jugoslavija - od nemila do nedraga

Share

jugoslavija - od nemila do nedraga

Post by fikret selimbašić on Fri Jun 01, 2018 10:46 am

Sinanove svirke su super za obezbjeđenje, tuče su rijetkost, povrijeđeih ako i bude uglavnom se radi o samopovrijeđivanju. Petnaest hiljada ljudi na Tušnju gleda Sinana, obezbjeđenje dva milicionera koji u tunelu grickaju sjemenke, na tribinama dert i padanje u trans ali nema nereda.

_____
Međuopštinski pustolov.

Re: jugoslavija - od nemila do nedraga

Post by KinderLad on Fri Jun 01, 2018 2:15 pm

Dragan Wende  

Post by KinderLad on Fri Jun 01, 2018 2:25 pm

https://youtu.be/Warl-I2a_HY?t=44

Geopolitics by Dragan Wende 

Post by Летећи Полип on Fri Jun 01, 2018 5:02 pm

fikret selimbašić wrote:Sinanove svirke su super za obezbjeđenje, tuče su rijetkost, povrijeđeih ako i bude uglavnom se radi o samopovrijeđivanju. Petnaest hiljada ljudi na Tušnju gleda Sinana, obezbjeđenje dva milicionera koji u tunelu grickaju sjemenke, na tribinama dert i padanje u trans ali nema nereda.

To je do miliconera, ne do Sinana.

_____
Kasno je mrtvom magarcu karu drkati...

Post by fikret selimbašić on Fri Jun 01, 2018 5:06 pm

Летећи Полип wrote:
fikret selimbašić wrote:Sinanove svirke su super za obezbjeđenje, tuče su rijetkost, povrijeđeih ako i bude uglavnom se radi o samopovrijeđivanju. Petnaest hiljada ljudi na Tušnju gleda Sinana, obezbjeđenje dva milicionera koji u tunelu grickaju sjemenke, na tribinama dert i padanje u trans ali nema nereda.

To je do miliconera, ne do Sinana.

Moguće. tuzlanska milicija je uvijek zajebana bila.

_____
Međuopštinski pustolov.

Post by Летећи Полип on Fri Jun 01, 2018 5:34 pm

Pa u Sokocu ima urbana legenda da je neki tip stavio platu u zadnji dzep, i da mu je na putu od pilane do lokalne kafane poispadalo brdo novčanica. Kažu, niko nije smeo da ih podigne.

Meni je matori bio milicajac™️, i neko vreme je radio i na ulici. To su priče da ti se digne kosa na glavi. A njemu su idoli ta generacija milicije pre. Titovi partizani što su posle rata presli u milicionere. Kad priča o njima, zasijaju mu se oči kao malom deteu. Ćaletovi su tukli, a ovi su sakatili.

_____

Post by fikret selimbašić on Fri Jun 01, 2018 5:48 pm

I 1 Stole Apaš se u to lično uvjerio

_____
Međuopštinski pustolov.

Post by Летећи Полип on Fri Jun 01, 2018 5:54 pm

A jebi ga. Nisam čitao.

_____

Post by otto katz on Fri Jun 01, 2018 5:55 pm

Kao živahni Titin pionir i poslije omladinac sam imao nekoliko bliskih susreta s narodnom milicijom, 2x proveo noć u pritvoru, nijednom dobio niti šamar. Maximalno verbalne prijetnje. Jedne prilike išli u sitne sate s nedopijenom bocom i galamili. Nisam primijetio milicijaca, a on šeret mi istrgao bocu, pa potegao. Šale i očinska briga. Drug pozajmio tuđi auto da se provoza u pripitom stanju, bježao preko njive. Ni njega nisu tukli.

_____
Разгромили атаманов
Разогнали воевод

Post by fikret selimbašić on Fri Jun 01, 2018 6:00 pm

Ja sam poznavao 1/1 Šemsu Bonapartu, čak se i zvao Šemso.

@polip

Ja nedavno ponovio, nikad nisam skontao kultnost™️ tog djela. Na zadnje čitanje mi izgledao kao ispovijest nekog od onih pokoravača Evrope što kod Marića gostuju.

Last edited by fikret selimbašić on Fri Jun 01, 2018 6:09 pm; edited 2 times in total

_____
Međuopštinski pustolov.

Post by Летећи Полип on Fri Jun 01, 2018 6:05 pm

@Otto

To je nešto drugo. 

Kaže matori, džeparošima povratnicima su pravili toplog zeca. Jednom prilikom, dok su lika sproveli od ulaza u stanicu, do te kancelarije za razgovor, on je ušao u nju krvav, na kolenima. Ko god ga mimoiđe, zvekne ga rukom ili nogom.

A ovi šestoperci, kako ih zove. Dovedu tipa (isto lopov) u kancelariju, i nateraju ga pruži ruke na sto. I palicom tras po njima. Kaže matori, njemu su jagodice popucale ko baloni. Krv prsnula po stolu.

_____

Post by ficfiric on Fri Jun 01, 2018 6:11 pm

otto katz wrote:Kao živahni Titin pionir i poslije omladinac sam imao nekoliko bliskih susreta s narodnom milicijom, 2x proveo noć u pritvoru, nijednom dobio niti šamar. Maximalno verbalne prijetnje. Jedne prilike išli u sitne sate s nedopijenom bocom i galamili. Nisam primijetio milicijaca, a on šeret mi istrgao bocu, pa potegao. Šale i očinska briga. Drug pozajmio tuđi auto da se provoza u pripitom stanju, bježao preko njive. Ni njega nisu tukli.

