24 sata Vučić

Share

Re: 24 sata Vučić

Post by Quincy Endicott on Tue Sep 11, 2018 7:10 am

William Murderface wrote:Pa kaže Dunjko da zna nekog ko je služio s njim.

čuj nekog, sjajan čovek, diplomirani geograf, amater veksilolog, grafički dizajner i bolesni grobar

EDIT

i naravno Hrvat

_____
"Do you know what I did? The things these filthy hands have done to make this money?"

Post by William Murderface on Tue Sep 11, 2018 7:14 am

et Gragantua

Ne znam ni ja, ali se ne pominje. Slika, hm... Imao sam ja drugare koji su obukli uniformu i nikad nisu došli do zakletve, iz različitih razloga (povrede, odlaganje, zdravlje, porodične prilike, itd). Hoću da kažem, jedna fotka ≠ odslužen vojni rok.

Ma mislim, gluposti u suštini, zvučim ko najgori truther, jebe mi se jel jeste ili nije, ali ima nečeg čudnog u prezentaciji cele vesti kao i u prethodnom ćutanju na ovu temu. Ako ništa drugo, nedavno je bilo prilike da se proserava o tome (kad je predlagao ponovno uvođenje vojnog roka), svaki prethodni predlog je ilustrovao pričama iz iskustva, npr dualno obrazovanje - vodomeri u zemunskoj fabrici satova "Insa" (primeti tipičnu detaljnost reference), škola, faks, priče o polaganjima ispita, učenju i skripti od četristo strane, pičke strinine. A o ovome - šipak. Mislim, on nije taj lik koji bi propustio takvu šansu.

Last edited by William Murderface on Tue Sep 11, 2018 7:17 am; edited 2 times in total

_____
"Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije

Post by MNE on Tue Sep 11, 2018 7:15 am

William Murderface wrote:Ma dobro, ne može se to tako utvrditi.
ma naravno ne znači to da nije bio ali opet čudi da niko ništa ne pominje po netu (osim kao ovo kvinsijevo tipa moj poznanik služio s njim)a moralo ga je mnogo ljudi vidjeti u vojsci

Post by xie saike on Tue Sep 11, 2018 7:15 am

Filipenko wrote:Meni nije jasno kako vama nije jasno, on je na neku foru silno ispovezan po nekim, ko zna kakvim osnovama. Lično me ne bi čudilo da je za apsolutno sve u životu imao nekakvu vezu i da je bio fiktivno zapošljavan, da nije služio vojni rok itd. To jest, da je mnoge stvari radio i služio pro forme, pojavi se negde na par dana, pa nestane. Bude u kasarni 3 dana, pa ga nema 3 meseca. Tako je i na fakultetu bilo - bio dobrovoljac na ratištu, sekretarisao po SRS, i davao ispite sa desetkama bez problema. Isto tako i bata. Ja sam mislio da je njegova familija bila privilegovana po tim raznim sitnim osnovama zato što je on došao na vlast tokom devedesetih, ali zapravo je itekako moguće i obrnuto - da je njemu krčen put preko ko zna kojih veza i vezica mnogo, mnogo ranije.

pa ja to isto mislim, sve preko veze najgrdje

_____
U Srbiji vlada bezvezništvo, u pravom smislu te reči.
Želimir Žilnik

-----------------------------------------------------
Фолу-Уп Гроуп Боард

Post by ficfiric on Tue Sep 11, 2018 7:17 am

Filipenko wrote:Meni nije jasno kako vama nije jasno, on je na neku foru silno ispovezan po nekim, ko zna kakvim osnovama. Lično me ne bi čudilo da je za apsolutno sve u životu imao nekakvu vezu i da je bio fiktivno zapošljavan, da nije služio vojni rok itd. To jest, da je mnoge stvari radio i služio pro forme, pojavi se negde na par dana, pa nestane. Bude u kasarni 3 dana, pa ga nema 3 meseca. Tako je i na fakultetu bilo - bio dobrovoljac na ratištu, sekretarisao po SRS, i davao ispite sa desetkama bez problema. Isto tako i bata. Ja sam mislio da je njegova familija bila privilegovana po tim raznim sitnim osnovama zato što je on došao na vlast tokom devedesetih, ali zapravo je itekako moguće i obrnuto - da je njemu krčen put preko ko zna kojih veza i vezica mnogo, mnogo ranije. Vidite da su njegovi roditelji sa maksimalnim penzijama, da mi je samo znati po kojim osnovama. Šta su mu koji moj bili otac ili majka, odakle npr. njoj generalska penzija kao novinarki? Opet, ja sam za takve stvari mislio da su ih dobili kada je on postao ministar, da je on ubacio burazera u kovnicu novca, a moguće je, kao što rekoh, i da su oni sebi obezbedili svašta nešto mnogo pre nego što su dečicu poubacivali na dobre pozicije.

