Naprednjakluk

Share

Re: Naprednjakluk

Post by beatakeshi on Tue Jun 12, 2018 9:23 pm

DBovska pudlica nabacuje, a lumen se sprema iz vikipedije

Еклектицизам (од грч. ἐκλέγειν - изабрати) је филозофски приступ који се не држи ни једне ригидне парадигме

Post by Gargantua on Tue Jun 12, 2018 10:37 pm

Post by katamaran on Fri Jun 15, 2018 1:33 am

Sad vidim da je bila neka frka oko vode, neki hapseni zbog sirenja panike...

Ali onaj odvratni Vesic koji pije vodu iz bokala da dokaze kako je cesmovaca ok 

Mogli su bar da odvuku novinare do prve cesme. Ovako je mogao i Evian da pije.

http://mondo.rs/a1111746/Info/Drustvo/Zatrovana-voda-u-Beogradu-hapsenja-zbog-dizanja-panike.html

_____
Belaj Boy

Post by ficfiric on Mon Jun 25, 2018 3:46 pm

Goran Grbović će biti direktor beogradske Štark arene

Novi direktor beogradske Štark arene biće Goran Grbović, kandidat za odbornika na nedavnim beogradskim izborima sa liste Aleksandra Vučića.

Kako nezvanično saznaje B92, on će na dužnost stupiti početkom jula i imaće četvorogodišnji mandat.

Podsetimo, Grbović je krajem januara ove godine rekao da je lično inicirao razgovor sa Vučićem i obavestio ga da je spreman da podrži njegovu listu na beogradskim izborima.

Potom je navedeno i da će biti uvršten na listu kandidata za odbornika u Skupštini Grada Beograda.

“Moj ulazak na SNS listu je zapravo korak dalje u odnosu na podršku koju sam mu dao prošle godine. Ta podrška je došla nakon opservacije svega onog što je Vučić radio i ukupne situacije u kojoj živimo“, rekao je tada Grbović.

_____

Uprava napolje!

Post by kapetanm on Mon Jun 25, 2018 9:00 pm

Svi iz moje javne kuce prvi put u istoriji ostadosmo danas bez najamnine. Onaj mali zaboravio da potpise, otisao negde.

Post by ficfiric on Mon Jun 25, 2018 10:47 pm

Greg dobio samo UO.

Ukradeno sa PPP wrote:Upravni odbor Nacionalne službe
Vlada Republike Srbije svojim rešenjem imenuje, na period od četiri godine, članove Upravnog odbora Nacionalne službe za zapošljavanje. Odbor ima sedam članova - četiri člana, uključujući i predsednika, predlaže ministar nadležan za poslove zapošljavanja, dok tri člana predlaže Socijalno-ekonomski savet Republike Srbije.

Upravni odbor Nacionalne službe čine: Milan Bojović, predsednik, Dragan Jakovljević, Dejan Pantelić, Dejan Paunović, Srđan Drobnjaković, Njegoš Potežica i Aleksandar Titović, članovi.

_____

Uprava napolje!

Post by William Murderface on Thu Jun 28, 2018 12:08 pm

https://www.juznevesti.com/Politika/SNS-priprema-clanstvo-i-gradjane-na-jugu-Srbije-za-konacno-resenje-pitanja-Kosova.sr.html

_____
"Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije

Post by Летећи Полип on Thu Jun 28, 2018 12:13 pm

Ma ambasade će da preseku ovo. Džabe se ludiraju.

_____
za ovo sto se desilo treba da odgovara i americka knjizevnost, pogotvo crnkinje opsednute svojim crnastvom i jevreji opsednuti svojim jevrejstvom. a najvise pisci poput sejbona koji su em opsednuti jevrejstvom em pisu alternativne istorije. i bob dilan isto. nadam se da je srecan sa svojom nobelovom nagradom.
~zvezda je zivot

inace da se razumemo ja mislim da film nije umetnost.
~bruno sulak

Post by Gargantua on Thu Jun 28, 2018 12:33 pm

šta, da izvuku ljude na referendum da glasaju za izbacivanje kosova iz ustava?

1 dobar motivacioni govor kajla skota i aksela ditmana i voala, velika izlaznost, legitimitet "rešavanja" neupitan, vučić pobedio a sa njim i vučićeva srbija.

Post by Zuper on Thu Jun 28, 2018 12:44 pm

Bitno je da se priznaju rezultati onoga koji broji.
Skot to odobri.

Post by Gargantua on Thu Jun 28, 2018 12:50 pm

referendum ne zahteva preciziranu izlaznost da bi uspeo. 2 od 3 izašla glasača su dovoljna da predlog bude usvojen (nako 2/3 većine u skupštini).

bojkot je besmislena opcija za one koji će se protiviti takvom nekakvom predlogu, moraju da izvuku više ljudi na ulice, što mi se čini nezamislivim.

