Milenče

Share

Milenče

Post by Летећи Полип on Thu Jul 26, 2018 2:34 pm

Његова патетика, његово афектирање и пренемагање, ометају плитке умове да виде шта се крије иза паравана.

Прво: Вучић је одлично схватио да се стварна моћ налази у партији, а не у државним органима. Николић је направио, могуће и под притиском странаца, озбиљну грешку што је напусти место шефа СНС-а („порасло дете, осамосталило се“). Тог дана, кад је абдицирао у партији, Николић је балавио као коза на слан тучак, јер је осећао да ће , без странке, прећи из фауне у флору, односно да ће постати фикус. Богати фикус, али ипак фикус.

Друго: Вучић је пронашао једини начин да спречи Запад да му ствара противкандидате: уништио је опозицију. Запад данас није у стању да створи иоле кредибилнијег такмаца Вучићу, јер он сваког провуче кроз блато и убије га пре него што се овај роди. Покушаји са Јеремићем и Јанковићем су пропали.

Треће; Вучић није направио грешку као Милошевић и ови после њега, а то је да држи само пар кључних медија. Ставио је шапу на комплетну медијску сцену. Само нулта критика је добра кртика.

Шесто: Мислим (мада не знам засигурно) да му одговора што је овако потцењен од стране и Другосрбијанаца, и патриота
. Када би га озбиљно схватали, озбиљније би и размишљали о томе како да га помере, мада сам мишљења да ово што данас скаче по српској опозицији нема капацитет ни за шта.

Седмо: Битно је интелигентнији од такмаца, а лоша вест је да још увек учи.

Осмо: Док су ДС и ДСС увек били помало гадљиви на просте и неписмене, Вучић их је помазио и устројио као гласачку машину. Схватио је да су они, који оловку узму једном у четири године, најбољи бирачи и да је писменост лоша за политички живот.

Девето: Не пада му на памет да, попут тупаве опозиције, освешћује народ; задовољава се тиме да га контролише.

http://milanmilenkovic.com/milan-milenkovic-pad-vucica/

Pošto vidim da nisam jedini koji ga ovde prati, nek i on ima temu.

Inače, ne slažem se sa prve tri tačke citiranog. Pre svega, svi režimi od Tita pa naovamo su uvek stavljali partiju ispred države. Javnost je toga uvek bila svesna, i uvek posvećivala više pažnje (koliko je to moguće) zbivanjima u vrhu partija, nego li intrigama unutar državnog aparata, koje su ionako bile samo odjek prethodnog. Drugo, to što je Vučić komplet slomio opoziciju i opozicionu javnost nije rezultat neke taktike koje se samo Vučić setio, već činjenice da niko pre njega nije bio tako bezobzirno spreman na izdaju u zamenu za vlast.

Nažalost, sa zaključkom mu se slažem.

_____
za ovo sto se desilo treba da odgovara i americka knjizevnost, pogotvo crnkinje opsednute svojim crnastvom i jevreji opsednuti svojim jevrejstvom. a najvise pisci poput sejbona koji su em opsednuti jevrejstvom em pisu alternativne istorije. i bob dilan isto. nadam se da je srecan sa svojom nobelovom nagradom.
~zvezda je zivot

inace da se razumemo ja mislim da film nije umetnost.
~bruno sulak

Re: Milenče

Post by Creepy Uncle on Thu Jul 26, 2018 2:52 pm

Nije Vučić stavio šapu na medije jer je on nešto posebno pametan u odnosu na Miloševića, nego je njegova ekipa preuzela već uhodan mehanizam koji apsolutno, putem kontrole finansija kroz reklamne pulove, onemogućava slobodu medija.

_____
vijetnamsko prase, koje ceo život bude prase

Dragan Todorović

Post by паће on Thu Jul 26, 2018 3:00 pm

Нашли појачало, одврнули на 11.

_____
а оно бабетина нека, наше годиште
I have found that users can miss spell names or miss type them. .

Post by Creepy Uncle on Thu Jul 26, 2018 3:02 pm

Bukvalno tako.

_____
vijetnamsko prase, koje ceo život bude prase

Dragan Todorović

Post by Filipenko on Thu Jul 26, 2018 3:28 pm

Sta li su mu rekli na pregledima   Mada, cim makar pise, znaci da nesto radi, da se koprca. Mozda nam se i vrati uskoro.

