24 sata Vučić

Share

Re: 24 sata Vučić

Post by ficfiric on Tue Jul 03, 2018 9:41 am

Btw, ja sam ovo kacio ne zbog Vucica vec zbog ruskog ambasadora i Sputnjika. Vuciceve izjave svakako nisu vredne komentarisanja.

_____

Uprava napolje!

Post by bruno sulak on Tue Jul 03, 2018 10:09 am

da jebiga. ostao mu samo vlasov nakon sto je nemacka ispala #kocevskirog

_____
The law provides us structure to guide us through paralyzing and trying times. But it requires us a vision to its procedures and higher purposes. Before we assume our respective roles in this enduring drama just let me say that when these frail shadows we inhabit now have quit the stage we'll meet and raise a glass again together in Valhalla.

Post by Filipenko on Tue Jul 03, 2018 10:12 am

uskok i ajduk wrote:#Козара

Post by KinderLad on Tue Jul 03, 2018 10:24 am

ficfiric wrote:Btw, ja sam ovo kacio ne zbog Vucica vec zbog ruskog ambasadora i Sputnjika. Vuciceve izjave svakako nisu vredne komentarisanja.

A, ma dobro, oni vec rade ono sto im je posao.

Post by uskok i ajduk on Tue Jul 03, 2018 3:27 pm

KinderLad wrote:Fudbal je u pitanju. Nacionalne traume se mogu ali ne moraju prelivati u nj. Ali na stranu to, nego zna da ce vecina, sigurno vecina onih koji glasaju za njega navijati za Rusiju pa jeftino/najjeftinije skuplja poene. Zato rolleyes. 

Да ли је исто када је бирао премијерку водио рачуна о томе шта мисли већина? (или бар већина оних који гласају за њега) Мислим и на њено етничко полу-српско, полу-хрватско порекло + све остало везано за њена опредељења. Тe одлуке, у одабиру "капитена" личног тима, су такво пркошење већинском мишљењу да се његови претходници не би усудили то ни да помисле, а камоли да ураде. Хоћу рећи, зашто то о навијању за Русију не може бити сасвим спонтана Вучићева реакција, без икаквих политичких калкулација. 

Za Hrvatsku moze da navija i bilo ko kome se vise svidja kako igra hrvatska repka od toga kako igra ruska i da to nema nikakve veze sa politikom.

Слажем се у томе да је спорт превише код нас потенциран као национални симбол, иако је профи спорт нешто сасвим споредно у свакој развијенијој земљи. (чак је и рекреативни спорт пуно важнији) Поносна нација треба да има бар 100 достигнућа, па да јој 101 буде спортско. Па ипак не може се занемарити симболика, заставе, све то што иде уз такмичење. 

Ali ti ionako rece da ne pratis fudbal.

Па да. Али разумем да је изразито колективистички спорт. (вероватно га зато и не волим)
Тј. они који прате, инвестирају себе у тај колектив, то ми је више него очигледно.
Иако, искрено, не подржавам сву ту фудбалску хистерију, али тако је како је. (овде се култ фудбала градио 50 година)
Знам релативно сиромашне људе који скрпе последњи динар за авионску карту да би гледали Србију уживо у Русији.

Post by ficfiric on Tue Jul 03, 2018 4:24 pm

uskok i ajduk wrote:Да ли је исто када је бирао премијерку водио рачуна о томе шта мисли већина? (или бар већина оних који гласају за њега) Мислим и на њено етничко полу-српско, полу-хрватско порекло + све остало везано за њена опредељења.

Cenis da ju je n birao?

_____

Uprava napolje!

Post by William Murderface on Thu Jul 05, 2018 8:33 pm

Predsednik Srbije rekao je danas da je zadovoljan radom Vlade Srbije, ističući da su svi pokazatelji na strani Srbije.
- “Smatram da je vlada radila vrlo dobro i zadovoljan sam. Nas su kritikovali samo za stopu rasta, iako sam govorio da to nije najvažnije - rekao je Vučić, i ukazao da je stopa nezaposlenosti u Srbiji 12 odsto, što je najniži procenat u regionu.

_____
"Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije

Post by MNE on Thu Jul 05, 2018 8:59 pm

može da lupa šta hoće boli ga k.

Post by Летећи Полип on Sun Jul 08, 2018 10:03 pm

Beograd -- Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je, nakon obilaska Teleoptika, da ova komapnija, ranije potpuno ugašena, sada ponovo živi.

On je istakao i da Teleoptika predstavlja mozak naše odbrambene industrije i najavio nova ulaganja u nju i veće plate za zaposlene.
"Radnici ovde rade za izuzetno male plate. Neću ja da vam kažem, vaši rukovodioci će vam reći za koji dan koliko povećanje plate će biti. Bićete nešto zadovoljniji", rekao je Vučić na konferenciji za novinare posle obilaska fabrike. 

Kako je naglasio, neophodno je zadržati radnike ovde da ne odu u druge kompanije. 

