Demokratska stranka

Share

Re: Demokratska stranka

Post by plachkica on Sun Jul 30, 2017 6:53 pm

Crkni sirotinjo kad nisi na vreme naučila da se ne razmnožavaš

Post by Hubert de Montmirail on Sun Jul 30, 2017 7:11 pm

Da li je realno da je toliko retardiran?

_____
Que trépasse si je faiblis!

Post by plachkica on Tue Aug 01, 2017 11:16 pm

Izvor nije preterano pouzdan a i Kena nije lik kog ne mogu zamisliti da ovo kaže:

Ni Jevreji u doba neonacističke Nemačke nisu doživeli takav progon kao što su demokrate za vreme vladavine Aleksandra Vučića i Zoran Đinđić bi bio ponosan na nas koliko smo i šta sve izdržali za ovih šest godina, kazao je danas u Leskovcu predsednik Izvršnog odbora DS-a Radoslav Milojičić.

http://jugmedia.rs/milojicic-ni-jevreji-nisu-proganjani-kao-demokrate-od-strane-vucica/

Post by Miki on Tue Aug 01, 2017 11:20 pm

Verovatnoća istine, 98 posto

Post by Kinder Lad on Tue Aug 01, 2017 11:31 pm

plachkica wrote:Izvor nije preterano pouzdan a i Kena nije lik kog ne mogu zamisliti da ovo kaže:

Ni Jevreji u doba neonacističke Nemačke nisu doživeli takav progon kao što su demokrate za vreme vladavine Aleksandra Vučića i Zoran Đinđić bi bio ponosan na nas koliko smo i šta sve izdržali za ovih šest godina, kazao je danas u Leskovcu predsednik Izvršnog odbora DS-a Radoslav Milojičić.

http://jugmedia.rs/milojicic-ni-jevreji-nisu-proganjani-kao-demokrate-od-strane-vucica/

kad su došli na vlast? 

_____
alt-lib

Post by plachkica on Tue Aug 01, 2017 11:36 pm

Upravo sam drugarici napisala ovo:

a da vidiš kad krene da se vadi da nije rekao nacistička već neonacistička nemačka

Post by plachkica on Wed Aug 02, 2017 12:12 pm

Izvinio se Kena:

Београд, 2. августа 2017.

У наставку прочитајте извињење народног посланика Радослава Милојичића у целости:

Реаговао сам крајње непримерено и учинио велику неправду што сам ставио жртве Холокауста у дневно политички контекст.

Дубоко жалим и извињавам се свима због изјаве у којој сам упоредио прогон Јевреја и демократа. Жао ми је уколико сам некога повредио јер ни на један начин нисам желео да увредим жртве Холокауста.

Холокауст није могуће поредити ни са чим, уверавам све људе да никако и ни у ком случају нисам имао намеру да релативизујем Холокауст.

Истовремено осећам и верујем да сам оваквом изјавом изневерио многе пријатеље у Демократској странци. Извињавам се и њима.

Посебно се извињавам и свим носиоцима медаље "Праведник међу нацијама" којих у Србији има више од 140. Они су били и остаће инспирација мени и мојој породици јер су у доба највећег зла ризиковали своје животе да би спасили Јевреје од Холокауста.

Информативна служба ДС

Post by Filipenko on Wed Aug 02, 2017 12:16 pm

Ne znam da li je gore kada lupež priča, sere, izvinjava se, laže ili laska.

Post by Zastava 120m on Wed Aug 02, 2017 12:43 pm

Filipenko wrote:Ne znam da li je gore kada lupež priča, sere, izvinjava se, laže ili laska.

Ćutanje je zlato

_____
Svijetu je svega dosta
ničeg željan nije osim
glavnih junaka

Post by паће on Wed Aug 02, 2017 1:54 pm

Filipenko wrote:Ne znam da li je gore kada lupež priča, sere, izvinjava se, laže ili laska.

"И једни и други су гори".

_____
чим кажу да бројке не лажу, тачно знам да баш онда лажу
I did it for your sake. Now give it to me. That sake of yours.

Post by Filipenko on Wed Aug 02, 2017 2:29 pm

Sa druge strane, evo nekih lepih, pozitivnih naznaka iz ove mračne organizacije:

Post by Veletin on Fri Aug 04, 2017 8:50 pm

Post by Filipenko on Fri Aug 04, 2017 9:16 pm

I šta sad, ladno nije čoban Šule sa vračarskih pašnjaka, nego gospodin Šutanovac iz vračarskog objekta?

Takođe, da li je bliži centru od restorana Čobanov odmor? Čisto da znam kako da se odredim i čime da ga smatram

Post by Blind Lime Pie on Wed Aug 16, 2017 2:55 pm

Beograd -- Pokret slobodnih građana saopštio je da obustavlja planove o izbornoj saradnji sa DS zbog poslednjih poteza lidera demokrata Dragan Šutanovca.
Kako navodi pokret koji predvodi bivši ombudsman Saša Janković, Šutanovac je "javno ponudio Aleksandru Vučiću saradnju na izmenama Ustava".
"U stanju prikrivene diktature pod fantomkama, time se suštinski učestvuje u lažiranju demokratije i simulaciji dijaloga", ocenjuje PSG.
Pokret navodi da "građani Srbije imaju pravo da znaju ko stoji sa koje strane". 

