OUR DOOM IS NIGH

Share
Guest

Re: OUR DOOM IS NIGH

Post by Guest on Thu Jul 20, 2017 5:47 pm

I hipnotisali ih, pa su zato odlučili da objave komentare koji šire najcrnju mizoginiju.

Post by William Murderface on Thu Jul 20, 2017 5:48 pm

Meni je ovo potvrda da je sve povezano sa Malim.

_____
"Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije

Post by Djamolidine Abdoujaparov on Thu Jul 20, 2017 6:01 pm

Тим пре што је и лаицима очигледно да се у случају који је већ проглашен за аферу „Фантомски коментатори” не може говорити о злој намери уредника и новинара наше медијске куће. Напротив, јасно је да се „Политика” нашла на мети криминалног напада непознатих починилаца, о чијим правим намерама и мотивима можемо само да нагађамо.
pa da, reko i Istok da je očigledno

Тако се без икакве сумње може рећи да је „Политика” та која је у овом случају највише оштећена и преварена, као и, наравно, наши читаоци.
žrtve, jbt. mukice, ketfišovali ih hakeri sa inter-neta

Post by William Murderface on Thu Jul 20, 2017 6:03 pm

Ali "hakeri" koji su im poslali mejl. Da su im poslali pismo isto bi valjda bili hakeri.

_____
"Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

Post by beatakeshi on Thu Jul 20, 2017 6:06 pm

Kakva preglupa ekipa! Tužiće ga zato što su mu objavili tekst?

edit Kako li su mu uplatili honorar?

Last edited by beatakeshi on Thu Jul 20, 2017 6:07 pm; edited 1 time in total

Post by William Murderface on Thu Jul 20, 2017 6:06 pm

Da.

_____

Post by Djamolidine Abdoujaparov on Thu Jul 20, 2017 6:07 pm

ali "izvršioci napada"   

i ovaj pasus, kao da je iz pera dr Veličkovića ili profesora Vučića:

„Политика” ради по законима Републике Србије и зато јој неће судити ни пресуђивати невладине организације и друштвене мреже, као ни самопрокламована регулаторна тела за контролу медија, заправо удружења грађана која се финансирају донацијама из иностранства.

Post by William Murderface on Thu Jul 20, 2017 6:08 pm

Opet hakeri!

Last edited by William Murderface on Thu Jul 20, 2017 6:54 pm; edited 1 time in total

_____

Post by Ointagru Unartan on Thu Jul 20, 2017 6:12 pm

Будући да није постојао разлог да сумњамо у идентитет човека који нам се представио као експерт,

Zasto bi iko sumnjao u identitet nepoznate osobe koja se putem Interneta predstavlja kao ekspert? Nisu mogli da znaju da je haker u pitanju.

_____
"Ne morate krenuti odavde da biste dosli tamo. Moguce je krenuti odavde i vratiti se ponovo tu, ali preko onoga tamo."
Aca Seltik, Sabrana razmisljanja o topologiji, tom cetvrti.

My Moon Che Gavara.

Post by Gargantua on Thu Jul 20, 2017 6:13 pm

Kad su hakeri došli po Hilari, Politika je ćutala....

Post by Djamolidine Abdoujaparov on Thu Jul 20, 2017 6:16 pm

Radagast wrote:

Будући да није постојао разлог да сумњамо у идентитет човека који нам се представио као експерт,

Zasto bi iko sumnjao u identitet nepoznate osobe koja se putem Interneta predstavlja kao ekspert? Nisu mogli da znaju da je haker u pitanju.

Budući da nije postojao razlog da sumnjamo u identitet čoveka koji nam se predstavio kao nigerijski princ...

Post by William Murderface on Thu Jul 20, 2017 6:18 pm

_____

Post by Ointagru Unartan on Thu Jul 20, 2017 6:21 pm

_____
"Ne morate krenuti odavde da biste dosli tamo. Moguce je krenuti odavde i vratiti se ponovo tu, ali preko onoga tamo."
Aca Seltik, Sabrana razmisljanja o topologiji, tom cetvrti.

My Moon Che Gavara.

Post by Kinder Lad on Thu Jul 20, 2017 6:29 pm

Gargantua wrote:Kad su hakeri došli po Hilari, Politika je ćutala....

_____
alt-lib

Post by Kinder Lad on Thu Jul 20, 2017 6:29 pm

Djamolidine Abdoujaparov wrote:
Radagast wrote:

Budući da nije postojao razlog da sumnjamo u identitet čoveka koji nam se predstavio kao nigerijski princ...

_____
alt-lib

Post by Miki on Thu Jul 20, 2017 6:51 pm

U Srbiji se pod vlašću ovih seljačina potpuno ustalila kultura odbrušavanja da ti se napuše kurca.

Post by fernoux-h on Thu Jul 20, 2017 7:13 pm

Blind Lime Pie wrote:Tzv. Istokova odbrana. "On je dobar lik, radio sam s njim".

Gomila ljudi prima se na takvu "argumentaciju" pošto su suviše neuki da razlikuju subjektivni utisak od objektivne činjenice.

Jao nemojte samo to "dobar čovek" "loš čovek". Nečiji stavovi (seksistički ili feministički) uopšte ne govore o tome kakav je ko čovek. Na kraju, ne govore ni to kakav je prema ženama. Postoji gomila "feminista" koji verovatno mogu da rasture argumentima ove kolumniste iz Politike pa se njihov odnos prema ženama (u privatnom životu) ipak ne razlikuje od onog koji gaje ti kolumnisti.

