Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

    Srce Tame

    disident

    Posts : 14963
    Join date : 2016-03-28

    Srce Tame - Page 11 Empty Re: Srce Tame

    Post by disident Sun Jul 21, 2019 3:47 pm

    Mučene incele i ovde svi preskaču ko da su gubavi Srce Tame - Page 11 1949538119


    _____
    Što se ostaloga tiče, smatram da Zapad treba razoriti
    Jedini proleter Burundija
    Pristalica krvne osvete
    Erős Pista

    Posts : 81189
    Join date : 2012-06-10

    Srce Tame - Page 11 Empty Re: Srce Tame

    Post by Erős Pista Sun Jul 21, 2019 3:54 pm

    But they are nice guys! The Matrix is a good mo-vie!



    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    disident

    Posts : 14963
    Join date : 2016-03-28

    Srce Tame - Page 11 Empty Re: Srce Tame

    Post by disident Sun Jul 21, 2019 3:58 pm

    Bogami onaj prerasli erik kartman pod maskom je jeziv 
    Al dokumentarac je dobar.


    _____
    Što se ostaloga tiče, smatram da Zapad treba razoriti
    Jedini proleter Burundija
    Pristalica krvne osvete
    Erős Pista

    Posts : 81189
    Join date : 2012-06-10

    Srce Tame - Page 11 Empty Re: Srce Tame

    Post by Erős Pista Sun Jul 21, 2019 4:00 pm

    Verujem, al stvarno ne mogu da potrošim 50 minuta života na incele. (reče Vilijam i ode da gleda Ćirilicu:)


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    Летећи Полип

    Posts : 11041
    Join date : 2018-03-03
    Age : 35
    Location : Hotline Rakovica

    Srce Tame - Page 11 Empty Re: Srce Tame

    Post by Летећи Полип Sun Jul 21, 2019 4:01 pm

    Prošarao sam na brzinu. Da se ne lažemo, glavni greh ovih ljudi je što su ružni ko kurac. Politika je nadgradnja.


    _____
    Sve čega ima na filmu, rekao sam, ima i na Zlatiboru.


    ~~~~~

    Ne dajte da vas prevare! Sačuvajte svoje pojene!
    Anonymous
    Guest

    Srce Tame - Page 11 Empty Re: Srce Tame

    Post by Guest Sun Jul 21, 2019 4:09 pm

    e na incelskim okupljalištima viđao sam i stvarno lepe momke. nikada Chadove ali svakako ima dosta setnih emo tipova.
    disident

    Posts : 14963
    Join date : 2016-03-28

    Srce Tame - Page 11 Empty Re: Srce Tame

    Post by disident Sun Jul 21, 2019 4:14 pm

    Creepy Uncle wrote:e na incelskim okupljalištima viđao sam i stvarno lepe momke. nikada Chadove ali svakako ima dosta setnih emo tipova.
    Često su tu na delu psihičke bolesti
    Npr masovni ubica Eliot rodzer koga obožavaju kao svog sveca je dečko u dvadesetim sa lepim crtama lica


    _____
    Što se ostaloga tiče, smatram da Zapad treba razoriti
    Jedini proleter Burundija
    Pristalica krvne osvete
    Erős Pista

    Posts : 81189
    Join date : 2012-06-10

    Srce Tame - Page 11 Empty Re: Srce Tame

    Post by Erős Pista Sun Jul 21, 2019 4:16 pm

    Ma naravno da nije do lepote i ružnoće.


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    avatar

    Posts : 7436
    Join date : 2017-03-14

    Srce Tame - Page 11 Empty Re: Srce Tame

    Post by MNE Sun Jul 21, 2019 4:46 pm

    najviše je do toga što bi oni da kresnu sponzoruše i ostale instagramerke a nemaju para ni status jbg
    Летећи Полип

    Posts : 11041
    Join date : 2018-03-03
    Age : 35
    Location : Hotline Rakovica

    Srce Tame - Page 11 Empty Re: Srce Tame

    Post by Летећи Полип Sun Jul 21, 2019 5:08 pm

    disident wrote:

    Npr masovni ubica Eliot rodzer koga obožavaju kao svog sveca je dečko u dvadesetim sa lepim crtama lica

    Daj nemoj zajebavati. Dečko molekul.


