24 sata Vučić

Share

Re: 24 sata Vučić

Post by William Murderface on Sat Oct 06, 2018 7:19 pm

Najveće pretnje po bezbednost Srbije predsednik Vučić vidi u nedostatku ekonomske stabilnosti i odnosu sa Prištinom. BIA, međutim, ima drugačija saznanja – kako je na jednom skupu u Beogradu juče rekao predstavnik BIA Marko Parezanović, najveće pretnje su spoljni faktori.
“Stavljaju se u funkciju pojedinci, naglašavam pojedinci, iz redova opozocionih političkih partija, pojedini delovi medija. Posebno destruktivnu ulogu imaju određene negativne pojave na društvenim mrežama. Takođe nije retka pojava da se pojedini delovi NVO sektora stavljaju u neku da kažem destruktivnu i subvrzivnu funkciju. Ono što je relativno nova pojava, ali nije nepoznanica, to je upravo uticaj ovih negativnih i destruktivnih struktura prema sindikatima”, rekao je Parezanović.
Na pitanje da li kada to izgovori neko ko predstavlja BIA, građani Srbije treba da se plaše, predsednik Vučić odgovara: “Slušajte, mislim da ne treba građani Srbije da se plaše. Ne znam u kom smislu je to Marko rekao, moraću da pogledam.”
http://rs.n1info.com/a425909/Vesti/Vucic-Spoljni-faktor-nije-pretnja.html

_____
"Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije

Post by William Murderface on Sat Oct 06, 2018 9:13 pm

Međutim kada su u pitanju lokalni izbori koji slede, situacija se potpuno menja i kako kaže predsednik, njegovi politički protivnici odjednom dobijaju uticaj.
“Pokušaćemo tako kao jedna, jedina politička organizacija da se suprostavimo svim tim 12, 13, 15 stranaka. To nije lako, jedan protiv 15, ali možda budemo blizu njih. Videćemo”, poručio je Vučić.

[th][/th]
Александар Вучић — Србија побеђује 131 Српска напредна странка (укључујући независне посланике који су мандат освојили из квоте СНС-а) 93
Социјалдемократска партија Србије 10
Партија уједињених пензионера Србије 9
Нова Србија 5
Покрет социјалиста 3
Српска народна партија 3
Српски покрет обнове 3
Покрет снага Србије 2
Народна сељачка странка 1
Самостални ДСС 1
Уједињена сељачка странка 1
Ивица Дачић — „Социјалистичка партија Србије (СПС) — Јединствена Србија (ЈС)“ — Драган Марковић Палма 29 Социјалистичка партија Србије 20
Јединствена Србија 6
Зелени Србије 2
Комунистичка партија 1

_____
"Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

Post by KinderLad on Sun Oct 07, 2018 3:36 am

William Murderface wrote:
Najveće pretnje po bezbednost Srbije predsednik Vučić vidi u nedostatku ekonomske stabilnosti i odnosu sa Prištinom. BIA, međutim, ima drugačija saznanja – kako je na jednom skupu u Beogradu juče rekao predstavnik BIA Marko Parezanović, najveće pretnje su spoljni faktori.
“Stavljaju se u funkciju pojedinci, naglašavam pojedinci, iz redova opozocionih političkih partija, pojedini delovi medija. Posebno destruktivnu ulogu imaju određene negativne pojave na društvenim mrežama. Takođe nije retka pojava da se pojedini delovi NVO sektora stavljaju u neku da kažem destruktivnu i subvrzivnu funkciju. Ono što je relativno nova pojava, ali nije nepoznanica, to je upravo uticaj ovih negativnih i destruktivnih struktura prema sindikatima”, rekao je Parezanović.
Na pitanje da li kada to izgovori neko ko predstavlja BIA, građani Srbije treba da se plaše, predsednik Vučić odgovara: “Slušajte, mislim da ne treba građani Srbije da se plaše. Ne znam u kom smislu je to Marko rekao, moraću da pogledam.”
http://rs.n1info.com/a425909/Vesti/Vucic-Spoljni-faktor-nije-pretnja.html

Ovo je malo wtf. Mislio sam da sam ukačio o čemu govori sve dok nisam pročitao bold...

