Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

    DJB - Nrdule

    Erős Pista

    Posts : 81371
    Join date : 2012-06-10

    DJB - Nrdule - Page 5 Empty Re: DJB - Nrdule

    Post by Erős Pista Thu Mar 15, 2018 2:08 pm

    Može se reći da ti je fora dno.

    Jedna od najpristojnijih osoba u skupštini.


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    Miki

    Posts : 1205
    Join date : 2017-02-24

    DJB - Nrdule - Page 5 Empty Re: DJB - Nrdule

    Post by Miki Thu Mar 15, 2018 2:09 pm

    Prema njenom sudu, takva je većina stranaka opozicije, a od stranaka većine u parlamentu Socijaldemokratska partija Srbije.

    Šta ti je Rasim jebote, ni godine vlasti sa ovim lobanjama ne mogu da mu naude reputaciji. Veliki čovek. DJB - Nrdule - Page 5 1143415371
    Miki

    Posts : 1205
    Join date : 2017-02-24

    DJB - Nrdule - Page 5 Empty Re: DJB - Nrdule

    Post by Miki Thu Mar 15, 2018 2:11 pm

    William Murderface wrote:Može se reći da ti je fora dno.

    Jedna od najpristojnijih osoba u skupštini.

    Dobro prijatelju, nemoj se srditi odma, stavio sam Jovinu glavicu jebote.
    Erős Pista

    Posts : 81371
    Join date : 2012-06-10

    DJB - Nrdule - Page 5 Empty Re: DJB - Nrdule

    Post by Erős Pista Thu Mar 15, 2018 2:13 pm

    Znam, ali ovo nije Jova, više Ivan Ivanović.


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    Miki

    Posts : 1205
    Join date : 2017-02-24

    DJB - Nrdule - Page 5 Empty Re: DJB - Nrdule

    Post by Miki Thu Mar 15, 2018 2:14 pm

    Pa, u pravu si DJB - Nrdule - Page 5 1143415371 Ali jebiga, ima samo Jova i Risitas.
    Erős Pista

    Posts : 81371
    Join date : 2012-06-10

    DJB - Nrdule - Page 5 Empty Re: DJB - Nrdule

    Post by Erős Pista Thu Mar 15, 2018 2:15 pm

    Ima i opcija da se ne prave takve fore.


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    Miki

    Posts : 1205
    Join date : 2017-02-24

    DJB - Nrdule - Page 5 Empty Re: DJB - Nrdule

    Post by Miki Thu Mar 15, 2018 2:17 pm

    DJB - Nrdule - Page 5 1505862411
    ficfiric

    Posts : 34058
    Join date : 2012-02-10

    DJB - Nrdule - Page 5 Empty Re: DJB - Nrdule

    Post by ficfiric Fri Mar 16, 2018 5:48 pm

    Miloš Bošković napustio DJB i vratio poslanički mandat

    Miloš Bošković saopštio je da napušta Dosta je bilo i da je u pisarnici Skupštine Srbije podneo ostavku na mesto poslanika i na taj način vratio mandat Skupštini.

    U svom obrazloženju, Bošković je rekao da nije zadovoljan putem kojim DJB ide i da se pravi previše pogrešnih koraka.

    Kaže da je postalo očigledno da u poslednje dve godine DJB ne raste, već da pada po popularnosti.


    _____


    Uprava napolje!

    Anonymous
    Guest

    DJB - Nrdule - Page 5 Empty Re: DJB - Nrdule

    Post by Guest Fri Mar 16, 2018 6:16 pm

    E ovo ja zovem pristojnošću. Građani nisu glasali za tebe već za listu, dakle vrati mandat ako napustiš stranku.
    Erős Pista

    Posts : 81371
    Join date : 2012-06-10

    DJB - Nrdule - Page 5 Empty Re: DJB - Nrdule

    Post by Erős Pista Sat Mar 17, 2018 1:48 am

    Bravo za Milosa. Onoliko mu se smejasmo, a on ispade najpristojniji lik.


