Vučićeva Srbija

Share

Re: Vučićeva Srbija

Post by Blind Lime Pie on Tue Oct 17, 2017 10:30 pm

♏️ wrote:Pa okej.

_____
The four of you are three of my closest friends, and one treasured acquaintance.
Dr Sheldon Cooper

Post by Kinder Lad on Tue Oct 17, 2017 11:09 pm

Gargantua wrote:

Steta sto ne daju i Mladicu da dodje malo da predaje

_____
alt-lib

Post by паће on Tue Oct 17, 2017 11:11 pm

Kinder Lad wrote:

Steta sto ne daju i Mladicu da dodje malo da predaje

Па зар он то већ није обавио... то предавање?

_____
памтим савршено - не сећам се кад сам последњи пут нешто заборавио
They say you can't have a cake and eat it too. Then they say "have a cake".

Post by MNE on Tue Oct 17, 2017 11:47 pm

furala je bolje ribe nego ja, za utjehu bar nije do toga što ima veći

Post by ostap bender on Wed Oct 18, 2017 12:14 am

uskok i ajduk wrote:
ostap bender wrote:a onda mu se pogled zamuti pa mu ona zalici na nrdula pa sve ode u vredjanje.

Ана Б. је по истом принципу позвана у владу, као и Радуле, јер зна како да донесе резултат. (исто као што има ограничени број хируруга који врше трансплантације органа - у Србији је још мање оних који понешто знају о спровођењу транзиције) Мени је интелектуално узбудљиво да пратим обе варијанте, јер не знам ко је од њих двоје у праву, да ли се може нешто урадити унутар владе или је нужно било отићи у опозицију. Тебе уопште не занима транзиција, него кад крене било каква прича о томе закукаваш о здравству, Вулинима, курцима, палцима, малтене као да је био земаљски рај и космичка социјална правда у време када су Стамболићи и Марковићи кадрирали, а сад је све: фуш. :марчело:

ja znam da si ti jedva cekao milosevica, bankara koji je prosao brzi tranzicioni kurs, da te pokrene ali taj period sada deluje kao periklova atina u poredjenju sa poslednjih 40 godina.

no da se vratimo na airbnb i nrdula. pre njih su bili i lazar-bot, boza tetka, pitic und vlahovic - mirko i slavko tranzicije, kori x 2, c-radulovic jos u vreme mirka marjanovica, snajper coki koji je na brzinu kooptiran u sps kao iskusan privrednik... mislim spisak je podugacak macak. sva ta tehno-elita je manje ili vise postigla nista.

_____
navijao bih protiv zvezde i da igra protiv tima od 12 radulovica

Post by Gargantua on Wed Oct 18, 2017 12:18 am

Istina o posledicama NATO bombardovanja: "Vlada spremna"

Beograd -- Vlada Srbije je spremna da finansijski podrži osnivanje nacionalne laboratorije za istraživanje posledica NATO bombardovanja Srbije 1999. godine.

To je izjavio ministar za zaštitu životne sredine Goran Trivan za Radio-televiziju Srbije i dodao da je Vlada spremna da pomogne da se utvrdi istina i da će se raditi "temeljno i bez žurbe".

Prema njegovim rečima, Vlada je spremna da logistički podrži rad laboratorije i da sačeka šta struka ima da kaže o tome što se tada dešavalo, kao i Koordinacionog tela koja će se baviti tim pitanjima.

On je rekao da je bio na sastanku s predstavnicima inicijative za utvrđivanje istine o posledicama NATO bombardovanja koji predlažu formiranju tima eksperata i osnivanje laboratorije za istraživanje posledica i dejstvu osiromašenog uranijuma.

Trivan je rekao da tužba protiv zemalja članica NATO nije primarni cilj istraživanja i da to u ovom trenutku nije pitanje.

"Kada budemo videli šta će se dešavati. Država je tužila NATO, ne postoji nijedan tabu, imamo pravo da svoju državu branimo. Hoćemo da vidimo istinu", rekao je Trivan i dodao da istraživanje nije političko pitanje.

