Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

    Demokratska stranka

    ficfiric

    Posts : 34054
    Join date : 2012-02-10

    Demokratska stranka - Page 20 Empty Re: Demokratska stranka

    Post by ficfiric Sun Dec 01, 2019 6:32 pm

    Kakve veze ima taj sa DS-om? Ovo mu je kanal na yt https://www.youtube.com/channel/UCRBmAgQaLoy5RDHhpVdP-Uw/videos


    Evo kako mu se zovu klipovi sa Jovom

    HRABRI JOVO BAKIĆ Rastura Vučićev mafijaški režim, ovi će otići samo na silu

    ČIČINA MAGAZA

    4.6K views
    5 months ago
    MAFIJA ODLAZI SAMO NA SILU A NIKAKO MILOM

    10:47
    NOW PLAYING
    Hrabri Jovo Bakić protiv Vučićeve mafije, Holandsko čudo, Tvitovanje s Čiču

    ČIČINA MAGAZA

    14K views
    5 months ago


    _____


    Uprava napolje!

    Anonymous
    Guest

    Demokratska stranka - Page 20 Empty Re: Demokratska stranka

    Post by Guest Sun Dec 01, 2019 6:35 pm

    ima veze sa tom desnicarijom, to je fan lutovca, vidis na koji nacin sere o jerkovki
    Anonymous
    Guest

    Demokratska stranka - Page 20 Empty Re: Demokratska stranka

    Post by Guest Sun Dec 01, 2019 6:36 pm

    nemoj biti bot tog sljama fico, osim ako te ne ceka stranacko zaposlenje Demokratska stranka - Page 20 1399639816
    ficfiric

    Posts : 34054
    Join date : 2012-02-10

    Demokratska stranka - Page 20 Empty Re: Demokratska stranka

    Post by ficfiric Sun Dec 01, 2019 6:41 pm

    Koji fan Lutovca? Ovaj hejluje i Sandulovica, pa i Jova. Vidim da medju klipovima ima i svoja smatranja ali nisam kliknuo na njih. Drugim recima, lik poput  onog iz srpskog kolektiva


    _____


    Uprava napolje!

    Anonymous
    Guest

    Demokratska stranka - Page 20 Empty Re: Demokratska stranka

    Post by Guest Sun Dec 01, 2019 6:51 pm

    hahahhaa

    Erős Pista

    Posts : 81360
    Join date : 2012-06-10

    Demokratska stranka - Page 20 Empty Re: Demokratska stranka

    Post by Erős Pista Sun Dec 01, 2019 6:57 pm

    ficfiric wrote:Kakve veze ima taj sa DS-om? Ovo mu je kanal na yt https://www.youtube.com/channel/UCRBmAgQaLoy5RDHhpVdP-Uw/videos


    Evo kako mu se zovu klipovi sa Jovom

    HRABRI JOVO BAKIĆ Rastura Vučićev mafijaški režim, ovi će otići samo na silu

    ČIČINA MAGAZA

    4.6K views
    5 months ago
    MAFIJA ODLAZI SAMO NA SILU A NIKAKO MILOM

    10:47
    NOW PLAYING
    Hrabri Jovo Bakić protiv Vučićeve mafije, Holandsko čudo, Tvitovanje s Čiču

    ČIČINA MAGAZA

    14K views
    5 months ago


    Pa to. Generic vucicupederista.


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    Erős Pista

    Posts : 81360
    Join date : 2012-06-10

    Demokratska stranka - Page 20 Empty Re: Demokratska stranka

    Post by Erős Pista Sun Dec 01, 2019 7:02 pm

    AZ-5 wrote:nemoj biti bot tog sljama fico, osim ako te ne ceka stranacko zaposlenje Demokratska stranka - Page 20 1399639816


    Pa sto si se navrzo na Ficu, evo i ja otvoreno navijam za Lutaru. Ako je to botovanje, onda ok.