Post by beatakeshi on Thu Jul 26, 2018 3:50 pm

Mlatara ovaj Milenković. Ipak za veliko D(rugosrbijanci).

Post by Kondo on Thu Jul 26, 2018 4:09 pm

паће wrote:Нашли појачало, одврнули на 11.

pocepali zvucnik, pojacali na 12, svira glasno ali prdi

_____
I was faced with a choice at a difficult age

Would I write a book? Or should I take to the stage?
But in the back of my head I heard distant feet
Che Guevara and Debussy to a disco beat

Post by disident on Thu Aug 02, 2018 11:16 am

Polipe koja ti je omiljena emisija milana, ostavi link ako te ne mrzi
Vcrs sam slusao neke dva poslednja lajv strima, bio je na dosta mesta jako duhovit i zanimljiv, uz minimalan uplih nekih njegovih ideoloskih tripova o narodu i biologiji, fina pozadina dok se pici mount and blade. Posebno opaske na patriotsku scenu srbije, msm da ih niko nije tako brutalno,dobro i duhovito analizirao

_____
Фала Богу па су се западњачићи сетили да су и Словени Европљани-белци. 

Обично нас гурају међу Турке, Монголе, Азијате, Африканце или ко зна где већ.  

Post by disident on Thu Aug 02, 2018 11:20 am

Jbg, vidi se da ga pece mali broj pregleda, posebno u odnosu na razne dejane lucice i deretice, sto je vise puta napomenuo, tj pecnuo ih na fazon odnosa broja pregleda i njihovih protesta sa dvocifrenim brojem ucesnika. Steta sto ima rak pluca, anti spc momenti i realno, pozitivnije sagledavanje sfrj su isto prijatno iznenadjenje

_____
Фала Богу па су се западњачићи сетили да су и Словени Европљани-белци. 

Обично нас гурају међу Турке, Монголе, Азијате, Африканце или ко зна где већ.  

Post by Летећи Полип on Thu Aug 02, 2018 1:00 pm

Zanimljiv je Milenče, u dozama. Ja na primer rusofilima uvek ovo preporučim da odslušaju.

_____
za ovo sto se desilo treba da odgovara i americka knjizevnost, pogotvo crnkinje opsednute svojim crnastvom i jevreji opsednuti svojim jevrejstvom. a najvise pisci poput sejbona koji su em opsednuti jevrejstvom em pisu alternativne istorije. i bob dilan isto. nadam se da je srecan sa svojom nobelovom nagradom.
~zvezda je zivot

~bruno sulak

Post by Летећи Полип on Sun Aug 05, 2018 2:20 pm

За Србе с Косова мала препорука, ако моја препорука ишта значи: приближава се дан када ћете, или бар већина вас, морати да престане да живи од тога што сте Срби с Косова. Кад Косово уђе у УН, Србија ће дефинитивно дићи руке од вас. Нестаће додаци, фондови и комбинације. Кад дође моменат да се одселите у своје станове у Београду, немојте да будете грки према нама: биће и овде послова у државној управи, у полицији, у локалној самоуправи… Нико не жели да се запослите у Јури, или тако негде, за 25 000 динара. Нисте ви на то научили, то је за нас. Ми морамо да шљакамо и живимо од рада, јер нисмо Срби са угрожених подручја.

Шиптарима продајте то што имате ту, док је цена. Кад уђу у УН, цене ће пасти, а шанса да им ми то опет отмемо, па вам поклонимо, па им ви поново продате, неће бити нарочито велика.

http://milanmilenkovic.com/milan-milenkovic-boj-odlozen-zbog-slabog-interesovanja/

Kako on bezočno gnoji.

_____
~zvezda je zivot

~bruno sulak

Post by Filipenko on Sun Aug 05, 2018 2:35 pm

Pa nacionalisti su takvi. "Uništite svaki put, svaku kuću, sve neka se sravni sa zemljom, neka ne bude Nemačke kada Nemci nisu bili u stanju da prate moju viziju."

Koliko para zapravo ide tim ljudima govori onaj slučaj od pre koju nedelju kada se ubio nesrećnik izbeglica sa Kosova što nije imao da plati 22k dinara račun za struju, a nad čime je Milenče lamentirao nekoliko epizoda.

Post by Sponsored content

Current date/time is Sun Aug 19, 2018 5:43 am