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    Filipenko

    Posts : 22555
    Join date : 2014-12-01

    DJB - Nrdule - Page 5 Empty Re: DJB - Nrdule

    Post by Filipenko Wed Mar 21, 2018 9:54 am

    DJB - Nrdule - Page 5 29468553_581046135592167_8465602031879454720_n
    Erős Pista

    Posts : 81371
    Join date : 2012-06-10

    DJB - Nrdule - Page 5 Empty Re: DJB - Nrdule

    Post by Erős Pista Wed Mar 21, 2018 9:55 am

    Jel lupeta ili stvarno?


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    Filipenko

    Posts : 22555
    Join date : 2014-12-01

    DJB - Nrdule - Page 5 Empty Re: DJB - Nrdule

    Post by Filipenko Wed Mar 21, 2018 10:41 am

    Verovatno je istina, nisam nesto posebno proveravao, ali Cambridge Analytica se potvrdjeno mesala u preko 200 izbora.
    Erős Pista

    Posts : 81371
    Join date : 2012-06-10

    DJB - Nrdule - Page 5 Empty Re: DJB - Nrdule

    Post by Erős Pista Wed Mar 21, 2018 10:42 am

    Pratimo svetske trendove!


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    Filipenko

    Posts : 22555
    Join date : 2014-12-01

    DJB - Nrdule - Page 5 Empty Re: DJB - Nrdule

    Post by Filipenko Wed Mar 21, 2018 11:49 am

    Ma pazi, da se ne lazemo, Facebook, Google i ostali trguju licnim informacijama i zbog toga bi ih trebalo baciti u Gvantanamo, nisu ovi uradili nista posebno strasno. To je samo trend autsorsovanja, gde ova firma kupi od Fejsa/Gugla/Amazona potrebne podatke, sazvace ih i onda prodaje zainteresovanim stranama. Tako se radi u apsolutno svim sferama biznisa, ne vidim zasto bi tu nesto drugacije bilo sa politikom. Tj. naravno da ih treba gvantanamovati, ali samo kazem da je ovo redovna poslovna praksa u digitalnom svetu, ni manje ni vise. Samo sto su neki tradicionalisti odjednom uzasnuti jao otkud licni podaci da se koriste bla bla truc.
    Filipenko

    Posts : 22555
    Join date : 2014-12-01

    DJB - Nrdule - Page 5 Empty Re: DJB - Nrdule

    Post by Filipenko Thu Mar 29, 2018 12:24 pm

    Nedić je OK, ali neki red ipak mora da se zna...


    DJB se ograđuje od ličnog stava poslanika Aleksandra Stevanovića
    ficfiric

    Posts : 34058
    Join date : 2012-02-10

    DJB - Nrdule - Page 5 Empty Re: DJB - Nrdule

    Post by ficfiric Thu Mar 29, 2018 6:20 pm

    DJB isključio poslanike, oni tvrde da Radulović sprema puč

    Na današnjoj sednici, Glavni odbor Dosta je bilo isključio je iz pokreta nekoliko narodnih poslanika zbog kršenja Statuta, vrednosti i principa DJB, nepoštovanja odluka organa stranke, pokušaja stvaranja klanova i urušavanja cele organizacije. Isključeni članovi tvrde da Radulović i njegov tim pokušavaju da izvrše "puč" u stranci.

    DJ navodi da su iz članstva isključeni narodni poslanici Aleksandar Stevanović, Nenad Božić i Vladimir Đurić kao i pokrajinska poslanica Svetlana Kozić, tri odbornika u Novom Sadu i dva odbornika u Beogradu zbog kršenja Statuta i vrednosti DJB.