Što se tiče Radivojše, on nije pisao ovu kolumnu. On je u situaciji da mora da brani interese Politike kao urednik ove rubrike, radi to nevešto, ali nije on pisao članke niti je on Zoća. Na kraju krajeva sve ovo je samo jedan cripple fight i potpuno nebitna rasprava jer oni koji pišu zakone, a i oni koji ih sprovode ne mare ni najmanje za to šta misli Zoća, a ni za to šta misle kritičari Zoće. Tako da sve ovo (blamiranje Politike) nije nikakva "pobeda" - policija nam ostaje takva kakva jeste, a i država i zakoni.

_____
The Politically Correct anti-racism depends on what it fights (or pretends to)—on the first-level racism itself, thus parasitizing its opponent: The PC anti-racism is sustained by the surplus-enjoyment which emerges when the PC-subject triumphantly reveals the hidden racist bias on an apparently neutral statement or gesture.
Guest

Post by Guest on Thu Jul 20, 2017 7:22 pm

fernoux-h wrote:
Blind Lime Pie wrote:Tzv. Istokova odbrana. "On je dobar lik, radio sam s njim".

Gomila ljudi prima se na takvu "argumentaciju" pošto su suviše neuki da razlikuju subjektivni utisak od objektivne činjenice.

Jao nemojte samo to "dobar čovek" "loš čovek". Nečiji stavovi (seksistički ili feministički) uopšte ne govore o tome kakav je ko čovek. Na kraju, ne govore ni to kakav je prema ženama. Postoji gomila "feminista" koji verovatno mogu da rasture argumentima ove kolumniste iz Politike pa se njihov odnos prema ženama (u privatnom životu) ipak ne razlikuje od onog koji gaje ti kolumnisti.

ne razumem, polemišeš sa Istokom Pavlovićem?

Post by William Murderface on Thu Jul 20, 2017 7:42 pm

Dobar, loš, zao tupav.

_____

Post by fernoux-h on Thu Jul 20, 2017 8:02 pm

Inače, pre bih verovao da je ovo puka greška Radivojše (u smislu da on često objavljuje sve što mu se pošalje) nego da je u pitanju orkestrirana kampanja.

Smešno mi je to vaše uverenje da ste bilo šta postigli i da ikako utičete na nasilje nad ženama, time što se pljujete sa akademicima, novinarima i ostalima iz svog intelektualnog miljea. Monstrum koji je zaklao ženu i dete tresnuo o beton za razliku od Radivojše neće se pravdati nikome, policajci koji maltretiraju žene žrtve vam se smeju, a oni koji pišu zakone nemaju nikakav kontakt sa ljudima kao što ste vi.

Nasilje nad ženama se neće iskoreniti ili suzbiti kroz rasprave u vašem mikrosvetu, niti je Radivojša uzrok tog nasilja. Ništa se ne postiže time što si nekoga ko je urednik Politike i zbog toga u obavezi da razgovara civilizovano, naterao da se pravda. Super, Radivojša izgleda bedno ovih 8oro ljudi koji čitaju forum, neki ljudi osećaju ličnu satisfakciju zbog toga što imaju mnogo dobre argumente i pokazali su da su senzibilisani, ali to nikakav uticaj na stvaran svet nema.

_____
The Politically Correct anti-racism depends on what it fights (or pretends to)—on the first-level racism itself, thus parasitizing its opponent: The PC anti-racism is sustained by the surplus-enjoyment which emerges when the PC-subject triumphantly reveals the hidden racist bias on an apparently neutral statement or gesture.

Post by William Murderface on Thu Jul 20, 2017 8:05 pm

_____

Post by Miki on Thu Jul 20, 2017 8:10 pm

Evo da malo branim ovdašnje komunjare, problem nasilja u porodici se rešava devarvarizacijom i deprimitivizacijom naroda što oni misle da će se desiti ako postave sistem kakav su zamislili. A usput za,svoj ćar pljuju stoku, šta.

Smešna je ta frnjau ostatak foruma tenzija, goni obe strane na debilnost

Post by xie saike on Thu Jul 20, 2017 8:10 pm

cim na njihovu inicijativu nesto "ide" u tuzilastvo ili slicnim organima koji imaju zvanicna imena drzavnih ustanova, a zapravo su odeljci za sticenje bagre iz vlasti za sadasnje ili bivse faulove, znaci da su sve sami zakuvali te da samim tim nikad nikakve istrage pa ni rezultata nece biti.

_____
U Srbiji vlada bezvezništvo, u pravom smislu te reči.
Želimir Žilnik

-----------------------------------------------------
Фолу-Уп Гроуп Боард

Post by William Murderface on Thu Jul 20, 2017 8:12 pm

Naravno. Kažem, recept Savamala. A pazi, da je samo njihova brljotina, prosto bi se pravili blesavi i čekali da buka prođe, ali ovo prebacivanje na tužilaštvo je pouzdan znak da ima nešto (ili neko) iza toga.

Last edited by William Murderface on Thu Jul 20, 2017 8:14 pm; edited 1 time in total

_____

Post by паће on Thu Jul 20, 2017 8:12 pm

fernoux-h wrote:
...potpuno nebitna rasprava jer oni koji pišu zakone, a i oni koji ih sprovode ne mare ni najmanje za to ...

Другачије ћеш причати кад Бурунди буде основао тинк тенк па победи на тендеру кад се буде наручивао закон.

_____
а шта, пробија те врућина? кад купујеш климу, гледај да нема икс у називу.
mathematics, the only done science

Post by Sponsored content

Current date/time is Mon Sep 24, 2018 3:37 am