    Last edited by William Murderface on Sun Dec 01, 2019 7:05 pm; edited 1 time in total


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    Anonymous
    Guest

    Demokratska stranka - Page 20 Empty Re: Demokratska stranka

    Post by Guest Sun Dec 01, 2019 7:04 pm

    glasajte na anketi jbg.

    ja bih navijao na vasem mestu za nesto sto je protiv desnicarskog liberalsko kapitalistickog sljama kao sto je ds-sns, ali ok, svako bira sta mu se dopada.
    Erős Pista

    Posts : 81360
    Join date : 2012-06-10

    Demokratska stranka - Page 20 Empty Re: Demokratska stranka

    Post by Erős Pista Sun Dec 01, 2019 7:11 pm

    Pa ja udruzenja gradjana kao sto je DS ne shvatam esencijalisticki, nego kao polje politicke borbe. I ne mislim da je bilo koja takv borba nebitna.


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    Filipenko

    Posts : 22555
    Join date : 2014-12-01

    Demokratska stranka - Page 20 Empty Re: Demokratska stranka

    Post by Filipenko Sun Dec 01, 2019 7:17 pm

    Neki misle da je DS materijal za neki buduci Narodni Front, nakon cega bi bili likvidirani, a neki misle da bi morali biti likvidirani da bi se Narodni Front uopste oformio  Demokratska stranka - Page 20 1225759126
    паће

    Posts : 40023
    Join date : 2012-02-12
    Location : имам пуну полицу књига, која ми је главна?

    Demokratska stranka - Page 20 Empty Re: Demokratska stranka

    Post by паће Sun Dec 01, 2019 7:40 pm

    Filipenko wrote:Neki misle da je DS materijal za neki buduci Narodni Front, nakon cega bi bili likvidirani, a neki misle da bi morali biti likvidirani da bi se Narodni Front uopste oformio  Demokratska stranka - Page 20 1225759126

    - шта дође прво, кокошка или јаје?

    - зависи с које стране уђеш на пијацу


    _____
       I drove a škodilak before it was cool.
       Морони на власти чешће мењају правила него гаће.
    Anonymous
    Guest

    Demokratska stranka - Page 20 Empty Re: Demokratska stranka

    Post by Guest Sun Dec 01, 2019 7:49 pm

    polje borbe jooj, ta otuzna ljustiura koja je ostala ne moze vise nicemu da posluzi, a i da moze to svakako nisu socijalisticke savremene ideje, vec samo drugaciji nacin da se radi ovo sto vlast vec rsdi
    Zuper

    Posts : 10694
    Join date : 2016-06-25

    Demokratska stranka - Page 20 Empty Re: Demokratska stranka

    Post by Zuper Sun Dec 01, 2019 7:50 pm

    Sta vam uradi starovlaski sad, na nista vas napravio.
    ficfiric

    Posts : 34054
    Join date : 2012-02-10

    Demokratska stranka - Page 20 Empty Re: Demokratska stranka

    Post by ficfiric Sun Dec 01, 2019 7:59 pm

    Gari, evo kakvi likovi tebe podrzavaju

    Zuper wrote:
    Veletin wrote:Бошко је данас развалио напредњаке у скупштини. Он и Марко Ђуришић.  Ђуришић добио две опомене, тврд орах.

    Bosko ima dobar nastup. Skoro se uvek ljudi smeju sa nekom njegovom doskocicom. Eno ti na budzetu kada im je porucio: A sada adio...kako se masa valja od smeha u sali.
    Danas isto, sa poentiranjem

    Demokratska stranka - Page 20 Ka%C4%91enje-2


    _____


    Uprava napolje!

