Vučićeva Srbija

Share

Re: Vučićeva Srbija

Post by beatakeshi on Sat Jun 09, 2018 2:56 pm

Meni zanimljivo što su ta ambasadorska mesta izgleda postala mesto samo za bezbednjake.

Post by William Murderface on Sat Jun 09, 2018 4:32 pm

Hteo si reci za bezveznjake?

_____
"Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije

Post by Djamolidine Abdoujaparov on Sun Jun 10, 2018 10:05 am

botovi se setili kneza u najtežem trenutku!

Post by kapetanm on Sun Jun 10, 2018 10:54 am

Kad smo kod pumpi na Fluxovim ima odlicno FAMovo ulje, bolje od stranih laznih

Post by Gargantua on Sun Jun 10, 2018 1:45 pm

Kako lopatom zatrpava javnost ludovanjima, nije bitno šta je samo daj da se pokrije protest...

"Protesti politički, Đilas lopuža, a prava cenzura je..."

Predsednik Srbija Aleksandar Vučić poručio je da se u Srbiji na silu neće dolaziti na vlast, da svako ima pravo da protestuje ali u skladu sa zakonom.

On je ocenio da su protesti zbog cene benzina politički organizovani.

Vučić je novinarima rekao da u Srbiji ne postoji nikakav haos, već samo političari, tajkuni, koji se koriste i trikovima, i koji ne biraju sredstva da se dočepaju vlasti.

Kako je rekao ponestaje im para, a protiv Dragana Đilasa i Dragana Šolaka niko ne sme ni reč da napiše, a svi oni kao i njihovi partneri imaju medije i to im je zajedničko.

Zabranjeno je, kaže, pominjanje imena Đilasa i Šolaka, a "jedan se od njih hvali da ima 25 miliona evra, a ima više, dok treći dobija šest miliona evra za NVO koju vodi, 200.000 evra iz Katarske ambasade od onih koji finansiraju muslimansku braću".

Oni čak, kako kaže, i ne smeju da kažu da to nije istina, ali moraju da pronađu način da se dočepaju vlasti.

Vučić je rekao da građani Srbije u danu kada je Đilas prodao svoju agenciju nisu mogli to nigde da pročitaju, pri čemu je, kaže, lagao da je prodao Bugarima, a zvanično je prodao Šolaku, koji, dodao je, drži N1 i glavni je kablovski operater:

"Važno je da tog dana niko u Srbiji nije smeo to da objavi i to se zove prava cenzura", primetio je Vučić i dodao da Đilas plaća i novinarsko udruženje koje druge optužuje za cenzuru.

Pomenuo je i da ti isti za Sinišu Malog kažu da je lopov i upitao:

"A gde su onda ta 24 stana. Ne, lopov je taj koji je to rekao za Sinišu Malog, a to je Dragan Đilas - taj je lopuža. Ali šta da radite, sa tim morate da se suočavate svakoga dana da o vama govore najgore laži", naveo je predsednik i ukazao da je to odraz zdravog sistema "ali nije zdravo da je sve drugo cenzura i nije zdravo da ja mogu samo uživo nešto da kažem u dve dnevne novine i na jednoj televiziji".

Poručio je da nastave samo da ga vređaju i da sa tim nema problem, a da narod sve vidi i zna ko radi i to poštuje.

Pomenuvši proteste zbog cene goriva, rekao je da vlada radi na problemu cene derivata, ali isto tako naglasio da je u Srbiji, uz Bugarsku najmanja cena hleba, te da je najniža cena struje u Evropi, 6,64 evrcoenta, a sledeća najniža u Makedoniji 8,20 evrocenti po kilovat satu.

A o svemu tome, primetio je, govore oni koji su prodali NIS i iscrpeli naša nalazišta...

Zato, ko god želi da protestuje dobrodošao je, ponovio je, ali i napomenuo da niko ne može zakon i zagarantovanu slobodu kretanja.

Kako je naveo, to je izgledalo tako što tri vožaca blokiraju automobilima saobraćaj, pa 20.000 ljudi ne može da prođe, a onda oni prikažu kao da su svi ti ljudi protestovali.

Ocenio je da je reč o politički organizovanom protestu
, jer svi ti ljudi koji su onemogućeni da prođu nisu bili u protestu već su psovali, ali su, kaže, bili i trpeljivi.

Podsetio je na proteste prošle godine i naveo da su trajali šest meseci, da su građani bili trpeljivi, a da msu protestom tražili od njega da postavi Sasu Jankovića za premijera.

"Ali to nije zakonito ponašanje i to svi treba da znaju", rekao je predsednik Srbije i zamolio ljude u Srbiji da budu trpeljivi, je "ovi što to organizuju i rade neće sigurno na silu vlast da osvoje".

Na sve to, podsetio je, Srbija je broj jedan po direktnim stranim investicijama u regionu, ima najmanju nezaposlenst, jedina ima suficit u budžetu i stvari, kako kaže, mogu da idu na bolje, što sa drugima nije slučaj.

Post by beatakeshi on Sun Jun 10, 2018 1:55 pm

Mora se priznati da je priličan kapacitet, jeste to neka mešavina Jupiterijanca, Žike Obretkovića i DM Palme, ali svakodnevno i to već nekoliko godina, nije šala...

Post by ficfiric on Sun Jun 10, 2018 6:40 pm

Pih, nije pomenuo osiromaseni uranijum

_____

Uprava napolje!

Post by beatakeshi on Sun Jun 10, 2018 7:00 pm

"Dva miliona za gospodina Klintona."

