24 sata Vučić

Share

Re: 24 sata Vučić

Post by Mr. Moonlight on Fri Mar 23, 2018 8:45 pm

Santino wrote:jbg prijatelju, ti si drugi clan foruma koji mora na ignore.  ajd javi po nekom kad te prodje ova konceptualna faza.

neće da može, štite drugari izdrkavača

_____
    .i.

When I Get Low, I Get High.

Writing in the book of life, a chapter of insanity

Post by Santino on Fri Mar 23, 2018 9:46 pm

jbg. sta se napravi od onakvog coveka.

_____
I don't have pet peeves, I have major psychotic fucking hatreds

Post by MNE on Fri Mar 23, 2018 9:52 pm

hakovali mu nalog

Post by xie saike on Fri Mar 23, 2018 9:56 pm

rusi

_____
U Srbiji vlada bezvezništvo, u pravom smislu te reči.
Želimir Žilnik

-----------------------------------------------------
Фолу-Уп Гроуп Боард

Post by MNE on Fri Mar 23, 2018 10:05 pm

zvuči kao oni nigerijski scammeri što botuju po forumima i pokušavaju da se sprijatelje s ljudima dok im ne uvale priču o tetki koja treba da dobije 20 miliona al im fali hiljadu za advokata

Post by паће on Fri Mar 23, 2018 11:08 pm

You weren't making payments to attention at style and structure (broke, eh?). Watever, just a day and a half more.

_____
то ја бришем, некад милице некад не
I want to be Bujumbura for a while. Then I'll can say Bujumbura is a place I've been.

Post by uskok i ajduk on Sat Mar 24, 2018 8:18 am

Santino wrote:jbg prijatelju, ti si drugi clan foruma koji mora na ignore.  ajd javi po nekom kad te prodje ova konceptualna faza.

Зар је могуће да сте и паћета узели на зуб, само због испољавања најминималнијег патриотског пркоса према снобовско-духовно-љотићевском маниру убацивања енглеских речи у сваку вашу тривијалну мисао.  Реторичко питање. Могуће је.

Post by fikret selimbašić on Sat Mar 24, 2018 11:24 am

Burundi spava, Bosanci moraju da vas na ovo upute

_____
Međuopštinski pustolov.

Post by William Murderface on Sat Mar 24, 2018 1:20 pm

Mr. Moonlight wrote:

Niko ne stiti bilo koga, a svakako ne "drugara". Igrom slucaja, Pace je mod, pa ne moze da se stavi na ignor. Da ga rascinjavamo necemo jer nismo kaznena komisija, a i ne vidim za sta bismo ga kaznjavali. Mada je, sto rece ostap, ovo konceptualisanje prilicno los uzor, posebno od jednog moda, ali tu nam ostaje samo da apelujemo na njega da ne izigrava nadurenog pubertetliju.

Iskreno, meni je ovaj prelazak na engleski bio olaksanje. Dok je pisao na srpskom i nije terao segu, cesto pocnem da citam njegov post jer mi se ucini da ima veze sa temom (a kad imaju veze sa temom, pacetovi postovi su, slozicemo se, lucidni, zanimljivi i informativni), onda dodjem do pola i shvatim da nemam pojma sta citam od silnih privatnih neologizama kojima post vrvi. Onda ga procitam jos jednom, pa jos jednom i na kraju shvatim da sam potrosio vreme na potpuno nebitnu, ama zamumuljenu opasku o necijoj jezickoj gresci. pace ne razume koliko to iritira, jer izgleda ne razume da je svaki post jedan apel na paznju drugih. On znaci - hej, imam nesto da vam kazem vezano za ovo o cemu pricate. Kad uputis takav apel i ljudi ga uvaze, samo da bi im ti podelio samare na temu stvarnih ili umisljenih jezickih sagresenja, onda to ume poprilicno da iznervira.

E, ali otkad je presao na engleski, vise nemam taj problem jer jednostavno po automatizmu preskacem svaki post. Znam u startu da je neko isterivanje pravice i konceptualisanje i samo idem dalje. Ignor realno nije potreban, sam je sebe stavio na ignor, bar u mom slucaju.

