24 sata Vučić

Share

Re: 24 sata Vučić

Post by William Murderface on Mon May 07, 2018 12:18 am

bruno sulak wrote:ovo je ono sto buden kaze za tudjmana u nekom tekstu: nisu hrvatski glasaci glasali za njega uprkos tome sto je bio komunista vec bas zbog toga. zajedno su mogli da se pretvaraju kako oduvek bili nacionalisti.

+1000

Esencija. Vučić je otelotvorenje kolektivne griže savesti. Njegova poruka je - sve ću da uradim da ne priznam da ste krivi, a krivi ste, znamo se. Kosovo je mala cena za to.

_____
"Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije

Post by William Murderface on Mon May 07, 2018 12:26 am

Ne znam zašto sam se sad toliko iznervirao, odavno ne gledam njegove nastupe, a i kad gledam, ne jedim se. Prvo me iznervirao sa onim oko aerodroma, a sad ovo s Kosovom. Zapravo me iznenađuje koliko mu se u poslednjih par mesei raspao diskurs, koji od početka nije bio naročito smislen, ali sada je već jedva artikulisan. To su samo krici i urlici i neke šifre koje više nije ni potrebno objašnjavati temeljno prepariranoj publici. Koji nivo raspada javnosti, pamćenja, razuma je neophodan da ovo prođe kao bilo kakvo objašnjenje ili opravdanje bilo čega. Kao vađenje dokazanog zločinca - krivi mama i tata, krivo društvo, krivi mangupi što su ga navukli, a on se eto samo slučajno naš'o iznad leša sa krvavim nožem. Samo što u sudnici više nema ni tužioca, ni sudije, ni porote.

_____
"Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

Post by KinderLad on Mon May 07, 2018 12:42 am

bruno sulak wrote:ovo je ono sto buden kaze za tudjmana u nekom tekstu: nisu hrvatski glasaci glasali za njega uprkos tome sto je bio komunista vec bas zbog toga. zajedno su mogli da se pretvaraju kako oduvek bili nacionalisti.

ovo je srž

Post by Djamolidine Abdoujaparov on Mon May 07, 2018 9:28 am

da pređemo na veselije teme i aspekte likjezver ličnosti

Predsednik Srbije Aleksandar Vučić priznao je da je istina da voli da "šmugne" obezbeđenju i da se vozi automobilom, te da je pre tri dana bio sa sinom na utakmici Roma - Liverpul, kada su mu, kaže, prišli momci iz Splita i Zagreba i pitali da li mu je telohranitelj naoružan.

On im je, ispričao je u intervjuu za "Kurir", odgovorio da nema telohranitelja, već da je to njegov sin i upitao ih šta hoće od njih.

- Sad, pre tri dana na utakmici Roma-Liverpul. Sin me zamolio da idemo i bili smo tamo. Rekao sam tim momcima: "E, ovo mi je sin, nemojte da brinete, nemamo nikakvo oružje." Oni su onda rekli: "Svaka ti čast, imaš petlju veću nego svi drugi ovamo! - ispričao je predsednik.

Vučić je ispričao i da to nisu bili klinci, već da misli da su bili navijači iz Splita i Zagreba.
- Nema veze što su bili trostruko brojniji, ništa im nije padalo na pamet, iako vidim da su stigli sa negativnim predrasudama u prvom trenutku - rekao je Vučić i dodao:
Da vam nešto kažem, ja sam običan i normalan čovek i jedva čekam vreme kada neću da imam obezbeđenje i kada ću sve one koji mi danas prete i govore: "Kako ćete da izađete?" smeti da pogledam u lice i da kažem da nisam ukrao ni jedan jedini dinar i da im u lice kažem da je Srbija mesto u koje dolazi bolja budućnost. A to će se dogoditi svakako. - rekao je Vučić.

Post by Летећи Полип on Mon May 07, 2018 10:01 am

Koja je to iskompleksirana pizda.