Post by William Murderface on Sun Jun 10, 2018 7:12 pm

beatakeshi wrote:"Dva miliona za gospodina Klintona."

Da zaposli zenu.

_____
"Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

Post by ficfiric on Sun Jun 10, 2018 9:00 pm

_____

Uprava napolje!

Post by disident on Sun Jun 10, 2018 9:02 pm

Nisi ostavio najjaci deo tj kraj

Gde će vam duša, grešnici?!

_____
Фала Богу па су се западњачићи сетили да су и Словени Европљани-белци. 

Обично нас гурају међу Турке, Монголе, Азијате, Африканце или ко зна где већ.  

Post by ficfiric on Sun Jun 10, 2018 9:03 pm

Nasao sam tako iseceno.

Ko ga jebe kad ide autom

_____

Uprava napolje!

Post by Filipenko on Sun Jun 10, 2018 9:50 pm

Toliko Audija a nijedan helikopter.

Post by Gargantua on Sun Jun 10, 2018 10:38 pm

(FOTO) ĐILAS I JEREMIĆ POSLALI ZATAMNJENU LIMUZINU DA UNIŠTI FONTANU NA SLAVIJI, sedam automobila maltretiralo na HILJADE OČAJNIH GRAĐANA!

Danas je ekipa koju su poslali lično Dragan Đilas i Vuk Jeremić skupom zatamnjenom limuzinom pokušala da uništi fontanu na Slaviji!

Bahati nasilnici nastavljaju proteste navodno zbog cene benzina, a danas je ponovo bila blokirana Slavija.
U blokadi je učestvovalo sedam automobila, a jedan od njih, ovaj sa zatamljenim staklima, poslala je ekipa Đilas - Jeremić.
Informer
A siledžija, njihov čovek, uništavao je imovinu grada. Imovinu svih nas. 
On je očigledno s namerom krenuo da uništi fonatnu na Slaviji.

Informer

Građani su i danas bili očajni pošto nisu mogli da mrdnu i da prođu ovim delom grada, a sve zbog  bahatih "benzinskih" protestanata koji sprovode političke ciljeve Đilasa, Jeremića, Jankovića, Boška Obradovića i njihovih tajkunskih finansijera.

Informer
Dakle, ovo je još jedan, više nego jasan dokaz da pomenuti protesti nemaju nikakve veze sa cenom benzina, već da je sve izrežirano od strane tajkunske opozicije.

da uništi fontanu!

Post by bela maca on Sun Jun 10, 2018 10:44 pm

Pa jel ju je uništio

_____
stani lave, stani, sranja tek počinju

Post by Djamolidine Abdoujaparov on Sun Jun 10, 2018 10:54 pm

"A gde su onda ta 24 stana. Ne, lopov je taj koji je to rekao za Sinišu Malog, a to je Dragan Đilas - taj je lopuža. Ali šta da radite, sa tim morate da se suočavate svakoga dana da o vama govore najgore laži", naveo je predsednik i ukazao da je to odraz zdravog sistema "ali nije zdravo da je sve drugo cenzura i nije zdravo da ja mogu samo uživo nešto da kažem u dve dnevne novine i na jednoj televiziji".
čitam ovo već jedno 12 puta i divim se.

Post by ♏ on Sun Jun 10, 2018 11:05 pm

politika.rs wrote:„Под два имамо проблем да је наша техника прилично застарела, није обнављања деценијама, и даље робујемо старим системима и тешко прихватамо ново наоружање и то због процедура”, навео је председник…

Te jebene procedure...

politika.rs wrote:… и додао да је потребно променити однос према полицајцима и војницима у друштву, јер без њих не бисмо имали ни мир, ни стабилност.

„Зато сам рекао да желим да видим што већи број њих у униформама, да се тога не стиде и да се тиме поносе, ако буде требало даваћемо и додатне бонусе, јер ће се због тога и грађани на улицама осећати сигурније”, казао је Вучић.

Totalno racionalno i nimalo ludački. Dopada mi se, treba ovo da uvedu i za apotekare, medicinske profesionalce, pekare i odžačare.

Post by William Murderface on Mon Jun 11, 2018 12:18 am

To neko robovanjw starim sistemima...

_____

Post by bruno sulak on Mon Jun 11, 2018 9:40 am

ovo radeta bulatovica po zadatku salju u skopje?

_____
The law provides us structure to guide us through paralyzing and trying times. But it requires us a vision to its procedures and higher purposes. Before we assume our respective roles in this enduring drama just let me say that when these frail shadows we inhabit now have quit the stage we'll meet and raise a glass again together in Valhalla.

Post by beatakeshi on Mon Jun 11, 2018 10:02 am

Ja bih im poslao M. St. Protića, pa da se puše.

Post by Gargantua on Mon Jun 11, 2018 11:39 am

Ahaha

Post by otto katz on Mon Jun 11, 2018 11:43 am

_____
Разгромили атаманов
Разогнали воевод

Post by William Murderface on Mon Jun 11, 2018 11:49 am

Lebe mekani.

_____

Post by ficfiric on Mon Jun 11, 2018 12:35 pm

Gargantua wrote:

Ahaha

Tipsarevic? 4. kolo US Open? Ko zna iz koje godine je ovaj klip. Cudi me da nema one scenografije sa jajima

_____

Uprava napolje!

Post by Djamolidine Abdoujaparov on Mon Jun 11, 2018 1:31 pm

mda, + je us open u septembru

Post by Sponsored content

Current date/time is Mon Aug 20, 2018 9:03 am