"Beskrajne političke kombinatorike moraju biti zamenjene čvrstim i principijelnim stavovima u koje se građani Srbije uvek mogu pouzdati. Niko nema pravo da se kocka njihovim poverenjem", navodi se u saopštenju. 

Taj pokret je izrazio žaljenje zbog, kako se navodi, "zaokreta predsednika DS" ali i ponovio da je jedini dijalog koji će ikada imati sa Aleksandrom Vučićem isključivo "razgovor o mirnoj predaji vlasti". 

Predsednik Pokreta slobodnih građana Saša Janković je ocenio da potez predsednika DS "predstavlja kršenje prvog principa i uslova saradnje opozicije – da nema neposredne niti posredne saradnje sa vlašću Srpske napredne stranke". 

ovo je, koliko vidim, jedina javna reakcija na drastičnu promenu kursa DS. razlog za ovo je sledeći: javnost više nije zainteresovana za delatnost postojećih opozicionih stranaka i pokreta i uspostavljen je puni diskontinuitet sa našom političkom scenom devedesetih. "brend" DS više nema vrednost na tržištu. 

_____
smatram da su recimo svi zakoni koje su doneli komunisti u Jugoslaviji zlocinacki, cak i da se odnose na, sta ja znam, pomoc malim bebama

Post by plachkica on Wed Aug 16, 2017 2:57 pm

Ima gde ima vrednost:

Post by Santino on Wed Aug 16, 2017 3:22 pm

likujem.

_____
I don't have pet peeves, I have major psychotic fucking hatreds

Post by Gargantua on Wed Aug 16, 2017 3:26 pm

"antisistemski"

rečnik iz rusije

Post by Gargantua on Wed Aug 16, 2017 4:53 pm

Eno i Kenan Hajdarevic sa Krlom na lajni, potprcavaju Jeremica, pa velicaju brend DS naspram ostalih

Kenan Hajdarevic @KenanLDP
Replying to @KenanLDP and @Krle22
Uskoro očekijem i izjavu Janka Veselinovića da prekida saradnju sa DS-om.

Post by plachkica on Wed Aug 16, 2017 4:57 pm

I Jelena Milić daje podršku:

Jelena Milic AltLeft‏
@Jelennah169
Follow
More
Replying to @blablaTomiccc
ne znam sta je povod ovom tw ali sumnjam:) i mislim da je ovo dobra vest. srbija nije diktatura, i sule pokazuje zrelost raspraom o ustavu..

Post by Kinder Lad on Wed Aug 16, 2017 5:06 pm

Jelena Milic AltLeft‏ 

_____
alt-lib

Post by ostap bender on Wed Aug 16, 2017 5:09 pm

_____
navijao bih protiv zvezde i da igra protiv tima od 12 radulovica

Post by Miki on Wed Aug 16, 2017 5:12 pm

Odličan potez Jankovića, nemilosrdna reakcija. Mislim da nije neka filozofija provaliti koliko je ovo politički korisno, sada će dobiti debeo temelj u očima sirotinje i patetičara, Šuletova senka je bila veliki balast. Ovime verovatno postaje definitivni lider opozicije.

Verovatno najveći gubitnik je Radulović. Lifeline DJB-a je bio da Prangija ne raskida sa lopovima petog oktobra itd.

Naravno, gubitnici smo i svi mi jer se nastavlja infantilizacija, ruljizacija i sirotinjizacija srpske političke scene, al dobro jbg, ko da je nekom kurcu i valjala, tako da se može uživati u patnji Šula, Kena, Radula, Kenana i ekipe.

Post by Blind Lime Pie on Wed Aug 16, 2017 5:32 pm

ne znam da li si u poslednje vreme išao na sajt DJB, ali oni se više uopšte ne bave politikom već predlažu rešenja za različite komunalne nedoumice i pišu nekakva opšta mesta o ničemu. oni nemaju nikakav lifeline već izvesno vreme.

_____
smatram da su recimo svi zakoni koje su doneli komunisti u Jugoslaviji zlocinacki, cak i da se odnose na, sta ja znam, pomoc malim bebama

Post by Miki on Wed Aug 16, 2017 5:42 pm

Da lol, ubiše sa parkinzima i paljevinom guma, idu više mikro od NDMBGD. Ali ipak je to mislim bio neki lifeline, neka vrata koja su mogla da se otvore kasnije možda.

Samo da napomenem da ne mislim ja ništa dobro o ovom Šuletovom jedenju govana o ustavu sa Vučićem. Poprilično sam i siguran da to nema nikakve veze sa pašnjak presudom nego da je dobio neka istraživanja da su skočili sa 5 na 6,2 posto pa se ozario, uskurčio i udario u višu, najvišu, politiku po medijima. Kao, nema brale, DS okupio tim ustavopravnih stručnjaka, da da, DS, faktor koji je uvek tu, shadow cabinet itd.

Ja samo kritikujem ovakvu reakciju na to što je Šule uradio.
Guest

Post by Guest on Wed Aug 16, 2017 5:51 pm

stavio sam ovde, jer se nadovezuje na to vase.

Neki teoreticar zavere bi reko da se DS preporucuje gde treba, ja ne mislim tako, nego je to eto novo saglasje srpske politike.

Post by Sponsored content

Current date/time is Thu Oct 19, 2017 10:04 pm