Patriote srpske

Share

Re: Patriote srpske

Post by William Murderface on Sun Dec 17, 2017 2:29 am

_____
"Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije

Post by Zastava 120m on Sun Dec 17, 2017 2:30 am

Posebno nivo odvratnosti, ti što Putina zovu Vladimir Vladimirovič

_____
Svijetu je svega dosta
ničeg željan nije osim
glavnih junaka

Post by Gargantua on Sun Dec 17, 2017 5:03 am

@predsednikSRS
Онај прљави љотићевац Бошко Обрадовић полудео од муке што сам с Ивицом Дачићем и Драганом Марковићем Палмом склопио коалицију за локалне изборе у Мионици.а с њим као следбеником фашисте Димитрија Љотића одбијам и да разговарам откад сам се уверио ко је и шта је. Љотићевци су зло!
https://twitter.com/predsednikSRS/status/942172467791040513

Post by No Country on Sun Dec 17, 2017 7:03 am

Ја сам у својој огромној наивности мислио како је читава опсесивна љотићофобија Ускоков оригинални допринос. 

Post by Blind Lime Pie on Sun Dec 17, 2017 8:17 am

To je Šešelju ostalo još iz četničkih dana. Četnici su želeli domaćinski kapitalizam u etnički čistoj Velikoj Srbiji, a ne nekakav fašizam, lol

_____
The four of you are three of my closest friends, and one treasured acquaintance.
Dr Sheldon Cooper

Post by ostap bender on Sun Dec 17, 2017 8:27 am

nadam se njihovoj ponovnoj saradnji kao '45

_____
navijao bih protiv zvezde i da igra protiv tima od 12 radulovica

Post by ficfiric on Sun Dec 17, 2017 11:02 am

Gargantua wrote:
"Što se tiče tragedije koja se tamo odigrava, treba uvek gledati šta je prvi izvor toga a to je državni prevrat, smatra Putin. "Ruske vojske nema na teritoriji Donbasa. Tamo su zaista formirane određene jedinica milicije koje su spremne da odbiju bilo kakve vojne akcije protiv Donbasa. Mi smatramo da to odgovara interesima ljudi koji žive na toj teritoriji, u protivnom, kijevski nacionalni bataljoni bi izvršiti pokolj u Donbasu, kao u Srebrenici“.

Ruska ambasada u Makdeoniji kaci mapu sa Kosovom

Посольство России МК‏Verified account @Russian_Emb_MKD

As our friends from @usembassymkd are searching for ideas for the air pollution in Macedonia we want to help with a solution. #TurkishStream

_____

Uprava napolje!

Post by No Country on Sun Dec 17, 2017 6:05 pm

Blind Lime Pie wrote:To je Šešelju ostalo još iz četničkih dana. Četnici su želeli domaćinski kapitalizam u etnički čistoj Velikoj Srbiji, a ne nekakav fašizam, lol
Да пушташ струју кроз мене не бих умео да ти кажем шта је био Шешељев економски програм. Трафике?

Него факат треба искључиво причати о економији. Ништа друго. А како ви мислите да покренете производњу? Аха... Све остало ћемо лако да изведемо из тога.

Post by Blind Lime Pie on Sun Dec 17, 2017 6:11 pm

No Country wrote:
Blind Lime Pie wrote:To je Šešelju ostalo još iz četničkih dana. Četnici su želeli domaćinski kapitalizam u etnički čistoj Velikoj Srbiji, a ne nekakav fašizam, lol
Да пушташ струју кроз мене не бих умео да ти кажем шта је био Шешељев економски програм. Трафике?

Potpuni liberalizam i trenutna privatizacija svega.

_____
The four of you are three of my closest friends, and one treasured acquaintance.
Dr Sheldon Cooper

Post by William Murderface on Sun Dec 17, 2017 6:19 pm

+1

Neolib na 11.

_____
"Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

Post by Zuper on Sun Dec 17, 2017 6:20 pm

Seselj se divio Margaret Tacer i zato je uzeo ministarstvo privatizacije da on privatizuje kada je usao u vlast. Bese Jorgovanka Tabakovic drzala to ministartsvo?

Post by William Murderface on Sun Dec 17, 2017 6:57 pm

Naravno, Seseljevi uzori su bili Tacer i Regan.

_____

Post by Zuper on Sun Dec 17, 2017 7:20 pm

Ne bih isao tako siroko iako se Seselj nudio Amerima da im salje dobrovoljce u napadu na Irak 1991, americkoj braci, Republikanci koji su naseldili Regana 1988..

Demonstracije Srpskog četničkog pokreta ispred Američke ambasade 1. 10. 1990.

