BGD izbori

Share

BGD izbori

Post by Cowboy on Sat Jan 27, 2018 10:46 pm

plachkica wrote:
iznenađenje ovih izbora biće ldp, oni će imati jaku kampanju, uvukli su u sebe gomilu nvo lica,
kreće njihovo bustovanje kao opozicionara

Vec godinama unazad nisam sreo ni jednog normalnog coveka koji bi bilo sta pozitivno rekao o LDPu. A oni nekadasnji LDPovci koje znam bi danas Cedu rado videli na robiji.

Dakle ko glasa za njih i danas ostace 1 velika misterija. btw. tesko da ce oduzeti glasove NDBu jer su NDB glasaci uglavnom misleći. LDP je opstao samo zato sto je tada nasao vakuum oko pitanja Kosova i tu bio unikatna pojava ali taj adut im je odavno izbijen iz ruke.

Re: BGD izbori

Post by plachkica on Sat Jan 27, 2018 10:48 pm

videćemo, nadam se da ste vi u pravu.

Post by Zuper on Sat Jan 27, 2018 11:33 pm

Vecim delom koji danas glasa za ndmbgd je ista ona masa koja je vriskala 2007 kada su hteli da "ubiju" postenog Cedu u cuvenoj namestaljci tokom izborne tisine za izbore 2007 zbog koje je presao cenzus.
Uvek sam se pitao zasto Cedomir to ne pominje ali ima onih koji se secaju...

Dakle, ima tu poneki misleci ali vise su tu hajpovci koji slabo sta znaju.

Last edited by Zuper on Sat Jan 27, 2018 11:44 pm; edited 1 time in total

Post by bela maca on Sat Jan 27, 2018 11:40 pm

upoznao si većinu ljudi koja glasa za ndb?

_____
You can feign ignorance, but you're not stupid, you're just selfish. And you're a slave to impulse.

Post by uskok i ajduk on Sat Jan 27, 2018 11:43 pm

Другови моји, радни, весели, бицикле возе, поносити сви...

_____
#Модернизација #Финоћа #Софистицираност

Post by Mr. Moonlight on Sat Jan 27, 2018 11:44 pm

Zuper wrote:Vecim delom koji danas glasa za ndmbgd je ista ona masa koja je vriskala 2007 kada su hteli da "ubiju" postenog Cedu u cuvenoj namestaljci tokom izborne tisine za izbore 2007 zbog koje je presao cenzus?

za koga glasati i zašto?

_____
    .i.

Post by otto katz on Sat Jan 27, 2018 11:47 pm

No Country wrote:
otto katz wrote:
S kaubojem je zajebancija u tome što je blesan koji se ujedno i pravi blesav. Samo prije par strana sam mu 2x postavio 3 konkretna pitanja, da bi se odmah počeo praviti blesav, pa još sad i proziva zbog ignoriranja pitanja. 

Jedino rješenje za pošast Zupera i Cowboya je bojkot. Ni zrna razgovora neprijatelju! Od ovoga trenutka proglašavam opšti bojkot ova dva učesnika i pozivam sve poštene Burunđanke i Burunđane da mi se pridruže. Pišite, nećemo vam odgovarati!
Чекај, а шта би са оним “ма добар је он”...?
Rekao sam da je pristojan dečko, što i jeste. Nećeš od Cowboya čuti ružnu riječ, samo beskonačno jebanje u mozak, a to zaslužuje forumski bojkot.

_____
Разгромили атаманов
Разогнали воевод

Post by Cowboy on Sun Jan 28, 2018 12:05 am

Zuper wrote:Vecim delom koji danas glasa za ndmbgd je ista ona masa koja je vriskala 2007 kada su hteli da "ubiju" postenog Cedu u cuvenoj namestaljci tokom izborne tisine za izbore 2007 zbog koje je presao cenzus.

Tada su glasaci NDB bili u srednjoj ili osnovnoj skoli uglavnom. Ovi stariji su glasali mahom za DS, to govorim iz svog bubble-a jer statistickim podacima ne raspolazem.

