Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

    DJB - Nrdule

    Miki

    Posts : 1205
    Join date : 2017-02-24

    DJB - Nrdule - Page 3 Empty Re: DJB - Nrdule

    Post by Miki Thu Mar 01, 2018 12:22 pm

    Dosta je bilo
    59 mins · 

    Uništavaju nam živote već gotovo 30 godina. Deca nam beže iz zemlje. Kradu sve što se krasti može. I meni i Bošku kažu da smo agresivni ?!? Ja sam ljut. I ne poštujem ih. Krivi su mi. Razumem da niste navikli. Ali na taj "vaš" način smo stigli dovde. Mora PROMENA.
    I zaista me ne interesuje kako izgleda dok govorim činjenice. Ja neću da vas foliram. Ja se ne prenemažem. Ja kažem direktno u lice. Odbijam da se ližem sa ljudima koji su nas doveli dovde. Razumem da niste navikli. Ali to kako ste navikli nas je dovelo dovde. Mora PROMENA.
    Preporučuju nam svakodnevno: da se ližemo sa svima jer su se setili pred izbore da izgovore magičnu reč da su "opozicija", da pričamo kako "samo da skinemo SNS", kao svi smo drugari, kao nema veze ko je šta radio, jer može Informer to da iskoristi protiv ... Mora PROMENA.
    Odbijam da ćutim. Niko ko zloupotrebljava javne resurse mi nije drug. I ako dozvolite da to što Informer ili Pink mogu da objave utiče na to šta ćete reći, onda ste postali njihova krpa.
    I razumem da bi ste vi "taktično", ali to "vaše" taktično nas je dovelo dovde. Mora PROMENA.
    SNS je najgora vlast koju smo imali do sada. Istina kojoj moramo da pogledamo u oči je: sve lopovluke i obmane su preuzeli od prethodne vlasti i usavršili ih. I kontrola medija i partijsko zapošljavanje i nameštene tendere i reket. Možda vam smeta kada ovo kažem. Ali je ISTINA.
    Ne sviđa vam se kako napadam SVE koji su krivi za ovo kako danas živimo. Vi biste samo SNS ili da to radim "suptilno".
    Radim najbolje što umem. Iskreno, do daske, bez kompromisa. To sam ja. I možda zaista ne valja tako. Ali taj "vaš" način očigledno ne radi. Mora PROMENA.
    Već gotovo 30 godina svi zajedno učestvujemo u nameštenoj igri u kojoj glavne uloge vode udba, Kurta i Murta. Zato PROMENI IGRU. Glasaj za PROMENE. Glasaj za listu "7. Dosta je bilo i Dveri - Da ovi odu, a da se oni ne vrate"
    Saša Radulović
    Miki

    Posts : 1205
    Join date : 2017-02-24

    DJB - Nrdule - Page 3 Empty Re: DJB - Nrdule

    Post by Miki Thu Mar 01, 2018 12:22 pm

    Ovaj čovek je pred nervnim slomom
    Anonymous
    Guest

    DJB - Nrdule - Page 3 Empty Re: DJB - Nrdule

    Post by Guest Thu Mar 01, 2018 12:30 pm

    sad neću moći da izbijem iz glave Radula koji se liže sa drugim ljudima.
    ficfiric

    Posts : 34058
    Join date : 2012-02-10

    DJB - Nrdule - Page 3 Empty Re: DJB - Nrdule

    Post by ficfiric Thu Mar 01, 2018 1:15 pm

    DJB - Nrdule - Page 3 1233199462


    _____


    Uprava napolje!

    Anonymous
    Guest

    DJB - Nrdule - Page 3 Empty Re: DJB - Nrdule

    Post by Guest Thu Mar 01, 2018 1:51 pm

    uskok i ajduk wrote:Смета ми када се финансирају НВО које не одражавају ничије потребе. Неки политичари пумпају паре у верске фундаменталисте, други у марксисте, и онда у будућности добијемо плодове тога. Генерације политичара који су настали на анти-модерним идејама. Не бих имао ништа против када би у популацији спонтано настајале конзервативне или левичарске НВО, које истински одражавају нечију потребу (потребу за црквеном духовношћу или људском солидарношћу, итд.).