Da, secas se da je pominjano da je bata bio kosarkas u KK Beobanka Ja se ne secam da je ulazio u igru. Da li je imao ugovor sa klubom? Vrlo moguce (vidi pod Mijovic u fkcz ili Gasicev sin u ofk i Mladost Lucani)

_____

Uprava napolje!

Post by xie saike on Tue Sep 11, 2018 7:18 am

medju tom ekipom se sve ocas posla skroji i izmisli. tako je lik kojeg poznajem 35 godina odjednom poceo pre 5 godina da tvrdi da je ceo zivot do jaja gari sa vucevicem, a svi znamo da su se u zivotu sreli triput na faksu slucajno na predavanjima. al dzabe, to je sad deo biografije upisan kao da je stvaran.

_____
Želimir Žilnik

Фолу-Уп Гроуп Боард

Post by Gargantua on Tue Sep 11, 2018 7:19 am

William Murderface wrote:et Gragantua

Ne znam ni ja, ali se ne pominje. Slika, hm... Imao sam ja drugare koji su obukli uniformu i nikad nisu došli do zakletve, iz različitih razloga (povrede, odlaganje, zdravlje, porodične prilike, itd). Hoću da kažem, jedna fotka ≠ odslužen vojni rok.

Ma mislim, gluposti u suštini, zvučim ko najgori truther, jebe mi se jel jeste ili nije, ali ima nečeg čudnog u prezentaciji cele vesti kao i u prethodnom ćutanju na ovu temu. Ako ništa drugo, nedavno je bilo prilike da se proserava o tome (kad je predlagao ponovno uvođenje vojnog roka), svaki prethodni predlog je ilustrovao pričama iz iskustva, npr dualno obrazovanje - vodomeri u zemunskoj fabrici satova "Insa" (primeti tipičnu detaljnost reference), škola, faks, priče o polaganjima ispita, učenju i skripti od četristo strane, pičke strinine. A o ovome - šipak. Mislim, on nije taj lik koji bi propustio takvu šansu.

Jesi našo Obamin birth certificate?

Ostaje da je po sredi Vučko kao mandžurijski kandidat, misterija veća od 1 Tita :milomirmarić:

Post by William Murderface on Tue Sep 11, 2018 7:20 am

Okej, zaslužio sam ovo.

_____
"Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

Post by Gargantua on Tue Sep 11, 2018 7:26 am

Mislim da je on samo kreativni lažov na pragmatičan način, da ubaci neku crticu tu i tamo radi trenutnog efekta.

Post by William Murderface on Tue Sep 11, 2018 7:29 am

Ma naravno, ali zašto je propustio priliku da ubaci neku o ovome. Jbt, nalazili su onu gvožđarsku radnju u Londonu, seća se u kojoj je fabrici prvi put video vodomer, a ne niko ne pominje u kom je gradu sticao ta nezaboravna iskustva iz vojske i prijateljstvo do groba.

_____

Post by Filipenko on Tue Sep 11, 2018 7:30 am

ficfiric wrote:
Filipenko wrote:Meni nije jasno kako vama nije jasno, on je na neku foru silno ispovezan po nekim, ko zna kakvim osnovama. Lično me ne bi čudilo da je za apsolutno sve u životu imao nekakvu vezu i da je bio fiktivno zapošljavan, da nije služio vojni rok itd. To jest, da je mnoge stvari radio i služio pro forme, pojavi se negde na par dana, pa nestane. Bude u kasarni 3 dana, pa ga nema 3 meseca. Tako je i na fakultetu bilo - bio dobrovoljac na ratištu, sekretarisao po SRS, i davao ispite sa desetkama bez problema. Isto tako i bata. Ja sam mislio da je njegova familija bila privilegovana po tim raznim sitnim osnovama zato što je on došao na vlast tokom devedesetih, ali zapravo je itekako moguće i obrnuto - da je njemu krčen put preko ko zna kojih veza i vezica mnogo, mnogo ranije. Vidite da su njegovi roditelji sa maksimalnim penzijama, da mi je samo znati po kojim osnovama. Šta su mu koji moj bili otac ili majka, odakle npr. njoj generalska penzija kao novinarki? Opet, ja sam za takve stvari mislio da su ih dobili kada je on postao ministar, da je on ubacio burazera u kovnicu novca, a moguće je, kao što rekoh, i da su oni sebi obezbedili svašta nešto mnogo pre nego što su dečicu poubacivali na dobre pozicije.