    _____
    Sve čega ima na filmu, rekao sam, ima i na Zlatiboru.


    ~~~~~

    Ne dajte da vas prevare! Sačuvajte svoje pojene!
    Anonymous
    Guest

    Srce Tame - Page 11 Empty Re: Srce Tame

    Post by Guest Sun Jul 21, 2019 5:14 pm

    MNE wrote:najviše je do toga što bi oni da kresnu sponzoruše i ostale instagramerke a nemaju para ni status jbg

    status se časkom ispiše na fejsu 

    Srce Tame - Page 11 2348298330
    Erős Pista

    Posts : 81189
    Join date : 2012-06-10

    Srce Tame - Page 11 Empty Re: Srce Tame

    Post by Erős Pista Sun Jul 21, 2019 5:15 pm

    Paće!


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    disident

    Posts : 14963
    Join date : 2016-03-28

    Srce Tame - Page 11 Empty Re: Srce Tame

    Post by disident Sun Jul 21, 2019 5:30 pm

    Летећи Полип wrote:
    disident wrote:

    Npr masovni ubica Eliot rodzer koga obožavaju kao svog sveca je dečko u dvadesetim sa lepim crtama lica

    Daj nemoj zajebavati. Dečko molekul.
    Dobro, i da preskočimo te ocene o izgledu i prihvatimo da su inceli izuzetno ružni muškarci koji nisu imali sreće na dnk lutriji, i da su manjinska zajednica koja je zbog svoje ekstremnosti došla pod lupu javnosti, ostaje činjenica da i redpill i blackpill imaju isti koren i isto posmatranje žena, samo sa različitim vidjenjenjem sta mogu da urade po tom pitanju. Pa se jedni granaju na pick up artiste, drugi na mra i antifeministe a treći na incele. 
    Long story short postoji tu čitava ideologija ispod površine, a inceli su samo ledeni breg patrijahata


    _____
    Što se ostaloga tiče, smatram da Zapad treba razoriti
    Jedini proleter Burundija
    Pristalica krvne osvete
    паће

    Posts : 39805
    Join date : 2012-02-12
    Location : имам пуну полицу књига, која ми је главна?

    Srce Tame - Page 11 Empty Re: Srce Tame

    Post by паће Sun Jul 21, 2019 5:36 pm

    Gargantua wrote:
    MNE wrote:najviše je do toga što bi oni da kresnu sponzoruše i ostale instagramerke a nemaju para ni status jbg

    status se časkom ispiše na fejsu 

    Srce Tame - Page 11 2348298330
    William Murderface wrote:Paće!

    А јок, иди јеби Шећербреговића што је злостављао реч стање ака статус.


    _____
       "Baby formula", however, is not a recipe for "how to make a baby".
       срце пуца где је лепљено
    avatar

    Posts : 7436
    Join date : 2017-03-14

    Srce Tame - Page 11 Empty Re: Srce Tame

    Post by MNE Sun Jul 21, 2019 6:48 pm

    taj rodžer je išao kod terapeuta još dok je bio klinac i nije ni znao šta je ona stvar, tako da su u tom slučaju neke druge stvari u pitanju

    P.S. redpill blackpill (MGTOW) i inceli nemaju baš previše jedni sa drugima

    u stvari bluepill ima vise sa incelima nego redpill
    disident

    Posts : 14963
    Join date : 2016-03-28

    Srce Tame - Page 11 Empty Re: Srce Tame

    Post by disident Sun Jul 21, 2019 6:50 pm

    Smara taj avredz srb nastup Saću ja d vam objasnim ša je tu upitanju


    _____
    Što se ostaloga tiče, smatram da Zapad treba razoriti
    Jedini proleter Burundija
    Pristalica krvne osvete
    disident

    Posts : 14963
    Join date : 2016-03-28

    Srce Tame - Page 11 Empty Re: Srce Tame

    Post by disident Sun Jul 21, 2019 6:51 pm

    Imaju isti pogled prema zenama i medjuljudskim odnosima, samo sto jedni smatraju da je moguce manipulisati zenama ako si osvescen tj redpilovan, dok inceli svoju sudbinu kapiraju fatalisticki


    _____
    Što se ostaloga tiče, smatram da Zapad treba razoriti
    Jedini proleter Burundija
    Pristalica krvne osvete
    avatar

    Posts : 7436
    Join date : 2017-03-14

    Srce Tame - Page 11 Empty Re: Srce Tame

    Post by MNE Sun Jul 21, 2019 6:59 pm

    iliti prvi su optimisti drugi pesimisti Srce Tame - Page 11 1143415371
    Daï Djakman Faré