    Anonymous
    Guest

    Demokratska stranka - Page 20 Empty Re: Demokratska stranka

    Post by Guest Sun Dec 01, 2019 8:51 pm

    evo cime se bave doktori iz ds, debilnim debilizmima i opstemestaskim ispredradnjaskim ispraznostima



    avatar

    Posts : 18309
    Join date : 2014-12-12

    Demokratska stranka - Page 20 Empty Re: Demokratska stranka

    Post by beatakeshi Sun Dec 01, 2019 9:05 pm

    Frizura Miše Vacića je prilično zanimljiva pojava.
    Zuper

    Posts : 10694
    Join date : 2016-06-25

    Demokratska stranka - Page 20 Empty Re: Demokratska stranka

    Post by Zuper Sun Dec 01, 2019 9:20 pm

    ficfiric wrote:Gari, evo kakvi likovi tebe podrzavaju

    Zuper wrote:

    Bosko ima dobar nastup. Skoro se uvek ljudi smeju sa nekom njegovom doskocicom. Eno ti na budzetu kada im je porucio: A sada adio...kako se masa valja od smeha u sali.
    Danas isto, sa poentiranjem

    Demokratska stranka - Page 20 Ka%C4%91enje-2

    Sta je sa Veletinom? Kako se sada zove?
    Erős Pista

    Posts : 81360
    Join date : 2012-06-10

    Demokratska stranka - Page 20 Empty Re: Demokratska stranka

    Post by Erős Pista Sun Dec 01, 2019 11:30 pm

    Valjda isto, samo ne svrce.


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    Летећи Полип

    Posts : 11088
    Join date : 2018-03-03
    Age : 35
    Location : Hotline Rakovica

    Demokratska stranka - Page 20 Empty Re: Demokratska stranka

    Post by Летећи Полип Sun Dec 01, 2019 11:37 pm

    zvezda je zivot wrote:
    ne znam kako mu uspeva. ja da moram da sedim s garijem negde pola sata misim da bi ga zadavio.


    Ja ne bih ni smeo da sednem negde sa Garijem, jer bi nam za pola sata neko polupao glave,


    _____
    Sve čega ima na filmu, rekao sam, ima i na Zlatiboru.


    ~~~~~

    Ne dajte da vas prevare! Sačuvajte svoje pojene!
    rumbeando

    Posts : 13579
    Join date : 2016-02-01

    Demokratska stranka - Page 20 Empty Re: Demokratska stranka

    Post by rumbeando Tue Dec 03, 2019 6:09 am

    Goran Radojev

    6 hours ago, 6 tweets, 2 min read

    Gledao sam #utisak i shvatio iz izlaganja @BrankoBranislav da je ipak neophodno da DS objasni šta se to desilo prethodnih dana.
    Zbog njega, ali i svih simpatizera DS, ide hronologija događaja. Nadam se da ćete imati strpljenja da sve pročitate pažljivo.
    14.9.2019. na sednici GO je doneta odluka da DS bojkotuje izbore. Balša je tražio uslovni bojkot.
    4.10.2019. Balša saziva poslanički klub DS, bez znanja šefa kluba, i donosi odluku (što ne može Statutom DS) da Lutovac i on idu na pregovore oko izbora sa EU kod Maje Gojković.
    I to radi bez znanja Lutovca. Predsedništvo DS obara tu „odluku“.
    12.11.2019. IO omladine DS (na sednici u kuglani!?) određuje, bez kriterijuma, kvote za delegate za kongres DO. Od utvrđivanja liste delegata, potencijalni kandidati imaju samo 42 h za skupljanje potpisa!
    Omladina Beograda ima 80 od 154 delegata. Više od polovine.
    18.11.2019. IO DS preporučuje omladini da izbore pomere i raspišu ih po demokratskim principima. I pored toga, deo omladine održava Kongres, kome prisustvuju i Balša i Kena.
    30.11.2019. Na GO, Balša, Kena, Jerkov, Leka i Slobodan Milosavljević uz grupu od dvadesetak članova GO pokušavaju da obore kvorum GO. Pokušaj puča je bio neuspešan.
    Nakon GO, na predlog predsedništva DS, IO raspušta omladinu DS. Desetak omladinaca blokira prostorije DS.
    Obilaze ih Balša, Kena, Jerkov, Leka.
    Režimski mediji napadaju baražno Lutovca i DS. Neistine se ređaju jedna sa drugom...
    Ukratko, to su bila dešavanja u DS. A vi sami donesite zaključke.

    https://threadreaderapp.com/thread/1201645359551959040.html
    https://twitter.com/RadojevGoran/status/1201645359551959040
    Anonymous
    Guest