Da, secas se da je pominjano da je bata bio kosarkas u KK Beobanka Ja se ne secam da je ulazio u igru. Da li je imao ugovor sa klubom? Vrlo moguce (vidi pod Mijovic u fkcz ili Gasicev sin u ofk i Mladost Lucani)

Lol, Beobanka? Ja sam bio redovan na svim utakmicama Beobanke, pa posle Beobanke i Beopetrola jer su davali dupli program u Hali Sportova koja mi je na 10 minuta pešaka od kuće, a ja tada bio zagrižen za košarku. Apsolutno se ne sećam Vučićevog brata po bilo kom osnovu, a bilo bi vrlo teško da promakne po dva osnova - em smo svi znali ko je tu ko, ko je došao preko veze, ko je čiji iz uprave, po kom osnovu igra ovaj ili onaj i zapao bi za oko kao brat Vučića jer je dotični već bio poznat, a drugi faktor je što su treneri - a Darko Ruso koji je jako dugo to vodio posebno - bili ekstremno metodični. Tačno se znalo kada ko ulazi u igru, da li Nađfej igra prvih 6 minuta i da ga nakon toga menja tačno određeni igrač, od kada do kada ulaze mlade nade i tako dalje. U zavisnosti od protivnika, to se moglo pomeriti gore/dole za koji minut, ali šablona su se držali do ekstrema. Nema šanse da ne bih zapazio Vučića makar na klupi, to jedino ako se npr. skinuo u 12 na 3-4 utakmice u sezoni i da uopšte nije ni ulazio u igru.

P.S. a sada se setih i onog luđenja sa prodavanjem eksera za Induse u Londonu. Ili priče kako su mu preci pobijeni u Jasenovcu, da bi se onda u sledećoj rečenici ispravio i rekao kako nema pisanih dokaza o tome ali da svi znaju da je tako - a na spiskove jasenovačkih žrtava je upisivano i kuso i repato pa ako nije upisan niko iz njegove familije baš je teško da je zapravo neko završio tamo, plus Bugojno je skroooz na drugom kraju Bosne gde je bilo dovoljno jama i stratišta, baš će neko da šalje njegove 300 km direktno preko partizanske teritorije, odnosno 600 km okolo samo da bi ih otpremio u Jasenovac, lik očigledno laže samo tako. Jbt, ko zna koje su to priče, to su patološki lažovi.

Post by ficfiric on Tue Sep 11, 2018 7:36 am

Filipenko wrote:P.S. a sada se setih i onog luđenja sa prodavanjem eksera za Induse u Londonu. Ili priče kako su mu preci pobijeni u Jasenovcu, da bi se onda u sledećoj rečenici ispravio i rekao kako nema pisanih dokaza o tome ali da svi znaju da je tako - a na spiskove jasenovačkih žrtava je upisivano i kuso i repato pa ako nije upisan niko iz njegove familije baš je teško da je zapravo neko završio tamo, plus Bugojno je skroooz na drugom kraju Bosne gde je bilo dovoljno jama i stratišta, baš će neko da šalje njegove 300 km direktno preko partizanske teritorije, odnosno 600 km okolo samo da bi ih otpremio u Jasenovac, lik očigledno laže samo tako. Jbt, ko zna koje su to priče, to su patološki lažovi.

Ne zaboravi ni ono kad je rekao da njegov brat ceka bebu (odgovarajuci Vuku i Natasi Jeremic) da bi posle on dobio bebu Vukana.

21.03.2017.

Vučić je, na konefrenciji za novinare optužio protivkandidate na predsedničkim izborima da napadaju njegovu porodicu i brata, ali da to nije iskoristio da dovede Andreja Vučića, koji čeka bebu za tri meseca, „da ovde plače i pravi selfije“.

09.06.2017.

EKSKLUZIVNO SAZNAJEMO Aleksandar Vučić dobio treće dete, hitno doputovao u Beograd
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić postao je po treći put otac, dobio je sina, ekskluzivno saznaje "Blic".

_____

Uprava napolje!