_____
"Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije

Post by William Murderface on Sat Mar 24, 2018 2:54 pm

Вучић и Орбан у понедељак присуствују отварању синагоге у Суботици

Kraj vica.

_____
"Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

Post by Daï Djakman Faré on Sat Mar 24, 2018 3:20 pm

William Murderface wrote:Niko ne stiti bilo koga, a svakako ne "drugara". Igrom slucaja, Pace je mod, pa ne moze da se stavi na ignor. Da ga rascinjavamo necemo jer nismo kaznena komisija, a i ne vidim za sta bismo ga kaznjavali. Mada je, sto rece ostap, ovo konceptualisanje prilicno los uzor, posebno od jednog moda, ali tu nam ostaje samo da apelujemo na njega da ne izigrava nadurenog pubertetliju.

Iskreno, meni je ovaj prelazak na engleski bio olaksanje. Dok je pisao na srpskom i nije terao segu, cesto pocnem da citam njegov post jer mi se ucini da ima veze sa temom (a kad imaju veze sa temom, pacetovi postovi su, slozicemo se, lucidni, zanimljivi i informativni), onda dodjem do pola i shvatim da nemam pojma sta citam od silnih privatnih neologizama kojima post vrvi. Onda ga procitam jos jednom, pa jos jednom i na kraju shvatim da sam potrosio vreme na potpuno nebitnu, ama zamumuljenu opasku o necijoj jezickoj gresci. pace ne razume koliko to iritira, jer izgleda ne razume da je svaki post jedan apel na paznju drugih. On znaci - hej, imam nesto da vam kazem vezano za ovo o cemu pricate. Kad uputis takav apel i ljudi ga uvaze, samo da bi im ti podelio samare na temu stvarnih ili umisljenih jezickih sagresenja, onda to ume poprilicno da iznervira.

E, ali otkad je presao na engleski, vise nemam taj problem jer jednostavno po automatizmu preskacem svaki post. Znam u startu da je neko isterivanje pravice i konceptualisanje i samo idem dalje. Ignor realno nije potreban, sam je sebe stavio na ignor, bar u mom slucaju.
ovaj mislim da se preteruje sa rascinjavanjem. u smisu da nije neka ne znam kakva funkcija biti moderator na burundiju i da ista pacetu znaci ili da je koristi ne znam kolko pa da ce to mnogo da uzme k srcu ako mu je uzmete. omogucite munlajtu, vasi i ostalima koje nervira da ga ignoruju dok je u ovoj fazi pa ga posle vratite na moderatorsko mesto kad se unormali.

imo, uopste se ne radi o kaznjavanju nego prakticnom premoscavanju softverskih nedostataka (tj. cinjenici da ne moze da se ignoruje mod).

_____
--to give the metals back their alchemical significance that has been neglected since the beginnings of the industrial revolution
--to alienate common apparati/mechanismi to create a perpetuum mobile called Motor Sehn-Sucht--

Post by William Murderface on Sat Mar 24, 2018 3:21 pm

Da, pa probaćemo nešto da uradimo u gran. sopstv moguć.

Inače, da kažem da mi je žao što se paće samoisključio iz normalne komunikacije.

_____

Post by Daï Djakman Faré on Sat Mar 24, 2018 3:28 pm

i meni je zao. kako je normalni pace jednom rekao apropo forumske komunikacije, parafraziram: 'svako od nas ima odredjeni postotak skarta, samo je pitanje njegovog menadzmenta'. dok ne sredi svoj skart menadzement mislim da je ok da se privremeno omoguci ljudima da ga ignoruju..

_____
--to give the metals back their alchemical significance that has been neglected since the beginnings of the industrial revolution
--to alienate common apparati/mechanismi to create a perpetuum mobile called Motor Sehn-Sucht--
Guest

Post by Guest on Sat Mar 24, 2018 3:33 pm

William Murderface wrote:
Inače, da kažem da mi je žao što se paće samoisključio iz normalne komunikacije.
I meni je. Ne sekira me ovo pitanje preterano i neću ni koristiti ignore, samo se nadam da ćemo uskoro ponovo uspostaviti normalnu komunikaciju, ja Paćeta volim da čitam.