    Demokratska stranka - Page 20 Empty Re: Demokratska stranka

    Post by Guest Tue Dec 03, 2019 11:28 am

    ali koga zabole za tu ofucanu mrcinu na samrti iz pakta sa fasistickim dverima Demokratska stranka - Page 20 3579118792
    Esterházy Márton

    Posts : 1037
    Join date : 2017-10-28

    Demokratska stranka - Page 20 Empty Re: Demokratska stranka

    Post by Esterházy Márton Tue Dec 03, 2019 12:18 pm

    AZ-5 wrote:ima veze sa tom desnicarijom, to je fan lutovca, vidis na koji nacin sere o jerkovki

    Ti si se priklonio cestitom Sulou, Keni i omladini zbog Jerkovke, jel to?  Demokratska stranka - Page 20 1622889877
    boomer crook

    Posts : 36796
    Join date : 2014-10-27

    Demokratska stranka - Page 20 Empty Re: Demokratska stranka

    Post by boomer crook Tue Dec 03, 2019 12:42 pm

    AZ-5 wrote:evo cime se bave doktori iz ds, debilnim debilizmima i opstemestaskim ispredradnjaskim ispraznostima




    ne bih da kenjam ali je bas kod leona pajkule jr. misa vacic imao antisemitski ispad tokom kojeg je korleonea kodreanua nazvao rumunskim patriotom. da se razumemo: antisemitizam nije bio incidentalan kod kodreanua vec je bio u samom srcu njegove fasisticke ideologije.


    _____
    And Will's father stood up, stuffed his pipe with tobacco, rummaged his pockets for matches, brought out a battered harmonica, a penknife, a cigarette lighter that wouldn't work, and a memo pad he had always meant to write some great thoughts down on but never got around to, and lined up these weapons for a pygmy war that could be lost before it even started
    Anonymous
    Guest

    Demokratska stranka - Page 20 Empty Re: Demokratska stranka

    Post by Guest Tue Dec 03, 2019 12:49 pm

    Bungee jump wrote:
    AZ-5 wrote:ima veze sa tom desnicarijom, to je fan lutovca, vidis na koji nacin sere o jerkovki

    Ti si se priklonio cestitom Sulou, Keni i omladini zbog Jerkovke, jel to?  Demokratska stranka - Page 20 1622889877


    ne, nego je to tipicno tretiranje zene od strane zatucane seljacine, kakvih su prepune te tamjan stranke, uostalom pocev od vladajuce. inace taj sukob unutar ds mi je kao veciti derbi zvezda partizan, svima zelim napalm i smrt.
    Anonymous
    Guest

    Demokratska stranka - Page 20 Empty Re: Demokratska stranka

    Post by Guest Tue Dec 03, 2019 12:51 pm

    bruno sulak wrote:
    AZ-5 wrote:evo cime se bave doktori iz ds, debilnim debilizmima i opstemestaskim ispredradnjaskim ispraznostima




    ne bih da kenjam ali je bas kod leona pajkule jr. misa vacic imao antisemitski ispad tokom kojeg je korleonea kodreanua nazvao rumunskim patriotom. da se razumemo: antisemitizam nije bio incidentalan kod kodreanua vec je bio u samom srcu njegove fasisticke ideologije.

    da secam se ofc, i to je smisleno komentarisanje pojava kao sto su ta dvojica i gluposti koje sire, a ovo kad okacis sliku uz komentar srbija danas je ispredradnjasko besmisleno opstemestasenje. mislis da nesto o tome zna dr nauka iz novosadskog ds? okacio je to kako bi se masa isprazno zgrazavala nad pinkom.


    meni ne treba ni ds kod kog bi neki ugladjeni akademici prosipali cetnicku ideologiju i reviziju, isto kao sto mi ne trebaju ova dva mombrila.

    Demokratska stranka - Page 20 Empty Re: Demokratska stranka

    Post by Sponsored content

      Similar topics

      -

      Current date/time is Fri Apr 19, 2024 12:06 pm