Post by MNE on Tue Sep 11, 2018 7:51 am

William Murderface wrote:Ma naravno, ali zašto je propustio priliku da ubaci neku o ovome. Jbt, nalazili su onu gvožđarsku radnju u Londonu, seća se u kojoj je fabrici prvi put video vodomer, a ne niko ne pominje u kom je gradu sticao ta nezaboravna iskustva iz vojske i prijateljstvo do groba.
razlika je u tome što za London i Jasenovac to ne može niko da provjeri a za JNA je drugačija situacija, najvjerovatnija je ova filipenkova teorija da je preko debele veze služio "u pozadini" i da je više bio kod mame i tate nego u kasarni

Post by Filipenko on Tue Sep 11, 2018 8:13 am

Plus kažu ljudi da na toj fotki sa zakletve Vučić zapravo ima podoficirske oznake desetara ili razvodnika? To je morao da zasluži da dobije, nije nikako mogao da ih ima na polaganju zakletve. Jbt, šta su ti ljudi i na koju su foru tako gejmovali sistem(e)? 

Post by паће on Tue Sep 11, 2018 8:16 am

Filipenko wrote:Plus kažu ljudi da na toj fotki sa zakletve Vučić zapravo ima podoficirske oznake desetara ili razvodnika? To je morao da zasluži da dobije, nije nikako mogao da ih ima na polaganju zakletve.

Своје заклетве никако. Ал' могао је да постане десетар па после да води своје гуштере на заклетву. Ал' не видим како десетар може да се не појављује.

_____
то ја бришем, некад милице некад не
I want to be Bujumbura for a while. Then I'll can say Bujumbura is a place I've been.

Post by xie saike on Tue Sep 11, 2018 8:19 am

moze da bude dodeljen kao licna sekretarica satro nekom visem oficiru i nema ga nigde medju ostalom vojskom i u redovnim aktivnostima. jeste bili vi u vojsci, anyone?

_____
Želimir Žilnik

Фолу-Уп Гроуп Боард

Post by паће on Tue Sep 11, 2018 8:23 am

Ех, ја сам био у тако неком забаченом буџаку за који нико ни не зна ко није био тамо, и догађаји те величине не да су нас заобилазили, него нисмо ни знали неког ко зна неког. Мада су допирале гласине.

_____
то ја бришем, некад милице некад не
I want to be Bujumbura for a while. Then I'll can say Bujumbura is a place I've been.

Post by xie saike on Tue Sep 11, 2018 8:27 am

mi smo imali lika iz sombora u somboru pro forme se pojavio prvi dan, i na zakletvi bio sa nama, ostalo je kao bio u komandi a zapravo kotkuce

_____
Želimir Žilnik

Фолу-Уп Гроуп Боард

Post by xie saike on Wed Sep 12, 2018 4:22 am

ok, da vidimo ko se jos jednom nasmeje malom jozi i sankanju u koritu 

_____
Želimir Žilnik

Фолу-Уп Гроуп Боард

Post by ♏ on Wed Sep 12, 2018 4:26 am

Ukratko, slavili su božić tako što se se po snegu gej pamprčili na otvorenom noseći samo vojničke čizme?

Znači, još je i tada voleo raditi stvari na ruski način...

Post by xie saike on Wed Sep 12, 2018 4:28 am

♏️ wrote:Ukratko, slavili su božić tako što se se po snegu gej pamprčili na otvorenom noseći samo vojničke čizme?

slusajuci gramofon, a onda je dosla fikretova tetka

_____
Želimir Žilnik

Фолу-Уп Гроуп Боард

Post by fikret selimbašić on Wed Sep 12, 2018 4:32 am

Najviše se Vučića sećam po tome što smo stalno igrali šah, kao i da nije voleo da gubi, i da je često bio remi.

_____
Međuopštinski pustolov.

Post by Zuper on Wed Sep 12, 2018 5:57 am

Igrali su remi.
Vucic znan kao Kija kockar.

Post by No Country on Wed Sep 12, 2018 12:35 pm

Са мном у војсци био Грнчаров, онај што је дао два аутогола на истој утакмици. Claim to fame.

Post by Kondo on Wed Sep 12, 2018 6:16 pm

xie saike wrote:
♏️ wrote:Ukratko, slavili su božić tako što se se po snegu gej pamprčili na otvorenom noseći samo vojničke čizme?

slusajuci gramofon, a onda je dosla fikretova tetka

iz bosanske krupe...

_____
I was faced with a choice at a difficult age

Would I write a book? Or should I take to the stage?
But in the back of my head I heard distant feet
Che Guevara and Debussy to a disco beat

Post by Sponsored content

Current date/time is Thu Nov 15, 2018 2:04 am