Upitan da li bi Vlada Srbije podržala tužbu protiv NATO koju zagovaraju pojedine grupe, on je rekao da "nema pojma" da li će neko tužiti ili neće, već da je cilj da se utvrdi istina o bombardovanju.

Trivan je rekao da je posle prestanka NATO bombradovanja utvrđeno da je NATO koristio osiromašeni uranijum tokom bombardovanja četiri lokacije na području Vranja, Preševa i Bujanovca.

Prema njegovim rečima, država je finansirala identifikaciju tih lokacija koje su potom temeljno očišćene.

Trivan je naveo i da je po podacima nadležnih osirumašeni uranijum korišten na desetak lokacija na Kosovu.

U istoj emisiji RTS su učestvovali stručnjaci koji smatraju da je povećanje broja obolelih od karcinoma u Srbiji direktna posledica bombardovanja osiromašenim uranijumom, ali i oni koji tvrde da za to nema nikakvih dokaza.

Beogradski mediji su preneli sredinom septembra da je predlog da se formira nacionalna laboratorija koja bi ispitivala posledice agresije iz 1999. na ljude i životnu sredinu, dobio podršku kabineta predsednika Srbije.

Predlozi i preporuke Inicijativnog odbora upućeni predsedniku Vučiću prosleđeni su ministarstvima zdravlja i zaštite životne sredine, a u preporukama je podvučena neophodnost osnivanja koordinacionog tela i nacionalne laboratorije.

Post by ostap bender on Wed Oct 18, 2017 12:19 am

Blind Lime Pie wrote:Outfit sasvim OK i očekivan za ono vreme.

ma ovo su 90te. padavicarka.

_____

Post by ostap bender on Wed Oct 18, 2017 12:20 am

Kondo wrote:
ostap bender wrote:kakav vucic takav i krljo. to je zapravo kompliment i airbnb i bumbar-bimbasi.

sta su vam ti turcizmi? sta je krljo? ko je bumbar bimbasa?

bimbasa je hajducki vodja. bumbar je muz od pcele. krljo je krlo.

_____

Post by Kondo on Wed Oct 18, 2017 12:53 am

a sto je mubadala kupila brnabickine vetrenjace juce, to nikom nista?

_____
I was faced with a choice at a difficult age
Would I write a book? Or should I take to the stage?
But in the back of my head I heard distant feet
Che Guevara and Debussy to a disco beat

Post by diktotar on Wed Oct 18, 2017 1:03 am

od toga nema nista mislim od vetroparkova, ali zato kum iz epsa jebe keve sa planovima za mini hidrocentrale, da se najebe majke i onim malim delovima prezivele prirode

_____
U Srbiji vlada bezvezništvo, u pravom smislu te reči.
Želimir Žilnik

Post by plachkica on Wed Oct 18, 2017 1:15 am

eee, sad sam naletela da nema ništa od hidroelektrane u priboju, navodno protest građana je uspeo,
a i jedno kumstvo je puklo

Post by diktotar on Wed Oct 18, 2017 1:20 am

obezbedjuje na muljacinu dozvole i po zapadnoj srbiji, i u bosni.

_____
Želimir Žilnik

Post by Gargantua on Wed Oct 18, 2017 2:30 am

Čujm danas da je stric preuzeo i AKS kurirsku službu. Vlasnik je bio letos kratko u pritvoru, valjda da se urazumi oko cene i dobre volje, a navodno stric stoji iza Royal Express koja preuzima AKS.

Post by plachkica on Wed Oct 18, 2017 2:35 am

za royal express sam i ja čula od ljudi koji se bave transportom, aks je šabačka firma?

Post by diktotar on Wed Oct 18, 2017 2:45 am

bex je valjda sabacka

_____
Želimir Žilnik

Post by diktotar on Wed Oct 18, 2017 2:49 am

svi ti aksovi i beksovi imaju istetovirano samo bog moze da mi sudi, jezivi su i ne mogu da ih koristim

_____
Želimir Žilnik

Post by plachkica on Wed Oct 18, 2017 3:20 am

sad sam proverila, jeste aks iz šapca, a zlo je.
jednom su me ispalili žestoko i od tad ih ne zovem više, nisam znala za tetovažu.
post express je zakon.

