Vučićeva Srbija

Share

Re: Vučićeva Srbija

Post by uskok i ajduk on Wed Oct 18, 2017 11:44 am

Miki wrote:I prosto jeste džiberka, priča kao da je ispala iz 1993

Vilijam wrote:Naravno da nism to napisao iz razloga koje si naveo, nego zato što laže kao smrdljiva džiberka.

_____
"U novoprimljenim EU zemljama su korumpirani (policija, sudovi, političari) do koštane srži dan danas, pare što su od primitka dobili su raskrali i profućkali, nešto malo se izgradilo, bez pravog plana i preplaćeno. Ulazak Srbije u EU ne bi bio mnogo drugačiji. Naprotiv, političarska bagra ovih postsoc banana se u EU vremenom još osili. " / otto katz 

Post by William Murderface on Wed Oct 18, 2017 11:46 am

Pesma o Ani Brnabić?

_____
"Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije

Post by kapetanm on Wed Oct 18, 2017 12:13 pm

Meni se zgadila sa pricom o prosvetnim radnicima jbt. Imam u familiji seoske nastavnike i voleo bih da ona vidi njihovo uzivanje i badavadzisanje.

Post by Kondo on Wed Oct 18, 2017 12:43 pm

ako, neka ih jebe. kada nisu danas u beogradu i polegali na ulice pa da stane i ovo malo sto se krece.

_____
I was faced with a choice at a difficult age
Would I write a book? Or should I take to the stage?
But in the back of my head I heard distant feet
Che Guevara and Debussy to a disco beat

Post by Blind Lime Pie on Wed Oct 18, 2017 1:04 pm

Za to leganje može se i otkaz dobiti, nijedan sindikat im neće pomoći da finansijski prežive štrajk, niti će, kao što je dokazano 100 puta, javnost imati mrvicu razumevanja za protest i najviše će ih psovati oni koji na fejsbuku svakog dana dižu bunu protiv Vučića.

_____
The four of you are three of my closest friends, and one treasured acquaintance.
Dr Sheldon Cooper

Post by Kondo on Wed Oct 18, 2017 1:06 pm

šta to znači? da se odustaje od štrajka kao metoda borbe?

premijerka je javno izvređala ljude na način koji ni vučić ne poteže svaki dan, mada poteže. njemu se odbija da je psiho, a njoj finoj vaspitanoj da je šta? MBA master?

_____
I was faced with a choice at a difficult age
Would I write a book? Or should I take to the stage?
But in the back of my head I heard distant feet
Che Guevara and Debussy to a disco beat

Post by kapetanm on Wed Oct 18, 2017 1:08 pm

Kondo wrote:ako, neka ih jebe. kada nisu danas u beogradu i polegali na ulice pa da stane i ovo malo sto se krece.
Pa jes, i to sto kazes. Uzmu povisicu i daju za bus

Post by Blind Lime Pie on Wed Oct 18, 2017 1:14 pm

Kondo wrote:šta to znači? da se odustaje od štrajka kao metoda borbe?

premijerka je javno izvređala ljude na način koji ni vučić ne poteže svaki dan, mada poteže. njemu se odbija da je psiho, a njoj finoj vaspitanoj da je šta? MBA master?

Ovde se odustaje od borbe tačka. Ne podržavam već konstatujem razloge za to. Ne znam šta više treba da se desi da se ovde formira bazična solidarnost koja je preduslov uspeha sindikalnih akcija.

_____
The four of you are three of my closest friends, and one treasured acquaintance.
Dr Sheldon Cooper

Post by Zastava 120m on Wed Oct 18, 2017 1:25 pm

uskok i ajduk wrote:@Вилијам
То није тачно. Јуче си за Ану Б. изјавио, цитирам: "Džiberka smrdljiva" - а  све због њеног става да добар део просветара отаљава посао, а примају исту плату као они просветари што дају себе у образовање деце. А сви који смо завршили некакве школе знамо да је ситуација баш таква каквом је она описује. Дакле, ти НЕ ЖЕЛИШ да јој даш шансу, већ си себи представио каква је она (гледишта су ти као Аркановог Палме, од прилике) и сваку њену најбенигнију изјаву, макар била чиста 100% истина, користићеш да шириш хејт. 

Sve i da jeste tačno, neka prvo pođe od svoje (haha) vlade, za koju je otaljavanje posla nedostižni vrhunac produktivnosti.

_____
Svijetu je svega dosta
ničeg željan nije osim
glavnih junaka

Post by ficfiric on Wed Oct 18, 2017 2:14 pm

_____

Uprava napolje!

Post by diktotar on Wed Oct 18, 2017 2:45 pm

napredak je nezaustavljiv, steta sto nemamo nuklearnu elektranu da se zaposle stranacki inzinjeri

_____
U Srbiji vlada bezvezništvo, u pravom smislu te reči.
Želimir Žilnik

Post by Zastava 120m on Wed Oct 18, 2017 3:42 pm

Kad je Megatrend imao ugled?

