Vučićeva Srbija

Share

Re: Vučićeva Srbija

Post by bruno sulak on Mon Mar 12, 2018 11:01 am

street art

_____
The law provides us structure to guide us through paralyzing and trying times. But it requires us a vision to its procedures and higher purposes. Before we assume our respective roles in this enduring drama just let me say that when these frail shadows we inhabit now have quit the stage we'll meet and raise a glass again together in Valhalla.

Post by Djamolidine Abdoujaparov on Mon Mar 12, 2018 11:05 am

Gradonačelnik Beograda Siniša Mali danas je upitan o tome zbog čega novogodišnja dekoracija u Beogradu stoji od septembra do marta, rekao "A zašto da ne".

Mali je u jutarnjem programu Prve televizije rekao i da ne razume zašto bi, kao ranije, moralo da se radi tako da se novogodišnja rasveta postavi 25. decembra i za deset dana skine.

"Beograd je evropska metropola i mi moramo da budemo konkurentni. Ljudi kada odlučuju gde će proslaviti Novu godinu, o tome ne donose odluku 25. decembra, već u junu, julu", kazao je Mali za Prvu TV, a prenosi sajt B92.net.

Skidanje novogodišnje rasvete sa ulica Beograda, koja je počela da se postavlja još krajem septembra prošle godine, počelo je pre pet dana.

znači držimo rasvetu do juna-jula da primimo za sledeću novu godinu sve Bugare koji su se tu zatekli, omađijani rasvetom još od oktobra-novembra

Post by beatakeshi on Mon Mar 12, 2018 11:09 am

"A zašto da ne?" :ahaha:Seri, pišaj i povraćaj po Srbiji, tako je, moj autošovinistički brate!
Za par godina odgovor će biti "Šta te boli kurac!"

Post by bruno sulak on Mon Mar 12, 2018 11:10 am

cekaj jel ovo nije njuz?

_____
The law provides us structure to guide us through paralyzing and trying times. But it requires us a vision to its procedures and higher purposes. Before we assume our respective roles in this enduring drama just let me say that when these frail shadows we inhabit now have quit the stage we'll meet and raise a glass again together in Valhalla.

Post by darling on Mon Mar 12, 2018 11:10 am

sinisa mali je psihopata, i moze da izjavi bilo sta bez da trepne.

Post by Djamolidine Abdoujaparov on Mon Mar 12, 2018 11:12 am

bruno sulak wrote:cekaj jel ovo nije njuz?
c/p sa n1...

Post by bruno sulak on Mon Mar 12, 2018 11:14 am

pa ovo je neverovatno. daje ideje za tradicionalniju dekoraciju obelezavanja solarnog ciklusa.

_____

Post by ficfiric on Mon Mar 12, 2018 11:16 am

Kada u martu vidim nesto sto je trebalo biti sklonjeno u januaru, mene to podseca na depresivnog alkosa koji u gacama sedi pored prasnjave jelke.

ali ipak, ukrasi su bili jedna od tema kampanje i gradjani su to podrzali. Cuo sam da je pocelo sa skidanjem ukrasa, ali nadam se da ce biti vraceni vec na leto

_____

Uprava napolje!

Post by Djamolidine Abdoujaparov on Mon Mar 12, 2018 11:17 am

ficfiric wrote:Kada u martu vidim nesto sto je trebalo biti sklonjeno u januaru, mene to podseca na depresivnog alkosa koji u gacama sedi pored prasnjave jelke.

ali ipak, ukrasi su bili jedna od tema kampanje i gradjani su to podrzali. Cuo sam da je pocelo sa skidanjem ukrasa, ali nadam se da ce biti vraceni vec na leto
osvojili su 40% svuda gde stoje ukrasi, građani su jasno rekli šta misle.

Post by bruno sulak on Mon Mar 12, 2018 11:19 am

mozda to govori i o epidemiji depresije u beogradu

_____

Post by xie saike on Mon Mar 12, 2018 11:21 am

darling wrote:sinisa mali je psihopata, i moze da izjavi bilo sta bez da trepne.

ma kakvi, te staze su utabane odavno, a svi su prihvatali svako poseravanje iz svacijih usta

_____
U Srbiji vlada bezvezništvo, u pravom smislu te reči.
Želimir Žilnik

-----------------------------------------------------
Фолу-Уп Гроуп Боард

Post by darling on Mon Mar 12, 2018 11:29 am

da, al treba imati u sebi aparaturu za laz. ja, na primer, ne umem da lazem, na meni se odmah vidi.

Post by bruno sulak on Mon Mar 12, 2018 11:32 am

to nije laz to je demonstracija sile

_____

Post by darling on Mon Mar 12, 2018 11:34 am

da, izvinjavam se, ne laz, prebacila sam nesto iz licnog zivota, ta demagogija, eto, da izgovaras i da ne trepnes, to je psihopatski fazon, ljudi bez morala i savesti.

Post by ficfiric on Mon Mar 12, 2018 11:34 am

darling wrote:da, al treba imati u sebi aparaturu za laz. ja, na primer, ne umem da lazem, na meni se odmah vidi.

Ma da, onako hladnokrvno moze da laze samo poremecen covek. Normalan covek bi bar nekad nekako reagovao na laz koju izgovara, ovaj nikad. Ja nisam video hladnokrvnijeg lazova od Malog. I Vesic i Vucic lazu ali ne kao Mali

_____

Uprava napolje!