    Posts : 7993
    Join date : 2014-10-28
    Location : imamate of futa djallon

    Srce Tame - Page 11 Empty Re: Srce Tame

    Post by Daï Djakman Faré Sun Jul 21, 2019 7:11 pm

    Летећи Полип wrote:Prošarao sam na brzinu. Da se ne lažemo, glavni greh ovih ljudi je što su ružni ko kurac. Politika je nadgradnja.
    Creepy Uncle wrote:e na incelskim okupljalištima viđao sam i stvarno lepe momke. nikada Chadove ali svakako ima dosta setnih emo tipova.
    disident wrote:Često su tu na delu psihičke bolesti
    Npr masovni ubica Eliot rodzer koga obožavaju kao svog sveca je dečko u dvadesetim sa lepim crtama lica
    plus +1 za vasu i disidenta.

    plus ono sto rece MNE je bitno: inceli prvo i pre svega nece da jebu jer misle da zasluzuju bolje od neke kamenjarke. oni su kao do jaja specimeni mankinda i zasluzuju neku sponzorusu, a s druge strane kamenjarke im po defaultu ne ulaze u definiciju womankinda koje ih navodno odbija. ono kao pa duvajte ga.

    imo, genetic lottery argument totalno masi poentu. problem sa incelima je u ophrvanoscu slikama sa jedne strane i nedostatku autorefleksije sa druge i bivanju licemernom egoisticnom kretencinom sa trece.


    _____
    i would like to talk here about The Last of Us on HBO... and yeah, yeah i know.. the world is burning but lets just all sit and talk about television. again - what else are we doing with ourselves ? we are not creating any militias. but my god we still have the content. appraising content is the american modus vivendi.. that's why we are here for. to absorb the content and then render some sort of a judgment on content. because there is a buried hope that if enough people have the right opinion about the content - the content will get better which will then flow to our structures and make the world a better place
    avatar

    Posts : 7436
    Join date : 2017-03-14

    Srce Tame - Page 11 Empty Re: Srce Tame

    Post by MNE Sun Jul 21, 2019 7:21 pm

    e to je dobar opis
    Daï Djakman Faré

    Posts : 7993
    Join date : 2014-10-28
    Location : imamate of futa djallon

    Srce Tame - Page 11 Empty Re: Srce Tame

    Post by Daï Djakman Faré Sun Jul 21, 2019 7:21 pm

    William Murderface wrote:But they are nice guys! The Matrix is a good mo-vie!

    jao hvala ti za ovaj 2016 throwback Srce Tame - Page 11 1233199462


    _____
    i would like to talk here about The Last of Us on HBO... and yeah, yeah i know.. the world is burning but lets just all sit and talk about television. again - what else are we doing with ourselves ? we are not creating any militias. but my god we still have the content. appraising content is the american modus vivendi.. that's why we are here for. to absorb the content and then render some sort of a judgment on content. because there is a buried hope that if enough people have the right opinion about the content - the content will get better which will then flow to our structures and make the world a better place
    disident

    Posts : 14963
    Join date : 2016-03-28

    Srce Tame - Page 11 Empty Re: Srce Tame

    Post by disident Sun Jul 21, 2019 7:24 pm

    Msm da je bas kod incela problem mnogo dublji, mnogi od njih pricaju i pisu o potpunoj izolovanosti i usamljenosti koja kod nekih pretvsra i usmerava u cistu mrznju i fantazije


    _____
    Što se ostaloga tiče, smatram da Zapad treba razoriti
    Jedini proleter Burundija
    Pristalica krvne osvete
    Летећи Полип

    Posts : 11041
    Join date : 2018-03-03
    Age : 35
    Location : Hotline Rakovica

    Srce Tame - Page 11 Empty Re: Srce Tame

    Post by Летећи Полип Sun Jul 21, 2019 7:42 pm

    disident wrote:

    Dobro, i da preskočimo te ocene o izgledu i prihvatimo da su inceli izuzetno ružni muškarci koji nisu imali sreće na dnk lutriji, i da su manjinska zajednica koja je zbog svoje ekstremnosti došla pod lupu javnosti, ostaje činjenica da i redpill i blackpill imaju isti koren i isto posmatranje žena, samo sa različitim vidjenjenjem sta mogu da urade po tom pitanju. Pa se jedni granaju na pick up artiste, drugi na mra i antifeministe a treći na incele. 
    Long story short postoji tu čitava ideologija ispod površine, a inceli su samo ledeni breg patrijahata


    MRA su, barem kako ih se ja sećam, tipovi koji ne žele da plaćaju alimentaciju, da dele zaj. bračnu tekovinu, traže da se ukine privilegovan položaj majke pri dosuđivanju starateljstva nad detetom... Tipičan MRA gost po emisijama je tip koji maše dokumentima i presudama vezanim za njegov slučaj. I njih je prigrlila desnica, ali ne vidim ih kao srodne incelima po pitanju motivacije. 