Objavljeno kao izveštaj u Velikoj Srbiji, tada novinama Srpskog četničkog pokreta (br. 6 iz novembra 1990), pod naslovom »Srpski četnici spremni da se bore pod zastavom Ujedinjenih nacija«.

Braćo Ameri! Nastavljajući tradiciju srpskog Čiče, koji je u II svetskom ratu spasio na stotine vaših avijatičara i oficira, mi, srpski četnici, želimo opet da vam pomognemo. Ovoga puta, šaljemo ekspedicioni korpus četnika u Irak, koji bi vam pomogao u eventualnoj borbi sa tom gamadi. Ovaj naš korpus, u stvari, samo bi bio prethodnica jednoj ogromnoj četničkoj vojsci, pod komandom vojvode Vojislava Šešelja, a koja je spremna da svakog trenutka krene na Bliski Istok. /str. 36/

Ali je pominjao Tacerku u smislu privatizacija...

Post by KinderLad on Sun Dec 17, 2017 7:21 pm

Jao kako je ovo dobro, uvek je lepo podsetiti se

Post by Mr. Moonlight on Sun Dec 17, 2017 7:25 pm

meni je to podsetnik na činjenicu koliko smo jadni und bedni

_____
                   izvlačite linije, sa zezanjem ne prestajte
                   svi pljeskajte rukama, rukama svi pljeskajte...

Post by Zuper on Sun Dec 17, 2017 7:28 pm

Eto, mnogi do vas bi tada, onako nespremni i zbunjeni krenuli za vojvodom da branite americku cast.

Zamisli, Seselja tek odbranili Srdja Popovic i Vesna Pesic od komunsitcke nemani a on poziva da se dobrovoljno borite za Amere i svetsku slobodu protivu mrskog tiranina Sadama(koji je par godina ranije bio saveznik protiv Irana ali CNN je rekao da je tiranin postao 1990 kada je napao kuvajtska naftna polja, gde je bio u pravu, a kod Irana nije, stavise izvrsio je agresiju sa teskim zlocinima nad sitima...ali necemo da udaramo glavom oko toga i da nas sada zbunjuje)

Je l' tako Vilijame, sine normandski?

Post by Zuper on Sun Dec 17, 2017 7:32 pm

Mr. Moonlight wrote:meni je to podsetnik na činjenicu koliko smo jadni und bedni

E, sada, imamo mi i svetel trenutke,

Post by William Murderface on Sun Dec 17, 2017 7:35 pm

Valjda su dinarci poznati po ratovanju za strane imperije, kakvi te sad normani spopali. Samo je pitanje trenutka kad ćete ti i Faško da pravite Vojnu Krajinu, da branite Austriju od mrskih inoveraca. Stići će valjda i neka parica od FPÖ -a...

_____

Post by ostap bender on Sun Dec 17, 2017 7:38 pm

dacic kao erdoganov pregojeni i zadihani basibozuk ide na bec a boskic lepi krila poljskog husara oho lepkom da poita u pomoc.

_____

Post by William Murderface on Sun Dec 17, 2017 7:41 pm

_____

Post by Zuper on Sun Dec 17, 2017 7:43 pm

William Murderface wrote:Valjda su dinarci poznati po ratovanju za strane imperije, kakvi te sad normani spopali. Samo je pitanje trenutka kad ćete ti i Faško da pravite Vojnu Krajinu, da branite Austriju od mrskih inoveraca. Stići će valjda i neka parica od FPÖ -a...

Dozvoli, jedna je carica...

A, sto se tice Vilijama, pa to slatko normansko-francusko ime su rasirili Normani kada su poklali Egberte po Ostrvu...To si sigurno znao.
To je onako.

Post by William Murderface on Sun Dec 17, 2017 7:45 pm

ostap bender wrote:dacic kao erdoganov pregojeni i zadihani basibozuk ide na bec a boskic lepi krila poljskog husara oho lepkom da poita u pomoc.

Jbg, sad kad je izdao Vladimir Vladimirovičtm, mora pošten fašista da se dovija za sponzore...

_____

Post by Zuper on Sun Dec 17, 2017 7:45 pm

Pa nisu pogresili, sada imaju saveznika u EU na vlasti. A za to se svi zalazemo, zar ne?
Moramo brze u EU, dveri ce pomoci...

Post by beatakeshi on Sun Dec 17, 2017 7:46 pm

Crna internacionala. Ali sve je to isto, komunisti, fašisti.

Post by ostap bender on Sun Dec 17, 2017 7:46 pm

to je lik iz crtaca covece. daj neku salu na evi metsl. ti samo rivers of blood i sraz nacija. mada kada bolje razmislim matori enoch bi bio dobar metal stihoklepac.

_____

Post by Sponsored content

Current date/time is Fri Jan 19, 2018 2:17 pm