Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

    Grnja

    Anonymous
    Guest

    Grnja - Page 2 Empty Re: Grnja

    Post by Guest Wed Feb 07, 2018 2:45 pm

    Naravno da jest, već mi je do danas ostao u pogrešno uknjižen u pamćenju. I nije jedini, srećom pa se ne kladim. Sporstski pregled i izvještaji išli kasno nedjeljom uveče i onda došlo do zbrke u glavi.
    Anonymous
    Guest

    Grnja - Page 2 Empty Re: Grnja

    Post by Guest Wed Feb 07, 2018 2:50 pm

    ja sad  tumbam po glavi nesto i uglavnom se secam tih glavnih iz svakog kluba iz perioda 83-88,89 toliko sam otprilike pratio, citao tempo i skupljao slicice Grnja - Page 2 1399639816
    avatar

    Posts : 10317
    Join date : 2012-02-10

    Grnja - Page 2 Empty Re: Grnja

    Post by Nino Quincampoix Wed Feb 07, 2018 3:45 pm

    otto katz wrote:Hubert, čudi me da brkaš generacije Grnja. Struja je za Osijek bio što i Mehmed Buza za Čelik, Ante Miročević za Budućnost, Abid Kovačević za Borac.

    evo i ja se čudim, ne znam kako bi mi ime Ronald ostalo u glavi obzirom da sam slabo pratio Osijek u drugoj polovini 90-ih a imao sam taj album za sezonu 1990/91. da li je Ivica igrao tada?
    Anonymous
    Guest

    Grnja - Page 2 Empty Re: Grnja

    Post by Guest Wed Feb 07, 2018 4:16 pm

    Arkady Ivanovich wrote:ja sad  tumbam po glavi nesto i uglavnom se secam tih glavnih iz svakog kluba iz perioda 83-88,89 toliko sam otprilike pratio, citao tempo i skupljao slicice Grnja - Page 2 1399639816


    Isto to ali za period 79./80.-90/91. Čop je do sinoć bio igrač Osijeka u mom sjećanju, toliko da bih sav zapjenio ubjeđujući nekog ko bi tvrdio da nije. Kad je Oto pomenuo Grnju krenuo sam da guglam i po ko zna koji put se uvjerih kako je sjećanje varljivo. Doduše, makar su oba kluba iz Slavonije Grnja - Page 2 4101625831
    Anonymous
    Guest

    Grnja - Page 2 Empty Re: Grnja

    Post by Guest Wed Feb 07, 2018 4:18 pm

    pa to, meni se tako mesali igraci iz trougla banja luka zenica tuzla
    Ferenc Puskás

    Posts : 11548
    Join date : 2014-10-27
    Location : kraljevski vinogradi

    Grnja - Page 2 Empty Re: Grnja

    Post by Ferenc Puskás Wed Feb 07, 2018 7:58 pm

    Hubert de Montmirail wrote:
    otto katz wrote:Hubert, čudi me da brkaš generacije Grnja. Struja je za Osijek bio što i Mehmed Buza za Čelik, Ante Miročević za Budućnost, Abid Kovačević za Borac.

    evo i ja se čudim, ne znam kako bi mi ime Ronald ostalo u glavi obzirom da sam slabo pratio Osijek u drugoj polovini 90-ih a imao sam taj album za sezonu 1990/91. da li je Ivica igrao tada?
    Ama tad igrao Ronald, sam si ispravvno rekao. Ivica igrao s Ljupkom Petrovićem.


    _____
    Ha rendelkezésre áll a szükséges pénz, a vége általában jó.

    Grnja - Page 2 Empty Re: Grnja

    Post by Sponsored content


      Current date/time is Thu Mar 28, 2024 8:57 pm