_____
za ovo sto se desilo treba da odgovara i americka knjizevnost, pogotvo crnkinje opsednute svojim crnastvom i jevreji opsednuti svojim jevrejstvom. a najvise pisci poput sejbona koji su em opsednuti jevrejstvom em pisu alternativne istorije. i bob dilan isto. nadam se da je srecan sa svojom nobelovom nagradom.
~zvezda je zivot

inace da se razumemo ja mislim da film nije umetnost.
~bruno sulak

Post by Gargantua on Mon May 07, 2018 10:04 am

Kakva uličarska "ispovest"

Post by Djamolidine Abdoujaparov on Mon May 07, 2018 10:18 am

prišla mu tri bosanca, rekli dobro veče i evt. pitali za Danila dal mu je on obezbeđenje, tako nešto.

Post by Летећи Полип on Mon May 07, 2018 10:25 am

Nema više letovanja po drugorazrednim srpskim banjama. Sad se već sa klincima šmugava u Ameriku i Rim. Popušta mu samodisciplina. Ne u smislu da to nije radio i pre, već da je o tome ranije ćutao.

Last edited by Летећи Полип on Mon May 07, 2018 10:26 am; edited 1 time in total

_____
za ovo sto se desilo treba da odgovara i americka knjizevnost, pogotvo crnkinje opsednute svojim crnastvom i jevreji opsednuti svojim jevrejstvom. a najvise pisci poput sejbona koji su em opsednuti jevrejstvom em pisu alternativne istorije. i bob dilan isto. nadam se da je srecan sa svojom nobelovom nagradom.
~zvezda je zivot

inace da se razumemo ja mislim da film nije umetnost.
~bruno sulak

Post by beatakeshi on Mon May 07, 2018 10:25 am

Djamolidine Abdoujaparov wrote:da pređemo na veselije teme i aspekte likjezver ličnosti

Predsednik Srbije Aleksandar Vučić priznao je da je istina da voli da "šmugne" obezbeđenju i da se vozi automobilom, te da je pre tri dana bio sa sinom na utakmici Roma - Liverpul, kada su mu, kaže, prišli momci iz Splita i Zagreba i pitali da li mu je telohranitelj naoružan.

On im je, ispričao je u intervjuu za "Kurir", odgovorio da nema telohranitelja, već da je to njegov sin i upitao ih šta hoće od njih.

- Sad, pre tri dana na utakmici Roma-Liverpul. Sin me zamolio da idemo i bili smo tamo. Rekao sam tim momcima: "E, ovo mi je sin, nemojte da brinete, nemamo nikakvo oružje." Oni su onda rekli: "Svaka ti čast, imaš petlju veću nego svi drugi ovamo! - ispričao je predsednik.

Vučić je ispričao i da to nisu bili klinci, već da misli da su bili navijači iz Splita i Zagreba.
- Nema veze što su bili trostruko brojniji, ništa im nije padalo na pamet, iako vidim da su stigli sa negativnim predrasudama u prvom trenutku - rekao je Vučić i dodao:
Da vam nešto kažem, ja sam običan i normalan čovek i jedva čekam vreme kada neću da imam obezbeđenje i kada ću sve one koji mi danas prete i govore: "Kako ćete da izađete?" smeti da pogledam u lice i da kažem da nisam ukrao ni jedan jedini dinar i da im u lice kažem da je Srbija mesto u koje dolazi bolja budućnost. A to će se dogoditi svakako. - rekao je Vučić.

Splt, Zagreb - Kraljevo, Kragujevac... trostruko brojniji
I vi i dalje analizirate izjave i delovanje ovog nesrećnika kao da nije psihijatrijski slučaj?

Post by William Murderface on Mon May 07, 2018 10:29 am

Ne postoji ni promil sanse da je bio na utakmici bez obezbedjenja. Ovu pricu o samurajskoj casti hrvatskih i srpskih huligana ne bih komentarisao.

_____

Post by William Murderface on Mon May 07, 2018 10:33 am

Летећи Полип wrote:Nema više letovanja po drugorazrednim srpskim banjama. Sad se već sa klincima šmugava u Ameriku i Rim. Popušta mu samodisciplina. Ne u smislu da to nije radio i pre, već da je o tome ranije ćutao.

Dobro primeceno. Mada Njujork verovatno ne bi ni pominjao da ga nije autovao Jeremija.

_____

Post by Djamolidine Abdoujaparov on Mon May 07, 2018 10:41 am

ali, ali, Danilo je zamolio... pa vi ne vidite 1 roditeljsku žrtvu u tom činu... 
protivno svemu u šta veruje učinio je detetu plezir, kakvi ste to ljudi 

Post by bruno sulak on Mon May 07, 2018 10:44 am

zli.