Post by xie saike on Mon Mar 12, 2018 11:40 am

pa da, mogu da stavim novogodisnju jelku i usred avgusta ne mozete mi nista nije nikakva laz vec najgore bahacenje

_____
Želimir Žilnik

Фолу-Уп Гроуп Боард

Post by xie saike on Mon Mar 12, 2018 11:41 am

prosto su sigurni da im niko nista ne moze, i trenutno su bojim se u pravu

_____
Želimir Žilnik

Фолу-Уп Гроуп Боард

Post by ficfiric on Mon Mar 12, 2018 11:42 am

Ne pricam samo o ovom slucaju nego uopste. Nisam video coveka koji tako mirno izgovara lazi

_____

Uprava napolje!

Post by darling on Mon Mar 12, 2018 11:44 am

pa nije cak ni bahacenje. sinisa mali govori istinu. stvarno jela stoji preko cele godine, stvarno kosta 100 iljada, fontana je stvarno 2 miliona, stvarno ce biti metro od livade do livade. stvarno mi je prijatelj dao 60000 eura za skolarinu. on nigde ne laze. cak se ni ne kurci. on samo kaze. a mi prihvatimo, okej, i nista.

Post by паће on Mon Mar 12, 2018 11:47 am

Па не може да лаже јер он не лаже. Све што каже постаје истина самим изговарањем. Званична, јер друге нема - све остале приче на исту тему су пропаганда жутих или кога већ.

_____
Сваки ниста ће ти рећи да је низам најбоља ствар. Ено онолики низамски растанци, и шта им фали?
"multiple websites" - c'mon, where would you find them? For starters, find ONE multiple website. Oh, you meant "more than one"? Well, that's called "many".

Post by MNE on Mon Mar 12, 2018 11:48 am

bruno sulak wrote:cekaj jel ovo nije njuz?
njuz bi mogao komotno da počne samo da c/p sa "ozbiljnih" portala...

Post by xie saike on Mon Mar 12, 2018 11:49 am

darling wrote:pa nije cak ni bahacenje. sinisa mali govori istinu. stvarno jela stoji preko cele godine, stvarno kosta 100 iljada, fontana je stvarno 2 miliona, stvarno ce biti metro od livade do livade. stvarno mi je prijatelj dao 60000 eura za skolarinu. on nigde ne laze. cak se ni ne kurci. on samo kaze. a mi prihvatimo, okej, i nista.

ja najveci problem ovde imam sa prihvatanjem odvratnosti raznih na dnevnom nivou, i posledicno njihova normalizacija. zato i zivimo u neurednom smecu.

_____
Želimir Žilnik

Фолу-Уп Гроуп Боард

Post by xie saike on Mon Mar 12, 2018 12:07 pm

inace pored puta za ruski krstur, okolina kule 

dok je ekipica organizovala posao, ali samo fiktivno da se pokradu parice

http://voice.org.rs/vise-od-50-miliona-dinara-da-vojvodanima-crknu-krave/

Veterinarska inspektorka Danijela Kozomora nece da izadje.Upućuje na komunalnog inspektora u Kuli.Koji takodje ne misli da je nadlezan.

smrdljiva septicka jama

vucicevska govna ne bi reagovala ni kada bi im ovaj dosao da im deci gura otrov u usta.

_____
Želimir Žilnik

Фолу-Уп Гроуп Боард

Post by Zuper on Mon Mar 12, 2018 1:35 pm

Vidim da ste zatvorili temu o bdg izborima.

GIK zabranio dalji uvid u kompletan izborni materijal

Gradska izborna komisija (GIK) zabranila je danas ovlašćenim predstavnicima Dosta je bilo i Dveri uvid u kompletan izborni materijal, sa lokalnih izbora u Beogradu održanih 4. marta.

Nakon nekoliko dana odugovlačenja i prebacivanja odgovornosti za organizovanje uvida na gradsku upravu, zbog navodno nedovoljno zaposlenih u GIK, početak uvida je omogućen  u četvrtak. Uvid je trajao od 15 do 20 časova, i bio je dozvoljen samo jednom predstavniku Dosta je bilo, u jednoj prostoriji GIK.

U petak je uvid nastavljen od 9 do 20 časova, da bi nas danas GIK obavestio da dalji uvid neće biti dozvoljen. Za ova dva dana, pregledan je materijal sa 36 biračkih mesta na Novom Beogradu.

Napominjemo da nam je pre početka uvida rečeno da ćemo pregledati opštinu po opštinu, da će prvi na redu biti džakovi iz Barajeva, da bi se onda naprasno, u četvrtak u GIK predomislili i rekli da ipak prvo pregledamo Novi Beograd.

Zakon i uputstvo daju pravo svim kandidatima za odbornike da izvrše uvid u celokupan birački materijal, i ne poznaju nikakva ograničenja. Zabranom daljeg uvida GIK očigledno želi po cenu kršenja zakona da sakrije brojne nepravilnosti u izbornom procesu.

Dosta je bilo neće priznati izborni rezultat dok ne izvrši uvid u birački materijal. Pre izbora i tokom izbornog dana, zabeležene su brojne nepravilnosti, koje ćemo proveriti pre nego što prihvatimo izborne rezultate.

Post by Miki on Mon Mar 12, 2018 2:47 pm

ficfiric wrote:
Ma da, onako hladnokrvno moze da laze samo poremecen covek. Normalan covek bi bar nekad nekako reagovao na laz koju izgovara, ovaj nikad. Ja nisam video hladnokrvnijeg lazova od Malog. I Vesic i Vucic lazu ali ne kao Mali

Pa sudeći po prezimenu Mali je poreklom Slovenac, odnosno demon.

Post by Sponsored content

Current date/time is Tue Dec 18, 2018 8:27 pm