    A ti si prožeo društvenu zbilju i poznaješ sve u prste i sve potrebe si skapirao i znaš šta "treba" i šta "ne treba"?  

    Kao što već rekoh...
    uskok i ajduk

    Posts : 6599
    Join date : 2014-12-09

    DJB - Nrdule - Page 3 Empty Re: DJB - Nrdule

    Post by uskok i ajduk Thu Mar 01, 2018 2:03 pm

    По дефиницији НВО је грађанска група, неких хобиста, активиста, хуманиста, књижевника, риболоваца, итд. дакле, то је у суштини спонтано настала мрежа. Несагледиво је шта све та мрежа може да обухвати, то не бих могао сагледати све и да хоћу. Али могу да уочим када се нека маргинална НВО, која задовољава потребе свега 10-15 људи у врх главе, вештачки пумпа.


    _____
    "Mogu li ja da kažem ili ćete Vi da vodite intervju sami sa sobom? Samo kad bih mogla da kažem nešto… Prvo, uvek smo govorili našim građanima da ne možemo i nećemo da gledamo na EU kao na ćup sa novcem. Da bolji kvalitet života, radna mesta i bolje plate moraju doći od nas samih i snage naše ekonomije. Želimo da budemo deo EU jer je to mirovni projekat i jer delimo vrednosti sa EU." - Ana Brnabić
    ficfiric

    Posts : 34058
    Join date : 2012-02-10

    DJB - Nrdule - Page 3 Empty Re: DJB - Nrdule

    Post by ficfiric Thu Mar 01, 2018 2:23 pm

    Boskic i Radule opet zajedno DJB - Nrdule - Page 3 3826186726 u Konacnom res... odgovoru

    DJB - Nrdule - Page 3 DXNKpL2XcAEYe3q


    _____


    Uprava napolje!

    avatar

    Posts : 710
    Join date : 2015-07-10

    DJB - Nrdule - Page 3 Empty Re: DJB - Nrdule

    Post by 1088 Thu Mar 01, 2018 2:43 pm

    e, a kako izgleda koalicioni muzički izbor na žurkama? šta uopšte dverstvo sluša? zupere?
    ficfiric

    Posts : 34058
    Join date : 2012-02-10

    DJB - Nrdule - Page 3 Empty Re: DJB - Nrdule

    Post by ficfiric Thu Mar 01, 2018 2:51 pm

    Dojebstvo slusa Radula i Pavlovica na dzitrama a, stvarno, sta dverluk slusa?


    _____


    Uprava napolje!

    Filipenko

    Posts : 22555
    Join date : 2014-12-01

    DJB - Nrdule - Page 3 Empty Re: DJB - Nrdule

    Post by Filipenko Thu Mar 01, 2018 2:55 pm

    uskok i ajduk wrote:По дефиницији НВО је грађанска група, неких хобиста, активиста, хуманиста, књижевника, риболоваца, итд. дакле, то је у суштини спонтано настала мрежа. Несагледиво је шта све та мрежа може да обухвати, то не бих могао сагледати све и да хоћу. Али могу да уочим када се нека маргинална НВО, која задовољава потребе свега 10-15 људи у врх главе, вештачки пумпа.


    Mislis, kao sto Dojeb postoji da se vestacki pumpa 10-ak ljudi u vrhu, okupljenih oko Radulovica, koje je konkursni softver izbacio da su najpodesniji i za rad u ministarstvu i za vrh Dojeba jer su mu stari prijatelji, kumovi, komsije?
    uskok i ajduk