Post by Creepy Uncle on Sun Oct 07, 2018 3:40 am

Verovatno misli na leve organizacije. A u suštini ovo je obaveštavanje sindikata da su "na merama" i da paze šta rade.

_____
vijetnamsko prase, koje ceo život bude prase

Dragan Todorović

Post by disident on Sun Oct 07, 2018 5:26 am

A posto tih levih organizacija ima na prste jedne ruke
da se spreme soros i roza

_____
Фала Богу па су се западњачићи сетили да су и Словени Европљани-белци. 

Обично нас гурају међу Турке, Монголе, Азијате, Африканце или ко зна где већ.  

Post by William Murderface on Thu Oct 11, 2018 1:57 pm

Опозиција неће добити изборе ни 2020. ни 2024. године
Председник Србије Александар Вучић поручио је данас да опозиција неће добити изборе ни 2020, ни 2024. године.
"Неће добити изборе ни 2024. За 2028. још не могу да предвидим, али моћи ћу за две године и то да кажем", рекао је Вучић новинарима у Краљеву, одговарајући на питања новинара о различиутим наводима представника опозиције.

_____

Post by Bungee jump on Thu Oct 11, 2018 2:25 pm

William Murderface wrote:
Опозиција неће добити изборе ни 2020. ни 2024. године
Председник Србије Александар Вучић поручио је данас да опозиција неће добити изборе ни 2020, ни 2024. године.
"Неће добити изборе ни 2024. За 2028. још не могу да предвидим, али моћи ћу за две године и то да кажем", рекао је Вучић новинарима у Краљеву, одговарајући на питања новинара о различиутим наводима представника опозиције.

Post by William Murderface on Thu Oct 11, 2018 2:27 pm

_____

Post by William Murderface on Thu Oct 11, 2018 4:36 pm

Поводом помињања у Европском парламенту могућности решења за Косово разграничењем, Вучић је поручио да они могу да закључују шта желе, а да је наше да штитимо наш интерес.
- Не знам какве то везе има са њима, али добро. Има везе са свима у свету, најмање са Србима и Албанцима. Њих нико не треба да пита. То нема везе са реалношћу. Погледајте шта се збива у Приштини, у свету. Тежак период очекује многе светске силе због унутрашњих проблема - рекао је Вучић новинарима.

_____

Post by beatakeshi on Wed Oct 17, 2018 7:56 am

Koliki idiot moraš da budeš da sebe porediš sa pacovom?

- Molim i američke partnere da vode računa o tome. Oni su silni, jaki veliki, mi mali, ali kad vas neko satera u ugao, ne da vam izlaz, kao pacov u uglu vi morate sa sve četiri da se branite. Nemojte da nas dovedete u tu situaciju, da nemamo šta drugo da radimo nego da se štitimo - rekao je Vučić.

Post by KinderLad on Wed Oct 17, 2018 8:43 am

https://youtu.be/0LZFR0g9kOc?t=392

Post by xie saike on Wed Oct 17, 2018 8:55 am

disident wrote:A posto tih levih organizacija ima na prste jedne ruke
da se spreme soros i roza

in fact, neki nemci i ameri su vec poceli da obavestavaju ovdasnje organizacije da mogu ocekivati smanjenje ili ukidanje finansiranja, navodeci kao razloge potrebu da se finansije vise usmere ka medijima, ali bitniji i jaci razlog je selidba tih novcanih masa na bliski istok.

_____
U Srbiji vlada bezvezništvo, u pravom smislu te reči.
Želimir Žilnik

-----------------------------------------------------
Фолу-Уп Гроуп Боард

Post by Kondo on Wed Oct 17, 2018 8:56 am

au, ovo je parafrazirana miloseviceva recenica, uz nesto uvijeniji ton. ne znamo da radimo ali cemo da se bijemo.

_____
I was faced with a choice at a difficult age

Would I write a book? Or should I take to the stage?
But in the back of my head I heard distant feet
Che Guevara and Debussy to a disco beat

Post by KinderLad on Wed Oct 17, 2018 8:59 am

Kondo wrote:au, ovo je parafrazirana miloseviceva recenica, uz nesto uvijeniji ton. ne znamo da radimo ali cemo da se bijemo.

Mislim ne.

Post by Kondo on Wed Oct 17, 2018 9:14 am

to je takva izjava za današnje vreme.

