Naprednjakluk

Share

Re: Naprednjakluk

Post by Mr.Pink on Wed Jan 03, 2018 2:10 pm

korumpirana policija, sudstvo...pa to ide jedno sa drugim. vrtimo se u krug, stvarno.  

sudiće im partija i narod! eto surove & slatke istine!

_____
СВЕ СУДИЈЕ ХАШКОГА СУДА 
МОГУ ДА НАМ ЛИЖУ МУДА!

srce ruka lopata

Post by Cowboy on Wed Jan 03, 2018 3:00 pm

William Murderface wrote:Pa upravo ta politika prihvatanja "realnosti" da se vecina mora pridobijati slatkim lazima je dozivela brodolom, ne samo u Srbiji, nego i US i UK i Madjarskoj, itd. S tim je gotovo. Sad se mora misliti o drugacijoj politici koja gradjanima ima da ponudi nesto vise od slatkih lazi. Ne znam da li si primetio, ali takva politika se vec formulise i u UK i u US. U UK ce po svemu sudeci dobiti naredne izbore. Ova tvoja prica je zaista nepodnosljivo retro.

Kakav crni brodolom, Vucic nikad jaci. A on upravo na tome jase. Jos zesce i nepodnosljivije od bilo koga pre njega, i nikad vise uspeha na izborima. Slobi je bilo potrebno Kosovo za kradju, ovaj pak razvaljuje kupujuci glasove za 10E.

Srbija nije USA ili UK, imamo mi jos da tabanamo do njihove sorte totalitarizma.

Post by Mr. Moonlight on Wed Jan 03, 2018 3:43 pm

idem ja da čekam da dođu navijači da mi sruše zgradu, a vi nastavite putem koji je dokazano doveo do navijača koji ruše zgrade

_____
    .i.

When I Get Low, I Get High.

Very dishonest people!

Post by William Murderface on Wed Jan 03, 2018 4:11 pm

Cowboy wrote:
William Murderface wrote:Pa upravo ta politika prihvatanja "realnosti" da se vecina mora pridobijati slatkim lazima je dozivela brodolom, ne samo u Srbiji, nego i US i UK i Madjarskoj, itd. S tim je gotovo. Sad se mora misliti o drugacijoj politici koja gradjanima ima da ponudi nesto vise od slatkih lazi. Ne znam da li si primetio, ali takva politika se vec formulise i u UK i u US. U UK ce po svemu sudeci dobiti naredne izbore. Ova tvoja prica je zaista nepodnosljivo retro.

Kakav crni brodolom, Vucic nikad jaci. A on upravo na tome jase. Jos zesce i nepodnosljivije od bilo koga pre njega, i nikad vise uspeha na izborima. Slobi je bilo potrebno Kosovo za kradju, ovaj pak razvaljuje kupujuci glasove za 10E.

Srbija nije USA ili UK, imamo mi jos da tabanamo do njihove sorte totalitarizma.

Pa ne pridobija ih Vucic "slatkim lazim" nego podelom plena, ucenama i sirenjem straha i histerije. Ja ti govorim o brodolomu politike koju si ti oznacio kao manje zlo.

_____
"Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije

Post by Cowboy on Fri Jan 05, 2018 3:18 pm

William Murderface wrote:Pa ne pridobija ih Vucic "slatkim lazim" nego podelom plena, ucenama i sirenjem straha i histerije. Ja ti govorim o brodolomu politike koju si ti oznacio kao manje zlo.

Ne slazem se.

Ti u medijima (elektronskim, stampanim) imas red slatkih obecanja red drzavnih udara koji prete da se slatka obecanja ne ispune, o tako 24/7, 365 dana u 6 godina. Danas babe i dede na autobuskom stajalistu u Glavnoj u Zemunu dele letke roditeljima sa decom, SNS ih poziva da uz decije priredbe proslave bozic na trgu. Ljudi urbanoidi bez zadrske uzimaju letke, zahvaljuju se, trpaju u torbe, masu svojoj deci ispred nosa lecima i obecavaju im da ce ih dovesti na SNS priredbu.

Svojim ocima gledao, kada su mi pruzili listic rekao sam da je to sto rade protiv ustava i da je ovo neka drzava svi delioci letaka bili bi privedeni. Zackoljica je u tome da je stranacki deciji skup odobrila opstina Zemun (???) tako da ove matore idiote nisam uspeo da uplasim, cak sam ih video kako pokazuju jedan drugom na mene i smeju se tipa "vidj budale"

Pazi, centar Zemuna pun politickih idiota koji em sto dele nego sto uzimaju stranacku propagandu namenjenu njihovoj deci. Sta da ocekujes od ostatka Srbije?