    "U DJB se od predsedničkih izbora pojavljuju pojedinačna mišljenja da je potrebno promeniti politiku DJB u vezi sa Kosovom i Metohijom i podržati Aleksandra Vučića u njegovom planu promene Ustava, odnos prema Evropskoj uniji koja zarad kratkoročnih interesa zatvara oči pred autokratijom u Srbiji, sagnuti glavu i fokusirati se na poglavlja, kao i odnos prema strankama i političkim organizacijama bivše vlasti koje su zadržale vlast u nekoliko lokalnih samouprava u kojima rade isto ono što SNS radi gde god je na vlasti", navodi se u saopštenju.

    Takođe dodaju da svim isključenim članovima žele sve najbolje.

    "Sa mandatima, uprkos činjenici da su izabrani po proporcionalnom sistemu, po odluci Ustavnog suda iz vremena kada je bilo “potrebno” da se SNS-u omogući odvajanje od radikala, raspolažu poslanici i odbornici i da li će ih vratiti stranci i glasačima koji su glasali za DJB zavisi isključivo od moralnih shvatanja poslanika i odbornika", dodaju iz DJB-a.

    Isključeni članovi: Radulović sprema "puč u stranici"
    Funkcioner Dosta je bilo koji su isključeni naveli su u saopštenju dostavljenom N1 da se lider tog pokreta Saša Radulović i krug njegovih bliskih saradnika spremaju da “izvrše puč u stranci” donošenjem odluka koje nemaju uporište u Statutu i pravilnicima DJB.

    Saopštenje su potpisali Svetlana Kozić, Aleksandar Stevanović, Nenad Božić i Vladimir Đurić kao i Ivan Stijepović, potpredsednik Skupštine Vojvodine, Mirko Stojanović predsednik odborničke grupe SO Čukarica, Lazar Runjanin zamenik šefa odborničke grupe u Skupštini grada Novog Sada i Olivera Jović članica glavnog odbora iz Leskovca.


    Podsetimo, rukovodstvo pokreta podnelo je nedavno ostavke nakon loših rezultata na beogradskim izborima a unutarstranački izbori bi tek trebalo da se održe.

    “Saša Radulović i krug njegovih bliskih saradnika, součen sa izvesnim i ubedljivim porazom na demokratskim izborima u Dosta je bilo i obelodanjivanjem članstvu sistematskog kršenja Statuta DJB i aljkavosti koji je rezultirala odbacivanjem registracije DJB kao stranke, odlučio je da sazove neformalnu grupu i da izvrši puč u stranci donošenjem odluka koje nemaju uporište u Statutu i pravilnicima DJB”, piše u saopštenju koje je, kako su naglasili, izdato nakon online sednice Glavnog odbora DJB-a. Oni dalje dodaju da, kako su naveli, “pučisti” predstavljaju sami sebe, a ne Dosta je bilo.

    U saopštenju se dodaje i da će biti pokrenut postupak za isključenje tih osoba iz DJB i da će od njih biti zahtevano da vrate mandate narodnih poslanika i odbornika kao i da prekinu sa uzurpacijom imovine DJB.


    Izbori za predsednika DJB zakazani za 21. april
    Glavni odbor je na današnjoj sednici raspisao izbore za predsednika DJB za subotu 21. april.

    Članovi sadašnjeg predsedništva u ostavci Saša Radulović, Miroslava Milenović, Dušan Pavlović i Jasmina Nikolić su obavestili Glavni odbor da nemaju nameru da se ponovo kandiduju i da žele da otvore prostor da DJB pokaže da ima širok krug članova koji su pokazali da svojim biografijama, integritetom, dosadašnjim radom zaslužuju šansu da povedu organizaciju napred.


    _____


    Uprava napolje!

    Летећи Полип

    Posts : 11088
    Join date : 2018-03-03
    Age : 35
    Location : Hotline Rakovica

    DJB - Nrdule - Page 5 Empty Re: DJB - Nrdule

    Post by Летећи Полип Thu Mar 29, 2018 6:32 pm

    Aman, zaman. Puč je kada niži članovi organizacije hoće da preuzmu vlast.