_____
I was faced with a choice at a difficult age

Would I write a book? Or should I take to the stage?
But in the back of my head I heard distant feet
Che Guevara and Debussy to a disco beat

Post by KinderLad on Wed Oct 17, 2018 9:16 am

Ma ne. Drži se Centralnih sila zubima jer prosto nema pojma šta bi bez njih pa onda priča i šta treba i šta ne treba.

Post by beatakeshi on Wed Oct 17, 2018 9:25 am

Ma lupeta, briljira "novinari ne znaju", preti, kuka, moli ... uobičajen dan u mozgu AV.

Post by Bungee jump on Wed Oct 17, 2018 9:26 am

KinderLad wrote:Ma ne. Drži se Centralnih sila zubima jer prosto nema pojma šta bi bez njih pa onda priča i šta treba i šta ne treba.

Ma da. "Evo, i u proslost cu da iskrojim kako zapovedate, samo mi dajte nesto da sve sludjenijem narodu zamaskiram poteze oko Kosova".

Post by паће on Wed Oct 17, 2018 9:33 am

Па ако је тако слуђен, шта има да ти помажемо, причај шта хоћеш.

_____
то ја бришем, некад милице некад не
I want to be Bujumbura for a while. Then I'll can say Bujumbura is a place I've been.

Post by kud_genijalci on Wed Oct 17, 2018 10:50 am

Nikolić okuplja nezadovoljnike... Blic "otkriva"
Ovaj napis u Blicu, s nadnaslovom "otkriva", kao da je reč o "istraživačkom" novinarstvu - a zapravo je reč o pištolju na kapisle članku - deluje kao da hoće da namaže blatom i Tomu i Acu. S jedne strane, "toma se oseća ponniženo" i nabrajanje njegovih privilegija zvuči kao preventivna kaka u njokalicu (a, najviše od svega pominjanje očijukanja s Jeremićem), ali na kraju kada je, "objektivno" inventarisano Vučićevo priključenije na otceplenije, to onda sve zvuči kao neki bućkuriš.

Kap koja je prelila čašu bilo je nevođenje Tome u Kinu. Aca je baš mogao da ga povede.

učićevo priključenije na otceplenije, onda je sveuz naglasak na skromnost kod Bote, to onda zvučia

_____
svojeručan

Post by ficfiric on Wed Oct 17, 2018 11:14 am

Imali smo prilike da vidimo kako izgleda kad Toma radi nesto sto nije u dogovoru sa Vucicem - medijska histerija sa optuzbama da je Miskovicev placenik i slikama ovesanog Vucica na naslovnicama, dignuta uzbuna u svim odborima gde je i Tomin sin morao da glasa protiv oca, itd. S obzirom da sada nicega od toga nema, sumnjam da je Toma i pomislio da bilo sta radi.

_____

Uprava napolje!

Post by disident on Wed Oct 17, 2018 11:23 am

ficfiric wrote:Imali smo prilike da vidimo kako izgleda kad Toma radi nesto sto nije u dogovoru sa Vucicem - medijska histerija sa optuzbama da je Miskovicev placenik i slikama ovesanog Vucica na naslovnicama, dignuta uzbuna u svim odborima gde je i Tomin sin morao da glasa protiv oca, itd. S obzirom da sada nicega od toga nema, sumnjam da je Toma i pomislio da bilo sta radi.
1+

_____
Фала Богу па су се западњачићи сетили да су и Словени Европљани-белци. 

Обично нас гурају међу Турке, Монголе, Азијате, Африканце или ко зна где већ.  

Post by xie saike on Thu Oct 18, 2018 7:21 am

fala kurcu da mu je neko konacno rekao 

(nas sovilj btw) 

_____
Želimir Žilnik

Фолу-Уп Гроуп Боард

Post by xie saike on Thu Oct 18, 2018 7:25 am

kakve ce tek face praviti kad mu dodje causesku momenat, kada se sada na ovo ovako raspada govnar zvalavi

_____
Želimir Žilnik

Фолу-Уп Гроуп Боард

Post by Creepy Uncle on Thu Oct 18, 2018 8:26 am

Svaka čast novinaru. 

Ali ja ne vidim nikakvo raspadanje.

_____
vijetnamsko prase, koje ceo život bude prase

Dragan Todorović

Post by Sponsored content