Post by plachkica on Wed Oct 18, 2017 3:35 am

ovo je kampanja protiv olivera ivanovića
ne umem da postavim video iz tvita, ovo je jezivo

sa sve poslednjom rečenicom: čovek koji ima podršku prištine

https://twitter.com/totalitarni/status/920296893976055809

Post by diktotar on Wed Oct 18, 2017 3:43 am

plachkica wrote:sad sam proverila, jeste aks iz šapca, a zlo je.
jednom su me ispalili žestoko i od tad ih ne zovem više, nisam znala za tetovažu.
post express je zakon.

ma nemaju svi, ali skoro svaki radnik kojeg sam vido je neki jeziv nevaspitani prostak u tom fazonu. ti ljudi nisu da rade sa drugim ljudima jbg. a zao mi je sto ne vozim neko vozilo lorda humungusa iz road warriora da ih samo sklanjam smrdljivo parkirane nasred ulica gde prolazim. od mene dinar nece videti.

_____
Želimir Žilnik

Post by ostap bender on Wed Oct 18, 2017 8:00 am

plachkica wrote:ovo je kampanja protiv olivera ivanovića

stoka

_____

Post by ficfiric on Wed Oct 18, 2017 9:14 am

Cija je Direktna banka? Kupili su i Pireus

_____

Uprava napolje!

Post by Kondo on Wed Oct 18, 2017 9:34 am

oni sto su imali chipsy. valjda big pizza ekipa.

_____
I was faced with a choice at a difficult age
Would I write a book? Or should I take to the stage?
But in the back of my head I heard distant feet
Che Guevara and Debussy to a disco beat

Post by William Murderface on Wed Oct 18, 2017 9:53 am

plachkica wrote:ovo je kampanja protiv olivera ivanovića

_____
"Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije

Post by William Murderface on Wed Oct 18, 2017 9:58 am

ostap bender wrote:
uskok i ajduk wrote:

Ана Б. је по истом принципу позвана у владу, као и Радуле, јер зна како да донесе резултат. (исто као што има ограничени број хируруга који врше трансплантације органа - у Србији је још мање оних који понешто знају о спровођењу транзиције) Мени је интелектуално узбудљиво да пратим обе варијанте, јер не знам ко је од њих двоје у праву, да ли се може нешто урадити унутар владе или је нужно било отићи у опозицију. Тебе уопште не занима транзиција, него кад крене било каква прича о томе закукаваш о здравству, Вулинима, курцима, палцима, малтене као да је био земаљски рај и космичка социјална правда у време када су Стамболићи и Марковићи кадрирали, а сад је све: фуш. :марчело:

ja znam da si ti jedva cekao milosevica, bankara koji je prosao brzi tranzicioni kurs, da te pokrene ali taj period sada deluje kao periklova atina u poredjenju sa poslednjih 40 godina.

no da se vratimo na airbnb i nrdula. pre njih su bili i lazar-bot, boza tetka, pitic und vlahovic - mirko i slavko tranzicije, kori x 2, c-radulovic jos u vreme mirka marjanovica, snajper coki koji je na brzinu kooptiran u sps kao iskusan privrednik... mislim spisak je podugacak macak. sva ta tehno-elita je manje ili vise postigla nista.

Pa ne samo to, nego je čak i po tim tehnokratkim merilima, Džiberka beton liga. MBA, jbt, MBA je čini ekspertkinjom. Za šta? Za digitalizaciju? Ona nema pojma ni o čemu.

_____
"Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije

Post by Miki on Wed Oct 18, 2017 9:59 am

Bukvalno nema gadnijih srpskih firmi od kurirskih službi a konkurencija je do jaja oštra. Prosto to je branša koja omogućava odabranim dimenzijama srpstva da zasijaju, trebaš da budeš tačan, odgovoran, da te boli kurac za druge i da to sve izneseš sa zaposlenima koji su srpski muškarci iz nižih socijalnih nivoa.

Post by Sponsored content

Current date/time is Fri Nov 17, 2017 10:00 pm