    _____
    Sve čega ima na filmu, rekao sam, ima i na Zlatiboru.


    ~~~~~

    Ne dajte da vas prevare! Sačuvajte svoje pojene!
    Erős Pista

    Posts : 81371
    Join date : 2012-06-10

    DJB - Nrdule - Page 5 Empty Re: DJB - Nrdule

    Post by Erős Pista Thu Mar 29, 2018 6:33 pm

    Odoše ovi u bespuća povijesne zbiljnosti.


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    ficfiric

    Posts : 34058
    Join date : 2012-02-10

    DJB - Nrdule - Page 5 Empty Re: DJB - Nrdule

    Post by ficfiric Thu Mar 29, 2018 6:52 pm

    Narodni poslanik Branislav Mihajlović iz Bora se kandidovao za novog predsednika DJB

    http://dostajebilo.rs/blog/2018/03/29/narodni-poslanik-branislav-mihajlovic-iz-bora-se-kandidovao-za-novog-predsednika-djb/?lang=lat

    Narodni poslanik DJB iz Bora Branislav Mihajlović, član DJB od samog početka 2014. godine, doktor tehničkih nauka zaposlen u RTB Bor sa velikim iskustvom u vođenju velikih timova ljudi, se kandidovao za novog predsednika DJB. Za zamenicu predsednika DJB je kandidovao narodnu poslanicu Branku Stamenković iz Beograda. Za potpredsednike stranke je kandidovao narodnu poslanicu dr Anu Stevanović i narodnog poslanika prof. dr Ratka Jankova iz Beograda i Aleksandra Bujića šefa odborničke grupe DJB iz Novog Sada. Za generalnog sekretara DJB je predložio Tijanu Šerbulu, odbornicu DJB sa Zvezdare. Za portparola stranke je predložio narodnu poslanicu Tatjanu Macuru.

    U programski savet DJB je predložio narodne poslanike Sašu Radulovića, Dušana Pavlovića i Jasminu Nikolić, Vojina Biljića odbornika sa Vračara, Dimitrija Majkića odbornika na Novom Beogradu, koji su svi prihvatili poziv i podržali tim koji će voditi Branislav Mihajlović.


    _____


    Uprava napolje!

    Erős Pista

    Posts : 81371
    Join date : 2012-06-10

    DJB - Nrdule - Page 5 Empty Re: DJB - Nrdule

    Post by Erős Pista Thu Mar 29, 2018 6:59 pm

    DJB - Nrdule - Page 5 1931448533 



    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    ficfiric

    Posts : 34058
    Join date : 2012-02-10

    DJB - Nrdule - Page 5 Empty Re: DJB - Nrdule

    Post by ficfiric Thu Mar 29, 2018 10:35 pm




    Ovi se bas podelili. Znaci, sad imamo dva DJB-a: Dosta je bilo Sase Radulovica i Dosta je bilo Sase Rasulovica


    _____


    Uprava napolje!

    Erős Pista

    Posts : 81371
    Join date : 2012-06-10

    DJB - Nrdule - Page 5 Empty Re: DJB - Nrdule

    Post by Erős Pista Thu Mar 29, 2018 10:44 pm

    Ne, nego "Dosta je Bilo", Saše Radulovića i "Dosta je bilo Saše Radulovića".

    DJB - Nrdule - Page 5 9447815307_f9ab4b6977_b


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    Anonymous
    Guest

    DJB - Nrdule - Page 5 Empty Re: DJB - Nrdule

    Post by Guest Thu Mar 29, 2018 10:48 pm

    DJB - Nrdule - Page 5 1727922752
    Anonymous
    Guest

    DJB - Nrdule - Page 5 Empty Re: DJB - Nrdule

    Post by Guest Thu Mar 29, 2018 10:48 pm

    ovi nisu ni za streljanje koliko su jadni, greota metaka

    DJB - Nrdule - Page 5 Empty Re: DJB - Nrdule

    Post by Sponsored content

      Similar topics

      -

      Current date/time is Fri Apr 19, 2024 6:19 pm