_____
The law provides us structure to guide us through paralyzing and trying times. But it requires us a vision to its procedures and higher purposes. Before we assume our respective roles in this enduring drama just let me say that when these frail shadows we inhabit now have quit the stage we'll meet and raise a glass again together in Valhalla.

Post by ficfiric on Mon May 07, 2018 10:45 am

Летећи Полип wrote:Nema više letovanja po drugorazrednim srpskim banjama. Sad se već sa klincima šmugava u Ameriku i Rim. Popušta mu samodisciplina. Ne u smislu da to nije radio i pre, već da je o tome ranije ćutao.

Provalio tviter da cim nema Vucica duze od dana na televiziji, da je na odmoru u inostranstvu

_____

Uprava napolje!

Post by beatakeshi on Mon May 07, 2018 10:48 am

Vreme je za titulu: baron Aleksandar Vučić.

Post by Gargantua on Mon May 07, 2018 11:02 am

Čekaj, AV je i danas u Turskoj a Putinova inauguracija počinje. Đe je ba zapelo?

Post by kapetanm on Mon May 07, 2018 11:21 am

Brate koji lazov ima i vlastito i privatno i obezbedjenje zemlje u kojoj je.

Post by Djamolidine Abdoujaparov on Mon May 07, 2018 11:28 am

^

pa mora da ispoštuje Erdogana koji ga je primio bolje nego što je primio Putina.
ali bez brige, biće prvi predsednik kojeg Putin prima posle inauguracije plus NAJMOĆNIJE ORUŽJE

Post by паће on Mon May 07, 2018 11:31 am

Ал оно што је мазнуо од сКовачевића

“То вам је попут приче 'дошли су гости у кафану, напили се, најели, дошли други гости, поразбијали све по кафани, дошли трећи и направили још неку штету, а онда ушао неко четврти ни крив ни дужан пред поноћ, наручио да нешто попије и онда му стигао рачун и фактура за све пијанце и разбојнике који су били пре њега. И шта да радите, морате да платите'“

Како само већ шесту годину врти ту причу како су жути направили хаос, тј трошак у кафани, и сад неким тамо нама стиже цех. Па он је тај цех.

_____
а шта, пробија те врућина? кад купујеш климу, гледај да нема икс у називу.
mathematics, the only done science

Post by bruno sulak on Mon May 07, 2018 11:36 am

sta trazi u kafani oko ponoci?

_____
The law provides us structure to guide us through paralyzing and trying times. But it requires us a vision to its procedures and higher purposes. Before we assume our respective roles in this enduring drama just let me say that when these frail shadows we inhabit now have quit the stage we'll meet and raise a glass again together in Valhalla.

Post by KinderLad on Mon May 07, 2018 11:39 am

Gargantua wrote:Čekaj, AV je i danas u Turskoj a Putinova inauguracija počinje. Đe je ba zapelo?

Pa ne moze da ispali brata Redjepa sa kojim se ranije dogovorio

Post by Quincy Endicott on Mon May 07, 2018 11:54 am

bruno sulak wrote:sta trazi u kafani oko ponoci?

ceka da otkuca ponoc pa da krene po knjizarama

_____
"Do you know what I did? The things these filthy hands have done to make this money?"

Post by паће on Mon May 07, 2018 1:35 pm

_____
а шта, пробија те врућина? кад купујеш климу, гледај да нема икс у називу.
mathematics, the only done science

Post by William Murderface on Mon May 07, 2018 1:39 pm

Gargantua wrote:Čekaj, AV je i danas u Turskoj a Putinova inauguracija počinje. Đe je ba zapelo?

On ide devetog u Moskvu, takav je dogovor. Danas ide Popović.

_____

Post by Sotir on Mon May 07, 2018 1:50 pm

Djamolidine Abdoujaparov wrote:^

pa mora da ispoštuje Erdogana koji ga je primio bolje nego što je primio Putina.
ali bez brige, biće prvi predsednik kojeg Putin prima posle inauguracije plus NAJMOĆNIJE ORUŽJE

Кврц, најмоћније оружје - нити С-300, нити С-400, нити С-500, Панцир, кад оно само Бук...

Post by Sponsored content

Current date/time is Fri Sep 21, 2018 4:02 pm