_____
Svijetu je svega dosta
ničeg željan nije osim
glavnih junaka

Post by паће on Wed Oct 18, 2017 4:16 pm

Zastava 120m wrote:Kad je Megatrend imao ugled?

Имао је, знамо какав. Дакле децо, ево вам паре за сладолед али да идете улицом и вичете "поново ради мегаденс! поново ради мегаденс!".

_____
памтим савршено - не сећам се кад сам последњи пут нешто заборавио
They say you can't have a cake and eat it too. Then they say "have a cake".

Post by beatakeshi on Wed Oct 18, 2017 4:27 pm

ficfiric wrote:Cija je Direktna banka? Kupili su i Pireus
A blok. Ex - Marbo. A jedan od njih je svirao u Generaciji 5.

Post by MNE on Wed Oct 18, 2017 4:33 pm

pretpostavljam da su dipl. mEnageri imali problema da pravilno napišu naisbitt...aj ovo john i nekako

Post by uskok i ajduk on Thu Oct 19, 2017 12:41 pm

Zastava 120m wrote:
uskok i ajduk wrote:@Вилијам
То није тачно. Јуче си за Ану Б. изјавио, цитирам: "Džiberka smrdljiva" - а  све због њеног става да добар део просветара отаљава посао, а примају исту плату као они просветари што дају себе у образовање деце. А сви који смо завршили некакве школе знамо да је ситуација баш таква каквом је она описује. Дакле, ти НЕ ЖЕЛИШ да јој даш шансу, већ си себи представио каква је она (гледишта су ти као Аркановог Палме, од прилике) и сваку њену најбенигнију изјаву, макар била чиста 100% истина, користићеш да шириш хејт. 

Sve i da jeste tačno, neka prvo pođe od svoje (haha) vlade, za koju je otaljavanje posla nedostižni vrhunac produktivnosti.

Хајде по 15-ти пут да напоменем да НЕ ЗНАМ како се спроводи транзиција. Једна од теорија каже да мораш да имаш микс народњаштва и партократије да би редовно побеђивао у изборним циклусима. На том трагу ми делује изјава Ане Б. да јој је "свеједно за Вулина" докле год влада као целина има резултата. Нешто као подела: неки су ту да раде реформе, а неки су ту због популизма, политичких "радова", скупљања "капиларних" гласова, теренског политичког "рада".... Дакле, неко балансирање између популизма и реформи. По тој теорији и ови у влади што раде на популизму, исто нешто раде. (за своје бирачко тело)

_____
"U novoprimljenim EU zemljama su korumpirani (policija, sudovi, političari) do koštane srži dan danas, pare što su od primitka dobili su raskrali i profućkali, nešto malo se izgradilo, bez pravog plana i preplaćeno. Ulazak Srbije u EU ne bi bio mnogo drugačiji. Naprotiv, političarska bagra ovih postsoc banana se u EU vremenom još osili. " / otto katz 

Post by William Murderface on Thu Oct 19, 2017 12:49 pm

Sprovodi se tranzicija u robovlasništvo. Kad privatizujemo ljude, možemo reći da su reforme uspešno sprovedene.

_____
"Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

Post by uskok i ajduk on Thu Oct 19, 2017 12:53 pm

.... Ништа као стари добри феудализам у коме су Стамболићи и Марковићи бирали своје кумове и зетове за богоцареве Србије. #ТаНекаСоцијалнаПроходност

_____

Post by William Murderface on Thu Oct 19, 2017 12:55 pm

beatakeshi wrote:Mozak - teflon.

_____

Post by uskok i ajduk on Thu Oct 19, 2017 1:16 pm

Кад си тако "мозговит" изнеси ми свој концепт транзиције. 
Не критику концепта Брнабић Ане.
Не критику концепта Радул Саше.
Не критику концепта Вучић Аце.
Него свој концепт.

_____

Post by William Murderface on Thu Oct 19, 2017 1:19 pm

Zašto bih to radio. Jebo tranziciju.

_____

Post by uskok i ajduk on Thu Oct 19, 2017 1:20 pm

Добро, изнеси ми свој концепт социјализма.

_____

Post by William Murderface on Thu Oct 19, 2017 1:24 pm

Koncepti nisu privatni. Ako te zanima šta je socijalizam, moraš da otvoriš i neku knjigu.

_____

Post by uskok i ajduk on Thu Oct 19, 2017 1:25 pm

_____

Post by William Murderface on Thu Oct 19, 2017 1:40 pm

William Murderface wrote:
beatakeshi wrote:Mozak - teflon.

_____

Post by Sponsored content

Current date/time is Fri Nov 17, 2017 9:51 pm