Ono sto NDB treba da uradi je da razbije percepciju o 2% koja se cak i ovde ustalila. Ako budu digitalno nabadali par nedelja pred izbore punom parom i ako im SNS bude pomagao prostackim blaćenjem i izmišljanjem batinjanja novobeogradskih baba, naći će se dovoljno popizdelih da najzad izadju na izbore i ne glasaju za manje zlo(TM)

Mislim da debelo grešiš oko profila glasača NDB, tu će da upadne i dosta onih koji su na predsedničkim glasali za Belog kao antipolitičnu pojavu. A to nije mali broj. Na kraju, taj broj je Beli Sarmu Probo Nisi dobio na fejsbuk kampanju, bez i jednog odštampanog bilborda. Mada, bilo je tu i pomoći tabloida koja će u slučaju NDB verovatno izostati.

Post by No Country on Sun Jan 28, 2018 12:09 am

otto katz wrote:
No Country wrote:
Чекај, а шта би са оним “ма добар је он”...?
Rekao sam da je pristojan dečko, što i jeste. Nećeš od Cowboya čuti ružnu riječ, samo beskonačno jebanje u mozak, a to zaslužuje forumski bojkot.
Е сад ме и ти јебеш. Није говно но се пас поср’о. Троловање је један од основних прекршаја нетикете, дакле непристојност пар екселанс, у овом контексту.

Друго, “Киник” јесте ружна реч.

Post by bela maca on Sun Jan 28, 2018 12:10 am

Ja sam bila zapanjena brojem penzionera koji su davali potpise za ndmbgd. Najstariji je bio 1919 godište.

_____
You can feign ignorance, but you're not stupid, you're just selfish. And you're a slave to impulse.

Post by Cowboy on Sun Jan 28, 2018 12:44 am

otto katz wrote:Rekao sam da je pristojan dečko, što i jeste. Nećeš od Cowboya čuti ružnu riječ, samo beskonačno jebanje u mozak, a to zaslužuje forumski bojkot.

Eh, hoću ja ako neko prvi počne.

Inače uvrede nisu moj način, ja volim samo da budem uporan do beskonacnosti, sto je sasvim legitimno.

Post by Kondo on Sun Jan 28, 2018 12:49 am

blagiš si tvojoj ženi

_____
I was faced with a choice at a difficult age

Would I write a book? Or should I take to the stage?
But in the back of my head I heard distant feet
Che Guevara and Debussy to a disco beat

Post by Zuper on Sun Jan 28, 2018 1:18 am

Govoreći o beogradskim izborima, i opozicionim kolonama Čanak je poručio:
- Stara srpska izreka kaže "ne pada sneg da prekrije breg, nego da svaka zverka pokaže svoj koalicioni potencijal". Fascinantno je koliko se u ovako kratkom vremenu, razbila iluzija o nekakvoj građanskoj uzdanici Radulović Saši, koji je bez ikakvog moralnog problema napravio koaliciju sa Ljotićevskom organizacijom Dveri. Janković Saša ne trepnuvši okrenuo leđa Demokratskoj stranci bez koje ne bi uspeo ni da se kandiduje na predsedničkim izborima i kome je pokazao zavidno odsustvo morala i političkog bontona. Čak je došlo i do rascepa između Ljubiše Preletačevića i Luke Maksimovića, njegovog avatara. Drugim rečima, sve su ovo primeri ozbiljnog šamaranja, uostalom zasluženog "elitističko drugosrbijanske belolistačke beogradske čaršije" koja se svim silama trudi da zaboravi kojim je sve lažnim procesima verovala i koliko svojom demonstriranom političkom nezrelošću štete nanela našoj zemlji u celini! Nadam se da ćemo na sledećim izborima imati priliku da vidimo bilo koga ko će u prvim vestima o svojoj kandidaturi govoriti i o programima i o nameram da uradi nešto, a ne ko koga ovog puta podržava, ističe Nenad Čanak.

Post by William Murderface on Sun Jan 28, 2018 1:21 am

Ne sme da pomene ndm bgd 

_____
"Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije

Post by Kondo on Sun Jan 28, 2018 1:31 am

to me brine, da ga vucic nije pustio niz vodu? podrska popularnog canka NDB-u je tako ocekivana

_____
I was faced with a choice at a difficult age

Would I write a book? Or should I take to the stage?
But in the back of my head I heard distant feet
Che Guevara and Debussy to a disco beat

Post by xie saike on Sun Jan 28, 2018 2:10 am

govnjivom motkom ga treba rasterati, ono malo jada stranackog sto je ostalo oko njega je tipican danasnji naprednjakluk, sve stalo u par javnih firmi, i preletelo u pokrajinskim ustanovama da sluzi radikale. retko ogavna ekipa.