    Posts : 6599
    Join date : 2014-12-09

    DJB - Nrdule - Page 3 Empty Re: DJB - Nrdule

    Post by uskok i ajduk Thu Mar 01, 2018 2:59 pm

    uskok i ajduk wrote:Ја ту гледам нешто друго, није необично и ненормално да група пријатеља буде нуклеус у формирању политичког покрета. То друго је да је ДЈБ можда једина странка која је настала самофинансирањем, чистим новцем, самоизградили су се и никоме не дугују ништа. (осим ако се верује у ДојчеВеле теорију да је Саша опљачкао Американце) Са Дверима међутим нису чиста посла, они су од настанка, као НВО, финансирани од ДОСманлија, тј. од конзервативног дела ДОС-а, пумпане су паре из државних фирми у њих, помагани су од политичког естаблишмента, без те помоћи Двери не би ни постојале. У том смислу, нису нимало чисти. (ма колико се представљали као јеванђеоски чистунци)


    _____
    "Mogu li ja da kažem ili ćete Vi da vodite intervju sami sa sobom? Samo kad bih mogla da kažem nešto… Prvo, uvek smo govorili našim građanima da ne možemo i nećemo da gledamo na EU kao na ćup sa novcem. Da bolji kvalitet života, radna mesta i bolje plate moraju doći od nas samih i snage naše ekonomije. Želimo da budemo deo EU jer je to mirovni projekat i jer delimo vrednosti sa EU." - Ana Brnabić
    Anonymous
    Guest

    DJB - Nrdule - Page 3 Empty Re: DJB - Nrdule

    Post by Guest Thu Mar 01, 2018 3:05 pm

    Nije Dojčr Vele teorija, postoji javno dostupan podatak o zabeležbi zbog neplaćanja poreza.
    avatar

    Posts : 18310
    Join date : 2014-12-12

    DJB - Nrdule - Page 3 Empty Re: DJB - Nrdule

    Post by beatakeshi Thu Mar 01, 2018 5:06 pm

    Ima i ta tužba kojom će Radule dokazati da khmkhmkhm ...
    kapetanm

    Posts : 5797
    Join date : 2012-02-10

    DJB - Nrdule - Page 3 Empty Re: DJB - Nrdule

    Post by kapetanm Tue Mar 06, 2018 8:08 pm

    Odose svi zmajevi
    Filipenko

    Posts : 22555
    Join date : 2014-12-01

    DJB - Nrdule - Page 3 Empty Re: DJB - Nrdule

    Post by Filipenko Tue Mar 06, 2018 8:34 pm

    Ne jos, idu im izbori za 60 dana.
    Miki

    Posts : 1205
    Join date : 2017-02-24

    DJB - Nrdule - Page 3 Empty Re: DJB - Nrdule

    Post by Miki Tue Mar 06, 2018 8:41 pm

    Ma kakva ostavka. Jasno je da oni grčevito rade na tome da prvo izvuku PR iz ove nothing ostavke, kupe sebi vreme a onda vide šta i koliko mogu da urade za tih 60 dana. Videćemo šta će biti, a apsolutno ništa me neće čuditi. Ovo ima potencijal da bude nešto najdjb ikad, a opet, možda i bude pravih promena. Bumo videli što se kaže u zagorju hehe
    vortex

    Posts : 154
    Join date : 2018-03-06

    DJB - Nrdule - Page 3 Empty Re: DJB - Nrdule

    Post by vortex Tue Mar 06, 2018 9:17 pm

    Moras biti bas tvrdoglav ili lud da se hvalis sa 8% u Boru posle debakla u Beogradu. Pre dve godine dobili su preko 93 000 glasaca na svoj populizam i demagogiju o partokratiji i socijalnim davanjima. Pre ovih izbora govorili su o tome da imaju dvocifren postotak podrske medju Beogradjanima, a dobili su 32 hiljade i 4% zajedno sa Dverima.

    Oni ljudi ne umeju ni da lazu kako treba, a hoce da budu SRS umesto SRS. Srecom, nismo svi zaboravili kako je Pavlovic pricao da su skolarine bezobrazno jeftine pa da sad poverujemo u obecanje da ce biti besplatni prevoz za studente u Beogradu ako pobede.