Post by William Murderface on Sat Mar 24, 2018 3:37 pm

+1

_____

Post by MNE on Sat Mar 24, 2018 3:53 pm

paće u međuvremenu 

Post by bruno sulak on Sat Mar 24, 2018 4:16 pm

ma rekao je nedelju dana. to istice sutra.

_____
The law provides us structure to guide us through paralyzing and trying times. But it requires us a vision to its procedures and higher purposes. Before we assume our respective roles in this enduring drama just let me say that when these frail shadows we inhabit now have quit the stage we'll meet and raise a glass again together in Valhalla.

Post by Mr. Moonlight on Sat Mar 24, 2018 4:33 pm

William Murderface wrote:
Mr. Moonlight wrote:

Niko ne stiti bilo koga, a svakako ne "drugara". Igrom slucaja, Pace je mod, pa ne moze da se stavi na ignor. Da ga rascinjavamo necemo jer nismo kaznena komisija, a i ne vidim za sta bismo ga kaznjavali. Mada je, sto rece ostap, ovo konceptualisanje prilicno los uzor, posebno od jednog moda, ali tu nam ostaje samo da apelujemo na njega da ne izigrava nadurenog pubertetliju.

ovako, ako imam nešto protiv toga što pišeš, a nije moguća argumentovana rasprava, reći ću ti to, jednostavno

npr viljeme pičko

sofisticirani idiot uskok ne shvata da je kratka i jednostavna psovka poštovanje vremena drugih ljudi

e onda dođu ovi carevi koncepti, koji još podare detalje sopstvenog života, kao čuvao sam srpski živeći u ameriki, ajde care, a kako se to radi, e ti koncepti brane svoje pravo da mažu govnima time što te u svakom postu na svaku temu mažu govnima i onda ih rastrljavaju i utrljavaju, dodajući sveže da se masa slučajno ne sasuši

ukratko, jebite se.

_____
    .i.

Post by beatakeshi on Sat Mar 24, 2018 5:00 pm

Mnogo koncepcije za ovako malobrojan forum.

Post by Kondo on Sat Mar 24, 2018 5:03 pm

mod na burundiju

_____
I was faced with a choice at a difficult age

Would I write a book? Or should I take to the stage?
But in the back of my head I heard distant feet
Che Guevara and Debussy to a disco beat

Post by MNE on Sat Mar 24, 2018 5:04 pm

ja ne kapiram zašto samo ne preskočite njegove postove ako vas toliko nervira, to je u vr glave pola sekunde skrola

Post by disident on Sat Mar 24, 2018 5:04 pm

Kondo wrote:mod na burundiju  

Ko oficir u vojsci srbije

_____
Admin

Post by ficfiric on Sat Mar 24, 2018 5:06 pm

Jbt, pet godina smo bez IL i sad kad smo je slucajno otkrili, pravi se drama zato sto jedan od usera ne moze da se stavi na IL

_____

Uprava napolje!

Post by Mr. Moonlight on Sat Mar 24, 2018 5:09 pm

ne verujem da je sretan što ga nazivaš userom

_____
    .i.

Post by паће on Sat Mar 24, 2018 6:10 pm

Mr. Moonlight wrote:ne verujem da je sretan što ga nazivaš userom

Што рекао један магационер овде у Текстилу, кад је пао систем па се дигао ал' на терминалима ништа није писало но је на први притиснут тастер тражио да се улогује, "ја њему ентеер а он мени усер наа ме".

sofisticirani idiot uskok ne shvata da je kratka i jednostavna psovka poštovanje vremena drugih ljudi

А не, немам замерке на тај део, ти си своје поштено одиграо. Мислим да је штета ако си прескакао шта сам писао јуче и јутрос, баш сам те хвалио.

_____
то ја бришем, некад милице некад не
I want to be Bujumbura for a while. Then I'll can say Bujumbura is a place I've been.

Post by Sponsored content

Current date/time is Fri Nov 16, 2018 11:21 pm