Vučićeva Srbija

Share

Re: Vučićeva Srbija

Post by MNE on Fri Apr 06, 2018 8:27 pm

ja ne shvatam što je to toliko bitno sigurno je bilo dosta golova glavom koji su bili preko te visine, to je odraz od samo pola metra za igrača visokog 1.88 (visina tipična za centarfora)

Post by Filipenko on Fri Apr 06, 2018 8:51 pm

Direktorka Centra za evroatlantske studije Jelena Milić u emisiji na TV Hepi iznela je niz uvreda na račun Danice Grujičić, a između ostalog optužila ju je i da je ruski špijun!

- Danica Grujičić je školovana u Rusiji i tamo je vrbovana! Ona je sramota za struku jer zbog svoje ostrašćenosti i neprofesionalnosti zloupotrebljava činjenice. Uznemirava javnost šireći teorije zavere o tri puta povećanoj smrtnosti od raka, za šta ne postoje naučni dokazi. To je njena lična politička agenda da izazove strah, sludi javnost i stekne popularnost na lažima i manipulacijama - vikala je Milićeva.

Dr Grujičić pokušala je da objasni da postoje podaci da su osiromašeni uranijum i druga hemijska jedinjenja kojim su nas bombardovali uticali na povećanje broja novoobolelih od kancera. Međutim, Milićeva je okrivila naš narod za bombardovanje.

- Cilj je ogaditi narodu NATO kako bi se sakrila odgovornost prethodnih vlasti i pojedinaca iz vojske i policije koji su i doveli do toga da nas NATO bombarduje! Danica i njeni prijatelji iz 63. padobranske šire laži i paniku - rekla je Milićeva i potom bez imalo srama optužila dr Grujičić da je ubica.

- Zašto se ne spominju deca i žene koji su umrli zbog sulude ideologije Grujičićeve koja je sluđivala tužne žene da ne vakcinišu svoju decu - bez pardona je pitala Milićeva, a malo posle toga dr Grujičić napustila je emisiju.

Post by xie saike on Fri Apr 06, 2018 9:00 pm

kakva dva govneta

_____
U Srbiji vlada bezvezništvo, u pravom smislu te reči.
Želimir Žilnik

-----------------------------------------------------
Фолу-Уп Гроуп Боард

Post by MNE on Fri Apr 06, 2018 9:11 pm

Cilj je ogaditi narodu NATO

lol

Post by xie saike on Fri Apr 06, 2018 9:13 pm

meni je zlocinacka srbija od 1988 do 2018 nanela mnogo vise zla nego nato.

_____
Želimir Žilnik

Фолу-Уп Гроуп Боард

Post by MNE on Fri Apr 06, 2018 9:17 pm

i meni ali to ne mijenja činjenicu da je velikoj većini naroda NATO i dalje gadan do maksimuma

Post by xie saike on Fri Apr 06, 2018 9:22 pm

naravno, kad nisu denacifikovani i suoceni sa zlom koje su vecina podrzavali i u njemu mnogi aktivno i ucestvovali. negiranje, zabijanje glave u pesak, nepovezivanje uzroka i posledica, i stalno trazenje drugih krivaca je logicno ponasanje u takvim okolnostima.

ja da sam navijao da se poruse zagreb dubrovnik vukovar i sarajevo, posle bih hrabro stisnuo zube kad dodje nato to isto da meni radi, ne bih bio pokvarena placipicka.

_____
Želimir Žilnik

Фолу-Уп Гроуп Боард

Post by xie saike on Tue Apr 10, 2018 2:10 pm

onaj kriminalac kojem niko sem nakaze ne sme da izgovori ime danas oslobodjen svih optuzbi. jos jedan razlog da raspala nakaza uskok proslavi svoje radikalsko smece.

_____
Želimir Žilnik

Фолу-Уп Гроуп Боард

Post by William Murderface on Thu Apr 12, 2018 9:48 am

Verovatno su svi vec procitali, ali nek se nadje

https://amp.theguardian.com/commentisfree/2018/apr/11/viktor-orban-aleksandar-vucic-europe-eu?__twitter_impression=true

_____
"Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije

Post by KinderLad on Thu Apr 12, 2018 9:55 am

Promaseno - ni Orban ni Vucic nisu bili deo nomenklature.

Post by William Murderface on Thu Apr 12, 2018 10:01 am

To je malo trapavo receno u tekstu, ali mislim da poenta nije u tome da su bili deo komunisticke nomenklature, nego da i sada, kao i tada (po padu socijalizma), ideoloska promena zavisi od prevrtljivosti rezima.

_____
"Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

Post by KinderLad on Thu Apr 12, 2018 10:04 am

Pa, ali oni su "doneli" te režime. Nije mi baš najjasnije osim bazičnog fakta da su ti režimi potencijalno opasni za region.

Post by Gargantua on Thu Apr 12, 2018 5:12 pm

Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio da nije dobio poziv predsednika Rusije Vladimira Putina da prisustvuje njegovoj inauguraciji 7. maja u Moskvi.

Post by Filipenko on Thu Apr 12, 2018 7:33 pm

Post by KinderLad on Thu Apr 12, 2018 7:44 pm

a ko je uopste dobio pozziv?

Post by William Murderface on Thu Apr 12, 2018 8:02 pm

Gargantua wrote:
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio da nije dobio poziv predsednika Rusije Vladimira Putina da prisustvuje njegovoj inauguraciji 7. maja u Moskvi.

Gargantua, kako ovo tumacis? Ne toliko nepozivanje, koliko demonstrativno saopstenje. Da li je AV prelomiotm?

-------

http://vasudeva.forumburundi.com/viewtopic.forum?t=1205

_____

Post by Sponsored content

Current date/time is Mon Sep 24, 2018 12:31 am