија те врућина? кад купујеш климу, гледај да нема икс у називу.
mathematics, the only done science

Post by plachkica on Fri Sep 07, 2018 8:36 pm

Pitate me za LBGT dok Hilandar gori <3

"Moram da naglasim da u ovom trenutku naša zemlja ima drugih, jako važnih otvorenih pitanja koja moramo da rešimo u bliskoj budućnosti u korist svih građanki i građana Srbije. Sigurna sam da će u jednom trenutku i ova tema doći na dnevni red, ali sada je trenutak da se fokusiramo na pitanja od, pre svega, nacionalnog značaja. Takođe verujem da će bolji životni standard građana, osnovni cilj naše politike, veće plate i penzije, veće mogućnosti za karijeru, sigurnost i perspektivu koju ljudi vide za sebe i svoje porodice, svakako smanjiti podele i animozitete u društvu pa će onda i rasprava oko ove teme biti mnogo konsktruktivnija i sa manje emocija i stereotipa, a mnogo više razuma i ljudskosti", navela je. 

https://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2018&mm=09&dd=07&nav_category=11&nav_id=1440980

kakvo pišanje po lgbt ljudima, ovo ni sns glasači od vučića nisu doživeli

Post by Mr. Moonlight on Fri Sep 07, 2018 8:42 pm

prava imaju bogati, da li su lgbt nije bitno, samo kada su siromašni, onda jeste, njima je još gore

zna se šta se radi po sirotinji

_____
    .i.

When I Get Low, I Get High.

I'm forever blowing bubbles,
Pretty bubbles in the air,
They fly so high, nearly reach the sky,
Then like my dreams they fade and die.

.i.i.i.i.i.i.i.i.i.i.i.i.i.i.i.i.i.i.

Very dishonest people!

Post by William Murderface on Fri Sep 07, 2018 9:06 pm

Pa da.

_____
"Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

Post by Creepy Uncle on Sat Sep 15, 2018 3:08 pm

Predsednica Vlade Srbije Ana Brnabić obići će danas u 19.30, uoči otvaranja, 57. Oktobarski salon u Beogradu u Muzeju grada Beograda (Resavska 40b).
Kako je saopšteno iz Vlade Srbije, ona će obići postavku, i s domaćim umetnicima koji učestvuju na Salonu razgovaraće o načinima na koji država može dodatno da unapredi uslove za njihovo stvaralaštvo.

Oktobarski salon, manifestacija koju je Grad Beograd osnovao 1960. godine, i dalje je jedna od najznačajnijih izložbi iz oblasti savremene vizuelne umetnosti u Srbiji.

Ovogodišnji umetnički direktori i kustosi izložbe su Danijel i Gunar Kvaran, koji konceptom Čudo kakofonije (The Marvellous Cacophony) predstavljaju 72 umetnika iz celog sveta.

Kreativne industrije, kojima pripadaju i najveće kulturne manifestacije, jedan su od najbrže rastućih sektora srpske ekonomije koji beleži rast od 37,4 odsto i koji zapošljava više od 100.000 ljudi, od čega je 67 odsto mladih, zbog čega je podrška njihovom razvoju jedan od prioriteta premijerke Brnabić, navodi se u saopštenju.

kakve veze ima "kreativna industrija" sa Oktobarskim salonom?

_____
vijetnamsko prase, koje ceo život bude prase

Dragan Todorović

Post by Filipenko on Sat Sep 15, 2018 3:17 pm

Pa odvratajzing mora da dobije svoje mesto, nećete da ga prevarite!

Post by uskok i ajduk on Sat Sep 15, 2018 10:50 pm

#ЖенаЗмај 
Ana Brnabic [ltr]@anabrnabic[/ltr] Sep 4
More
Ana Brnabic Retweeted Leïla Nassiri-Jamet
Uloga administracije, javne uprave, je da bude u službi građana i privrede. Zato državni službenici treba da prihvate promene koje donosi tehnologija umesto da pokušavaju da ih kontrolišu. Tehnologija nam pomaže da vratimo fokus na građane i privredu. Relax and serve the people.