Pricas o nekom brodolomu politike, kao da politika u Srbiji postoji i kao da je mogla da postoji posle Milosevicevih i radikalskih gradjanskih ratova. Za politiku je potrebna gradjanska baza i neko vreme za sprovodjenje politike, o institucijama da i ne govorim. Ne desava se to u jednoj deceniji, u razorenoj drzavi to traje duze.

Post by uskok i ajduk on Fri Jan 05, 2018 3:31 pm

Cowboy wrote:

Za politiku je potrebna gradjanska baza i neko vreme za sprovodjenje politike, o institucijama da i ne govorim. 
Па ето ти ДЈБ.
Грађанска да не може бити грађанскија.
Грађански центар. 
И либерална. И социјална. И за јаке институције.
На свим изборима, 2014-17 сам их заокруживао.
Али ти Линчов каубојче, нећеш грађанско.
Ти би хтео, чини ми се (опрости ако грешим) повратак 5. октобарских традиција, ДС, Г17, ЛДП, а то није грађанско, то је квислиншка опција маскирана у квазиграђанску, а од "грађанског" има само то што ко папагај 500 пута понавља да је грађанска.

Post by bruno sulak on Fri Jan 05, 2018 3:36 pm

zasto su ove opcije kvislinske?

_____
The law provides us structure to guide us through paralyzing and trying times. But it requires us a vision to its procedures and higher purposes. Before we assume our respective roles in this enduring drama just let me say that when these frail shadows we inhabit now have quit the stage we'll meet and raise a glass again together in Valhalla.

Post by xie saike on Fri Jan 05, 2018 3:38 pm

u pravu je jedino da su seljacine, tj lazne gradjanske opcije

takodje, opcija kojoj se ne gadi grljenje sa dssns, dverima i sl, nikada nece biti gradjanska

_____
U Srbiji vlada bezvezništvo, u pravom smislu te reči.
Želimir Žilnik

-----------------------------------------------------
Фолу-Уп Гроуп Боард

Post by uskok i ajduk on Fri Jan 05, 2018 3:44 pm

ostap bender wrote:zasto su ove opcije kvislinske?
Зато што су добијале гласове на (оправданом или неоправданом) страху од одмазди и изолација, а не на било каквом домаћем правно-економском оквиру. Требају нам закони, узећемо од Европе, треба нам производња, довешћемо странце да произведу, једно потпуно духовно квислинштво. Е сад, пошто Вучић очигледно није изолован од света, немају више шта да понуде просечном бирачу.

Post by xie saike on Fri Jan 05, 2018 3:52 pm

glupi ds se sjebo jer je mislio da ce zauvek da jasi na prici neee za radikale oni nas vode dalje od eu, onda ta ista eu dodje i podrzi radikale protiv njih. to je epic fail na svetskom nivou.

_____
Želimir Žilnik

Фолу-Уп Гроуп Боард

Post by uskok i ajduk on Fri Jan 05, 2018 3:56 pm

..... створили су квислиншку идеологију, са великобратовским речником, па је грађанско по њима испало нешто антинационално и поданичко. А грађанин по дефиницији у себи садржи националну компоненту, а наравно - и понос. 

Post by bruno sulak on Fri Jan 05, 2018 3:57 pm

pa nije sva opozicija bila u tom kljucu. mislim da uzasno pojednostavljujes slozene ideoloske formacije. na kraju krajeva i seselj je isao da se nudi amerima kao redov bili za irak samo ako napalmiraju bosnjake i kosovare. mislim sva nasa politika je u tom kljucu provincijalnosti i pokusaja dodvoravanja nekom vecem i jacem radi ostvarivanja statusa neke regionalne nazovi sile. 

mislim ovo pisem zato sto na odredjeni nacin se bojim da je to 'kvislinstvo' kratica za 'mislimo da ne treba streljati decu po susednim zemljama'

_____
The law provides us structure to guide us through paralyzing and trying times. But it requires us a vision to its procedures and higher purposes. Before we assume our respective roles in this enduring drama just let me say that when these frail shadows we inhabit now have quit the stage we'll meet and raise a glass again together in Valhalla.

Post by bruno sulak on Fri Jan 05, 2018 3:58 pm

uskok i ajduk wrote:..... створили су квислиншку идеологију, са великобратовским речником, па је грађанско по њима испало нешто антинационално и поданичко. А грађанин по дефиницији у себи садржи националну компоненту, а наравно - и понос. 

dakle u pravu sam za streljanje po susedstvu?

_____

Post by xie saike on Fri Jan 05, 2018 4:01 pm

uskok i ajduk wrote:..... створили су квислиншку идеологију, са великобратовским речником, па је грађанско по њима испало нешто антинационално и поданичко. А грађанин по дефиницији у себи садржи националну компоненту, а наравно - и понос. 

sad ce tvoji ponosni zmajevi srbijanski radikali priznati kosovo, za sacicu para i vlasti od stranaca, i to ne stranaca milih rusa, nego mrskih zapadnjaka  oni naravno i govno zlocinacko od seselja nikad u tvom mozgu nece biti kvislinzi, iako je dokazano i ponovo ce biti dokazano da se srbijica pod njima samo smanjuje i kruni.