_____
U Srbiji vlada bezvezništvo, u pravom smislu te reči.
Želimir Žilnik

-----------------------------------------------------
Фолу-Уп Гроуп Боард

Post by Cowboy on Sun Jan 28, 2018 8:27 am

Zuper wrote:Govoreći o beogradskim izborima, i opozicionim kolonama Čanak je poručio:
- Stara srpska izreka kaže "ne pada sneg da prekrije breg, nego da svaka zverka pokaže svoj koalicioni potencijal". Fascinantno je koliko se u ovako kratkom vremenu, razbila iluzija o nekakvoj građanskoj uzdanici Radulović Saši, koji je bez ikakvog moralnog problema napravio koaliciju sa Ljotićevskom organizacijom Dveri. Janković Saša ne trepnuvši okrenuo leđa Demokratskoj stranci bez koje ne bi uspeo ni da se kandiduje na predsedničkim izborima i kome je pokazao zavidno odsustvo morala i političkog bontona. Čak je došlo i do rascepa između Ljubiše Preletačevića i Luke Maksimovića, njegovog avatara. Drugim rečima, sve su ovo primeri ozbiljnog šamaranja, uostalom zasluženog "elitističko drugosrbijanske belolistačke beogradske čaršije" koja se svim silama trudi da zaboravi kojim je sve lažnim procesima verovala i koliko svojom demonstriranom političkom nezrelošću štete nanela našoj zemlji u celini! Nadam se da ćemo na sledećim izborima imati priliku da vidimo bilo koga ko će u prvim vestima o svojoj kandidaturi govoriti i o programima i o nameram da uradi nešto, a ne ko koga ovog puta podržava, ističe Nenad Čanak.

Vuckov omiljeni opozicionar.

Jedino uboo ovo o belolisticarima.

Post by KinderLad on Sun Jan 28, 2018 9:57 am

Jebote, Čanak da nekom sere što je "drugosrbijanac", pa, što kaže Otto, ovo mora biti neka simulacija xD

Post by Mr. Moonlight on Sun Jan 28, 2018 10:07 am

čanak ima pravo da spočita nekome nešto, kompliment je bio onaj kurac, ne dobacuješ ni do 1/2 pomenutog

_____
    .i.

Post by Gargantua on Sun Jan 28, 2018 10:25 am

Dobrica Veselinović‏ @dobrinacelnik

Finale prikupljanje potpisa za Inicijativu @nedavimobgd donosi nove pretnje i pritiske. Evo šta smo zatekli u mesnoj zajednici "Banovo brdo"

10:15 - 28. јан 2018.

_____
...
It's a sin that somehow
Light is changing to shadow
And casting it's shroud
Over all we have known
...

Post by beatakeshi on Sun Jan 28, 2018 10:52 am

Opa, znači 6% k'o dobar dan! (To bi u glasovima iz 2012 bilo oko 45 000)

Post by Djamolidine Abdoujaparov on Sun Jan 28, 2018 1:05 pm

@vujoilic: Ovo nije samo krivično delo povrede prava kandidovanja. "Ne dozvolimo da se Soroš poslednji smeje" je direktan prevod Orbanove kampanje iz jula 2017. kojoj je izvor u nacističkoj propagandi "Jevrejina koji se smeje". Dan posle obeležavanja Dana sećanja na žrtve Holokausta.

Post by beatakeshi on Sun Jan 28, 2018 1:15 pm

Ipak je Orban lider u regionu, ali ga polako sustižemo.

Post by Zastava 120m on Sun Jan 28, 2018 1:29 pm

Nastranu to što je AV verovatno jedini koji se uopšte sastao sa Sorošem, nema tog loma mozga koji neće proći kod birača, mogu sutra napisati da je AV izmislio struju, a Tesla mu pokrao izume i ne bi verovatno niko trepnuo.

_____
I'm here now for six days
and nobody invited me for breakfast.

This morning they say, "Come for breakfast
with us, Arnold, have a nice breakfast."

Post by MNE on Sun Jan 28, 2018 1:31 pm

mogli bi kao kontru da kače one slike sa sastanka vučića i soroševog sina

Post by Sponsored content

Similar topics

-