Post by Kondo on Sat Sep 15, 2018 10:58 pm

relax and get fucked, people

_____
I was faced with a choice at a difficult age

Would I write a book? Or should I take to the stage?
But in the back of my head I heard distant feet
Che Guevara and Debussy to a disco beat

Post by bruno sulak on Sun Sep 16, 2018 10:12 pm

Creepy Uncle wrote:
Predsednica Vlade Srbije Ana Brnabić obići će danas u 19.30, uoči otvaranja, 57. Oktobarski salon u Beogradu u Muzeju grada Beograda (Resavska 40b).
Kako je saopšteno iz Vlade Srbije, ona će obići postavku, i s domaćim umetnicima koji učestvuju na Salonu razgovaraće o načinima na koji država može dodatno da unapredi uslove za njihovo stvaralaštvo.

Oktobarski salon, manifestacija koju je Grad Beograd osnovao 1960. godine, i dalje je jedna od najznačajnijih izložbi iz oblasti savremene vizuelne umetnosti u Srbiji.

Ovogodišnji umetnički direktori i kustosi izložbe su Danijel i Gunar Kvaran, koji konceptom Čudo kakofonije (The Marvellous Cacophony) predstavljaju 72 umetnika iz celog sveta.

Kreativne industrije, kojima pripadaju i najveće kulturne manifestacije, jedan su od najbrže rastućih sektora srpske ekonomije koji beleži rast od 37,4 odsto i koji zapošljava više od 100.000 ljudi, od čega je 67 odsto mladih, zbog čega je podrška njihovom razvoju jedan od prioriteta premijerke Brnabić, navodi se u saopštenju.

kakve veze ima "kreativna industrija" sa Oktobarskim salonom?

ceo OS izgleda kao da je ovaj imenjak komsije hogara strasnog seo i otvorio imenik drugara galerista pa otisao po spisak koga da tura od domacih i onda jos tu dodao par imena koja je pokupio na venecijama. kakofonija bez cuda. trend ka spektakularizaciji kulture pa i OS uocljive je vec neko vreme ali sada je potpuno neskriven.

otuda i saper i novembar i drina i aleksandra lejzer i sve to.

_____
The law provides us structure to guide us through paralyzing and trying times. But it requires us a vision to its procedures and higher purposes. Before we assume our respective roles in this enduring drama just let me say that when these frail shadows we inhabit now have quit the stage we'll meet and raise a glass again together in Valhalla.

Post by bruno sulak on Sun Sep 16, 2018 10:13 pm

inace ovaj OS i izgleda kao neki ludji i siromasniji rodjak nekog istanbula iz tipa 2013. godine.

_____
The law provides us structure to guide us through paralyzing and trying times. But it requires us a vision to its procedures and higher purposes. Before we assume our respective roles in this enduring drama just let me say that when these frail shadows we inhabit now have quit the stage we'll meet and raise a glass again together in Valhalla.

Post by mstislaw on Sun Sep 16, 2018 10:56 pm

Daj da pitam i ovde za preporuke na OS za nas neuke...

Post by beatakeshi on Sun Sep 16, 2018 11:04 pm

Hehehe, kulovka pobedila (Bitef, OS, Prajd)... kakav mutant grad! Zaslužuje sve što mu se dešava i što će se tek desiti (GVesić, BnV, stanice itd). I sve to prati skoro grobna tišina.

Post by plachkica on Sun Sep 16, 2018 11:10 pm

bitef, prajd, os, danas i konstantinović, svi simboli građanske srbije su preuzeti,
ona je postala bespredmetna.

Post by bruno sulak on Sun Sep 16, 2018 11:42 pm

ne bih ulazio u istorijat OS ali on je simbol gradjanske srbije tek od svoje internacionalizacije. pre nego simbol on je polje sukoba, mesto gde se odmerava snaga.

takodje, mozda ce vam ovo izgledati cudno, ali konstantinovic je daleko ozbiljniji autor, na kraju dana, nego sto latinka, vucic & cirjakovic kapiraju.