Post by паће on Thu Jun 28, 2018 1:52 pm

Gargantua wrote:šta, da izvuku ljude na referendum da glasaju za izbacivanje kosova iz ustava?

1 dobar motivacioni govor kajla skota i aksela ditmana i voala, velika izlaznost, legitimitet "rešavanja" neupitan, vučić pobedio a sa njim i vučićeva srbija.

Од целе те екипе најјачи ми је Воал.

_____
а оно бабетина нека, наше годиште
I have found that users can miss spell names or miss type them. .

Post by KinderLad on Thu Jun 28, 2018 1:53 pm

uh, sukob prve i druge prve srbije

Post by KinderLad on Thu Jun 28, 2018 1:59 pm

Inace Stojadinovic na Pescaniku

Njega pritiskaju, ali on se ne da. Uvek im kaže sve što misli, ne boji se nikoga. Nikada neće dati ono čega više nema. U vezi sa tim što ne postoji mora se tražiti kompromis. On je odlučan da u kompromisu ne popušta, što bi značilo da kompromisa neće biti, ali on želi mir, pa će i te kako popustiti, čak više nego što je to već učinio. Ne želi da kaže šta se ima dogoditi, ali zna da će biti teško sve što se dogodi. Nikome neće biti lako. Možda ćemo sve izgubiti, a ništa nećemo dobiti, mada on to neće dozvoliti. Nešto će morati da potpiše, ni mi ni on ne znamo šta. On zna, ali ne sme da nam kaže. Svi znamo, no o tome se ne govori.

Post by William Murderface on Thu Jul 05, 2018 10:29 am

Aja Jung: Ne znam ko je Damir Handanović a ni čemu služi CEBEF

¯\_(ツ)_/¯

_____
"Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

Post by Летећи Полип on Thu Jul 05, 2018 10:56 am

Pa jebi ga. Postavila ga je skupština koja je izglasana ubedljivom većinom tzv. Beograđana. Nema ljutnje.

_____
za ovo sto se desilo treba da odgovara i americka knjizevnost, pogotvo crnkinje opsednute svojim crnastvom i jevreji opsednuti svojim jevrejstvom. a najvise pisci poput sejbona koji su em opsednuti jevrejstvom em pisu alternativne istorije. i bob dilan isto. nadam se da je srecan sa svojom nobelovom nagradom.
~zvezda je zivot

~bruno sulak

Post by William Murderface on Thu Jul 05, 2018 11:12 am

Iskreno, zapuca mi. Ni ja, kao ni Krtolica, nisam imao pojma ni ko je taj lik, ni koja je to institucija, ali jbg, za razliku od Krtolice, ja nisam kadar vladajuce stranke zaduzen za kulturu grada.

Nevezano za konkretan slucaj, za koji me, rekoh, zabole, argument "izabrala ga vecina" mi se cini prilicno slabasnim.

_____

Post by Летећи Полип on Thu Jul 05, 2018 11:23 am

Nije to nikakav argument. To je cinično nabijanje onima koji se bune za ovo. I mene takođe zabole.

_____
~zvezda je zivot

~bruno sulak

Post by William Murderface on Thu Jul 05, 2018 11:25 am

A pa to da. Inace mi sasvim svejedno oce li tu biti pinkovac ili Biljana Srbljanovic. Kolaboracija k'o kolaboracija.

_____

Post by 1088 on Tue Jul 10, 2018 1:11 pm

drugovi marko i žvako u kontroverznoj epizodi podnaslova ima li autostopa posle sns-a?

sephirothfemto5 days ago
Cudno je da se jedan SNSovac odluci za ovako nesto

Serbian Traveler4 days ago
Političko opredeljenje je moja stvar Svako ima pravo na svoje mišljenje

Post by Filipenko on Tue Jul 10, 2018 10:46 pm

BIZARNA ODLUKA ČAČANSKIH VLASTI Potrošili MILION DINARA da bi đacima kupile ulaznice za film Lazara Ristovskog KOJI JOŠ NIJE SNIMLJEN

Post by Mr.Pink on Wed Jul 11, 2018 8:05 am

crowdfunded

_____
СВЕ СУДИЈЕ ХАШКОГА СУДА 
МОГУ ДА НАМ ЛИЖУ МУДА!

srce ruka lopata

Post by паће on Wed Jul 11, 2018 8:30 am

Mr.Pink wrote:crowdfunded
+dumbfounded=dumb crowd found.

_____
а оно бабетина нека, наше годиште
I have found that users can miss spell names or miss type them. .

Post by ficfiric on Wed Aug 08, 2018 10:30 am

_____

Uprava napolje!

Post by Filipenko on Wed Aug 08, 2018 11:02 am

Klasika.

Bila je i ona fora kada joj je ćerka bila na BK univerzitetu pa je pevala Bogobulju u kampanji, a i bila zaštitno lice, posle i neki vanredni profesor ili šta već na BK.

Post by Sponsored content

Current date/time is Mon Aug 20, 2018 4:28 pm