    _____
    Yes it's gonna be a cold, lonely summer...
    Filipenko

    Posts : 22555
    Join date : 2014-12-01

    DJB - Nrdule - Page 3 Empty Re: DJB - Nrdule

    Post by Filipenko Tue Mar 06, 2018 9:18 pm

    Naravno. Mislim, slutim da ce biti slicno kao i kada su "trebali da postanu stranka", odnosno kada su izglasavali statut, ili ce za 45 dana sednica biti odlozena do daljeg i slicno. Samo sto uskoka nece biti, on sada likuje jer se presaltao na vlast pa mu je lepo.
    Miki

    Posts : 1205
    Join date : 2017-02-24

    DJB - Nrdule - Page 3 Empty Re: DJB - Nrdule

    Post by Miki Tue Mar 06, 2018 9:35 pm

    Gospodine Vortex, vi ste mudar čovek.
    vortex

    Posts : 154
    Join date : 2018-03-06

    DJB - Nrdule - Page 3 Empty Re: DJB - Nrdule

    Post by vortex Tue Mar 06, 2018 10:19 pm

    Miki wrote:Gospodine Vortex, vi ste mudar čovek.

    +1


    _____
    Yes it's gonna be a cold, lonely summer...
    Filipenko

    Posts : 22555
    Join date : 2014-12-01

    DJB - Nrdule - Page 3 Empty Re: DJB - Nrdule

    Post by Filipenko Wed Mar 07, 2018 1:50 am

    DJB - Nrdule - Page 3 28795464_573395306357250_7231209884220691801_n
    Erős Pista

    Posts : 81364
    Join date : 2012-06-10

    DJB - Nrdule - Page 3 Empty Re: DJB - Nrdule

    Post by Erős Pista Wed Mar 07, 2018 1:53 am

    DJB - Nrdule - Page 3 3579118792 

    Ali kakav dick move to sa kao ostavkama.


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    Zuper

    Posts : 10694
    Join date : 2016-06-25

    DJB - Nrdule - Page 3 Empty Re: DJB - Nrdule

    Post by Zuper Wed Mar 07, 2018 2:06 am

    Ali kako ih prozivaju po tabloidima sa slikama.
    Ja bih se samo zbog toga vratio.
    vortex

    Posts : 154
    Join date : 2018-03-06

    DJB - Nrdule - Page 3 Empty Re: DJB - Nrdule

    Post by vortex Fri Mar 09, 2018 12:31 am

    DJB je politicki i zvanicno mrtav pokret. Imali su svoju sansu, bili su novi, nudili su savrsen populisticki mamac, a onda su sve to upropastili umesto da se potrude da se podignu na visi nivo.
    Razlog zasto Dveri nikako ne mogu preko 4%, a radikali su isli i do 28% je u nedostatku medija i novca. Lako je objasniti da je Vucic izdajnik i novi sluga zapada, ali to treba ljudi od nekoga i negde da cuju.
    Zato najvise sansi da uzme glasove Vucicu ima Jeremiceva stranka. To je ionako desnica, Jeremic ima para, moze da se otvori za medije i da Vucicu otima glasace sa te strane.

    Pitanje je za koga mogu da glasaju gradjasko opredeljeni glasaci, sta oni mogu da ocekuju 2020.? Radulovic je mrtav, Jankovic je usamljen, bez stranke, bez infrastrukture, potrosen, DS se gasi, a patka i Sapic su lokalni igraci. Tu ce morati da se pojavi novi igrac koji bi okupio tih 20% gradjanskih glasova u Srbiji.


    _____
    Yes it's gonna be a cold, lonely summer...
    bela maca

    Posts : 11009
    Join date : 2014-10-28

    DJB - Nrdule - Page 3 Empty Re: DJB - Nrdule

    Post by bela maca Fri Mar 09, 2018 7:53 am

    Videli smo Jeremića prošle godine


    _____
    most of us probably not getting better
    but not getting better together

    DJB - Nrdule - Page 3 Empty Re: DJB - Nrdule

    Post by Sponsored content

      Similar topics

      -

      Current date/time is Fri Apr 19, 2024 3:30 pm