"Danas je ovde situacija znatno bolja, to je nekad bila ugašena kompanija, danas živi", rekao je on. 

Podsetio je da je, prema programu koji je usvojen dok je bio premijer, u ovu fabruiku već usvojeno 6 miliona evra, a da će biti izdvojeno još oko 6. 

Naveo je i da se danas u fabrici može videti 50-60 odsto novih mašina koje su nabavljene. 

"Kad sam bio u Kazahstanu video sam najčistiju belu sobu, a danas ovde je ta soba i lepša i čistija, i temperaturno i po pritisku jednako ili bolje urađena nego ona u Kazahstanu", rekao je on,pokazavši jedna od proizvoda ove fabrike za koji je radnicima, kao kažu, potrebno oko sat i po vremena. 

"Ovo je naših ruku delo i na to smo ponosni. Videli ste ovde i korišćenje nano tehnologije, za nišane koji koriste mat tehnologija koja vam omogućava da se ne odate kada vas neprijatelj osmatra, ima natkorozivnu zaštitu. I to proizvodimo ovde. Tu jei precizna mehanika, motori za glave za navođenje raketa, to je nešto za nas od ključnog značja. Mozak sistema naše odbrambene industrije je ovde", poručio je Vučić. 

Jebo majku svoju, jes to bahato... 

_____
za ovo sto se desilo treba da odgovara i americka knjizevnost, pogotvo crnkinje opsednute svojim crnastvom i jevreji opsednuti svojim jevrejstvom. a najvise pisci poput sejbona koji su em opsednuti jevrejstvom em pisu alternativne istorije. i bob dilan isto. nadam se da je srecan sa svojom nobelovom nagradom.
~zvezda je zivot

inace da se razumemo ja mislim da film nije umetnost.
~bruno sulak

Post by Gargantua on Mon Jul 09, 2018 10:03 am

Vučić je rekao novinarima da se Kosovom bavi na dnevnom nivou, da dnevno čita između 500 i 600 strana dokumenata, "što tajnih, što javnih", i da će pred narod izaći sa predlogom kad bude znao šta je maksimum koji možemo da dobijemo.

"Masovni treninzi, iz dana u dan ja sam trenirao sve više, 500-600 strana, bežanje u taj neki zdrav razum...."

Post by Gargantua on Fri Jul 13, 2018 8:08 am

Post by KinderLad on Fri Jul 13, 2018 12:05 pm

Jedan više na birou

Post by Gargantua on Sat Jul 14, 2018 10:09 am

Post by KinderLad on Sat Jul 14, 2018 10:47 am

Post by Gargantua on Sat Jul 14, 2018 8:03 pm

Post by Летећи Полип on Sun Jul 22, 2018 1:59 pm

Ladno se rasplakao...

_____
za ovo sto se desilo treba da odgovara i americka knjizevnost, pogotvo crnkinje opsednute svojim crnastvom i jevreji opsednuti svojim jevrejstvom. a najvise pisci poput sejbona koji su em opsednuti jevrejstvom em pisu alternativne istorije. i bob dilan isto. nadam se da je srecan sa svojom nobelovom nagradom.
~zvezda je zivot

~bruno sulak

Post by William Murderface on Sun Jul 22, 2018 2:41 pm

_____
"Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

Post by William Murderface on Mon Jul 23, 2018 12:03 am

Ej, Polipe, šta to bilo sa plakanjem?

_____

Post by Летећи Полип on Mon Jul 23, 2018 12:39 am

Vođa nam puca.

_____
~zvezda je zivot

~bruno sulak

Post by William Murderface on Mon Jul 23, 2018 12:41 am

A kibi facu ove novinarke levo  

Prajsles!

_____

Post by Летећи Полип on Mon Jul 23, 2018 12:53 am

Tip puca po šavovima. Konačno došao taj čas, i sad nema kud.

A jebote, šta je siroma Sloba sve preživeo tokom vladavine, pa je uvek bio presidential.

_____
~zvezda je zivot

~bruno sulak

Post by William Murderface on Mon Jul 23, 2018 12:55 am

Strong silent type.

_____

Post by Filipenko on Mon Jul 23, 2018 8:45 am

Šteta što će Vučić u istoriji ostati zapisan zajedno sa Vukom Brankovićem, pošto Vuk Branković nije izdao Kosovo. 

Post by darling on Tue Jul 24, 2018 8:19 pm

Gargantua wrote:

u jeste, dame se razumeju u skupo, a on ne, pa nosi jaknu od 4 soma dolara.

Post by Filipenko on Wed Jul 25, 2018 4:51 pm

DAĆEMO 200 MILIONA ZA NACIONALNI STADION!

On je dodao da je novac za stadion spreman.

- Izgradnja će nas koštati najmanje 200, ako ne i 250 miliona evra - istakao je predsednik Vučić.

Post by Sponsored content

Current date/time is Fri Sep 21, 2018 3:46 pm