_____

Post by Zuper on Mon Sep 17, 2018 12:03 am

Vucica aposlutno zabole za konstantinovica
Njemu to pise time koji treba da skrene paznju sa npr. mrtvih radnika.
Kao i sve one Vebere, Murate...i slicne nebuloze koje ispaljuje povremeno za potrebe pr.

Post by William Murderface on Mon Sep 17, 2018 12:05 am

+1 i za ostapa i za Zupera.

_____

Post by bruno sulak on Mon Sep 17, 2018 12:08 am

naravno da vucica zabole ali ideologija radi mimo njegove kurcobolje i tu je plackica u pravu: on zeli da preuzme sve ono sto percipira kao simbole 'gradjanske srbije'. s jedne strane oni su toliko istroseni i kompromitovani da je veliko pitanje koliko su upotrebljivi za neku radikalnu politiku a s druge strane njemu ocigledno trebaju.

_____

Post by William Murderface on Mon Sep 17, 2018 12:11 am

Pa za Blic ide Konstantinovic.

Inace, slutim da je tekst pisaopisao neko iz Bebinog instituta.

_____

Post by beatakeshi on Mon Sep 17, 2018 12:14 am

William Murderface wrote:+1 i za ostapa i za Zupera.
Dvoje su tako ušli u koaliciju  .

Post by William Murderface on Mon Sep 17, 2018 12:15 am

Samo dvoje?

_____

Post by Zuper on Mon Sep 17, 2018 12:16 am

Njemu trebaju zbog zapadnih ambasada. Retardirane korumpirane birokrate, cesto u aferama sa lokalnim zenama pa ucenjeni, se odusevljavaju na to plus drzi sve drugosrbijanske nvo pa pojacava taj utisak kod tog tzv. diplomatskog kora.
On to ne sprovodi, kao sto ne sprovodi ni oko Rusije, Kine ili bilo cega. Niti on ima znanje za to.
On je klovn, kao sto je bio njegov sef iz SRS, koji skuplja ideje na razlicitim mestima. Koji menja raspolozenje od sata do sata i mnogo je nesiguran. To ne znaci da je glup, ne nije, ali je klovn kao sto je i Seselj bio iako nije glup. Zabavlja se po tv sa svojim pr timom, tu je negde Beba, pravi rijalitije od politike i drzave, zabavlja njegove penzose, eto, to je njegov posao.
Njemu je nametnut ekonomski tim iz MMF i SB i zapadnih ambasada, on to ne sme da pipne, niti zeli jer on nema pojma oko toga.
I to je jedino vazno.

Post by bruno sulak on Mon Sep 17, 2018 12:20 am

ma potcenjujes ga. on makar misli da igra neku svoju igru dok sisa novac i hrani svoju kamarilu. a jeste klovn.

_____

Post by Agdw Hmlkh on Mon Sep 17, 2018 12:25 am

bruno sulak wrote:naravno da vucica zabole ali ideologija radi mimo njegove kurcobolje i tu je plackica u pravu: on zeli da preuzme sve ono sto percipira kao simbole 'gradjanske srbije'. s jedne strane oni su toliko istroseni i kompromitovani da je veliko pitanje koliko su upotrebljivi za neku radikalnu politiku a s druge strane njemu ocigledno trebaju.
pa trebaju mu ali ne iz nekog racionalnog razloga nego prosto zato sto je on u permanentnom manjku.

_____
The thing that so pleases me about DMT is that, you know, a lot of people will not take a psychedelic like LSD and Psilocybin or something because it lasts hours and hours and inevitably when dealing with things that last that long you're gonna end up dealing with 'your stuff'. Your anxieties, your fears, your this & that..  A lot of people dont care for that sort of thing, whether that's good or bad is another issue. With DMT -it lasts four minutes- and how *lost* can you get in an examination of childhood trauma in four minutes, especially when you've got hundreds of elves tugging at your coatsleaves?

Post by Sponsored content

Current date/time is Mon Sep 24, 2018 3:21 am