_____
Želimir Žilnik

Фолу-Уп Гроуп Боард

Post by Cowboy on Fri Jan 05, 2018 4:04 pm

diktotar wrote:glupi ds se sjebo jer je mislio da ce zauvek da jasi na prici neee za radikale oni nas vode dalje od eu

Ta prica je tacna i vredna je jahanja, ali su precenili pamet naroda kojem je do istine stalo koliko do lanjskog snega.

@Uskok i ajduk, DJB se lize sa gradjanistima iz Dveri, meni dosta.

btw. nema niceg kvislinskog u uvodjenju sistema koji se u drugim drzavama pokazao kao relativno uspesan. Sta treba da radimo, da pitamo Erdogana i Putina kako da uredimo drzavu? Nas bukvalno okruzuje Evropa, kvislinzi su na drugoj strani, tamo gde se slusaju diktatori sa cijim se kraljevstvima cak i ne granicimo (nema dakle ni geografskog opravdanja za tesnu saradnju ili neko ne daj boze ujedinjavanje).

Post by Mr.Pink on Fri Jan 05, 2018 4:21 pm

pa dovoljno bi bilo da poslušamo sebe i svoju ne tako daleku prošlost. zašto uvek gradjanisti prave te skokove na istok meni nikada neće biti jasno. 

o wait...

_____
СВЕ СУДИЈЕ ХАШКОГА СУДА 
МОГУ ДА НАМ ЛИЖУ МУДА!

srce ruka lopata

Post by Cowboy on Fri Jan 05, 2018 4:26 pm

Tek sad videh ovo.

Pa zar Srbin pise ponos tako sto zeli da Srbija bude ruska gubernija?

Ja ne videh da bilo ko iz gradjanske opcije zeli da Srbija bude americka ili engleska gubernija, podanistvo se nekako uvek nadje sa one druge, nacionalisticke strane. Prosecan srpski nacionalista je dupelizac, ulizica, dupeuvlakac, Putinova kurva za potkusurivanje i nagornjavanje sa zapadom. Prosecan (!) srpski rusofil ne zna za Dostojevskog, Cajkovskog, Cehova, Lomonosova, Shagala, Kandinskog, Borodina, Rubinstajna, Tatlina (zamalo zaboravih mog Andreja Tarkovskog i Andreja Rubljova)... njemu su Rusija Staljin i Putin.

Kakva uvreda za veliku rusku drzavu i kulturu. Ja sebe smatram rusofilom oduvek, u onom zdravom smislu.

Dakle, ako cemo o kvislinzima, potrazi ih medju neobrazovanim rusofilima. Gradjanska Srbija ne voli ni zapadni ni istocni totalitarizam, gradjanskoj Srbiji je samo stalo do vladavine prava i razvoja Srbije. Cist, dobar patriotizam bez zapadnih i istocnih primesa.

Post by No Country on Fri Jan 05, 2018 4:33 pm

Попуши ми понос, драга.

Post by Mr.Pink on Fri Jan 05, 2018 4:38 pm

al ovo sa turskom i rusijom poprima maha čak i po amerikama. nije lud obama što kaže da se ovo ludilo odavde izvozi na zapad. 

i zar ta priča o rusiji i istoku nije ds-ovska isto?

_____
СВЕ СУДИЈЕ ХАШКОГА СУДА 
МОГУ ДА НАМ ЛИЖУ МУДА!

srce ruka lopata

Post by uskok i ajduk on Fri Jan 05, 2018 4:45 pm

Апсолутно ми је фантастично , што би рекла Ана, како би једна група форумаша хтела грађанско друштво без нације, а друга група грађанско друштво без капитализма. И када се у дискусији помену ова два елемента испаднеш или ратни злочинац који одобрава стрељања (нигде везе са везом) или мрзитељ сиротиње. (нигде везе са везом)

Post by паће on Fri Jan 05, 2018 4:52 pm

Апсолутно ми се чини да си изоставио већину форумаша овде.

_____
то ја бришем, некад милице некад не
I want to be Bujumbura for a while. Then I'll can say Bujumbura is a place I've been.

Post by bruno sulak on Fri Jan 05, 2018 5:09 pm

_____

Post by uskok i ajduk on Fri Jan 05, 2018 5:10 pm

Досадни сте. Штрајк.

Post by bruno sulak on Fri Jan 05, 2018 5:12 pm

mozes ti tako dok ti nrdule ne ukine pravo na strajk.

_____

Post by ficfiric on Fri Jan 05, 2018 5:18 pm

_____

Uprava napolje!

Post by Sponsored content

Current date/time is Thu Oct 18, 2018 3:23 pm