Mene tukli u sedmom razredu zato sto sam prelazio ulicu. Dobro ajd' i pokazao sam srednji prst ali bio sam mrtav gladan a oni su trubili sa pedesetak metara, najnormalnije sam presao ulicu i kad sam dosao na drugu stranu oni su bili bar 20 metara od mene.

_____

Uprava napolje!

Post by otto katz on Fri Jun 01, 2018 6:20 pm

Pa dobro, drugo je bilo kad si bezobrazan.

_____
Разгромили атаманов
Разогнали воевод

Post by Kondo on Fri Jun 01, 2018 11:42 pm

vi drugarice i drugovi kolektivno nemate pojma, ta milicija koja se lazno predstavljala kao narodna je bila našpanovana na neprijatelje a ne na bezbednost i sigurnost gradjana i drugova ...

_____
Дакле, волео бих да се ЈСД Партизан угаси, али не и да сви (или било који) гробар умре.

Post by Mr. Moonlight on Sat Jun 02, 2018 9:43 am

šta kaže, nisu tukli 

_____
    .i.

When I Get Low, I Get High.

Writing in the book of life, a chapter of insanity

Post by otto katz on Sat Jun 02, 2018 11:26 am

Mene nisu, Fićfirića jesu. Šta misliš, da lažem?

_____
Разгромили атаманов
Разогнали воевод
Guest

Post by Guest on Mon Jun 04, 2018 12:10 pm

Tukli su krimose, mangaše, ološ. Klince koji prave sranja su klepali zauškama ili im srali onako očinski-vulgarno, idi bolje juri neke devojčice nego što (upisati adolescentski prestup). Pričam za Karaburmu i ono što sam video i doživeo. Imali smo matorog pandura koji se posle penzionisanja samo preselio u fliperanu da prodaje žetone i preganja se sa mangupima oko tiltovanja Kiss flipera. Imao je tešku ruku ali je teško i potezao. Mene jednom zavalio iza uveta kada smo palili granje u parku.

Post by KinderLad on Mon Jun 04, 2018 12:15 pm

Mr. Ward wrote:Tukli su krimose, mangaše, ološ. Klince koji prave sranja su klepali zauškama ili im srali onako očinski-vulgarno, idi bolje juri neke devojčice nego što (upisati adolescentski prestup). Pričam za Karaburmu i ono što sam video i doživeo. Imali smo matorog pandura koji se posle penzionisanja samo preselio u fliperanu da prodaje žetone i preganja se sa mangupima oko tiltovanja Kiss flipera. Imao je tešku ruku ali je teško i potezao. Mene jednom zavalio iza uveta kada smo palili granje u parku.

eee joj 

Post by Sotir on Mon Jun 04, 2018 1:25 pm

Mr. Ward wrote:Tukli su krimose, mangaše, ološ. Klince koji prave sranja su klepali zauškama ili im srali onako očinski-vulgarno, idi bolje juri neke devojčice nego što (upisati adolescentski prestup). Pričam za Karaburmu i ono što sam video i doživeo. Imali smo matorog pandura koji se posle penzionisanja samo preselio u fliperanu da prodaje žetone i preganja se sa mangupima oko tiltovanja Kiss flipera. Imao je tešku ruku ali je teško i potezao. Mene jednom zavalio iza uveta kada smo palili granje u parku.
Кис флипер, сисице

Ми смо имали Горгара у флиперани, опјеваног и у пјесмама.

Post by KinderLad on Fri Jun 15, 2018 9:08 pm

http://www.krokodil.rs/2018/06/konferencija-ko-je-prvi-poceo-istoricari-protiv-revizionizma/

Post by Filipenko on Sat Jun 16, 2018 2:44 am

Kada vidim Dubravku i teroristu pobunjenika Tvrtka Jakovinu, shvatim da tu neće biti pravih tema.

Šteta, jer su najavili da će se time baviti dugoročno, ako se dobro sećam jedno godinu i po do dve. Arsenijević rekao u emisiji na N1.

Post by Quincy Endicott on Sat Jun 16, 2018 2:54 am

Tvrtko, Hrvoje i Srki nešto vrede, ostali slabo. Uz to, koliko ja znam, niko se tu ne bavi Drugim svetskim ratom.

_____
Veteran of two wars.
Father of nine children.
Drowned in the Caspian Sea.

Post by Filipenko on Sat Jun 16, 2018 3:01 am

Nije problem što vrede, već što se radi o teroristima koji otvoreno priznaju da su učestvovali u oružanoj pobuni 1991.

Post by Sotir on Sat Jun 16, 2018 9:15 am

Dobar im fazon, istoričari protiv revizionista, a niđe revizionista.

Post by KinderLad on Sat Jun 16, 2018 10:19 am

A pa ta prica je zavrsena, te dve, ili bilo koje dve, strane u Srbiji ne razgovaraju vise. Osim o vremenu eventualno i osim ponekad, ovako na forumima.

Post by Sponsored content

Current date/time is Tue Dec 18, 2018 7:48 pm