    Druga stvar. Ti si malo mlađi, ali trebalo bi da se sećaš. Dvehiljaditih su PUA bili mejnstrim i kul. Gostovali su po emisijama, išao je onaj rijeliti na MTVu, i masa klinaca se ložila na to. Sećam se jednog mog druga iz odeljenja koji euforično prepričavao svaku epizodu. A ono iz aviona se vidi da je sve namešteno, kao i svaki drugi MTV rijeliti.  Srce Tame - Page 11 1233199462  Iskreno me je zateklo kada sam provalio da su sada loši momci.


    _____
    Sve čega ima na filmu, rekao sam, ima i na Zlatiboru.


    ~~~~~

    Ne dajte da vas prevare! Sačuvajte svoje pojene!
    disident

    Posts : 14963
    Join date : 2016-03-28

    Srce Tame - Page 11 Empty Re: Srce Tame

    Post by disident Sun Jul 21, 2019 7:48 pm

    Летећи Полип wrote:
    disident wrote:

    Dobro, i da preskočimo te ocene o izgledu i prihvatimo da su inceli izuzetno ružni muškarci koji nisu imali sreće na dnk lutriji, i da su manjinska zajednica koja je zbog svoje ekstremnosti došla pod lupu javnosti, ostaje činjenica da i redpill i blackpill imaju isti koren i isto posmatranje žena, samo sa različitim vidjenjenjem sta mogu da urade po tom pitanju. Pa se jedni granaju na pick up artiste, drugi na mra i antifeministe a treći na incele. 
    Long story short postoji tu čitava ideologija ispod površine, a inceli su samo ledeni breg patrijahata


    MRA su, barem kako ih se ja sećam, tipovi koji ne žele da plaćaju alimentaciju, da dele zaj. bračnu tekovinu, traže da se ukine privilegovan položaj majke pri dosuđivanju starateljstva nad detetom... Tipičan MRA gost po emisijama je tip koji maše dokumentima i presudama vezanim za njegov slučaj. I njih je prigrlila desnica, ali ne vidim ih kao srodne incelima po pitanju motivacije. 


    Druga stvar. Ti si malo mlađi, ali trebalo bi da se sećaš. Dvehiljaditih su PUA bili mejnstrim i kul. Gostovali su po emisijama, išao je onaj rijeliti na MTVu, i masa klinaca se ložila na to. Sećam se jednog mog druga iz odeljenja koji euforično prepričavao svaku epizodu. A ono iz aviona se vidi da je sve namešteno, kao i svaki drugi MTV rijeliti.  Srce Tame - Page 11 1233199462  Iskreno me je zateklo kada sam provalio da su sada loši momci.
    Na poslu sam, pa mogu posle da kacim materijale i da uporedimo nastupe, ali zajednicke za mra i incele je odnos i mrznja prema zena, pa cak i recnik , iako postoje te razlike zasto je neko prigrlio takvu ideologiju
    Toga za pua se ne secam Srce Tame - Page 11 1143415371  ali sada def imaju istu matricu i vidje je kao inceli
    Sve je to prilicno koherentno


    _____
    Što se ostaloga tiče, smatram da Zapad treba razoriti
    Jedini proleter Burundija
    Pristalica krvne osvete
    паће

    Posts : 39805
    Join date : 2012-02-12
    Location : имам пуну полицу књига, која ми је главна?

    Srce Tame - Page 11 Empty Re: Srce Tame

    Post by паће Sun Jul 21, 2019 7:51 pm

    Морам се изузети из случаја јер од свих трословних скраћеница поменутих у њему, знам само за МТВ - чуј, знам, прошао кроз њихов паркинг у Пешти.


    _____
       "Baby formula", however, is not a recipe for "how to make a baby".
       срце пуца где је лепљено

    Srce Tame - Page 11 Empty Re: Srce Tame

    Post by Sponsored content


      Current date/time is Thu Mar 28, 2024 10:09 am